Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 12.09.2018, 17:22, Michał Liszkowski 367 komentarzy

Wrześniowa przerwa reprezentacyjna właśnie dobiegła końca. Sprawdźmy więc, jak na międzynarodowych arenach radzili sobie piłkarze Arsenalu.

Mohamed Elneny

W sobotę Elneny rozegrał pełne spotkanie przeciwko reprezentacji Nigru w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Egipcjanie zwyciężyli 6:0, a Elneny w doliczonym czasie gry zdobył gola strzałem z dystansu. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster przeżył tego dnia Mohamed Salah. Piłkarz Liverpoolu zdobył dwie bramki, dwukrotnie asystował swoim kolegom i... zmarnował dwa rzuty karne.

Sokratis Papastathopoulos

Grek rozegrał dwa pełne spotkania w ramach Ligi Narodów. W sobotę przyczynił się do wyjazdowego zwycięstwa nad Estonią 1:0. We wtorek Grecy musieli jednak uznać wyższość Węgrów i ulegli 1:2.

Henrich Mchitarian

Kapitan reprezentacji Armenii, podobnie jak Sokratis, rozegrał dwa pełne spotkania w ramach Ligi Narodów. W pierwszym z nich Mchitarian wywalczył rzut karny, którego nie zdołał jednak zamienić na bramkę. Mimo to jego reprezentacja pokonała Lichtenstein 2:1. W drugim meczu Ormianie przegrali z Macedonią 0:2.

Aaron Ramsey

W czwartek Ramsey zdobył gola i pomógł Walii pokonać Irlandię 4:1. Niestety pomocnik Arsenalu miał też spory udział przy bramce dla rywali - Ramsey w głupi sposób stracił piłkę na rzecz Shauna Williamsa, który ze spokojem przelobował Wayne'a Hennesseya. W niedzielę podopieczni Ryana Giggsa musieli uznać wyższość Danii, która dzięki dwóm golom Christiana Eriksena zwyciężyła 2:0. W obu meczach w ramach Ligi Narodów Ramsey przebywał na murawie przez pełne 90 minut.

Lucas Torreira

Torreira wyszedł w podstawowym składzie reprezentacji Urugwaju w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem. Ze względu na problem z łydką rozegrał tylko pierwsze 45 minut. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nie był to poważny uraz i będzie do dyspozycji Unaia Emery'ego na sobotnie spotkanie przeciwko Newcastle. Urugwajczycy wygrali 4:1, a show skradł Luis Suarez, który strzelił bramkę z rzutu wolnego, wykorzystał karnego a'la Panenka i asystował raboną przy golu Gastona Pereiro.

Granit Xhaka

Granit Xhaka był kapitanem reprezentacji Szwajcarii w spotkaniu w ramach Ligi Narodów, w którym rozbiła ona Islandię 6:0. Pomocnik rozegrał też pełne 90 minut w towarzyskim meczu z Anglią, w którym Helweci przegrali 0:1. Xhaka za swój występ zebrał jednak pozytywne recenzje.

Stephan Lichtsteiner

Lichtsteiner rozegrał cały mecz przeciwko Anglikom. Doświadczony obrońca był kapitanem swojego zespołu.

Danny Welbeck

Welbeck w meczu z Hiszpanią pojawił się na boisku dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Mimo to zdołał umieścić piłkę w siatce. Gol nie został jednak uznany, gdyż sędzia wcześniej dopatrzył się faulu na Davidzie de Gei. Anglicy ostatecznie przegrali 1:2. We wtorek wychowanek Manchesteru United spędził na boisku 60 minut w wygranym spotkaniu ze Szwajcarią.

Pierre-Emerick Aubameyang

Gabończyk był kapitanem swojego zespołu i zdobył gola w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Burundi. Bramkę dla rywali strzelił dobrze znany z angielskich boisk Saido Berahino, dla którego był to debiut w "nowej" reprezentacji (na szczeblu młodzieżowym Berahino grał w barwach Anglii).

David Ospina

Wypożyczony do Napoli bramkarz rozegrał dwa towarzyskie spotkania w pełnym wymiarze czasowym. W pierwszym z nich Kolumbijczycy pokonali Wenezuelę 2:1, a w drugim bezbramkowo zremisowali z Argentyną.

Takuma Asano

Japończyk rozegrał 23 minuty i zaliczył asystę w wygranym 3:0 towarzyskim spotkaniu z Kostaryką.

Kelechi Nwakali

Nigeryjczyk, który jest wypożyczony do FC Porto, znalazł się w 24-osobowej kadrze na spotkanie przeciwko Seszelom w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Pomocnik nie pojawił się jednak na murawie, a jego reprezentacja zwyciężyła 3:0.

Reprezentacje autor: Michał Liszkowski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
kamilo_oo komentarzy: 2136113.09.2018, 23:31

To samo widziałem dzisiaj gdzieś na fejsie :P

erykgunner (administrator) komentarzy: 1921 newsów: 129213.09.2018, 23:29

W ogóle to Son wrócił już do Londynu. Podobno jak pokazał kolegom z Tottenhamu złoty medal, to nie wiedzieli jak się zachować. Pierwszy raz widzieli coś takiego.

kamilo_oo komentarzy: 2136113.09.2018, 23:27

@WilSHARE napisał: "Wchodzę poczytać co na stronie Lechii, a tam:

Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk, lidera Ekstraklasy, Damian Łukasik i Mateusz Lewandowski, zostało zatrzymanych przez policję za niszczenie automatów z zabawkami przy molo w Gdańsku. Obaj zawodnicy trafili na izbę wytrzeźwień."


Piłkarze Lechii trafili na izbę wytrzeźwień, a wśród nich nie było Sławka Peszko.

Koniec świata jest bliski.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17628 newsów: 813.09.2018, 23:25

Tylko wrzucam coś bardzo ważnego i już wam więcej dzisiaj nie smęcę o Ekstraklasie.

"Wygląda na to, że Eduardo bez gola zakończy swoją przygodę z Legią Warszawa. Chorwat urodzony w Brazylii został właśnie wypisany z listy zgłoszonych na mecze ligowe, żeby zrobić miejsce nowemu nabytkowi (Andre Martins). Grać zatem może już tylko w trzecioligowych rezerwach."

Sobieski14 komentarzy: 431813.09.2018, 23:18

Hahaha ciekawa dzisiaj ta dyskusja.
Btw. Emery wywiad o Nacho to juz całkiem spoko po angielsku dał.
A co do klas, nie wiem co mnie podkusilo na technikum i profil infornatyczny. 30 chlopa, 2 dziewczyny ale to tam dziewczyny tak srednio, jakby kupić czekoladę w biedrze za 60gr a nie nussbaiser. Takze w takiej grupie samych chlopow to z czasem dzicz była total.

Argudo komentarzy: 9588 newsów: 613.09.2018, 23:14

@ares765:

Kibicuję Arsenalowi.

ares765 (redaktor) komentarzy: 7990 newsów: 7613.09.2018, 23:07

@Argudo: co z Tobą nie tak?

Argudo komentarzy: 9588 newsów: 613.09.2018, 23:05

Wy to ogólnie jakieś dziwne te klasy mieliście. U mnie wszyscy byli normalni. Poza mną xD

JanikK komentarzy: 1293913.09.2018, 22:56

@FabsFAN:
Ja miałem u siebie na humanie w lo
-transwestytę
-Dwóch gejaszy, którzy się zwolnili
-jednego „pro” piłkarza z heerenedven, który się zwolnił i pogardził jakakolwiek gra z nami nawet podczas rozgrywek miedzy klasowych
-Jednego pokrake który nie zauważał pilki, bo tak szybko leciała podczas gry np. w siatkówkę machał rękami jak już piłka upadła
-Jednego dzikiego Katola który wślizgami łamał nogi
-Drugiego dzikiego katola który łamał nogi jeszcze bardziej niż drugi i do tego miał 99 staminy
-Jednego 120kg i 2metrowego lumpiora który myślał ze jest najlepszy i pouczał wszystkich, a sam z tym bebzolem robił cały czas rabona fake i śmiesznie przy tym wyglądał, a jak graliśmy w kosza to ciężko człowieczkiem z 170cm coś mu było zrobić
-człowieka który gra jak robben
-wicemistrza polski w biegach na 800m, którego nigdy nie dogonisz

Dziwnie było:>

Reamoner komentarzy: 193213.09.2018, 22:53

Granit jest na pewno pierwszym wyborem na DM ale nie mogę się już doczekać duetu Granit-Lukas, po wejściach z ławki Urugwajczyka wyglądało to klawo

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17628 newsów: 813.09.2018, 22:41

Wchodzę poczytać co na stronie Lechii, a tam:

Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk, lidera Ekstraklasy, Damian Łukasik i Mateusz Lewandowski, zostało zatrzymanych przez policję za niszczenie automatów z zabawkami przy molo w Gdańsku. Obaj zawodnicy trafili na izbę wytrzeźwień.

hahaha, chłopaki się zabawili, 25 i 27 lat.
Ekstraklasa zawsze śmieszna.

n0thing komentarzy: 4529 newsów: 36213.09.2018, 22:29

@sWinny: albo o stratach Ramseya :D

sWinny komentarzy: 136913.09.2018, 22:13

@kubeczek85: Jeśli Guebdo robi błędy to co powiedzieć o Szwajcarze, po którego błędach padają bramki! (W zeszłym sezonie w 3 czy 4 pierwszych meczach straciliśmy bramki przez niego). W tym sezonie również masa niewymuszonych błędów. Nienawidzę gościa. I nie wiem jakim cudem sprzedaliśmy Coq(który chociaż świetnie bronił). Czaka nic nie potrafi

kubeczek85 komentarzy: 49313.09.2018, 22:08

Guendo robi czasami takie błędy,że głowa mała. Dużo jego strat powinno zakończyć się bramkami

sWinny komentarzy: 136913.09.2018, 22:05

Po meczach repry wszyscy się jarają grą Czaki, także duetu Urugwajczyka i Francuza raczej nie zobaczymy od pierwszych minut w najbliższych meczach. Eh....

A tak szczerze to na te kuternogę patrzeć nie mogę. Kontuzji nie życzę, ale niech spada na ławkę

kamilo_oo komentarzy: 2136113.09.2018, 21:44

Ładnie Iran

michal192837465 komentarzy: 680313.09.2018, 21:43

Ale teraz akcje lecą w tie-breaku. Aż szkoda, że się zaraz kończy

Dominik11 komentarzy: 1572913.09.2018, 21:40

https://nowymarketing.pl/a/19742,internet-nie-dla-ludzi-parlament-europejski-przeglosowal-zmiany-w-prawie-autorskim?utm_source=Feed&utm_medium=RSS&utm_campaign=RSS?_r=1

Ciekawe co następne będzie.

kubeczek85 komentarzy: 49313.09.2018, 21:32

Nie myśl o piłce gdy mówie fifa hehe

Redzik (redaktor) komentarzy: 14386 newsów: 8613.09.2018, 21:29

W siatkówkę się przyjemnie gra, jeśli obie drużyny są wyrównane i posiadają rozwinięte umiejętności przyjmowania, wystawiania i zbijania piłki. Wtedy wymiany są długie, ciekawe i fajnie się gra.
Gdy jednak gra polega tylko na zaserwowaniu piłki to ja dziękuje.

JanikK komentarzy: 1293913.09.2018, 21:19

@mar12301:
Na imprezie i spotkaniach rodzinnych Imo pes lepszy bo mniej zręcznościowy
W fife jak ktoś jest dobry to nigdy nie przegra

MaciekGoooner komentarzy: 27149 newsów: 513.09.2018, 21:17

@JanikK: to daj maila i hasło xd

mar12301 komentarzy: 2094513.09.2018, 21:05

W Fifę dobrze się gra na jakiejś imprezie czy przy piwie z kimś, bo tak samemu to trochę zamuła na dłuższą metę.

Sam osobiście uważam, że to Fifa 18 z licencją na LM.

JanikK komentarzy: 1293913.09.2018, 21:04

Ja fife19 mam zakupiona na PC, wiec jakby ktoś chciał pograć za dwa tygodnie to mam nick Templeton16 bodajże

JanikK komentarzy: 1293913.09.2018, 21:04

@TomHen1990:
Raczej może się pogorszyć co najwyzsj xd

Qarol komentarzy: 1373513.09.2018, 21:04

@FabsFAN:

Ja lubię popykać, choć niemałe wady oczywiście widzę.

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 21:02

@Qarol:
Do Fify nic nie mam... nawet szacunku. Ostatnia część, w którą grałem, to ta 2006, a potem zmadrzalem :v

MaciekGoooner komentarzy: 27149 newsów: 513.09.2018, 21:00

A co do dema Fify to zagrałem 3 mecze i bez szału. Ciężko kontrolować drużynę żeby była jakaś sensowna obrona, zawodnicy trochę dziwnie się poruszają.
Choć są też fajne rzeczy, drobnostka typu znacznik na którego zawodnika się zmieni/kto podchodzi do pomocy i można go przełączyć.

Znów odgrzewany kolet, Fifa 18 v2.

Qarol komentarzy: 1373513.09.2018, 20:58

@FabsFAN:

Szanuj FIFĘ chamie.

MaciekGoooner komentarzy: 27149 newsów: 513.09.2018, 20:55

Ja w siatkówkę nigdy nie lubiłem grać bo byłem z niej chyba najsłabszy ze wszystkich sportów, a i tak nie było z kim grać xD prawie wszyscy mieli dziurawe ręce i gapili się jak piłka lata. Jedynie na sks z reprezentacją dało się coś pograć na poziomie.

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:52

Nie wiem, co gorsze. Siatkówka czy simulator pilki nożnej, odgrzewany kotlet zwany Fifą. #hatermodeon

TomHen1990 komentarzy: 52913.09.2018, 20:48

@mar12301:
Zagrałem tylko jeden mecz jak narazie ale wydaje się być całkiem fajna. Demo ukazuje grafikę ostateczna czy pełna wersja może być troszkę ulepszona?

rreddevilss komentarzy: 333913.09.2018, 20:48

@kamilo_oo:

Nie taka niespodzianka kursy były 50/50 :D

rreddevilss komentarzy: 333913.09.2018, 20:47

Jak dobrze ze lada moment 5 kolejka PL a nie jakieś siatkówki :D oczywiście kadrę lubię czasem pooglądać ale to piłka jest wszystkim a zwłaszcza PL :D

Qarol komentarzy: 1373513.09.2018, 20:45

@Chopinno:

Ok, może wygrałeś, ale na pewno nie było tak źle w tej Twojej klasie ^^

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:41

Zapomniałem jeszcze o jednym kujonie, który przed każdym sprawdzianem mowil, ze nic nie umie, a potem dostawał piątki xD

thide (redaktor) komentarzy: 28971 newsów: 72313.09.2018, 20:41

siatkówka to bardzo fajny sport, ale trzeba mieć do niej wzrost, bo inaczej nie da się grać. 185cm to chyba minimum, dobra skoczność, zwinność i odpowiednia technika. najgorzej, gdy ma się mieszane drużyny na wf'ach i gra się z dziewczynami, wtedy piknik na boisku, a nie jakakolwiek rywalizacja xD

kamilo_oo komentarzy: 2136113.09.2018, 20:39

No i mała niespodzianka, Iran prowadzi z Bułgarią 2:0

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:39

@Chopinno:
Ja chodziłem do humana i miałem w klasie:
- homoseksualiste
- ministranta
- filozofa-jakale ze Stargardu
- stalkera ( on akurat byl spoko. )
- Litwina xD
- imprezowego świra

Tam nikt piłką się nie interesował xD

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:37

@Qarol:
U mnie w klasie podobnie, dlatego gadalem o piłce z ludźmi.... z mat fiza^^ ale nikt nie byl az takim zapalencem jak ja;D

Chopinno komentarzy: 328213.09.2018, 20:36

@Qarol: ja w LO byłem na biol-chemie, więc nie było z kim porozmawiać o czymkolwiek innym niż paznokcie czy malowanie włosów xD

Qarol komentarzy: 1373513.09.2018, 20:34

@Womanizer:

Przypomniałeś mi najbardziej dramatyczny okres w moim życiu

Wyobraźcie sobie, że w mojej klasie LO nikt, NIKT (!) nie interesował się piłką nożną czy sportem jakimkolwkek. Co jakiś mecz fajny to nie było w szkole do kogo mordy otworzyć i o nim pogadać, no aż mi się przykro robi na wspomnienie tego.

Argudo komentarzy: 9588 newsów: 613.09.2018, 20:32

Najgorsze na WF-ach były przewroty. Albo te skoki przez skrzynkę. Ogólnie gimnastyka to było czyste zło ;D
Też nie przepadałem za siatkówką, ale jednak wolałem ją od tego.

mar12301 komentarzy: 2094513.09.2018, 20:30

Jak panowie wrażenia z dema Fify? :P

thide (redaktor) komentarzy: 28971 newsów: 72313.09.2018, 20:28

@Sebastian01s: nie musisz mi mówić o tym, że demo wygląda inaczej, ale ta gra jest po prostu fatalna i to się nie zmieni. robiona dla 10-14 latków

Womanizer komentarzy: 696013.09.2018, 20:25

Ja na szczęście miałem w miarę normalną klase i nikogo szczególnie nie interesowało granie w siate. Brało sie piłke do halówki i leciało.

A komu sie nie podobało to albo na siłownie obok, albo na starą hale na ping ponga :D

Adrian12543 komentarzy: 15890 newsów: 213.09.2018, 20:24

Ja tam jeśli chodzi o siatkówkę, to jestem kompletnym Januszem. Lubię oglądać reprezentację na jakichś wielkich turniejach, ale nic poza tym. Fajnie obejrzeć od święta, ale chyba nie mógłbym się tym "na poważnie" zainteresować.

Qarol komentarzy: 1373513.09.2018, 20:19

Ja kiedyś nawet oglądałem siatkówkę, no ale pewnego pięknego dnia zastanowiłem się nad sensem tego wszystkiego, oczywiście jak nietrudno zgadnąć nie znalazłem go i dałem sobie spokój.

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:12

@Alonso:
Siatkówka to podsport.

FabsFAN komentarzy: 1782413.09.2018, 20:11

Nawet nie wspominajcie mi o siatkówce. Za każdym razem, kiedy graliśmy w to badziewie na wfie, to czułem , ze dzieje się to za karę. Radość sprawiały mi tylko serwisy, bo mogłem uderzyć mocno xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna