Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 12.09.2018, 17:22, Michał Liszkowski 367 komentarzy

Wrześniowa przerwa reprezentacyjna właśnie dobiegła końca. Sprawdźmy więc, jak na międzynarodowych arenach radzili sobie piłkarze Arsenalu.

Mohamed Elneny

W sobotę Elneny rozegrał pełne spotkanie przeciwko reprezentacji Nigru w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Egipcjanie zwyciężyli 6:0, a Elneny w doliczonym czasie gry zdobył gola strzałem z dystansu. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster przeżył tego dnia Mohamed Salah. Piłkarz Liverpoolu zdobył dwie bramki, dwukrotnie asystował swoim kolegom i... zmarnował dwa rzuty karne.

Sokratis Papastathopoulos

Grek rozegrał dwa pełne spotkania w ramach Ligi Narodów. W sobotę przyczynił się do wyjazdowego zwycięstwa nad Estonią 1:0. We wtorek Grecy musieli jednak uznać wyższość Węgrów i ulegli 1:2.

Henrich Mchitarian

Kapitan reprezentacji Armenii, podobnie jak Sokratis, rozegrał dwa pełne spotkania w ramach Ligi Narodów. W pierwszym z nich Mchitarian wywalczył rzut karny, którego nie zdołał jednak zamienić na bramkę. Mimo to jego reprezentacja pokonała Lichtenstein 2:1. W drugim meczu Ormianie przegrali z Macedonią 0:2.

Aaron Ramsey

W czwartek Ramsey zdobył gola i pomógł Walii pokonać Irlandię 4:1. Niestety pomocnik Arsenalu miał też spory udział przy bramce dla rywali - Ramsey w głupi sposób stracił piłkę na rzecz Shauna Williamsa, który ze spokojem przelobował Wayne'a Hennesseya. W niedzielę podopieczni Ryana Giggsa musieli uznać wyższość Danii, która dzięki dwóm golom Christiana Eriksena zwyciężyła 2:0. W obu meczach w ramach Ligi Narodów Ramsey przebywał na murawie przez pełne 90 minut.

Lucas Torreira

Torreira wyszedł w podstawowym składzie reprezentacji Urugwaju w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem. Ze względu na problem z łydką rozegrał tylko pierwsze 45 minut. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nie był to poważny uraz i będzie do dyspozycji Unaia Emery'ego na sobotnie spotkanie przeciwko Newcastle. Urugwajczycy wygrali 4:1, a show skradł Luis Suarez, który strzelił bramkę z rzutu wolnego, wykorzystał karnego a'la Panenka i asystował raboną przy golu Gastona Pereiro.

Granit Xhaka

Granit Xhaka był kapitanem reprezentacji Szwajcarii w spotkaniu w ramach Ligi Narodów, w którym rozbiła ona Islandię 6:0. Pomocnik rozegrał też pełne 90 minut w towarzyskim meczu z Anglią, w którym Helweci przegrali 0:1. Xhaka za swój występ zebrał jednak pozytywne recenzje.

Stephan Lichtsteiner

Lichtsteiner rozegrał cały mecz przeciwko Anglikom. Doświadczony obrońca był kapitanem swojego zespołu.

Danny Welbeck

Welbeck w meczu z Hiszpanią pojawił się na boisku dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Mimo to zdołał umieścić piłkę w siatce. Gol nie został jednak uznany, gdyż sędzia wcześniej dopatrzył się faulu na Davidzie de Gei. Anglicy ostatecznie przegrali 1:2. We wtorek wychowanek Manchesteru United spędził na boisku 60 minut w wygranym spotkaniu ze Szwajcarią.

Pierre-Emerick Aubameyang

Gabończyk był kapitanem swojego zespołu i zdobył gola w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Burundi. Bramkę dla rywali strzelił dobrze znany z angielskich boisk Saido Berahino, dla którego był to debiut w "nowej" reprezentacji (na szczeblu młodzieżowym Berahino grał w barwach Anglii).

David Ospina

Wypożyczony do Napoli bramkarz rozegrał dwa towarzyskie spotkania w pełnym wymiarze czasowym. W pierwszym z nich Kolumbijczycy pokonali Wenezuelę 2:1, a w drugim bezbramkowo zremisowali z Argentyną.

Takuma Asano

Japończyk rozegrał 23 minuty i zaliczył asystę w wygranym 3:0 towarzyskim spotkaniu z Kostaryką.

Kelechi Nwakali

Nigeryjczyk, który jest wypożyczony do FC Porto, znalazł się w 24-osobowej kadrze na spotkanie przeciwko Seszelom w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Pomocnik nie pojawił się jednak na murawie, a jego reprezentacja zwyciężyła 3:0.

Reprezentacje autor: Michał Liszkowski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
kamilo_oo komentarzy: 2123813.09.2018, 23:31

To samo widziałem dzisiaj gdzieś na fejsie :P

erykgunner (administrator) komentarzy: 1871 newsów: 123313.09.2018, 23:29

W ogóle to Son wrócił już do Londynu. Podobno jak pokazał kolegom z Tottenhamu złoty medal, to nie wiedzieli jak się zachować. Pierwszy raz widzieli coś takiego.

kamilo_oo komentarzy: 2123813.09.2018, 23:27

@WilSHARE napisał: "Wchodzę poczytać co na stronie Lechii, a tam:

Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk, lidera Ekstraklasy, Damian Łukasik i Mateusz Lewandowski, zostało zatrzymanych przez policję za niszczenie automatów z zabawkami przy molo w Gdańsku. Obaj zawodnicy trafili na izbę wytrzeźwień."


Piłkarze Lechii trafili na izbę wytrzeźwień, a wśród nich nie było Sławka Peszko.

Koniec świata jest bliski.

WilSHARE komentarzy: 17546 newsów: 813.09.2018, 23:25

Tylko wrzucam coś bardzo ważnego i już wam więcej dzisiaj nie smęcę o Ekstraklasie.

"Wygląda na to, że Eduardo bez gola zakończy swoją przygodę z Legią Warszawa. Chorwat urodzony w Brazylii został właśnie wypisany z listy zgłoszonych na mecze ligowe, żeby zrobić miejsce nowemu nabytkowi (Andre Martins). Grać zatem może już tylko w trzecioligowych rezerwach."

Sobieski14 komentarzy: 379313.09.2018, 23:18

Hahaha ciekawa dzisiaj ta dyskusja.
Btw. Emery wywiad o Nacho to juz całkiem spoko po angielsku dał.
A co do klas, nie wiem co mnie podkusilo na technikum i profil infornatyczny. 30 chlopa, 2 dziewczyny ale to tam dziewczyny tak srednio, jakby kupić czekoladę w biedrze za 60gr a nie nussbaiser. Takze w takiej grupie samych chlopow to z czasem dzicz była total.

Argudo komentarzy: 9068 newsów: 613.09.2018, 23:14

@ares765:

Kibicuję Arsenalowi.

ares765 (redaktor) komentarzy: 7917 newsów: 7613.09.2018, 23:07

@Argudo: co z Tobą nie tak?

Argudo komentarzy: 9068 newsów: 613.09.2018, 23:05

Wy to ogólnie jakieś dziwne te klasy mieliście. U mnie wszyscy byli normalni. Poza mną xD

JanikK komentarzy: 1182513.09.2018, 22:56

@FabsFAN:
Ja miałem u siebie na humanie w lo
-transwestytę
-Dwóch gejaszy, którzy się zwolnili
-jednego „pro” piłkarza z heerenedven, który się zwolnił i pogardził jakakolwiek gra z nami nawet podczas rozgrywek miedzy klasowych
-Jednego pokrake który nie zauważał pilki, bo tak szybko leciała podczas gry np. w siatkówkę machał rękami jak już piłka upadła
-Jednego dzikiego Katola który wślizgami łamał nogi
-Drugiego dzikiego katola który łamał nogi jeszcze bardziej niż drugi i do tego miał 99 staminy
-Jednego 120kg i 2metrowego lumpiora który myślał ze jest najlepszy i pouczał wszystkich, a sam z tym bebzolem robił cały czas rabona fake i śmiesznie przy tym wyglądał, a jak graliśmy w kosza to ciężko człowieczkiem z 170cm coś mu było zrobić
-człowieka który gra jak robben
-wicemistrza polski w biegach na 800m, którego nigdy nie dogonisz

Dziwnie było:>

Reamoner komentarzy: 190113.09.2018, 22:53

Granit jest na pewno pierwszym wyborem na DM ale nie mogę się już doczekać duetu Granit-Lukas, po wejściach z ławki Urugwajczyka wyglądało to klawo

WilSHARE komentarzy: 17546 newsów: 813.09.2018, 22:41

Wchodzę poczytać co na stronie Lechii, a tam:

Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk, lidera Ekstraklasy, Damian Łukasik i Mateusz Lewandowski, zostało zatrzymanych przez policję za niszczenie automatów z zabawkami przy molo w Gdańsku. Obaj zawodnicy trafili na izbę wytrzeźwień.

hahaha, chłopaki się zabawili, 25 i 27 lat.
Ekstraklasa zawsze śmieszna.

n0thing komentarzy: 4425 newsów: 36213.09.2018, 22:29

@sWinny: albo o stratach Ramseya :D

sWinny komentarzy: 128413.09.2018, 22:13

@kubeczek85: Jeśli Guebdo robi błędy to co powiedzieć o Szwajcarze, po którego błędach padają bramki! (W zeszłym sezonie w 3 czy 4 pierwszych meczach straciliśmy bramki przez niego). W tym sezonie również masa niewymuszonych błędów. Nienawidzę gościa. I nie wiem jakim cudem sprzedaliśmy Coq(który chociaż świetnie bronił). Czaka nic nie potrafi

kubeczek85 komentarzy: 45213.09.2018, 22:08

Guendo robi czasami takie błędy,że głowa mała. Dużo jego strat powinno zakończyć się bramkami

sWinny komentarzy: 128413.09.2018, 22:05

Po meczach repry wszyscy się jarają grą Czaki, także duetu Urugwajczyka i Francuza raczej nie zobaczymy od pierwszych minut w najbliższych meczach. Eh....

A tak szczerze to na te kuternogę patrzeć nie mogę. Kontuzji nie życzę, ale niech spada na ławkę

kamilo_oo komentarzy: 2123813.09.2018, 21:44

Ładnie Iran

michal192837465 komentarzy: 656713.09.2018, 21:43

Ale teraz akcje lecą w tie-breaku. Aż szkoda, że się zaraz kończy

Dominik11 komentarzy: 1554213.09.2018, 21:40

https://nowymarketing.pl/a/19742,internet-nie-dla-ludzi-parlament-europejski-przeglosowal-zmiany-w-prawie-autorskim?utm_source=Feed&utm_medium=RSS&utm_campaign=RSS?_r=1

Ciekawe co następne będzie.

kubeczek85 komentarzy: 45213.09.2018, 21:32

Nie myśl o piłce gdy mówie fifa hehe

Redzik (redaktor) komentarzy: 13697 newsów: 7213.09.2018, 21:29

W siatkówkę się przyjemnie gra, jeśli obie drużyny są wyrównane i posiadają rozwinięte umiejętności przyjmowania, wystawiania i zbijania piłki. Wtedy wymiany są długie, ciekawe i fajnie się gra.
Gdy jednak gra polega tylko na zaserwowaniu piłki to ja dziękuje.

JanikK komentarzy: 1182513.09.2018, 21:19

@mar12301:
Na imprezie i spotkaniach rodzinnych Imo pes lepszy bo mniej zręcznościowy
W fife jak ktoś jest dobry to nigdy nie przegra

MaciekGoooner komentarzy: 27061 newsów: 513.09.2018, 21:17

@JanikK: to daj maila i hasło xd

mar12301 komentarzy: 2092013.09.2018, 21:05

W Fifę dobrze się gra na jakiejś imprezie czy przy piwie z kimś, bo tak samemu to trochę zamuła na dłuższą metę.

Sam osobiście uważam, że to Fifa 18 z licencją na LM.

JanikK komentarzy: 1182513.09.2018, 21:04

Ja fife19 mam zakupiona na PC, wiec jakby ktoś chciał pograć za dwa tygodnie to mam nick Templeton16 bodajże

JanikK komentarzy: 1182513.09.2018, 21:04

@TomHen1990:
Raczej może się pogorszyć co najwyzsj xd

Qarol komentarzy: 1372313.09.2018, 21:04

@FabsFAN:

Ja lubię popykać, choć niemałe wady oczywiście widzę.

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 21:02

@Qarol:
Do Fify nic nie mam... nawet szacunku. Ostatnia część, w którą grałem, to ta 2006, a potem zmadrzalem :v

MaciekGoooner komentarzy: 27061 newsów: 513.09.2018, 21:00

A co do dema Fify to zagrałem 3 mecze i bez szału. Ciężko kontrolować drużynę żeby była jakaś sensowna obrona, zawodnicy trochę dziwnie się poruszają.
Choć są też fajne rzeczy, drobnostka typu znacznik na którego zawodnika się zmieni/kto podchodzi do pomocy i można go przełączyć.

Znów odgrzewany kolet, Fifa 18 v2.

Qarol komentarzy: 1372313.09.2018, 20:58

@FabsFAN:

Szanuj FIFĘ chamie.

MaciekGoooner komentarzy: 27061 newsów: 513.09.2018, 20:55

Ja w siatkówkę nigdy nie lubiłem grać bo byłem z niej chyba najsłabszy ze wszystkich sportów, a i tak nie było z kim grać xD prawie wszyscy mieli dziurawe ręce i gapili się jak piłka lata. Jedynie na sks z reprezentacją dało się coś pograć na poziomie.

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:52

Nie wiem, co gorsze. Siatkówka czy simulator pilki nożnej, odgrzewany kotlet zwany Fifą. #hatermodeon

TomHen1990 komentarzy: 51613.09.2018, 20:48

@mar12301:
Zagrałem tylko jeden mecz jak narazie ale wydaje się być całkiem fajna. Demo ukazuje grafikę ostateczna czy pełna wersja może być troszkę ulepszona?

rreddevilss komentarzy: 328413.09.2018, 20:48

@kamilo_oo:

Nie taka niespodzianka kursy były 50/50 :D

rreddevilss komentarzy: 328413.09.2018, 20:47

Jak dobrze ze lada moment 5 kolejka PL a nie jakieś siatkówki :D oczywiście kadrę lubię czasem pooglądać ale to piłka jest wszystkim a zwłaszcza PL :D

Qarol komentarzy: 1372313.09.2018, 20:45

@Chopinno:

Ok, może wygrałeś, ale na pewno nie było tak źle w tej Twojej klasie ^^

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:41

Zapomniałem jeszcze o jednym kujonie, który przed każdym sprawdzianem mowil, ze nic nie umie, a potem dostawał piątki xD

thide (redaktor) komentarzy: 28370 newsów: 59013.09.2018, 20:41

siatkówka to bardzo fajny sport, ale trzeba mieć do niej wzrost, bo inaczej nie da się grać. 185cm to chyba minimum, dobra skoczność, zwinność i odpowiednia technika. najgorzej, gdy ma się mieszane drużyny na wf'ach i gra się z dziewczynami, wtedy piknik na boisku, a nie jakakolwiek rywalizacja xD

kamilo_oo komentarzy: 2123813.09.2018, 20:39

No i mała niespodzianka, Iran prowadzi z Bułgarią 2:0

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:39

@Chopinno:
Ja chodziłem do humana i miałem w klasie:
- homoseksualiste
- ministranta
- filozofa-jakale ze Stargardu
- stalkera ( on akurat byl spoko. )
- Litwina xD
- imprezowego świra

Tam nikt piłką się nie interesował xD

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:37

@Qarol:
U mnie w klasie podobnie, dlatego gadalem o piłce z ludźmi.... z mat fiza^^ ale nikt nie byl az takim zapalencem jak ja;D

Chopinno komentarzy: 328213.09.2018, 20:36

@Qarol: ja w LO byłem na biol-chemie, więc nie było z kim porozmawiać o czymkolwiek innym niż paznokcie czy malowanie włosów xD

Qarol komentarzy: 1372313.09.2018, 20:34

@Womanizer:

Przypomniałeś mi najbardziej dramatyczny okres w moim życiu

Wyobraźcie sobie, że w mojej klasie LO nikt, NIKT (!) nie interesował się piłką nożną czy sportem jakimkolwkek. Co jakiś mecz fajny to nie było w szkole do kogo mordy otworzyć i o nim pogadać, no aż mi się przykro robi na wspomnienie tego.

Argudo komentarzy: 9068 newsów: 613.09.2018, 20:32

Najgorsze na WF-ach były przewroty. Albo te skoki przez skrzynkę. Ogólnie gimnastyka to było czyste zło ;D
Też nie przepadałem za siatkówką, ale jednak wolałem ją od tego.

mar12301 komentarzy: 2092013.09.2018, 20:30

Jak panowie wrażenia z dema Fify? :P

thide (redaktor) komentarzy: 28370 newsów: 59013.09.2018, 20:28

@Sebastian01s: nie musisz mi mówić o tym, że demo wygląda inaczej, ale ta gra jest po prostu fatalna i to się nie zmieni. robiona dla 10-14 latków

Womanizer komentarzy: 677213.09.2018, 20:25

Ja na szczęście miałem w miarę normalną klase i nikogo szczególnie nie interesowało granie w siate. Brało sie piłke do halówki i leciało.

A komu sie nie podobało to albo na siłownie obok, albo na starą hale na ping ponga :D

Adrian12543 komentarzy: 15873 newsów: 213.09.2018, 20:24

Ja tam jeśli chodzi o siatkówkę, to jestem kompletnym Januszem. Lubię oglądać reprezentację na jakichś wielkich turniejach, ale nic poza tym. Fajnie obejrzeć od święta, ale chyba nie mógłbym się tym "na poważnie" zainteresować.

Qarol komentarzy: 1372313.09.2018, 20:19

Ja kiedyś nawet oglądałem siatkówkę, no ale pewnego pięknego dnia zastanowiłem się nad sensem tego wszystkiego, oczywiście jak nietrudno zgadnąć nie znalazłem go i dałem sobie spokój.

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:12

@Alonso:
Siatkówka to podsport.

FabsFAN komentarzy: 1756013.09.2018, 20:11

Nawet nie wspominajcie mi o siatkówce. Za każdym razem, kiedy graliśmy w to badziewie na wfie, to czułem , ze dzieje się to za karę. Radość sprawiały mi tylko serwisy, bo mogłem uderzyć mocno xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz kwietnia wybór redaktorów Aaron Ramsey
Aaron Ramsey
7.09
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna