Kroenke: Chcemy wygrywać trofea

Kroenke: Chcemy wygrywać trofea 26.10.2012, 11:18, Adam Cygański 50 komentarzy

Większościowy akcjonariusz Arsenalu – Stan Kroenke – powiedział, że ma on ambitne plany związane z londyńskim klubem.

Arsenal już od siedmiu lat nie zdobył żadnego trofeum i za ten stan rzeczy w głównej mierze obwiniany jest właśnie amerykański biznesmen.

- Mam ambitne plany związane z Arsenalem i wszyscy dążymy do tego samego celu. Angażuje się w sport po to, aby wygrywać. O to wszystko w tym chodzi – powiedział Kroenke na walnym zgromadzeniu klubu.

- Mogę zapewnić, że nikt nie jest tak ambitny, jak ja. Arsenal jest wielkim klubem, który cały czas utrzymuje się na najwyższym poziomie. To jest bardzo rzadkie, a nam się to udało. Cały czas będziemy szli naprzód. Ten klub ma fascynującą przeszłość, a naszym celem są trofea – zakończył.

Stan Kroenke autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
jimmykanonier1886 komentarzy: 1078427.10.2012, 18:25

ale głupoty gada,nawet grosza nie sypnie

Ciastolyna komentarzy: 107727.10.2012, 13:34

Idż być Jankesem gdzie indziej!...
Wolę Usmanowa, bo koleś ma faktycznie jakiś plan. Ten cały koleś dużo mówi a baaaaardzo mało działa. Nawet chyba nic nie działa...

Perez777 komentarzy: 1927.10.2012, 08:42

kroenke wypierdalaj

molas4 komentarzy: 45827.10.2012, 06:14

o tuz to , sam powiedzial na czym mu zalezy

"Arsenal jest wielkim klubem, który cały czas utrzymuje się na najwyższym poziomie. To jest bardzo rzadkie, a nam się to udało"

+ jest dochodowy wiec czego on ma wiecej chciec frajerzyna

Hardstyle1886 komentarzy: 6626.10.2012, 23:26

jasne! Bujaj na drzewo liście grabić dziadu

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17398 newsów: 104226.10.2012, 22:36

To niech kasę na transfery wykłada ;] .

mitmichael komentarzy: 4866326.10.2012, 20:21

No jakos Panie Kroenke tego po Was nie widac. Gdyby tak Wam bardzo zalezało na wygrywaniu to byscie nie robili z siebie błaznow i juz dawno zdecydowali sie na porzadne transfery a nie tak jak jest teraz - przychodzi dobry zawodnik ale tylko wtedy, gdy ktos z obecnego składu odejdzie.

gunners007 komentarzy: 952726.10.2012, 18:36

Spróbuje bez przekleństw: Steve, sprzedaj te wszystkie klubiki w USA, a potem gadaj, że ci zależy na Arsenalu. Ta morda zaczyna mnie coraz bardziej irytować-żeby nie użyć mocniejszego słowa.

WoolwichArsenal komentarzy: 71726.10.2012, 18:02

Widać, jak co roku zapełniamy naszą gablotę trofeami...

Lr556 komentarzy: 153626.10.2012, 17:40

Kroenke, urzekła mnie twoja opowieść.

damian199656 komentarzy: 762626.10.2012, 17:28

Ciekawe komu on chce to wmówić, bo na pewno kibiców do siebie nie przekona.

fabregas1987 komentarzy: 2096826.10.2012, 17:25

Usmanov by się bardziej angażował ...

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1066726.10.2012, 17:06

Przecież wiadomo, że jemu tylko chodzi, żeby zarabiać jak najwięcej kasy na Arsenalu.

eriko komentarzy: 86526.10.2012, 16:27

Po prostu Kroenke przeczytał wypowiedz wengera że utrzymanie się w TOP4 jest jak trofeum.

grand92 komentarzy: 793026.10.2012, 16:21

takiego właściciela skąpca to chyba nawet Spursom bym nie życzył (no dobra może im akurat tak ale innym rywalom nie) , skąpiradło które prowadzi Arsenal do kapitulacji , niech Usmanov bierze Arsenal w swoje ręce , z nim gorzej niż z Kroenke napewno nie będzie

Theo44 komentarzy: 390026.10.2012, 16:01

Taki spicz na wzor Romneya w Gdansku.

Theo10 komentarzy: 514026.10.2012, 15:50

Nadawał by się na polityka.

piter1908 komentarzy: 480326.10.2012, 15:26

po co na transfery ? wystarczy na Tygodniówki ;p
Stan jesteś tu już 2 ? 3 lata ? i czy ten klub zrobił choć jeden krok do przodu ? raczej się cofnął ;/ Więc nie pieprz głupot ...

aaron komentarzy: 229726.10.2012, 15:14

to dawaj forse na transfery! :D

kshomshch komentarzy: 10026.10.2012, 14:53

Skoro Silent Stan się odezwał to musi być wyjątkowo źle.

limonka95 komentarzy: 96626.10.2012, 14:51

Nie wiadomo czy wszyscy mają takie same pojęcia trofea. Bo chyba dla niego to jest pozycja w top4...

koczan_4 komentarzy: 330126.10.2012, 14:45

Idiota... Jak jest taki ambitny to niech da jakąś kase na wzmocnienie składu.

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 626.10.2012, 14:06

"Chcemy wygrywać trofea" - zapewne chodzi mu o 4 miejsce, dla tych leśnych dziadków to jest trofeum

arthas74 komentarzy: 234326.10.2012, 13:54

głupi pedał wszystkim mydli oczy

paniczAFC komentarzy: 188326.10.2012, 13:45

ciagle ta sama gadka, kupuj Henry'ego!

opolanin komentarzy: 62326.10.2012, 13:42

to stary pajacu dawaj kasę na transfery !!!

levis komentarzy: 16726.10.2012, 13:07

Jestem kibicem pilki noznej i w takim samym stopniu koszykowki od ponad 20 lat, i powiem tylko tyle,ze jego Denver Nugets w lidze NBA jest klubem przecietnym,a on nie mial nigdy ambicji by tego zmienic,pozwolil odejsc Carmelo Anthony , nie dal mu maksymalnego kontraktu ,ani nie zapewnil go ,ze klub ma najwyzsze ambicje,klub jest dobrze zarzadzany,ma dobrego trenera,solidnych zawodnikow i boje sie,ze Arsenal moze stac sie takim samym klubem

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57126.10.2012, 12:58

ta, jak to mnie denerwuje ;/

kaziu874 komentarzy: 540926.10.2012, 12:40

Jedyne co jest prawda w jego wypowiedzi to to, ze Arsenal ma fascynujaca przeszlosc..

pietraz komentarzy: 138726.10.2012, 12:36

*Arsenal 1886, także czytałem ten artykuł i generalnie się zgadzam z tym co napisałeś. Przez najbliższe 2 lata jakiekolwiek trofeum, może poza COC, będzie wynikiem mega szczęścia i braku kontuzji, a z tym wiadomo. Nawet po podpisaniu nowych umów nie staniemy się nagle potentatem. Na to trzeba będzie chwile poczekać. Najważniejsze będzie utrzymywanie najlepszych zawodników i regularne wzmacnianie składu, a nie tak jak teraz ciągłe uzupełnianie po stratach. Z nowymi pieniędzmi będzie to możliwe.

Druga najważniejsza kwestia to pozostanie Wengera i danie mu tego hajsu na nowych grajków. Mimo tego co wypisują niektórzy jestem zdania, że bez niego, z obecnymi funduszami i generalnym burdelem kadrowym bylibyśmy w czarnej dupie. Środek tabeli i życie na kredycie. Z nim mimo braku pucharów Arsenal jest marką stabilną i szanowaną. Cierpliwość i szersze patrzenie na rzeczywistość niektórym nie zaszkodzi.
No chyba, że Wenger ma możliwości wydawania w każdym okienku po 50-60mln na zawodników, a nie robi tego bo mu sumienie nie pozwala, to cofam wszystko. Ale tego tak naprawdę się nie dowiemy

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 226.10.2012, 12:29

SORRY ALE Atletico Madryt jest lepsze teraz z tym trenerem :)

tenZparagwaju komentarzy: 76726.10.2012, 12:22

sukcesywnie w coraz większym stopniu stajemy się zespołem typu Atletico Madryt, lekko ponadprzeciętni zawodnicy + kilku na poziomie ktorym mozna osiągnąć zwycięstwo w PL

michal192837465 komentarzy: 765426.10.2012, 12:21

Już ci wierzę... Żart nad żarty.

AFC1208 komentarzy: 132526.10.2012, 12:11

Jestesmy teraz taką drużyną gdzies na poziomie Chelsea, przed przyjsciem Romka.

dolny komentarzy: 206526.10.2012, 12:02

Skończymy w tym roku na środku tabeli i skończy się takie gadanie...

MiEvo komentarzy: 6162 newsów: 1426.10.2012, 11:56

I myśli, że ktoś uwierzy w te pierdoły? Jego ambitne plany związane z Arsenalem to klepanie na nim kasy. Cholerny Kroenke, nie cierpię tego kolesia, normalnie drugi Malcolm Glazer

Barney komentarzy: 1329626.10.2012, 11:49

ofifcjalne zebranie powiedzial jedno kasy i tak nie daje.

DrORION komentarzy: 40826.10.2012, 11:42

Sraty Taty pies kudłaty

Arsenal_1886 komentarzy: 1951526.10.2012, 11:40

Panowie i Panie powiem wam ,że musimy jeszcze wytrzymać co najmniej 2 lata bez trofeum ,a potem dopiero coś może ruszy ,bo już będziemy mieć dwie nowe umowy sponsorskie . Adidas za Nike chociażby oraz innego sponsora na środku koszulek za Fly Emirates . Być może dzięki tym nowym sponsorom nasz klub nie będzie musiał sprzedawać gwiazd ,a także będzie miał więcej kasy na transfery . Pytanie tylko czy Wenger będzie chciał nas dalej trenować po tym jak w 2014 roku kończy mu się kontrakt . Celem Bossa teraz będzie przez te kolejne dwa lata nas utrzymać w Top 4. Bez LM nie mamy szans na dobrych nowych sponsorów . Co nam da wygranie COC jak nie będziemy mieć fazy grupowej LM w przyszłym sezonie ? Przez brak LM stracimy co najmniej 30 mln funtów . Za wygranie COC jeżeli się nie mylę to można dostać 2 mln funtów lub mniej .

WojO komentarzy: 224626.10.2012, 11:40

Mógłby zapewnić sporo kasy na transfery, a nie odwracać kota ogonem.

Hans_Zimmer komentarzy: 526126.10.2012, 11:33

Przecież wygrywamy trofea, co roku dostajemy się do LM.

barto32 komentarzy: 156226.10.2012, 11:25

oni działają jak PZPN

DavidSilva21 komentarzy: 248226.10.2012, 11:23

Żart sezonu, mmm.. Wyborny

mallen komentarzy: 1780226.10.2012, 11:23

Srutututu, znów to samo gadanie... :/

barto32 komentarzy: 156226.10.2012, 11:22

Arsenal jest wielkim klubem, który cały czas utrzymuje się na najwyższym poziomie. To jest bardzo rzadkie, a nam się to udało.

no prosze cie człowieku, ManU Chelsea Real Barca itd wszyscy grają na wysoki poziomie przez długi czas.. i co to za wyczyn, problem jest taki ze nie zdobywamy trofeów a według mnie to klasa niszej niż jakiś wysoki poziom.

tomekafc95 komentarzy: 413626.10.2012, 11:21

dory zart !

Zaxori komentarzy: 35226.10.2012, 11:20

tiaaaa

Slaw441 komentarzy: 57726.10.2012, 11:20

pieprzenie pieprzenie i jeszcze raz pieprzenie w taki sposob wydawania kasy jak teraz nie mamy szans na zadne trofea

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl