Profil użytkownika DavidSilva21

zarejestrowany
11.08.2010
(4134 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
-, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
David Silva|Jack Wilshere

zainteresowania
Alkoholizacja
EPL
FM
Lenistwo długodystansowe
dodanych komentarzy:3001
ilość komentarzy dziennie:0.73
miejsce w rankingu komentujących:332
procent wszystkich komentarzy:0.07%
otrzymanych plusów:1308
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:14306
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea14103133
2. Manchester City14102232
3. Liverpool1494131
4. West Ham1473424
5. Arsenal1472523
6. Tottenham1371522
7. Manchester United1463521
8. Wolves1463521
9. Brighton1447319
10. Leicester1454519
11. Crystal Palace1437416
12. Brentford1444616
13. Aston Villa1451816
14. Everton1443715
15. Southampton1436515
16. Leeds1436515
17. Watford1441913
18. Burnley1317510
19. Norwich1424810
20. Newcastle140777
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah118
J. Vardy91
S. Mané71
Diogo Jota71
M. Antonio63
E. Dennis55
J. King52
I. Sarr50
Raphinha50
M. Cornet50
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz listopada wybór redaktorów Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
7
Gracz listopada wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl