Profil użytkownika DavidSilva21

offline

zarejestrowany
11.08.2010
(4503 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
-, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
David Silva|Jack Wilshere

zainteresowania
Alkoholizacja
EPL
FM
Lenistwo długodystansowe
dodanych komentarzy:3178
ilość komentarzy dziennie:0.71
miejsce w rankingu komentujących:324
procent wszystkich komentarzy:0.07%
otrzymanych plusów:1434
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:25338
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
7.33
Gracz listopada wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl