Profil użytkownika DavidSilva21

zarejestrowany
11.08.2010
(4303 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
-, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
David Silva|Jack Wilshere

zainteresowania
Alkoholizacja
EPL
FM
Lenistwo długodystansowe
ostatni komentarz:

link jakis macie?...

dodanych komentarzy:3145
ilość komentarzy dziennie:0.73
miejsce w rankingu komentujących:325
procent wszystkich komentarzy:0.07%
otrzymanych plusów:1397
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:25138
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl