Mertens: Arsenal nie jest taki dobry

Mertens: Arsenal nie jest taki dobry 19.04.2019, 12:00, Jakub Knapik 62 komentarzy

Wczorajszego wieczoru Arsenal przypieczętował swój awans do półfinałów Ligi Europy, pewnie pokonując Napoli 1-0 na ich własnym obiekcie. Tydzień wcześniej, Kanonierzy zwyciężyli 2-0 na The Emirates. Londyńczycy przeszli przez tę rundę bez straty gola, jednak, jak uważa napastnik Azzurrich, Dries Mertens, zespół Unaia Emery'ego nie był lepszy od włoskiej drużyny.

- Przez pierwsze 10-15 minut mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki. Wówczas wszystko by się zmieniło. Później straciliśmy gola, co spuściło z nas powietrze. Jednak w szatni porozmawialiśmy ze sobą i na nowo uwierzyliśmy w nasze możliwości, bo Arsenal wcale nie był taki mocny.

- Wynik nie odzwierciedla rzeczywistej różnicy między naszymi zespołami. Zagraliśmy złe spotkanie na Emirates, które zrujnowało wszystko. Nie byliśmy dobrze dysponowani, a Arsenal to wykorzystał. W rewanżu robiliśmy wszystko, by odrobić stratę, ale przeciwnik dobrze się bronił.

Zespół Carlo Ancelottiego zajmuje 2. miejsce w Serie A, tracąc do liderującego Juventusu 17 punktów.

Dries Mertens autor: Jakub Knapik źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
markiz0 komentarzy: 19720.04.2019, 19:33

Arsenal rzeczywiście nie jest taki dobry, to Napoli jest żałośnie słabe. Po pierwszym meczu powinno być 5-0 i koniec dwumeczu. Bardzo słaba skuteczność spowodowała, że skończyło się tylko 2-0. Na szczęście w całym dwumeczu udało się zachować czyste konto i wygrać na wyjeździe, a Napoli na własnym boisku podobno przegrało tylko z Juventusem w tym sezonie (nie chce mi się sprawdzać). Napoli, czyli jedyny zespół, który można nazywać konkurencją Juventusu skończyłby w tej lidze poza TOP6.

Mateooo komentarzy: 6620.04.2019, 10:54

!!!!HIT!!!!!Komentarz Mertensa

Elastico07 komentarzy: 524420.04.2019, 03:18

@Patriko: Bardziej ból czterech liter w czystej postaci.

Forever4 komentarzy: 6719.04.2019, 23:59

Przegrywać też trzeba potrafić. Jeżeli przegraliście w obu meczach ze słabą drużyną, to znaczy że jesteście jeszcze słabsi... Ciężko tu mówić o przypadku lub szczęściu... Wicelider Serie A, a nie dorównał 4 drużynie PL... Brawo, Brawo.

GROMALL komentarzy: 464419.04.2019, 22:39

Jeśli my nie jesteśmy tacy dobrzy,to jacy wy jesteście? XD

zly_kanonier komentarzy: 477019.04.2019, 22:03

@Patriko: Absolutnie się z Tobą zgadzam, że jesteśmy lepszym zespołem i stać nas na jeszcze więcej niż w tym dwumeczu :D

PS: Masz plusa za Ricky'ego ;)

Patriko komentarzy: 112219.04.2019, 21:23

@zly_kanonier napisał: "Ja nigdzie nie napisałem, że mają większy potencjał OD NAS, tylko ogólnie stać ich na więcej niż pokazali w tych meczach. Grając w optymalnej formie na pewno sprawiliby nam więcej problemów."
Arsenal też stać na dużo więcej niż to pokazali w meczach z Napoli, co już kilka razy w tym sezonie udowodnił :) a wg. Mnie jesteśmy od nich lepszym klubem i Napoli właśnie pokazało tyle, na ile Londyńczycy im pozwolili

Patriko komentarzy: 112219.04.2019, 21:19

Trochę taki auto-diss

Furgunn komentarzy: 72619.04.2019, 21:07

Faktycznie, 3:0 w dwumeczu to przeciętny rezultat.

Elastico07 komentarzy: 524419.04.2019, 18:45

Jak to świadczy o Napoli,jak " nie taki dobry Arsenal" bezdyskusyjnie,zasłużenie i pewnie eliminuje ich w dwu meczu bez straty bramki.0-3 to najmniejszy wymiar kary jaki mógł ich spotkać patrząc z perspektywy nie wykorzystanych sytuacji.

Ashburton komentarzy: 362219.04.2019, 18:39

''Przez pierwsze 10-15 minut mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki. Wówczas wszystko by się zmieniło. Później straciliśmy gola, co spuściło z nas powietrze.''

Ja uwielbiam takie piłkarskie pieprzenie.

zejaz komentarzy: 153319.04.2019, 18:20

Jasne że nie, to Napoli jest takie słabe.

RoMbi komentarzy: 1055 newsów: 119.04.2019, 16:44

Na odpowiedź wystarczy zaintonować "we're winnig away, we're winning awaaay" ...

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3371 newsów: 7219.04.2019, 16:29

Jak nie był taki mocny, to dlaczego nie dał szans Napoli? Przecież to była różnica klas, Napoli w tym dwumeczu było wyraźnie słabsze i zauważył to chyba każdy, w pierwszym meczu to była deklasacja i powinno się skończyć zdobyciem 4 lub 5 bramek przez Arsenal. Zamiast wyjść do dziennikarzy i przyznać, że po prostu było się słabszym, gratulacje dla rywala, to wychodzi i pierniczy takie głupoty, jakby był jakimś upośledzonym człowiekiem z kompleksami.

White_Walker komentarzy: 18819.04.2019, 16:15

To jakie jest Napoli ?

Joliwier06 komentarzy: 109 newsów: 919.04.2019, 15:56

Panie Mertens, skoro Arsenal nie jest taki dobry, to czemu dostaliście od nich 3-0?

Marzag komentarzy: 31855 newsów: 119.04.2019, 15:20

@D14 napisał: "Tytuł wypowiedzi jest "Arsenal nie jest taki dobry" co sugeruje, że Arsenal w ogólnym znaczeniu nie jest, aż tak dobry, a w tekście jest "Arsenal wcale nie BYŁ taki mocny" co sugeruje ostatni mecz więc całkowicie zmienia postać rzeczy... nie wiem czy to autor tak przekręcił, czy oryginalnie przetłumaczył, sle nie ma co kręcić afery."
Obstawiam przekrecenie w celu zrobienia clickbaitu, poziom tworzenia tytułów do artykułów mocno spadł w ciągu ostatnich kilku lat.

zly_kanonier komentarzy: 477019.04.2019, 15:12

@TlicTlac: @coooyg11:
Dobra, dobra, bo chyba nie zrozumieliście :p
Ja nigdzie nie napisałem, że mają większy potencjał OD NAS, tylko ogólnie stać ich na więcej niż pokazali w tych meczach. Grając w optymalnej formie na pewno sprawiliby nam więcej problemów.

Przed losowaniem było sporo głosów, że jak mamy wygrać LE to trzeba pokonywać najlepszych. To jak jest w końcu? Napoli było dobrym zespołem w stawce ośmiu najlepszych drużyn czy nie? Dwa mecze nie mogą zmieniać ogólnej narracji i siły zespołu, bo to wciąż ci sami zawodnicy.
Za Koulibaliego 90% użytkowników k.com by się dała pokroić. Ostatnio pod postem o ewentualnym transferze Ziela było multum komentarzy, że by się przydał w Arsenalu, a mówienie iż jest średnim pomocnikiem i by sobie nie poradził w PL to komunały.

Typowe *******olo części tutejszych użytkowników. Dopiero co był płacz jacy to jesteśmy słabi po meczu z Evertonem, a teraz to w ogóle pojedziemy 10-0 Valencię w dwumeczu, a Chelsea jak to ostatnio bywa w finałowych meczach na sucho xDDDDDDD

Trzeba patrzyć na to co się dzieje trzeźwym okiem. Zwycięzców się nie osądza, ale trzeba mieć gdzieś z tyłu głowy ostatnie mecze.

kwiatinho komentarzy: 477819.04.2019, 15:05

Mertens to taki Dziekanowski 2.0

D14 komentarzy: 262119.04.2019, 14:24

Tytuł wypowiedzi jest "Arsenal nie jest taki dobry" co sugeruje, że Arsenal w ogólnym znaczeniu nie jest, aż tak dobry, a w tekście jest "Arsenal wcale nie BYŁ taki mocny" co sugeruje ostatni mecz więc całkowicie zmienia postać rzeczy... nie wiem czy to autor tak przekręcił, czy oryginalnie przetłumaczył, sle nie ma co kręcić afery. Poza tym źródło również pozostawia wiele do życzenia.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18253 newsów: 11619.04.2019, 14:17

Piłkarz przereklamowany jak i całe Napoli.

Kris3Tears komentarzy: 4519.04.2019, 13:42

To ciekawe jakie Napoli jest :D

bayakus komentarzy: 115719.04.2019, 13:40

Milik też.

notopyk komentarzy: 165919.04.2019, 13:38

Buahahahahahaha

miki9971 komentarzy: 2199 newsów: 219.04.2019, 13:27

Dobrze, że Ty jesteś :D

mistiqueAFC komentarzy: 2652319.04.2019, 13:24

No, nie był taki mocny, a jednak ciągle poziom wyżej.Dostali po dupie więc nie powinni takich słów wypowiadać

pauleta19 komentarzy: 40826 newsów: 119.04.2019, 13:22

Po takim dwumeczu proponowałby zaszyć się w noże i nie wychylać, bo takimi wypowiedziami jeszcze bardziej się pogrążają. Szczególnie żałosna była formacja ofensywna Napoli. Najgroźniejszym piłkarzem był Koulibaly grający na środku obrony.

Ranczomen komentarzy: 684119.04.2019, 13:21

@TlicTlac napisał: "akurat Czesiek zagrał bardzo dobre zawody, ogólnie w tym sezonie gra dobrze ;)"

Dlatego, że prawie nie gra i odnosisz takie wrażenie :P

TlicTlac komentarzy: 230119.04.2019, 13:19

@Ranczomen:

akurat Czesiek zagrał bardzo dobre zawody, ogólnie w tym sezonie gra dobrze ;)

zimek26 komentarzy: 919.04.2019, 13:18

Mertens jest za to *****isty :)

Ranczomen komentarzy: 684119.04.2019, 13:12

" Wynik nie odzwierciedla rzeczywistej różnicy między naszymi zespołami."

Też tak myślę. Na Emirates powinno paść kilka goli więcej, wtedy różnica byłaby rzeczywista.

Btw. to Napoli to nie potrafiło wbić przez ok. 200 minut gola Arsenalowi, w dodatku z Cechem w bramce xD

polishbrigadesx komentarzy: 837519.04.2019, 13:10

W obu spotkaniach byliśmy lepsi i tyle w temacie. Jak by Arsenal nie był mocny to nie wygrał by 2 spotkań z wami.

Bednar komentarzy: 89519.04.2019, 13:08

@Mixerovsky: @WilkSzary: Dokładnie. Tytuł i fragmenty tekstu napisane w taki sposób, choćby powiedział że Arsenal to leszcze i wygrali na farcie. OK, Napoli zagrało gorzej od nas w dwumeczu, ale w drugim meczu spokojnie mogliby to ugrać i o to mu chyba chodzi.

coooyg11 komentarzy: 46019.04.2019, 13:05

@zly_kanonier: Proszę rozpisz ten większy potencjał bo aż jestem ciekawy :)

TlicTlac komentarzy: 230119.04.2019, 13:03

@zly_kanonier:

gdzie niby ten większy potencjał? - proszę rozpisz,

nie zrozumiem fenomenu Napoli, środek mają słaby, Milik, Mertens to nie są wybitni napastnicy, Callejon to taki średniak, chyba najgorszy na boisku wczoraj.

WilkSzary komentarzy: 10719.04.2019, 13:00

Tytuł jak na onecie.

Mixerovsky komentarzy: 1874 newsów: 519.04.2019, 12:49

Tytul wzbudza emocje i zacheca do komentowania, ale w zaden sposob nie odzwierciedla wypowiedzi Mertensa.

Auba14 komentarzy: 9819.04.2019, 12:48

No odezwał się rezerwowy jakiegoś małego klubu który dostał wpierdziel 3 - 0 od Arsenalu

zly_kanonier komentarzy: 477019.04.2019, 12:47

To zależy jaką przyjmiemy narrację. Jeśli powiemy, że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, to wynik dokładnie odzwierciedla różnicę.

A tak serio to potencjał zespołu mają większy i trzeba przyznać, że stosunkowo łatwo nam poszło w dwumeczu. Gdyby ktoś nam po losowaniu powiedział jaki będzie wynik, to raczej byśmy zwątpili w jego rozum.
Tylko po co gdybać? A komu to potrzebne? Odpadli i tyle.

fabregas1987 komentarzy: 1983619.04.2019, 12:39

Arsenal zagrał bardzo solidny dwumecz, a Napoli po prostu zagrało koszmarne zawody. 2 drużyna Serie A prezentuje poziom Leicester czy Evertonu

piter1908 komentarzy: 440719.04.2019, 12:37

Owszem że Arsenal nie jet taki dobry bo jest w budowie a Napoli już chyba w rozbiórce, kolejny słaby sezon Napoli tym razem zakończony przez "słaby" Arsenal...

Fajnie że zagraliśmy dwumecz na 0 z tyłu bo sytuacje jakie marnował Milik czy Zieliński w pierwszym meczu były 200%, owszem my też mogliśmy jeszcze ze 3 bramki dołożyć i koniec końców w tym dwumeczu Napoli ani przez moment nie zagrozili nam brakiem awansu.

Kowal96 komentarzy: 1179319.04.2019, 12:34

Trochę ból pupy chyba.

Argudo komentarzy: 9057 newsów: 619.04.2019, 12:33

Jak widać wystarczyło na wasz słabiutki klubik.

adrianpilsczek2000 komentarzy: 148319.04.2019, 12:29

I ten słaby Arsenal wygrał w dwumeczu 3-0.

Thrall komentarzy: 20019.04.2019, 12:28

No przyznam, że prychnąłem sobie.
Nie powinien mówić takich rzeczy po przegranych dwóch meczach, w których nie pokazali nic, dosłownie nic, co mogłoby się podobać.

mar12301 komentarzy: 2092019.04.2019, 12:25

Boli dupka boli.

michalal komentarzy: 968419.04.2019, 12:24

XDDD

radzio_TRN komentarzy: 1887 newsów: 1319.04.2019, 12:23

To Napoli jest cienkie jak dupa węża. Zapraszam do Premier League, w sam raz żeby powalczyć z Newcastle, Crystal i Bournemouth o miejsca 10-12.

Seven25 komentarzy: 16419.04.2019, 12:21

Ale kocopoły opowiada..... w Londynie śmiało mogło się skończyć z 5:0, wczoraj fakt momentami coś tam grali, ale Laca władował z wolnego. Dwa mecze w plecy i gość jeszcze coś narzeka....

ZielonyLisc komentarzy: 1016619.04.2019, 12:19

Ból dupki

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz kwietnia wybór redaktorów Aaron Ramsey
Aaron Ramsey
7.09
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna