Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 5:0 Huddersfield

Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 5:0 Huddersfield 30.11.2017, 15:59, Eryk Szczepański 13 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało domowe spotkanie z Huddersfield.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 7 redaktorów i 130 użytkowników.

Petr Cech

W pierwszej połowie nie miał zbyt wiele pracy. W drugiej najpierw popisał się dobrą interwencją, a potem prawie zaliczył samobója, obijając poprzeczkę piłką.redakcja: 6.9 użytkownicy: 7.2

Hector Bellerin

Gdzie jest nasz Hector sprzed dwóch sezonów? Hiszpan obecnie jest cieniem samego siebie. Gubi się w obronie, z przodu stał się zawodnikiem typu przyjmij-oddaj, a o dobrych dośrodkowaniach słyszał chyba tylko z opowieści.redakcja: 6.0użytkownicy: 6.6

Laurent Koscielny

Ostoja defensywy Kanonierów. Wprowadzał spokój i kilka razy bardzo dobrze interweniował.redakcja: 7.4 użytkownicy: 7.6

Shkodran Mustafi

Poza nielicznymi wyjątkami, niemal bezbłędny występ Niemca. Zdecydowanie przerwa spowodowana kontuzją, dobrze wpłynęła na jego grę. Oby tak dalej!redakcja: 7.3 użytkownicy: 7.7

Nacho Monreal

Dużo biegał, dużo walczył i nie popełnił większych błędów. Naczos jak zwykle trzyma równy, dobry poziom.redakcja: 7.2 użytkownicy: 7.4

Sead Kolasinac

Sead ewidentnie spuścił z tonu. Wprawdzie miał niesamowite parcie na akcje ofensywne, ale kiedy już miał wykonać ostatnie podanie, to albo podejmował złe decyzje, albo zagrywał niedokładnie. Słaby występ naszego obrońcy. Jedynym plusem jest asysta przy bramce Girouda.redakcja: 6.6 użytkownicy: 7.1

Granit Xhaka

Szwajcar utrzymuje swoją przeciętną formę. Jak zwykle zbyt niedokładnie i nonszalancko.redakcja: 5.4 użytkownicy: 6.1

Aaron Ramsey

Typowy mecz Walijczyka. Dwie świetne asysty, połączone z masą głupich strat, strzałami w kosmos i niedokładnymi podaniami. redakcja: 7.2 użytkownicy: 7.8

Mesut Özil

Niemiecki meastro dał prawdziwy koncert na Emirates Stadium. Bramka i dwie asysty w 3 minuty i 58 sekund, magiczne zagrania i mnóstwo otwierających piłek. W dodatku kilka razy mogliśmy podziwiać Mesuta walczącego w obronie, co nie jest częstym widokiem! Zdecydowanie MÖTM.redakcja: 9.5 użytkownicy: 9.2

Alexis Sánchez

Można było odnieść wrażenie, że wreszcie po festiwalu fochów, Alexis czerpie radość z gry. Chilijczyk jak to ma w zwyczaju był wszędzie. Rozgrywał, dryblował i strzelał. Raz lepiej, raz gorzej, ale na zdobytą bramkę stanowczo zasłużył.redakcja: 7.3 użytkownicy: 7.4

Alexandre Lacazette

Dobra pierwsza połowa Francuza. Szybko strzelona bramka i dużo walki pod polem karnym rywala. Takiego Alexandre?a chcemy oglądać co tydzień! Szkoda, że występ przerwany przez kontuzję.redakcja: 7.4 użytkownicy: 8.0

Olivier Giroud

Napastnik od zadań specjalnych znów wykonał swoją misję. Zastąpił kontuzjowanego kolegę i zdobył dwie bramki. Niewiele brakowało, żeby Oli mecz zakończył z hat-trickiem, ale po minięciu bramkarza na przeszkodzie stanął słupek.redakcja: 8.1 użytkownicy: 8.3

Danny Welbeck

Wszedł na boisko na ostatnie 20 minut, ale niczym szczególnym się nie wyróżnił.redakcja: 5.7użytkownicy: 6.4

Jack Wilshere

Oceny autor: Eryk Szczepański źrodło: własne
dudekns komentarzy: 605004.12.2017, 11:43

Mesut good game, oby tak dalej...

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202301.12.2017, 00:36

powiedzmy sobie szczerze: Ozil 4/5 tego meczu grał tragicznie, całą pierwszą połowę i pół drugiej był poza grą i sobie gdzieś tam człapał...,;) problem z nim polega na tym że wystarczy mu 10 minut żeby pokazać co umie i skasować tym resztę, to jest autentyczny geniusz jak bergkamp czy rivaldo, zobaczycie jak będzie zaje#iście grał w nowym klubie za rok przez jeszcze co najmniej ze 2-3 lata, obstawiam United bo tam będzie miał kto za niego biegać a on będzie sobie mógł czarować tym co umie

Womanizer komentarzy: 990830.11.2017, 20:16

Ja cały czas mam nadzieje że Ozil zostanie jak skończymy w top4.
Gdyby miał jeszcze odejść za 50 baniek to ok... ale za darmo?
Cholernie szkoda takiego zawodnika oddawać za free. To będzie od czasów Lewego najlepszy piłkarz do wzięcia za darmo.

dami494 komentarzy: 3463 newsów: 230.11.2017, 19:21

@Patrzys1985:
Wenger mówił, że nie ma szans, żeby zagrał

Marioht komentarzy: 611430.11.2017, 18:30

@TurboGrosik: W sedno. Kontrakt się kończy to dziwnym trafem zaczyna walczyć. Ileż to już podobnych przypadków widziałem w przeszłości.

W Arsenalu grało wielu utalentowanych zawodników. Ozil zostanie prze zemnie zapamiętany jako piłkarz z niesamowitą techniką, leń i zwykły najemnik.

TurboGrosik komentarzy: 169430.11.2017, 17:37

@Leehu:
O takiego Mesuta nam chodzilo sezon lub dwa temu. Nic dziwnego, ze zasuwa kiedy wielkie kluby odliczaja dni do konca jego kontraktu.

Niech gra tak do konca sezonu przynajmniej to moze i bede mial z nim jakies pozytywne wspomnienie.

Patrzys1985 komentarzy: 15930.11.2017, 17:15

Miejmy nadzieję że kontuzja Lacazetta nie wykluczy go z meczu w sobotę????

Leehu komentarzy: 1049630.11.2017, 16:55

O takiego Mesuta nam przecież chodziło to po to były te wszystkie komentarze że się nie stara i że nie potrafi pociągnąć drużyny mam nadzieję że to nie był jego ostatni taki mecz w tym roku, bo jeśli nie to myślę że United ma się czego bać. :)

Marioht komentarzy: 611430.11.2017, 16:49

@erykgunner: Tak sobie właśnie pomyślałem po umieszczeniu posta.
Dzięki za info.

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161730.11.2017, 16:47

@Marioht:

Z założenia tak. Godziny są jednak elastyczne i dopasowujemy je do naszych możliwości. Jakbym ich nie wrzucił teraz, to mógłbym dopiero jutro koło 19.

Marioht komentarzy: 611430.11.2017, 16:34

Już? Znów nie zdążyłem. A to nie miały być publikowane te oceny 24 godziny po zakończonym spotkaniu?

Smazony komentarzy: 74730.11.2017, 16:32

Cytując:
"W dodatku kilka razy mogliśmy podziwiać Mesuta walczącego w obronie, co nie jest częstym widokiem! "
Powiem że faktycznie nie jest to zbyt częsty widok, dodatkowo aż tak skutecznie walczącego w obronie - bo jak nagle zaczął biec za stratą przez pół boiska i jeszcze udało mu się dopaść przeciwnika to przez chwilę myślałem że to nie on :D