Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem!

Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem! 02.07.2019, 15:30, Michał Lis 1853 komentarzy

Pierwszy transfer Arsenalu stał się faktem. Do zespołu Kanonierów dołącza 18-letni brazylijski napastnik Gabriel Martinelli. Nowy nabytek The Gunners grał dotychczas w czwartej lidze brazylijskiej, gdzie w ciągu 34 spotkań strzelił 10 bramek. Gabriel zadebiutował w Ituano już w wieku 16 lat i 9 miesięcy, a swoje pierwsze powołanie na zgrupowanie przed Copa America do dorosłej reprezentacji Brazylii otrzymał w maju tego roku.

Gabriel został wybrany do najlepszej jedenastki turnieju Campeonato Paulista oraz dostał nagrodę Best Newcomer 2019. Zawodnik już niebawem dołączy do zespołu, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu!

Gabriel MartinelliTransfery autor: Michał Lis źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
michalmsos komentarzy: 78906.07.2019, 08:34

Nba
Kawhi wybral los angeles....
Tyle ze clippersow:/
Echh szkoda liczyłem ze bedzie u jeziorowcow:)

kamil47 komentarzy: 149206.07.2019, 08:31

@Argudo: bo przy Carrasco smród się zrobił. Klub chce go zatrzymać. Ten zaczął strajkować. Sytuacja bardzo delikatna.

kamil47 komentarzy: 149206.07.2019, 08:28

@FabsFAN: ale masz fantazje chłopaku.

call_me komentarzy: 119106.07.2019, 08:19

Poza tym "opinie" AvP wpisują się idealnie w "babcine" gdybanie.
Gdybyśmy mieli Svena w klubie byłby już nowy zaciąg gwiazd formatu Mbappe.
Gdyby van Persi nie odszedł wygralibyśmy ligę.
Gdyby Auba strzelił karnego mielibyśmy top 4.
Gdyby Emery nie rotował składem mielibyśmy top 4.
Gdyby Wenger odszedł wcześniej byłoby inaczej.
Gdyby klub kupił Usmanov były by finanse na transfery.
Gdyby (i tu wstawcie co chcecie).

call_me komentarzy: 119106.07.2019, 08:06

Nikt nie odbiera prawa AvP prawa do własnej opinii. Czasami jednak odnoszę wrażenie, że działa on w myśl starej maksymy: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".
Najbardziej istotne jest jednak coś innego. Svena zweryfikowało i ciągle weryfikuje życie. Otóż prawda jest taka, że kiedy przechodził z BvB do Arsenalu ten nie był wcale topowym klubem Europy, a i BvB raczej też nie należało do tuz.
Idąc dalej tym tropem. To rynek zweryfikował Svena jako "całokształt". Czy jako najlepszy specjalista na świecie od wyszukiwania perełek został zasypany propozycjami pracy od najlepszych w Europie? Ba... Czy te propozycje przyszły od średniaków? Otóż nie. Widać zresztą w jakim klubie wylądował.
W mojej opinii jest scout-em jakich wielu na tym świecie, a stawianie go na piedestał to albo trolling albo ślepa wiara. Gdyby było inaczej usłyszelibyśmy, że dołącza choćby do europejskiego średniaka lub topowego klubu Europy, a nie na zaplecze Bundesligi.

grzegorz1211 komentarzy: 639306.07.2019, 07:43

https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/mesut-ozil-transfer-away-arsenal-17480362

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6906.07.2019, 07:38

@Gunner915: United, Arsenal, Totki w walce o top4? Nie zartuj. Na dzien dzisiejszy to zapowiada sie na deja vu z tamtego sezonu. Top4 dla United czy Arsenalu to bedzie spore zaskoczenie i wlasnie - musimy zaskoczyc.

Niektorzy tu pisali, ze mimo bagna, w jakim jest Chelsea i tak moga namieszac. To prawda, na dzien dzisiejszy widze ich w top4. Zla sytuacja w ich klubie, moze parsdoksalnie wyjsc im na dobre. Tam nie ma presji i nacisku, bo sami wiedza w jakim gownie sie taplaja.

Rafson95 komentarzy: 512006.07.2019, 03:09

@NineBiteWolf napisał: "To chyba jasne, że sposób wypowiedzi AvP nosi znamiona trollingu (niezywkle udanego zresztą, co widać po reakcji malkontentów), ale myśl przewodnia jego komentarzy ma sporo sensu i naprawdę dziecinne jest zupełne bagatelizowanie jego argumentów, które często są bardzo trafne."

Zgodze się, że niekiedy jego argumenty bywają trafne, ale równie często albo i nawet częsciej argumenty AVP są jakby to on napisał "z doopy", gdzie dopowiada sobie fakty których nie sposób zweryfikować, albo po prostu pisze nieprawdziwe rzeczy.

Patriko komentarzy: 291206.07.2019, 02:29

@Ranczomen: Albo za mało

Ranczomen komentarzy: 931406.07.2019, 01:45

@FabsFAN napisał: "Najlepsze jest to, ze w zeszlym sezonie Cech bronil lepiej niz Leno, a z Niemca robi sie na sile top bramkarza."

Kiedy piątkowy wieczór wejdzie za mocno :D

MarkOvermars komentarzy: 629706.07.2019, 01:37

@Sobieski14: sokratis tak słabo? Tylko dzięki niemu nie straciliśmy jeszcze więcej bramek, nawet Kościelny niejednokrotnie zawodził

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093406.07.2019, 01:34

Obroniłem!

NineBiteWolf komentarzy: 11622 newsów: 4906.07.2019, 01:27

@ChatCrapGetBanged: Najlepsze jest to, że ci sami ludzie, którzy śmieją się ze Svena, dostają napadu agresji gdy piszę, że sprzedaż Aubameyanga za 80 milionów funtów byłaby korzystna dla klubu. ;]

Womanizer komentarzy: 767506.07.2019, 01:24

@FabsFAN:

Odpal sobie mecze domowe z United, Watfordem czy Wolves. W tych 3 meczach Leno obronił więcej setek niż Gustlilk przez cały pobyt tutaj.

Do Leno możesz się przyczepić w max kilku bramkach. Ale na przestrzeni sezonu interwencji ratujących od gola to miał 10x więcej.

Patriko komentarzy: 291206.07.2019, 01:19

3 sekundy lotu rozwiązanie kłopotów

Mickeylo komentarzy: 58806.07.2019, 01:18

@Alonso: Nie no stary porównując Leno do Ospiny to już poleciałeś jak tupolew. Akurat Leno to najlepszy transfer Svena moim zdaniem.

Patriko komentarzy: 291206.07.2019, 01:16

@FabsFAN: Niemiec tez niejedno nam wybronił i ma papiery zeby być MEGA numerem jeden

FabsFAN komentarzy: 20854 newsów: 306.07.2019, 01:07

@Alonso:
Najlepsze jest to, ze w zeszlym sezonie Cech bronil lepiej niz Leno, a z Niemca robi sie na sile top bramkarza.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492506.07.2019, 01:01

@BogdanVanBommel

Zależy co masz na myśli mówiąc o graczach 'z wyższej półki'. Jeśli chodzi o markę zawodnika - zgoda, jeśli o umiejętności - niekoniecznie. Niektórzy latają poniżej radarów i trzeba po prostu uważnie patrzeć i zaryzykować.

Alonso komentarzy: 1139006.07.2019, 00:56

@Sobieski14 @TlicTlac Luiz i Vert to zdecydowanie lepsi obrońcy. Kibice BvB bez żalu żegnali Greka, w ostatnim sezonie dla nich miał zjazd. Na bramce wolałbym mieć Kepe czy Llorisa, Leno nic ekstra nie broni. To są piłkarze niemal tego samego poziomu co Ospina i Paulista/obecny stary Kosa, tylko za większą kase. W ogóle nie widziałem by ktoś poza fanami Arsenalu tak chwalił te transfery z zeszłego lata nie licząc Torreiry.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492506.07.2019, 00:42

Ja bym jeszcze inaczej na to spojrzał.

Zdaniem kibiców połowa zawodników Arsenalu to szrot, których najchętniej by wywalili.

W tym gronie nie ma żadnego z tych transferów. Leno? Dla mnie spokojnie może być pierwszym bramkarzem. Sokratis? Dupy nie urywa, ale na pewno nie jest zawodnikiem do pogonienia z klubu. Jako 3 środkowy obrońca byłby wręcz świetny. Torreira? Pierwszy skład. Guendouzi? Ja w jego potencjał na klasę światową nie wierzę, ale mogę się mylić. Nawet jeśli mam rację, nie będzie problemów z jego sprzedażą ze sporym zyskiem. Lichy? Nic dobrego nie zrobił, ale już go nie ma.

Nawet jak nie wszyscy są WZMOCNIENIAMI, to nikt nie jest ogórem na długim kontrakcie, którego ciężko się będzie pozbyć. To powinien być priorytet, bo na takie błędy Arsenal nie może już sobie pozwolić. Jak ktoś się nadaje do kadry meczowej to był dobrym transferem.

Argudo komentarzy: 10771 newsów: 606.07.2019, 00:39

Patrząc na plotki w tym okienku, też się jakoś fantastycznie nie zapowiada. Kombinujemy jak tego Zahę wyciągnąć zamiast zainteresować się dużo tańszym Ziyechem czy nawet tego Carrasco przyklepać (btw temat coś ucichł ostatnio). No i żadnych plotek o B2B, a mamy zdaje się trzech środkowych pomocników w tym momencie, z czego jeden to Elneny.

BogdanVanBommel komentarzy: 12106.07.2019, 00:38

@ChatCrapGetBanged:
Na tej stronie robią ze Svena jakiegoś cudotwórcę i myślą, że co sezon ściągałby po trzech wonderkidów, a prawda jest taka, że to taki sam skaut jak każdy inny tym bardziej, że to cały sztab ds skautingu pracuje na ten sukces a nie tylko jedna osoba. W każdym większym klubie co roku kupują młodziaków ale jest to tylko uzupełnienie szerokiej kadry a priorytetem są jednak transfery, które pozwolą zwiększyć jakość, niestety w Arsenalu nie ma pieniędzy ani na jakościowe transfery ani na młodziaków. Jeżeli klub kupuje graczy typu półśrodki to nie oczekujcie, ze dodatkowo wydadzą pieniądze na młodzież. Bądźmy realistami aktualnie żaden gracz z wyższej półki nie przyjdzie do Arsenalu po to żeby grać w LE gdzie dodatkowo widać, ze klub nie ma ambicji. Aktualnie duo z Sampdorii to realistyczne cele dla klubu, a nie piłkarze pokroju Zyiech’a bo to dla niego krok w tył a jakby przyszedł to najpewniej aby sobie dorobić, a kolejnych Ozilów chyba juz nie trzeba, argument, ze kibicuje Arsenalowi jest dosyć śmieszny bo ja też kibicuje temu klubowi, ale widząc co tu sie dzieje to raczej mimo wszystko nie przyszedłbym tutaj.

TlicTlac komentarzy: 281306.07.2019, 00:31

@Sobieski14: @Alonso:

Leno w ubiegłym sezonie za dużo razy ratował dupę Kanonierom i ogólnie był MOTM, żeby go nie doceniać, póki co według mnie jeden z lepszych sezonów bramkarskich w Arsenalu - biorąc jako porównanie Wojtka i Czołgistę(Almunii to nie ma co porównywać :>)

arsenallord komentarzy: 18978 newsów: 11706.07.2019, 00:28

Malcom nie jest taki zły. Jest szybki, kiwka i fajnie ułożona noga. Jak grał to zawsze pokazywał się z dobrej strony. Nie wiem czy to prawda, ale ponoć sam Messi był niezadowolony, że Malcom dostaje tak mało szans.

Argudo komentarzy: 10771 newsów: 606.07.2019, 00:28

@Alonso napisał: "skuteczność jak przed jego przyjściem"

Nie no, jednak było to jedno z pierwszych okienek, gdzie pieniądze zostały odpowiednio spożytkowane.
3 pewniaków do pierwszego składu i duży talent.
Poprzednie okienka:
2017: Kola i Laca, tu też było dobrze
2016: Mustafi, Xhaka i Perez - pieniądze w błoto
2015: Cech - jedno wielkie xD
2016: Sanchez, Chambers, Debuchy, Ospina, Welbeck - tylko pierwszy był realnym wzmocnieniem

Przez lata problemem nie był brak pieniędzy, tylko fakt, że wydawaliśmy je na zawodników ultraprzeciętnych, którzy nie byli żadnymi wzmocnieniami. Rok temu to się zmieniło. Nie twierdzę, że to zasługa Svena, ale gdybyśmy wcześniej nauczyli się wydawać dobrze pieniądze, bylibyśmy dzisiaj w zupełnie innym miejscu.

TlicTlac komentarzy: 281306.07.2019, 00:27

@TlicTlac:

@ nie wyglądają "aż" tak lepiej

tego słowa mi brakowało (aż).

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:27

@Alonso: Nie jestes zbyt surowy?
Sokra az taki zły nie jest, chelsea na Luiza, tott Verthongena, United Jonesa
No i Emery kombinowal 3 so i Mustafa. W parze z Kosa czy Holdingiem było chyba na top4.

Czy leno gorszy niż lloris albo Kepa?

TlicTlac komentarzy: 281306.07.2019, 00:26

@Alonso:

odpowiadając na Twój wcześniejszy komentarz do mnie o kadrze rywali do top4:

@ To prawda, że mają większy potencjał finansowy, ale chodzi mi o następny sezon - wcale nie wyglądają lepiej od Arsenalu - na pewno nie United, które według mnie z obecnym trenerem bez jakichś bomb transferowych ma obecnie gorszą kadrę(a raczej bardziej wypaloną) niż Arsenal;

do Chelsea przyszedł Lampard, odszedł Hazard;
Lamps da pograć nowym, spróbuje coś porobić z Kovaciciem i Pulisiciem - ale tam po prostu nie ma kto strzelać - robić statystyk - Willian/Pedro/Pulisic? - cienko to widzę;
na atak nikogo nie sprowadzą - bo ban na transfery.

Tottenham? - pewnie będą mieć tą 3 pozycję, ale coś pod koniec przygasło, pewnie przez to, że skupili się na LM; Kane może wróci do formy(ale w sierpniu i tak nic nie strzeli);
myślę po prostu, że Eriksen im robi prawie całą robotę w rozegraniu i nawet jak sprowadzą Ndombele czy/i Ceballosa - to jednak nie będą zgrani, poza tym Ndombele jest dużo gorszy w rozegraniu, a Ceballos to młodzik -> w Tottenhamie może się pokazać, ale wiadomo - to tylko turniej U21;
Asensio był okrzyknięty wonder kidem w Realu, a sezon mu kompletnie nie wyszedł - na przykład.

iluzbg komentarzy: 25106.07.2019, 00:24

@Sobieski14: Z dwojga złego lepszy Malcom niż LV. Tak mi się wydaje.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:23

@TlicTlac: No czyli ogolnie masz podobne zdanie.

Biorac pod uwagę cenę i skad przyszedł Guendo, fakt że na początku gral bardzo dobrze a wielu zawodników po 50mln potrzebowalo sezonu na aklimatyzacje daje na te chwile 10/10 za ten transfer. Zobaczymy jak się rozwinie.

Toreira po mundialu, niska kwota, zaklepany szybko bo myślę że gdyby nie był z nami po słowie to by drożej poszedł do innego klubu.

Leno - no nie jestem wielkim fanem, musi koncentrację poprawic i te tragiczne wyjścia ale były mecze bez dosrodkowan to wyglądał na ścianę.

Alonso komentarzy: 1139006.07.2019, 00:19

@Sobieski14: Tylko Torreira nadaje się do walki o top4 z tej paczki, Guendo może do niego dołączy za kilka sezonów.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:19

Za glowe się lapalem gdy podczas dyskusji o Suarezie ja się sililem na argumenty, staty itp itd i zero plusow, a gość pisal że rzucać 20mln za Suareza bo na pewno odpali i będzie poza zasięgiem, ze on jest z barcy więc ja pewno jest super...

Tak samo teraz nie rozumiem wielkiej podjary Malcomem i nikt po ludzku nie mógł mi tego wyjaśnić..

TlicTlac komentarzy: 281306.07.2019, 00:15

@Sobieski14:

Torreira - 8/10
Guendo - 8/10
Sokratis - 7/10
Leno - 9/10
Lichy - 0

Bardzo dobre okno.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:15

@NineBiteWolf: Dlatego właśnie nie podobaja mi się te głupie plusy... zamiast rzeczowych rozmów na argumenty to tu jak w tych patostrimach.

Debilny pocisk dla gimbow dostanie 30 plusów, a logiczne argumenty nic i taki dzban pozniej myśli że ma rację bo plusow nalapal.

Przez to nikt nie myśli nad sensem tylko nad tym jak pocisnac żeby zgarnac plusy.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:11

@Alonso: Toreira - 10/10
Guendo - 10/10
Sokratis - 6,5/10
Leno - 7,5/10
Lichy - 1/liszaj

Biorąc pod uwagę ceny, to skad przyszli, jak grali, jaki mają potencjał itd to tak bym to widział.

Takze według mnie bardzo dobre okno

NineBiteWolf komentarzy: 11622 newsów: 4906.07.2019, 00:09

@TheBestGooner: Nie wiem, jak możesz porównywać słuszną tezę do dobrego żartu. Przecież jeśli Twoje argumenty są logiczne, a mimo to inni użytkownicy je deprecjonują (na przykład pisząc, że Sven to słaby fachowiec tylko dlatego, że przeszedł do klubu z 2. Bundesligi), to chyba trzeba je powtarzać dopóki ludzie się nie ogarną. Przecież tu jest spora grupa osób, które serio uważają, że AvP kompletnie się myli - dziś chyba po raz pierwszy widzę, by kilku użytkowników przyznało mu rację, przynajmniej częściowo.

gabilondo komentarzy: 43506.07.2019, 00:08

@Sobieski14: jakie zwolnienie? Sven odszedł sam wiec o czym ty piszesz? Został zatrudniony jako szef skautow, kto mu bronił czy zakazał dalej pracować na tym stanowisku? Żyjecie w baśni odnośnie tego gościa...

Alonso komentarzy: 1139006.07.2019, 00:06

Przecież większość tych transferów Arsenalu za kadencji Svena to straszna lipa była, skuteczność jak przed jego przyjściem. Czym wy się tak jaracie?

TheBestGooner komentarzy: 318406.07.2019, 00:05

@NineBiteWolf: Nikt nie broni ci sprezentować koledze czekolady. Kto wie, może coś z tego wyniknie.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:04

@TheBestGooner: Zaczął Redzik i temat i AVP.

Chciał rzeczowej rozmowy na podstawie artykułu i mi się wydaje że odpowiedź AVP taka jest.

Jeśli masz inne zdanie to ja chętnie przeczytam, moze widzisz coś czego ja nie.

NineBiteWolf komentarzy: 11622 newsów: 4906.07.2019, 00:03

To chyba jasne, że sposób wypowiedzi AvP nosi znamiona trollingu (niezywkle udanego zresztą, co widać po reakcji malkontentów), ale myśl przewodnia jego komentarzy ma sporo sensu i naprawdę dziecinne jest zupełne bagatelizowanie jego argumentów, które często są bardzo trafne. Zresztą właśnie dzięki specyfice pisarstwa AvP postać Svena stała się na k.com kultowa, co znacząco ubarwia tę stronę. Nie wiem, jak można uważać, że za taką działalność facet powinien dostać warna, ja prędzej bym mu czekoladę kupił.

Sobieski14 komentarzy: 465906.07.2019, 00:02

Niektórzy jak np GKS, Matelko czy SoulStorm pisza tu takie głupoty że głowa mała i nikt się nie czepia...

AVP pisze prawdę, którą może powtarza zbyt często ale może się to zwolnienie okazac kluczowym elementem w kontekście kilku lat tego klubu i wszystkich w oczy razi..

TheBestGooner komentarzy: 318406.07.2019, 00:02

@Sobieski14: Ja też wchodzę z 2 razy i trafiam akurat na te piękne wypociny. Pewnie mam niesamowite szczęście.
Co do słuszności tezy to inna sprawa. Można się zgadzać lub nie. Można mieć rację lub jej nie mieć. Jednak to jest jak z dobrym żartem. Opowiadany zbyt często staje się nudny.

A tak swoją drogą, ta rozmowa to woda na młyn dla kolegi VanPersila.

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 23:58

@TheBestGooner: hah ja tu wchodzę dwa trzy razy dziennie na trochę i az tak tego nie widzę.

Czasami widzialem ze troche poplynal itd ale to jest też wypadkowa tego jak ludzie stąd zaczęli się z niego smiac i całkowicie deprecjonowac Svena.

A trzeba przyznać że niestety AVP ma rację, bo cały plan na przyszłość który miał się opierac na okazjach i talentach runął.

Dzialanie farseloniarza w postaci Suareza o którego walczyli cale okienko nie napawa optymizmem.

Tevez komentarzy: 377705.07.2019, 23:58

@TheBestGooner: Ale to wszystko co on mówi się sprawdza. Wszystkie nasze niepowodzenia zaczęły się wraz z odejściem Svena. Przez wewnętrzne konflikty który doprowadziły do zwolnienia Niemca przespaliśmy zimowe okienko co miało potem swoje konsekwencje w końcówce sezonu którą koncertowo spartoliliśmy. I jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy - bez LM i hajsu na transfery.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492505.07.2019, 23:57

Poprzednie letnie okienko było całkiem sensowne - wzmocnienia na pozycjach wymagających wzmocnień, dość trafne inwestycje, szybko ogarnięte.

W zimowym Denis, którego Sven nie chciał. Ostatecznie okazał się wtopą, kontuzje czy nie, ostatecznie poszedł do Celty.

Obecne okienko na ten moment wygląda słabiutko, raczej nic nie jest zaplanowane (oprócz Martinelliego klepniętego wcześniej). Ośmieszanie się z Zahą i ogólnie leniwe przeglądanie rynku, żeby coś przycebulić.

Mnie wciąż bawi ta narracja, że Sven by wyciągnął perełki których wartość zwiększyłaby się 10krotnie w ciągu dwóch lat.

Ale o ile Arsenal się nie obudzi i nie ogarnie tego okienka, to trzeba będzie przyznać, że znacznie lepiej było ze Svenem. I tu trollingu nie będzie.

NineBiteWolf komentarzy: 11622 newsów: 4905.07.2019, 23:56

@TheBestGooner napisał: "Przecież to trollowanie. Nikt normalny by nie pisał w ten sposób przy każdej okazji."
Ty tak serio? Przecież to Redzik OZNACZYŁ go w swoim komentarzu, by mógł odnieść się do fragmentu książki Biermanna. @TheBestGooner napisał: "Kolega AlexVanPersie powinien chociaż jakieś ostrzeżenie dostać za wypisywanie tych pierdół."
Jeśli uważasz jego argumenty za "pierdoły", spróbuj je skontrować zamiast pisać o "trollowaniu".

Mati992 komentarzy: 16605.07.2019, 23:54

Panowie mam pytanie co do jutrzejszego sparingu Arsenalu z Boreham , wie ktoś jakim składem będziemy grać ??

TheBestGooner komentarzy: 318405.07.2019, 23:52

@Sobieski14: Nie pasuje mi częstotliwość jego wypowiedzi w tym temacie i nawiązywanie do tej sprawy przy każdej możliwej okazji oraz nawet wtedy gdy nie ma okazji. Są granice. To podchodzi pod absurd. Jakaś paranoja. Tak jak pewnego czasu ludzie zwalali całą winę na Wengera, nawet gdy ktoś nie strzelił na pustą bramkę. No i oczywiście narracja w stylu "wiem wszystko".

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl