Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem!

Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem! 02.07.2019, 15:30, Michał Lis 1853 komentarzy

Pierwszy transfer Arsenalu stał się faktem. Do zespołu Kanonierów dołącza 18-letni brazylijski napastnik Gabriel Martinelli. Nowy nabytek The Gunners grał dotychczas w czwartej lidze brazylijskiej, gdzie w ciągu 34 spotkań strzelił 10 bramek. Gabriel zadebiutował w Ituano już w wieku 16 lat i 9 miesięcy, a swoje pierwsze powołanie na zgrupowanie przed Copa America do dorosłej reprezentacji Brazylii otrzymał w maju tego roku.

Gabriel został wybrany do najlepszej jedenastki turnieju Campeonato Paulista oraz dostał nagrodę Best Newcomer 2019. Zawodnik już niebawem dołączy do zespołu, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu!

Gabriel MartinelliTransfery autor: Michał Lis źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
timiiiii komentarzy: 76905.07.2019, 19:07

@Dewry:

no pieknie to rozpisales ale z tego tez wynika to ze:

2015/16 ktory przytaczasz tracimy 36 bramek i mamy drugie miejsce w tabeli
2014/15 - tracimy 36 i trzecie miejsce (4 pkt do drugiego MC)
2012/13 tracimy 37 i mamy 4 miejsce ale tylko 5 pkt do drugiego MC

czy moze czasem ta zaleznosc nie wydaje Ci sie istotna?

Matelko komentarzy: 139605.07.2019, 19:07

Gdyby Juve pozyskało zarówno de Lighta jak i Icardiego myślę, że byliby faworytami do wygrania LM w przyszłym sezonie.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 19:04

Inter zaproponowal 30 melonow + Perisic za Lukaku. Oferta zostala odrzucona. Ponoc wymiana 1/1 z Icardim wchodzi w rachube, albo 70+. Problem w tym, ze Mauro chce tylko do Juve.

EZ_22 komentarzy: 33805.07.2019, 19:04

Ale ktoś za nich przyjdzie, dużo mówi się o Bruno Ferandesie i jakimś gościu z Newcastle, a jeszcze sporo hajsu im zostanie ze sprzedaży Pogby.

Skotii komentarzy: 727 newsów: 805.07.2019, 19:03

Są fani żużla? Macie jakieś sprawdzone streamy z ekstraligii i GP? (Nsport i eleven)
Nigdy nie mogę znaleźć.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 19:02

@SzopenWWA: ciekawe czy Shearera w tabeli wszechczasow ktos z obecnych lyknie. Najwieksza szanse ma Harry, ale dopiero, albo juz zbliza sie do polowy dorobku Alana.

iluzbg komentarzy: 24905.07.2019, 19:01

@Tevez: Oby do Realu, a w rozliczeniu dać im Bale'a , Perez by wtedy chyba nobla dostał.

Tevez komentarzy: 361305.07.2019, 19:00

@EZ_22: United bez Herrery i Pogba z drewnianą pomocą będzie bronić się przed spadkiem.

Catalonczyk komentarzy: 294605.07.2019, 18:59

@EZ_22:

Ja to się dziwie że United nie powalczyło o Griezmanna.. Piłkarz idealny do nich za kloca Lukaku

EZ_22 komentarzy: 33805.07.2019, 18:56

Imo United zyska na sprzedaży Pogby, bardziej by stracili na sprzedaży Lukaku.

Kiepomen komentarzy: 220905.07.2019, 18:56

@Dewry: Oj zgadzam się tak bardzo. Ja też po prostu mam dość tego bezradnego Arsenalu na wyjazdach, od 2,5 sezonu to co Arsenal odwala poza Emirates to żart, powodem w głównej mierze jest właśnie to o czym mówisz, brak jakości, dominacji. Sory ale z takimi kołkami jak Xhaka Elneny i niestety Guendo, który nie jest gotowy by stanowić jakkolwiek o sile Arsenalu w ofensywie, to my będziemy ciągle widzieć taką rozpacz na wyjazdach. Smutne, bo tak naprawdę nie ma nikogo innego oprócz nich w do środka.

Matelko komentarzy: 139605.07.2019, 18:48

Ciekawe czy Hubert powalczy jeszcze w 4 secie

SzopenWWA komentarzy: 55205.07.2019, 18:48

@BoogieWoogie: tacy już są kiboce mułów ;))

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 18:44

Wczoraj ktos tu wstawil ilosc bramek aktualnie grajacych zawodnikow Premier League. Myslalem, ze z tym Bukaku to zart... Gość ma niewiele mniej bramek od Harry'ego, a przez wiekszosc kibicow MU traktowany jak pomiot.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 18:40

@Sobieski14: na serio. Nie wiesz jak dany skrzydlowy zaprezentuje sie w danym klubie/lidze. Kibice Liverpoolu byli sceptycznie nastawieni do transferu Salaha, ktory we wloskiej lidze... Moze nie tyle, co sobie nie poradzil, ale specjalnie sie nie wyroznial. Teraz widzisz co gosc wyczynia w Premier League. Oczywiscie, sam bym wolal Ziyecha zamiast Vazqueza, ale tego drugiego bym nie skreslal tak szybko.

Siller komentarzy: 146005.07.2019, 18:39

@timiiiii: Jeszcze z przymrużeniem oka przypomnę, że Emery jak przychodził do Arsenalu to twierdził iż woli wygrać 5:4 niż 1:0 ;)

Tevez komentarzy: 361305.07.2019, 18:36

Raiola publicznie ogłosił że Pogba chce odejść. Manchester się rozpada. Ależ będzie tam teraz burdel!

https://twitter.com/M_Gutka/status/1147176937749721088?s=19

Siller komentarzy: 146005.07.2019, 18:36

@timiiiii: Weź pod uwagę, że my te 73 bramki strzeliliśmy mając w składzie pół przyzwoitego skrzydłowego, bo tak trzeba liczyć Iwobiego. A teraz pomyśl ile bramek strzelilibyśmy mając skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia.

BogdanVanBommel komentarzy: 12105.07.2019, 18:32

Myśle, ze jeżeli klub nie da sygnału, ze ma jakieś ambicje poprzez kupno zawodników to nie zdziwiłbym sie jakby w ostatnim dniu okienka ktos z kluczowych graczy został sprzedany. Co ma sobie myśleć taki Laca, Bellerin, Auba, Torreira, Xhaka czy Leno. Wystarczy odpowiednia oferta, gra w licze mistrzów oraz gwarancja pierwszego składu i każdy z nich odchodzi bez żadnych skrupułów, takie są realia.

michal192837465 komentarzy: 765405.07.2019, 18:30

@iluzbg:
Novak dzisiaj nie jest sobą, popełnia dużo prostych błędów jak na siebie. A Hubert na fali, nie ma nic do stracenia. Pewnie Nole to wygra, ale mam nadzieję, że będzie walka, jak w pierwszych dwóch setach. Potrafił już odpadać we wczesnych fazach turnieju z Querrey'em czy Istominem, więc dlaczego nie dzisiaj?

Matelko komentarzy: 139605.07.2019, 18:26

Nasi kibice zachowują się jakby mieli 50 zł na zakupy a chcieli kupić najlepszej jakości produkty na cały tydzień a przy kasie nażekali jeszcze na długie kolejki.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 205.07.2019, 18:25

@timiiiii: Ja jedynie powiedziałem, że większym problemem jest brak skrzydłowych niż przeciętny rozgrywający. Ale tak, atak jest problemem. Ile było w minionym sezonie sytuacji, w których bijemy głową w mur przy rezultacie 0:0, 1:0 lub 1:1 i nie możemy wyjaśnić meczu, a w przeciągu kolejnych 30 minut z tej bezradności wywalamy się na pysk i tracimy bramki? Co drugi mecz tak wyglądał. Zwłaszcza w środkowej fazie sezonu.

Oczywiście obrona również jest problemem, jednak ta formacja zawodzi jako kolektyw, którym powinna być a nie jest. Oczywiście Mustafi jest czarną owcą w tym stadzie i jego odejście nie powinno podlegać żadnej dyskusji. Częściowym problemem jest także wiek Koscielnego i Monreala. No i o ile Torreira i Xhaka potrafią znacząco pomóc kolegom za ich plecami, tak gdy mamy na boisku Elneny'ego czy Guendouziego to jest dramat. Przede wszystkim jednak zawodzi to, że ta obrona nie jest stabilna.

W 2015/16 np. straciliśmy tylko 36 bramek, gdzie lepszy był bodajże tylko United i Leicester z 35 straconymi.
Koscielny zagrał wtedy w 33 meczach od pierwszej minuty, Monreal w 36, Bellerin w 36, Gabriel w 18, Mertesacker w 24. 3 stoperów i 2 bocznych obrońców na 4 miejsca w wyjściowej jedenastce pokryło praktycznie całość meczów ligowych. Gibbs od pierwszej minuty zagrał 3 razy, Debuchy i Chambers 2. Tyle. Podobna sytuacja w 2012/13, gdzie straciliśmy 37, a grali praktycznie tylko Gibbs, Vermaelen, Koscielny, Mertesacker, Sagna i Jenkinson.

Tymczasem miniony sezon (liczby to mecze od pierwszej minuty):
Mustafi 31, Sokratis 25, Kolasinac 22, Monreal 21, Bellerin 18, Koscielny 13, Niles 11, Lichtsteiner 10, Holding 9, Mavropanos 3, Jenkinson 2. Ogromna różnica. Ta sama zależność w sezonie 2017/18.

Istotnym faktem jest także to, że w tych "lepszych" sezonach z ostatniej dekady to Arsenal dyktował warunki na boisku w prawie każdym meczu ligowym, co wynikało z porządnej ofensywy i pomocników. Sanchez i Ozil ówcześnie błyszczeli, Giroud i Walcott nawet jak nie zachwycali to mieli niesamowity magnes na "znalezienie się w odpowiednim czasie i we właściwym miejscu". Rajdy Oxa mimo, że często przynosiły kurz to przesuwały grę w stronę bramki rywala. Perez i Podolski zapewniali przyzwoite wsparcie. Obrońcy mieli momenty na wytchnienie, mogli się zreorganizować, ponownie ustawić, podczas gdy w ostatnich 2 latach my graliśmy z cholernym Crystal Palace czy inną Iskrą Stolec na równych warunkach. Do tego nie pomagali koledzy, z których Guendouzi, Elneny czy czasem Xhaka lubili sobie kolegę wrzucić na minę.

Tak, nie można założyć, że Niles da radę w obronie jeśli Hector znowu wypadnie, że tym razem nikt nam nie wyleci na pół roku i nie będą występować gorsi zawodnicy na raty, ale wciąż przedłożę w obecnej sytuacji energicznych, żywiołowych zawodników, sprawiających stały dyskomfort rywalowi i pozwalających nam dominować nad rywalami nad lepszy pod kątem indywidualnym blok defensywny, ale maksymalnie statyczną i przewidywalną ofensywę, w której Aubameyang i Lacazette, jak już nam pokazali, bez odpowiedniego wsparcia nie są w stanie przeciągnąć szali zwycięstwa na naszą stronę.

Argudo komentarzy: 10696 newsów: 605.07.2019, 18:22

strims.world nie działa już? ;/

Brejna komentarzy: 18805.07.2019, 18:20

Panowie co byscie myśleli o wymianie Ozil za Sancheza ? Bralibyscie ?

KapitanJack10 komentarzy: 240505.07.2019, 18:19

Hurkacz co grał w końcówce seta to nie mam pytań..

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 18:19

@BoogieWoogie napisał: ""niewypalami", to fajnie, ze oceniasz skrzydłowego, ze na pewno nie wypali, nie widzac jak gra w koszulce Arsenalu. Pocwicz."

Ty na serio? XD
Ciesz się chłopie że tylko tydzień czekałeś

iluzbg komentarzy: 24905.07.2019, 18:19

@michal192837465: Myślisz że jest szansa na niespodzianke ?

timiiiii komentarzy: 76905.07.2019, 18:16

@RIVALDO700 napisał: "Zdajesz sobie sprawe ze niektórzy pisza o ataku, bo w tym klubie po LaAuba , najwiecej goli ma koles past prime Ozil, do tego odszedł Ramsey , a 4 najlepszym strzelcem jest Kosa, a 5 Iwobi z 15 bramkami?"

wg strony PL:

Pierre-Emerick Aubameyang 22
Alexandre Lacazette 13
Henrikh Mkhitaryan 6
Mesut Özil 5
Aaron Ramsey 4
Granit Xhaka 4
Alex Iwobi 3
Laurent Koscielny 3

zrobmy porownanie z tymi z ktorymi walczymy o TOP 4 (bo nie oszukujmy sie mistrza nie zdobedziemy):

CFC (najlepszy strzelec odchodzi):

Eden Hazard 16
Pedro 8
Ruben Loftus-Cheek 6
Gonzalo Higuaín 5
Álvaro Morata 5
N'Golo Kanté 4
Ross Barkley 3

MU (prawdopodobnie odejdzie co najmniej jeden, ja stawiam ze dwoch z nich):

Paul Pogba 13
Romelu Lukaku 12
Anthony Martial 10
Marcus Rashford 10
Jesse Lingard 4
Juan Mata 3

a teraz mozesz sobie zerknac jeszcze raz ile stracilismy tych goli.

michal192837465 komentarzy: 765405.07.2019, 18:15

Hurkacz robi rzuty jak Boris Becker, wygrywa z Djokoviciem bardzo długie wymiany. Ogląda się to kapitalnie. Publiczność i sam Djoković także to doceniają.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 18:14

@Sobieski14: "niewypalami", to fajnie, ze oceniasz skrzydłowego, ze na pewno nie wypali, nie widzac jak gra w koszulce Arsenalu. Pocwicz.

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 18:12

@arsenallord:
Btw ja od zawsze byłem za kupowaniem młodych talentów...

Także to nie ja tu gorzkie żale i wyzwiska wypisywałem gdy łączono nas z Aubą gdy był w Saint-Etienne, z VVD gdy Kuchar pare tyg wcześniej robił z niego wiatrak, z Maddisonem gdy Wenger chciał go z Norwich...

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 18:08

@arsenallord: Każdy placek mi nie pasuje...
Mało to skrzydłowych na rynku? Zyiech, Zaha, Carrasco nawet i wielu innych których nawet z nami nie łączyli.
Jak Richarlison szedł do Evertonu to pisałem że szkoda że nie do nas itd.

Przepraszam ale to chyba nie moja wina ze nas łączą głównie z odpadami i niewypałami.
Mi każdy nie pasuje? Chyba jako jedyny nie psioczyłem na transfer i kwotę tego Martinellego.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 18:02

@HenryBergkamp: ile czekales, az administracja zaakceptuje Twoja rejestracje? Ja chyba z tydzien, bez kitu, zapomnialem, ze tu sie w ogole rejestrowalem... xd

ChatCrapGetBanged komentarzy: 486005.07.2019, 18:02

Zbillu dziś kreatywnie

HenryBergkamp komentarzy: 1005.07.2019, 18:01

Dobrze że herbu nie całował ;)
IMO może powalczyć o miejsce nr 3 z Eddiem Nketiah, jeśli dostanie pozwolenie na pracę.

PS. Pozdrawiam wszystkich fanów The Gunners :)

RIVALDO700 komentarzy: 3219505.07.2019, 17:58

Kazdy jest cienki bo to era super obroncow.

melek90 komentarzy: 57005.07.2019, 17:54

Wszyscy są ujowi oprócz tych, których ściągnął Sven. Amen.

BoogieWoogie (zawieszony) komentarzy: 6905.07.2019, 17:53

Nie wiem co wiekszosc z Was widzi w tym Salibie... Zdecydowanie wolalbym Izzo, ktory jest bardziej doswiadczony i solidniejszy.

https://m.youtube.com/watch?v=2dZ_1qiIHjo

W derbach Turynu, Ronaldo schowany przez Wlocha do kieszeni.

iluzbg komentarzy: 24905.07.2019, 17:53

Malcom cienki, Ceballos cienki, tutaj Mbappe przyszedł a niektórzy mieliby wątpliwości.

arsenallord komentarzy: 18899 newsów: 11705.07.2019, 17:52

@Sobieski14: Tak z ciekawości - kogo byś chciał w Arsenalu? Bo z wszyscy ci nie pasują mam wrażenie.

Catalonczyk komentarzy: 294605.07.2019, 17:45

@Sobieski14 napisał: "Szanse to niech mu dają w tej Twojej katalonii."

Dzięki za przekazanie. Nie wiedziałem że w Tobie taka moc. :)

RIVALDO700 komentarzy: 3219505.07.2019, 17:42

Obejrzałem sobie kompile B.Silvy z tego sezonu, 13 goli dla City tylko w 1 sezonie , gdzie Iwobi robi to w 150 meczach, to sa te detale.

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 17:36

Nawet dla tych którzy oceniają tylko po filmikach mała demonstracja.

Podpisane amazing skills and goals, a tam dwa faule na nim, dwa gole i reszta filmiku to wszystko nieudane akcje i straty.

I ten jego drybling to najczęściej prezentuje jak kiwa ale biegnąć do tyłu XD

To jest papeć wyhajpowany na aferze z Romą.

https://www.youtube.com/watch?v=h1loCtgIfkU

RIVALDO700 komentarzy: 3219505.07.2019, 17:31

@timiiiii napisał: "czy na prawde ktos uwaza ze naszym problemem jest slaby atak?"

Zdajesz sobie sprawe ze niektórzy pisza o ataku, bo w tym klubie po LaAuba , najwiecej goli ma koles past prime Ozil, do tego odszedł Ramsey , a 4 najlepszym strzelcem jest Kosa, a 5 Iwobi z 15 bramkami?

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 17:28

@platinium: Jak przy tym budżecie mamy kupić śo za 30mln i wypożyczyć to na kupno chyba też znajdą...
Albo tam już naprawdę kompletne ułomy pracują

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 17:27

@Catalonczyk: W barcelonie to go widziałem kilka razy tylko i niczym nie zaskoczył i nie zachwycił. Oglądałem jego grę we Francji skupiając się tylko głównie na nim i on robił ale wiatry. Fakt uderzenie z dystansu ma ale to jego jedyna naprawdę mocna strona. W większości gole strzelał właśnie z dystansu i karnych, ani on szybki, ani drybling jakiś nadzwyczajny.
Ponadto ma ceche której bardzo nie lubię czyli gwiazdeczkowanie i granie pod siebie, btw jak frajersko wystawił Rome.
Szanse to niech mu dają w tej Twojej katalonii.

3x Nie.
Mam nadzieje że to tylko ploty, bo łączą nas z każdym odpadem farselony.

Siller komentarzy: 146005.07.2019, 17:25

Szczerze, jak sobie uświadomiłem, że w ostatnich 24 godzinach Arsenal łączono z Vasquezem, Fagnerem i Kannemanem to mi się na wymioty zebrało

platinium komentarzy: 138905.07.2019, 17:23

@Sobieski14: Majstersztyk przy naszym śmiesznym budżecie transferowym. Znajdź mi lepszego skrzydłowego, którego można wypożyczyć.

Catalonczyk komentarzy: 294605.07.2019, 17:19

@Sobieski14:

Po czym takie wnioski? Nigdy w Barcelonie poważnej szansy nie dostał, w ważnych spotkaniach potrafił strzelać. Robi wiatr na skrzydle, ma uderzenie z dystansu i jest młody. Postawić na niego i odpali. Nie wiem co w nim cienkiego jak sik pająka.

michal192837465 komentarzy: 765405.07.2019, 17:16

Hurkacz przegrywa pierwszego seta, ale gra naprawdę dobrze. To już nie jest taka przewaga, jak na French Open, gdzie nie miał nic do powiedzenia. Dzisiaj jest duża szansa, żeby chociaż tego seta ugrać, bo i Novak nie gra na swoim optymalnym poziomie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl