Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu

Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu 09.08.2018, 11:56, Adam Cygański 2774 komentarzy

Arsenal Football Club oraz West Ham United potwierdziły, że Lucas Perez zamienił The Emirates na Stadion Olimpijski na zasadzie transferu definitywnego.

29-latek podpisał z Młotami 3-letni kontrakt, a według Transfermarkt.de kwota transferu wyniosła 4,4 miliona euro.

- Cieszę się, że trafiłem do klubu z taką historią oraz że nadal będę grał w Premier League. West Ham ma świetnych kibiców i występuje na wspaniałym stadionie, więc transfer tutaj to dla mnie wspaniała wiadomość - powiedział Hiszpan.

Perez trafił do Arsenalu w 2016 roku i od tamtego momentu rozegrał dla The Gunners 21 meczów, w których strzelił 7 goli, a ubiegłą kampanię spędził na wypożyczeniu w Deportivo La Coruna, skąd trafił na The Emirates.

Dołącz do ligi typerów Kanonierzy.com!

Lucas PerezTransferyWest Ham United autor: Adam Cygański źrodło: whufc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
illpadrino komentarzy: 8088 newsów: 311.08.2018, 10:01

@JanikK:

Raczej tak nie ma, bo by już teraz wiedzieli, że nie podpisuje i go po prostu sprzedali. Na stole na pewno jest oferta rzędu 200k na tydzień a kolo pewnie chce więcej. Nie sprzedamy go nigdzie i odejdzie za rok za darmo gdzieś do innego klubu. Strasznie przywiązany do barw jest skoro chce sobie przegrać jeszcze pod Emerym nie podpisując kontraktu, a później przebierać w ofertach...

Dominik11 komentarzy: 1536711.08.2018, 10:00

Rambo chce jak najlepiej dla siebie, i tutaj ma rację . Ale ciekawe ile mu dają a ile on chce, bo jak dają 130-150 to mało przy tym co zarabia Ozil. Myślę ze 180 -200 by wystarczyło i by podpisał nowy kontrakt , a może chce poczekać do stycznia i zobaczy co się będzie działo w klubie.

DontCry komentarzy: 665911.08.2018, 09:59

@Matelko: Rezerwowych jest 7. Obstawiam, że z ofensywnych zawodników będzie to Nelson, Iwobi, Laca.

illpadrino komentarzy: 8088 newsów: 311.08.2018, 09:58

Oni nie robią na kopalni, że potrzebują nie wiadomo ile przerwy od gry. Dla mnie to jest niepojęte, że nie mogą grać od początku sezonu mimo, że mieli wcześniej też treningi na mistrzostwach, później wakacje i też treningi, korzystali z siłowni na własną rękę itd.

Pogba zagrał w meczu i jakoś nie umarł z tego powodu ani nie stracił nogi z racji przemęczenia.

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:53

Ciekawe czy Reiss Nelson dostanie swoją szansę u Emeriego.
Trzeba w niego inwestować i ogrywać w najwyższej klasie rozgrywek no ale z głową:)
Widziałbym go jutro na ławce nawet kosztem Iwobiego:)
Welbza i Nacho nie będzie w kadrze więc ciekawe kto usiądzie wygodnie w fotelach i zapnie pasy.
Wydaje się Leno/Cech, Holding, Miki, Gundo/ElNeny i Iwobi/Nelson

Redzik (redaktor) komentarzy: 13439 newsów: 6711.08.2018, 09:53

Jeśli my chcemy grać od tyłu a City wysokim pressingiem to lepiej mieć w bramce bramkarza lepiej grającego nogami. Pod tym względem na pewno lepszy jest Leno.

Z drugiej strony widać było, że Cech jest jakiś taki bardziej pewny siebie.

Martwi mnie tylko jedno - Cech w Arsenalu zawsze miał FATALNE otwarcia sezonu. Czy to z Leicester czy to z West Hamem zawsze popełniał błędy, które przeciwnicy zamieniali na bramkę.

marimoshi komentarzy: 457911.08.2018, 09:50

O jakie zachowanie chodzi? Czy robi jakieś fochy, przestaję trenować, wypowiada się źle o klubie? Chce jak najwięcej ugrać dla siebie i mu się nie dziwię.

JanikK komentarzy: 1133211.08.2018, 09:50

@n0thing:
A skąd ty wiesz jaka jest oferta kontraktowa? A Może zaproponowali mu 120 i stanęło na jakiś 130, gdzie przy 10letnim stażu, i w obliczu innych tygodniówek to jest po prostu żenujące dla niego?
Nie wydawaj wyroków jak nic nie wiesz

n0thing komentarzy: 4358 newsów: 36211.08.2018, 09:47

Ramsey to powinien polecieć na ławkę za swoje zachowanie w stosunku do klubu, podpisujesz kontrakt albo do widzenia. Szkoda, że Emery zachowuje się wobec niego w taki sposób.

Sobieski14 komentarzy: 353311.08.2018, 09:42

@mitmichael: Chyba lepszy wcześniak Torreira niż Xhaka lub elneny

FIFAfanARS komentarzy: 15711.08.2018, 09:38

@dani_ars: No to miło. Już zapomniałem jak sie dostaje online baty w fifę :D

mitmichael komentarzy: 4588911.08.2018, 09:35

Na Torreire jest za wczesnie, ja jestem ciekawy czy szanse dostanie Guendouzi

@OldFashion: mam tez inne, w skarbie kibica z przegladu sportowego sie nie postarali, mogliby dac wiecej od siebie
http://zagranie.com/wp-content/uploads/custom/Skarb_Typera_PL_2018-19.pdf

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73011.08.2018, 09:34

Komentarz do wczorajszego meczu mam jeden.

"Liczba strat Alexisa we wczorajszym meczu wygląda jak kod do ligi w Fantasy Premier League" ;)

dani_ars komentarzy: 20611.08.2018, 09:33

@FIFAfanARS: jest taka promocja akurat. Chyba do końca tygodnia trwa

Reamoner komentarzy: 189711.08.2018, 09:31

@ljungberg77: nie przesadzaj pogba grał na MŚ do ostatniego meczu a wczoraj w pierwszym składzie

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:31

@FabsFAN: a lepiej 4 ofensywnych i potem płacz , że tracimy 3 bramki u siebie ? Ramsey w takim ustawieniu będzie miał więcej swobody a Czaka z Torreira zabezpieczą środek. To tylko moje przemyślenia więc bez spinki:)

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73011.08.2018, 09:31

Skarb kibica Angielskie Espresso ponownie lepiej przygotowany od skarbu Przeglądu Sportowego.

https://angielskieespresso.pl/post/24943/2018/08/10/angielskie-espresso-skarb-kibica-2018-19/

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173711.08.2018, 09:29

w środku pomocy wyjdzie Elneny i Guendouzi,
Emery mówił przecież że i Ramsey,Torreira i Xhaka muszą zrobić jeszcze jednostki treningowe i realnie wrócą na 3-4kolejkę
ciekawe kto w bramce ale Emery chyba będzie bał się wsadzić na konia Leno tak jak kiedyś Wenger Holdinga bo to Niemca jak dostaniemy oczekiwane lanie może łamać mentalnie na długie tygodnie
obstawiam 1:3 ale musimy naprawdę zagrać bo inaczej może być 0:4, 0:5

Reamoner komentarzy: 189711.08.2018, 09:29

----------------------Leno---------------------
-Baleron--Papa-Mustafa-Nacho-
-Aaron--Guendozi---Xhaka--Ozil-
-------------Laca-----------Auba----------

ares765 (redaktor) komentarzy: 7887 newsów: 7611.08.2018, 09:28

@Marcinafc93: widzieli kilka dni temu

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:28

@Marcinafc93: ja podobnie, Ozil Auba i Laca nasze trio w ofensywie.
Na mecze ze słabszymi można zagrać jeszcze z Mikim lecz na City to za duże ryzyko a i joker z ławki potrzebny:)

FabsFAN komentarzy: 1737411.08.2018, 09:27

@Marcinafc93:
3 ofensywnych piłkarzy, a potem placz, ze tylko laguja piłkę:D? Szkoła Wengera xD!

Marcinafc93 komentarzy: 1826111.08.2018, 09:23

@Matelko: To też może wypalić, widziałbym formacje 4-3-1-2

Marcinafc93 komentarzy: 1826111.08.2018, 09:22

https://www.youtube.com/watch?v=odumAJaxjac&feature=youtu.be

Widzieli? Prezentacja Cazorli w Villarreal. Słaba jakość, ale coś tam widać. Fajny pomysł

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:22

@Marcinafc93: ja uważam , że wyjdziemy w pomocy: Torreira-Ramsey- Xhaka

Marcinafc93 komentarzy: 1826111.08.2018, 09:20

@Matelko: Ozil musi grać, mimo narzekań potrafi jednym podaniem odmienić los meczu. Dlatego środek pomocy Torreira-Ramsey, chociaż nie wiem czy zamiast Torreiry nie wyjdzie Xhaka

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:18

@Marcinafc93: Ozil na bank będzie w podstawie, w końcu to nasz 4 w kolejności kapitan:)

Marcinafc93 komentarzy: 1826111.08.2018, 09:16

@Matelko: Wolałbym Leno na bramce, ale pewnie zagra Cech a za miejsce Bellerina Lichy. Pomoc Torreira-Ramsey może odpalić, no i Laca+Auba muszą grać razem

Matelko komentarzy: 46411.08.2018, 09:14

Skład na mecz z City wg anglia.goal:

Arsenal: Leno – Maitland-Niles, Sokratis, Mustafi, Bellerin – Torreira, Ramsey – Lacazette, Ozil, Mkhitaryan - Aubameyang

Co oni tam palą?

camsbruken komentarzy: 117311.08.2018, 09:13

Lichy-Mustafi-Sokratis-AMN
------Torreira - Guendouzi-----
--------------Ramsey-----------------
Miki---------Laca----------Auba

Torreira odbiór i asekuracja Guendo
Guendo rozprowadzanie piłki
Ramsey płuca drużyny i wchodzenie w pole karne z głębi pola.

FabsFAN komentarzy: 1737411.08.2018, 09:13

Chcieliście zdrową rywalizację i grę za obecną formę, więc w bramce staje Cech. Nie rozumiem narzekania.

lordoftheboard komentarzy: 323411.08.2018, 09:09

@Dominik11: A w Fpl zaliczyli mu niesłusznie artystę...

camsbruken komentarzy: 117311.08.2018, 09:08

@Placio: ze średniakiem owszem, ale nie z topem. Ze słabszą drużyną to i w 10 potrafimy przycisnąć i wtedy ozil jest zastrzykiem kreatywności, ale w meczu z City będziemy się głównie bronić. Gra w 10 przeciwko ekipie Guardioli zawsze źle się kończy, dlatego zestawilbym ten skład tak, żeby byli sami zawodnicy zdolni wnieść konkrety do naszej gry.

FIFAfanARS komentarzy: 15711.08.2018, 09:06

Ma ktoś może XBOXa? Od trzech dni ma darmowego Golda we wszystkich grach i nie wiem o co chodzi. Jakaś czasowa promocja?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5903 newsów: 211.08.2018, 09:06

Jak nie zobaczę Guendouziego stanę się EmeryOut.

Placio komentarzy: 74011.08.2018, 08:55

@camsbruken
Ta śpiąca królewna może Ci mecz wygrać jednym podaniem :)

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5903 newsów: 211.08.2018, 08:54

@Alonso: Problem jest taki, że u nas nie ma nawet jednego dobrego kandydata do opaski.

Dominik11 komentarzy: 1536711.08.2018, 08:51

Squawka Football

Konto zweryfikowane

@Squawka
10 godz.10 godzin temu
Więcej
Alexis Sánchez lost possession more times (23) than any other Man Utd player against Leicester.

Alonso komentarzy: 1006411.08.2018, 08:45

Koscielny kontuzja, Cech forma jak zwykle i ławka, Ramsey też lubi kontuzje i kapitanem jeszcze będzie czwarty w kolejce Ozil. Nie wiem, chyba już wolałbym system reprezentacji Brazylii i co mecz niech kto inny ma opaskę.

camsbruken komentarzy: 117311.08.2018, 08:42

@mitmichael: liczę, że ozila nie zobaczymy w podstawie. Na mecz z city potrzebujemy grać 11 na 11, nie możemy sobie pozwolić na śpiącą królewnę.

mitmichael komentarzy: 4588911.08.2018, 08:36

tfu Ramsey bo jest pierwszy w kolejnosci

mitmichael komentarzy: 4588911.08.2018, 08:35

Cech jest w takim wielku, ze powinien byc co najwyżej zmiennikiem. Licze, ze jednak Leno zagra a kapitanem będzie Ozil

Slaviola komentarzy: 272911.08.2018, 08:32

@Szebson:

Właśnie to że przez cały mecz nic... ba, jak już był przy piłce to zawsze coś sknocił. To nie ten Alexis jakiego zapamiętaliśmy w Arsenalu, jak woczraj na Niego patrzyłem, to aż smutno mi się Go zrobiło...

Szebson komentarzy: 350911.08.2018, 08:30

Co zrobil Alexis, ze az mi kumpel go zwyzywal na fb?

Sobieski14 komentarzy: 353311.08.2018, 08:27

Ten Ricardo Pereira to by na stałe Bellerina posadzil na lawce.
Madisson też ciekawie gral, aż dziwne że przez nowego mlodziaka przechodzily wszystkie akcje.
Iborra widac ze z laliga, dwa tempa za wolny we wszystkim.

Cech w bramce, Xhaka jednym z kapitanow.. o ile Cech może pozytywnie zaskoczyć to Xhaka daje +1 dla przeciwnika.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5903 newsów: 211.08.2018, 08:21

@RIVALDO700:
Nie, nie byli, a w obecnym sezonie tym bardziej nie będą. Poza tym Moses był u Conte wahadłowym.
Zatrzymałeś się na 2k10?
Nie musisz zawsze na siłę podciągać jakichś zmyślonych argumentów do swoich "słynnych" tez.

Gunner18AFC komentarzy: 167811.08.2018, 08:15

@Gunner012: Mamy ogólny kryzys zawodników ofensywnych i dlatego tak mówi

RIVALDO700 komentarzy: 2885911.08.2018, 07:53

@Gunner012: a to moses i Pedro w tamtym sezonie nie byli trzonem Chelsea? Ciekawe...

michalal komentarzy: 963611.08.2018, 07:45

@lordoftheboard:

Czyli wszystko w temacie, jutro w pierwszym Piotrek :)

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5903 newsów: 211.08.2018, 07:21

@RIVALDO700: Wymieniasz Matę wśród najlepszych zawodników MU. Wymieniasz Mosesa, który w tym sezonie nawet placu nie powącha i Pedro jako trzon ataku Chelsea. Nie wiem jaką logiką Ty się kierujesz.

Następny mecz
Ostatni mecz
Leicester - Arsenal 28.04.2019 - godzina 13:00
? : ?
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham352311170
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Watford351481350
8. Everton351471449
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton359101637
17. Brighton35971934
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.47
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna