Oficjalnie: United i Arsenal doszli do porozumienia

Oficjalnie: United i Arsenal doszli do porozumienia 15.08.2012, 20:26, Marcin Stefaniak 5270 komentarzy

Oficjalna witryna Kanonierów potwierdziła, że Arsenal i Manchester United uzgodniły warunki transferu, na zasadzie którego Robin van Persie dołączy do ekipy Czerwonych Diabłów.

Już jutro Holender uda się do klubu z Manchesteru, by ustalić warunki kontraktu i przejść testy medyczne.

Więcej informacji niebawem.

Robin van Persie autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
birs komentarzy: 7118.08.2012, 15:24

Brawo Wenger. Brawo zarząd. Arsenal spada na dno

spursmike komentarzy: 41517.08.2012, 15:52

chciałbym oficjalnie podziękować RVP za gre w Arsenalu. Dostarczył m iszczególnie w zeszłym sezonie mnóstwo radości i uratował nam zeszły rok. Kto wie gdyby nie on nie wiem czy Cazorla czy Podloski tak chętnie do nas wtym roku by przyszli. Jeszcze raz Van Persie dziękuję!

afckonrad9101 komentarzy: 783417.08.2012, 06:53

Widze ze Song chce sie stac drugim Flaminim czy Hlebem coz powiedziec droga wolna...

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.08.2012, 03:35

pauleta19

Ma być zawarta opcja pierwokupu Sahina.

pauleta19 komentarzy: 41403 newsów: 117.08.2012, 03:08

We mnie się gotuje jak widzę próbę pseudoanalizy piłkarza po filmikach na youtube. Jeden mecz byś syneusz obejrzał i byś się więcej o piłkarzu dowiedział niż ze wszystkich kompilacji.

Sahin:
+podania prostopadłe
+przerzuty
+dośrodkowania
+niezły strzał
+dyrygowanie grą
+technika

-słaba gra w defensywie jak na swoją pozycję
-słabe warunki fizyczne,
-słaba celność podań jak na Arsenal- ok 76%
-kontuzje
-brak formy
-jak zdradził BVB to dlaczego miałby nie zdradzić Arsenalu?

Wypożyczanie zawodnika tylko, żeby odbudował formę i wrócił do poprzedniego klubu mija się z celem. Jednak jakby przyszedł byłby solidnym zmiennikiem Artety.

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 617.08.2012, 02:52

W tamtym sezonie dużo meczy na ŚO grał i radził sobie równie dobrze

KondzioElite komentarzy: 618717.08.2012, 02:49

azteco: Dobrze wiedzieć :P

Dla mnie najlepszy DM obok Mascherano. Genialny zawodnik.

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 617.08.2012, 02:48

@Kondzio
De Rossi nigdzie się nie wybiera, co mnie cieszy ;)

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 317.08.2012, 02:47

no niby tak ale jesli dailymail tym razem nie sciemnia to on naprawdę poczeka na rozwiązanie kwestii Songa...to ze woli nasze barwy to oczywiste i juz dawno o tym powiedział...ale priorytetem jest dla niego regularna gra...dlatego jesli Song zrobi wyjazd na 100% wybierze nas...

dailymail.co.uk/sport/football/article-2189546/Arsenal-trying-hijack-Nuri-Sahins-Liverpool.html

Banan142 komentarzy: 12017.08.2012, 02:46

youtube.com/watch?v=p4ElFwsFdjM HENRY

KondzioElite komentarzy: 618717.08.2012, 02:44

Syneusz: My właśnie mamy, on chyba jest bliżej LFC, niż nas :)

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 317.08.2012, 02:43

DeRossi ? to po co zapłacili tyle za Rodwella ? powiem wam szczeze ze obejrzałem do snu chyba wszystkie youtuby z Sahinem i nie mamy się o co martwić...bezbłędny w destrukcji...idealnie podający...sam kuzwa nie wiem...

youtube.com/watch?v=8Kuu9uLAxMY

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 02:41

Imprecis, ciekawie, ale ja bym jednak wolał songa.

KondzioElite komentarzy: 618717.08.2012, 02:36

Prawda z tym De Rossim, że ponoć na dniach w City?

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2117.08.2012, 02:31

@th14Renato: the Gunners have asked Sahin to wait until Song's future is resolved, a request the 23-year-old has agreed to. (Daily Mail)

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2117.08.2012, 02:25

Marzag - ja też oczywiście wierzę w mistrza :) Staram się ocenić obiektywnie sytuację. Dużo zależy od nowych nabytków i powracających po kontuzjach, jak od razu wypalą to majster nie jest w strefie marzeń.

Giroud12 komentarzy: 59917.08.2012, 02:21

Wszystkiego najlepszego King Henry :))

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 02:17

Po tym co widzialem w meczu rewanzowym z milanem juz nic nie jest dla mnie niemozliwe :-P

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 02:13

Imprecis, po pierwszych kilku kolejkach zobaczymy jak to wyglada, poki co ja bede wierzyl tak dlugo w mistrza jak dlugo bedziemy mieli na niego szanse

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2117.08.2012, 02:10

Marzag - jak pisałem - kadrowo jesteśmy na ich poziomie, a może i nawet lepsi. Problem polega na tym, że oni od paru lat grają tym samym składem i zawodnicy są powoli wprowadzani. Do tego w zasadzie cały ich skład ma już doświadczenie w Premier League, a u nas bywa z tym różnie. Dodaj do tego to, że od paru lat mają przepis na puchary, a my nie. Stąd uważam, że mają większe szanse na majstra od nas.

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 02:06

U nas podstawa to song-wilshere-cazorla, a rezerwa diaby/coq-arteta-rosicky więc też moim zdaniem na naszą korzyść, jeśli oni mogą walczyć o mistrza to i my możemy

QuaresmaMiz14 komentarzy: 273017.08.2012, 02:06

w sumie to nawet bez Llorente są realne szanse na puchar .

QuaresmaMiz14 komentarzy: 273017.08.2012, 02:05

Kadrowo wciągamy ich nosem . Oby Song nie odszedł wtedy przy zakupie Llorente i pozbyciu się zbędnego balastu mamy szanse na trofea .

David92 komentarzy: 640017.08.2012, 02:03

anderson, giggs, cleverley, fletcher, young ? sam nie wiem, bo chyba scholes, carrick, kagawa, nani i valencia beda grac

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 02:03


Klama@ nie:P musze oblookać

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2117.08.2012, 02:03

Jeszcze Fletcher do tego będzie wracać po kontuzji. Nie wiem czy będzie grać w pierwszej 11.

imprecis komentarzy: 18150 newsów: 2117.08.2012, 02:02

Marzag - stawiam, że Giggs, Valencia, Kagawa, Anderson, Cleverley.

Podstawa chyba tak wygląda :

Nani-Scholes-Carrick-Young

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 01:59

Więc defa chyba mamy lepszego, a jak wygląda sytuacja z rezerwową pomocą u nich?

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 01:56

Tomo_18, ja kurcze zapomniłem kto gra na prawej obronie tam, a tak to chyba ?-vidic-ferdinand-evra, bo mi się wydaje że my ich kadrowo poza napadem teraz wciągamy nosem

David92 komentarzy: 640017.08.2012, 01:55

Podstawowa to chyba Rafael,Ferdinand,Vidic,Evra a rezerwa nie wiem chyba moze byc Smalling,Jones,Evans i drugiego LO nie ma :D Fabio wypozyczony.

ToMo_18 komentarzy: 13125 newsów: 1117.08.2012, 01:53

@marzag
Ja nie wiem jaka jest podstawowa.

Marzag komentarzy: 32182 newsów: 117.08.2012, 01:51

Wenger mógł się zapytać songa gdzie woli grać, ten powiedział mu że nie wie, albo że chciałby kiedyś zagrać dla barcelony, wenger się wkurzył i myśli co dalej. Ponawiając pytanie, ktoś jest w stanie wymienić mi zastepcza linie defensywna utd? U nas to jenkinson-per-dj-santos, a tam?

Klama komentarzy: 3958 newsów: 217.08.2012, 01:51

TRUMAN SHOW NIE WIDZIAŁEŚ ?!?!?!?!?
JAJA SOBIE ROBISZ CHYBA .

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 01:49

Klama - Truman Show nie widziałem - zapisane:).

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.08.2012, 01:49

Przerwa. Wrócę za jakiś czas.

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 317.08.2012, 01:47

dailymail.co.uk/sport/football/article-2189546/Arsenal-trying-hijack-Nuri-Sahins-Liverpool.html

moze rzeczywiscie uda nam sie go podkraść...a jesli taka oferta została złorzona to bye bye Alex...tak czy siak to bedzie udany sezon...jestesmy gotowii to daje nam przewage nad poprzednim...bang bang !

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.08.2012, 01:46

how R U

Ja jednak wciąż mam nadzieję, że jednak nie.

Klama komentarzy: 3958 newsów: 217.08.2012, 01:45

triumphst666
jego facebook szepnął mi: Prestiż, Kołysanka, Truman Show, Gra oraz O północy w Paryżu .

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.08.2012, 01:44

ToMo_18

tyle, ze wcześniej nie interesowała się nim Barcelona. A znasz ich sposoby na przekabacania piłkarzy. Tak czy inaczej - ja nie wierzę, by mógł coś takiego powiedzieć. Już bardziej prawdopodobne i wiarygodne wydaje się to, co napisał Sanderson - że to jego agent próbuje go na siłę sprzedać.

ToMo_18 komentarzy: 13125 newsów: 1117.08.2012, 01:44

@how
Ja jeszcze wierze że z nami zostanie.

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 01:43


syneusz@ hehe a jaak:D. Teraz koleżka daje gdzieś jego głowę do ogarnięcia (?) i zostawia sobie jako trofeum :D.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 717.08.2012, 01:41

@Mid
Krążą też plotki, iż Song miał powiedzieć, że "Wenger już go nie chce". Możemy sobie wybierać, w co wierzyć.

Pewnie po prostu Dein namieszał mu w głowie, może przejął się sytuacją RvP, może sam postanowił wymusić kase - cholera wie. Jedno jest pewne: trzeba szukać następcy, bo Song już też jest stracony. :)

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 01:41


Klama@ hahaha:D. Brat ma dobry gust więc jak znowu coś Ci szepnie to dawaj znać:P.

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 317.08.2012, 01:41

@triumphst666

No dobra teraz wiem skąd ta euforia i zaangarzownanie ;) sam bym go kurna nie odpuścił...pewnie Tobie też sie do lodówki trochę dostało ;)

hodowla-ryb.pl/polska/sumy/180,1.htm

David92 komentarzy: 640017.08.2012, 01:41

Mid - ee myslalem, ze piszesz o rvp, ze tak powiedzial :P Chyba ide spac bo pisze glupoty.

Klama komentarzy: 3958 newsów: 217.08.2012, 01:39

triumphst666
wypowiedzią braszki . :P

ToMo_18 komentarzy: 13125 newsów: 1117.08.2012, 01:39

@mid
No bez jaj. Przecież był na całym okresie przygotowawczym. Na zdjęciach był szczęśliwy. To jest nie no żart jakiś. Gdyby chciał odejść to dawno nowego dm'a byśmy kupili.

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 317.08.2012, 01:38

@Midgardsorm

Taki tekst wg mnie nie jest wogole podobny do Songa...ale badzmy realistami...Barca zrobi wszystko zeby go kupić...a Song nie zrobi nic zeby u nas zostać...zostaje Wenger i zarząd...Wenger bedie chciał go zatrzymać proponując nowy kontrakt...zarząd bedzie chaiał go sprzedać za odpowiednie pieniądze...suma summarum Song odejdzie za dobry hajs...tak uważam ja...tyle w temacie...szukajcie zastępcy i bombardujcie Wengera mailami ;)

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 01:38


Klama@
Włąśnie poleciłem ten film użytkownikowi Adu :D. Bardzo dramatyczny, ale świetny. Wgl Ty go oglądałeś, czy sugerowałeś sie jedynie podpowiedzią braszki polecając mi film:P.

triumphst666 komentarzy: 191217.08.2012, 01:37

syneusz - przyjemnosc z łowienia? On zapewne pokochał tę jego jape, w końcu walnął życiówke:D do tego wyciągnął z wody, dzisiaj było o nim głośno w całym mieście:P. Jak ktoś jest zapaleńcem i udaje mu sie cos takiego, to lepsze niż urodziny:P. O ile ktoś obchodzi je w doborowym towarzystwie oczywiście;)

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl