Składy: Arsenal vs Crystal Palace

Składy: Arsenal vs Crystal Palace 21.04.2019, 16:07, Jakub Knapik 18 komentarzy

Już za niespełna godzinę rozpocznie się spotkanie 34. kolejki angielskiej Premier League, w którym Kanonierzy na The Emirates zmierzą się z drużyną Crystal Palace. Poniżej przedstawiamy wyjściowe jedenastki, w jakich wystąpią oba zespoły.

Arsenal: Leno, Mustafi, Koscielny, Mawropanos, Kolasinac, Elneny, Guendouzi, Jenkinson, Özil, Lacazette, Aubameyang

Ławka rezerwowych: Cech, Maitland-Niles, Monreal, Torreira, Mchitarian, Iwobi, Nketiah

Crystal Palace: Guaita, Ward, Wan-Bissaka, Dann, Kelly, Meyer, Milivojevic, McArthur, Kouyate, Zaha, Benteke

Ławka rezerwowych: Hennesey, van Aanholt, Townsend, Ayew, Batshuayi, Sako, Riedewald

Crystal PalaceSkłady autor: Jakub Knapik źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
grzegorz1211 komentarzy: 639321.04.2019, 17:19

A Xhaka to co? Kontuzja ? Lukas przecież pauzował za czerwo to powinien w podstawie wyjsc. Jest wypoczęty, dwa mopy w srodku. Tego moze nie wytrzymać moje serce.

paw3u komentarzy: 471221.04.2019, 17:17

Ja pieprze.. Jenikson kiepie naucz się trzymać linię spalonego.

Dominik11 komentarzy: 1658821.04.2019, 16:48

Mustafi ,Jenko , Elneny i Matteo. Jak przegrać mecz.

Oby dziś dali radę ale bez Lucasa, Granita nie widzę tego i bez Rambo.

Nomad komentarzy: 267821.04.2019, 16:40

Powinno pójść gładko.. oby na zero z tył

Ranczomen komentarzy: 931421.04.2019, 16:35

Jenkinson pozamiata, ale ten Mahomet...

metjuAFC komentarzy: 3603 newsów: 121.04.2019, 16:35

Odważny skład. Nie tyle martwi mnie obrona co środek pola. Elneny i Giendouzi to chyba najwolniejsza para w Premier League. Podania też raczej do tylu i boku no chyba że młody Francuz zdecyduje się na coś odważniiejszego. Bardzo chciałbym wygranej Kanonierów. Musimy powalczyć o TOP4 niezależnie od równoległej walki w Lidze Europy.

Theo10 komentarzy: 514021.04.2019, 16:30

No dałoby się ułożyć lepszy skład... Mam nadzieję, że Emery wie co robi.

Thierry_H komentarzy: 37321.04.2019, 16:24

Trzymam kciuki. Mimo wszystko na CP u siebie powinno wystarczyć.

pauleta19 komentarzy: 41403 newsów: 121.04.2019, 16:22

Skład słaby tak jak chciałem. Jak rezerwowi nie dadzą rady u siebie na Crystal Palace to na paletę i do Championship.

pan_kamil_afc komentarzy: 13521.04.2019, 16:18

Oj pachnie mi to niewykorzystaniem potknięcia przeciwników, czyli typowo

Tom komentarzy: 23921.04.2019, 16:17

Emery ma jaja. Jesli wygramy będzie świetna rotacja, jeśli przegramy będzie się grubo tłumaczył.

Uzill komentarzy: 34021.04.2019, 16:14

Guendo Jenkinson i nasz Momo

lordoftheboard komentarzy: 464421.04.2019, 16:11

Ale skład :O

Kola i Auba dawać punkty w Fpl :)

Sobieski14 komentarzy: 465921.04.2019, 16:11

Jenkinson, Elneny i Guendo razem... aż nie wiem czy to oglądać i sobie psuć niedziele

Ars17 komentarzy: 43921.04.2019, 16:10

To nieźle czyli nie tylko Manchester dziś wtopi

matabuena22 komentarzy: 32321.04.2019, 16:10

Powiem tak. To będzie bardzo trudny mecz w tym zestawieniu

dolny komentarzy: 206621.04.2019, 16:10

Mustafi Elneny Guendonzi Jenkinson :o

mar12301 komentarzy: 2160721.04.2019, 16:10

:(

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl