Składy: Arsenal vs Leicester City

Składy: Arsenal vs Leicester City 11.08.2017, 19:50, Adam Cygański 39 komentarzy Już za niespełna godzinę Arsenal rozpocznie nowy sezon Premier League, a przeciwnikiem Kanonierów będzie mistrz Anglii sprzed dwóch lat - Leicester City.

Poniżej prezentujemy wam w składy, w jakich rozpoczną to spotkanie oba zespoły.

Arsenal: Cech - Holding, Monreal, Kolasinac - Bellerin, Elneny, Xhaka, Oxlade-Chamberlain - Özil, Welbeck - Lacazette.

Ławka rezerwowych: Ospina, Mustafi, Coquelin, Ramsey, Iwobi, Walcott, Giroud.

Leicester City: Schmeichel - Simpson, Morgan, Maguire, Fuchs - Mahrez, Ndidi, James, Albrighton - Okazaki, Vardy.

Ławka rezerwowych: Hamer, Chilwell, Amartey, King, Gray, Slimani, Iheanacho.

Leicester CitySkładyPamiątki kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4249 12.08.2017, 09:02

Fajny skład.

Castillo komentarzy: 539 12.08.2017, 00:15

@tyson880: To ciekawe czemu cwaniaku nie masz 21 punktów w typerze :D

aikon90 komentarzy: 280 11.08.2017, 23:58

chciałbym zobaczyć taki skład:
Cech
Bellerin Mustafi Koscielny Kolasinac
Ox Cazorla Xhaka Sanchez
Ozil
Laca

kamildluz komentarzy: 555 11.08.2017, 23:48

Kościelny też kontuzja?

tyson880 komentarzy: 7187 11.08.2017, 22:51

Hmm, no skład taki w miarę. Zobaczymy. Pewnie stracimy ze trzy bramki z taką obroną. W ofensywie będzie lepiej i strzelimy 4 gole.

:-D

D14 komentarzy: 1601 11.08.2017, 22:47

Komentarz z funpage PL:
Arsenal fans in the 81th minute: wengar out
Arsenal fans in the 82th minute: wengar in
Arsenal fans in the 85th minute: in wengar we trust

xD

Calyn komentarzy: 565 11.08.2017, 22:00

Cech to przypomina mi Fabiańskiego na przedpolu

varatas komentarzy: 9 11.08.2017, 21:46

Po pierwszej połowie kilka ocen graczy:
Holding - nerwowo, niedokładnie, słaby mecz w jego wykonaniu.
Kolasinac - to będzie top defensorów w PL, czyści, dogrywa, asystuje.
Xhaka - kilka błędów, ale bardzo inteligentnie rozgrywa i jest nie do zastapienia w tej roli, to nasz nowy Arteta.
Lacazette - aż brak słów, żeby to opisać :D
Welbeck - Dla mnie zawsze był yo zawodnik na miarę Evertonu maksymalnie, niestety nie wierzę w jego talent, a z sezonu na sezon pokazuje, że nie wchodzi poziom wyżej (Walcott v2).
Ozil - Niestety nowy sezon - stara forma, zobaczymy co będzie pokazywał z Sanchezem w składzie, ale jak na razie to nostalgicznie i ospale.
Elneny - Chłopak sie naprawdę stara i walczy, ale wydaje mi się, że jego poziom to kluby takie jak WHU, czy Stoke City. Nie błyszczy ani jako przecinak, ani jako rozgrywający, a tym bardziej z przodu, jeśli szybko nie wróci Cazorla i nie uzupełnimy partnera dla Xhaki to sezon będzie fatalny, jak poprzedni.
Ox - szarpie, ale wybitny to występ dla niego nie jest, bardzo jałowo, lepiej spisywał się na prawej stronie.

To moje spostrzeżenia, którymi chciałem się podzielić :D

SoulStorm komentarzy: 1500 11.08.2017, 21:24

Jak zawsze.Przegrana na inaugurację. :)

ChelseaFC_forever komentarzy: 230 11.08.2017, 20:56

Brak Drinkwatera, czyżby transfer do Chelsea?

tomekdomek1233 komentarzy: 280 11.08.2017, 20:45

A wymieniłem dziś Ozila w fpl bo "dzisiaj pewnie nie zagra"..

lordpat komentarzy: 955 11.08.2017, 20:27

+ nie mamy Alexisa, Koscielnego i ew. Pozyskanego pilkarza.

mlody323323 komentarzy: 187 11.08.2017, 20:26

skład moze być , arsen i tak wystawił to co mogł teoretycznie najlepszego .. dobrze by było jak by laca trafił do siaty , xD a realia mogą być takie , ze to WElbz coś ukąsi przypadkowo :D

chrom komentarzy: 68 11.08.2017, 20:26

ale kwas ten skład :{

kamildluz komentarzy: 555 11.08.2017, 20:22

hehe ja tak samo nie zauważyłem i patrzę, o co chodzi z tą linijką niżej :P

Marioht komentarzy: 2443 11.08.2017, 20:21

@Henryk14: Nie róbmy tego.
On musi od początku być wystawiany do roli w jakiej został ściągany.
Snajper.

kamildluz komentarzy: 555 11.08.2017, 20:21

a co z Giroud??

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1246 11.08.2017, 20:21

Dobry skład, tylko 3 punkty!

dami494 komentarzy: 2057 newsów: 2 11.08.2017, 20:20

@Henryk14: Laca na skrzydło? Większej głupoty dawno nie widziałem

Barney komentarzy: 9825 11.08.2017, 20:19

wszystko ok, tylko ten Welbeck pokraczny

Gunerxxx komentarzy: 898 11.08.2017, 20:19

Ławka naprawdę fajnie się prezentuje, a niedostępny jeszcze jest Alexis i Kościelny.

Henryk14 komentarzy: 783 11.08.2017, 20:17

Jak na aktualne możliwości skład całkiem spoko. Chociaż ja wolałbym widzieć Giroud zamiast połamańca Welbecka, a Laca na skrzydło.

Gunner012 komentarzy: 1762 11.08.2017, 20:12

Fajnie, Wenga. Nie zawiodłem się.

Chris_gunner komentarzy: 49 11.08.2017, 20:11

Sorki mój błąd - niedopatrzenie. Na szybko patrzę - mówię nie ma a nic nie mówiono o kontuzji ^^

Traitor komentarzy: 3853 newsów: 8 11.08.2017, 20:09

@Chris_gunner
jest tylko nizej jako ostatni

Marioht komentarzy: 2443 11.08.2017, 20:09

@Chris_gunner: Jest, przeczytaj w poniższej linijce.

minio7 komentarzy: 414 11.08.2017, 20:06

Solidna ławka rezerwowych, zbyt solidna :D

executer1 komentarzy: 1813 11.08.2017, 20:03

Holding, Monreal, Kolasinac -środkowi obrońcy drużyny,która chcę walczyć o mistrzostwo? W następnym sezonie na środek przesuniemy Bellerina a na wahadło pójdzie Niles i kolejne pieniądze zaoszczędzone :D

Archiwald komentarzy: 274 11.08.2017, 20:03

Iqobi dobry ostatni mecz a i tak pewnie wejdzie Ramsey z Walcottem i Giroud lub ew. jak jakis uraz czy kartka do tego zmusi to któryś z defensywnych, najgorsze że w pracy siedzę i nie obejrzę meczu :( C'MON GUNNERS! :D

Chris_gunner komentarzy: 49 11.08.2017, 20:03

A ktoś wie czemu nie ma Giroud nawet na ławce?

Elastico07 komentarzy: 716 11.08.2017, 20:03

Martwi troche srodek monreal,holdin,Elneny,mimo wszystko jestem dobrej mysli,ławka robi wrażenie.

Marioht komentarzy: 2443 11.08.2017, 20:02

Holding, Monreal, Welbeck, Elneny...
Nie powalają te nazwiska na kolana.
Trochę kiepsko to wygląda w kontekście całego sezonu.
Czekam na powrót Kościelnego, Mustafiego, Sancheza

I żeby Ozil w końcu pokazał się z swojej lepszej strony.

Na obu ławkach rezerwowych zawodnicy, którzy mogą wnieść jakość.

A więc zaczynamy.
Sezon jest długi, ale każdy punkt stracony już na starcie rozgrywek może mieć kolosalne znaczenie dla końcowego układu tabeli.

metjuAFC komentarzy: 938 11.08.2017, 20:02

Skład całkiem całkiem. Dobrze, że jest Ozil bo para Elneny Xhaka nie jest zbyt kreatywna. Najbardziej boję się o Holdinga bo to tykająca bomba.

Mixerovsky komentarzy: 1344 newsów: 3 11.08.2017, 19:59

Ładny skład. Najlepszy jaki mogliśmy wystawić (z wiadomych przyczyn odnośnie Mustafiego i Ramseya). Oby dziś wpadły pierwsze trzy punkty, bo ciężki początek mamy. Lester, Stoke wyjazd, Liverpool wyjazd.. W piątej kolejce Chelsea.. Więc ważne, by zbierać już teraz punkty. Chociaż raz nie gońmy stawki!

mitmichael komentarzy: 40577 11.08.2017, 19:56

Sklad fajny, nie ma Pera co jest w sumie dla mnie zdziwieniem, dobrze ze wraca Ozil, bedzie mial kto podawac do Lacazette, lawka tez moze byc. Zobaczymy jak w tym sezonie rozpoczniemy bo w poprzednich pierwsze mecze nie konczyly sie zbyt fajnie, zwlaszcza ten ostatni

Jaro13579 komentarzy: 97 11.08.2017, 19:56

Skład dobry. COYG

Bocian komentarzy: 26 11.08.2017, 19:55

Ja zamiast Welbza widziałbym Iwobievo. Ladnie zagral w niedziele

TomekZ komentarzy: 745 11.08.2017, 19:54

No nareszcie :D nowy sezon, nowe nadzieję.

COYG!!!!!

Argudo komentarzy: 3680 newsów: 3 11.08.2017, 19:52

No cóż, nie jest źle, jak na to, czym dysponujemy. Chociaż wolałbym Wallcota, niż Welbecka.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Stoke City - Arsenal 19.08.2017 - godzina 18:30
? : ?