Sky Italy: Ramsey dogadany z Juventusem

Sky Italy: Ramsey dogadany z Juventusem 10.01.2019, 01:51, Adam Cygański 42 komentarzy

Aaron Ramsey osiągnął porozumienie z Juventusem i przeniesie się do niego latem za darmo, po tym, jak wygaśnie jego kontrakt z Arsenalem, donosi Sky Italy .

Według informacji tych Walijczyk podpisze z mistrzem Włoch 5-letni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiać 140 tysięcy funtów tygodniowo.

Ramsey trafił do Arsenalu w 2008 roku i w tym czasie wywalczył z londyńskim klubem trzy Puchary Anglii.

Aaron RamseyJuventus TurynTransfery autor: Adam Cygański źrodło: sky. it
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
metjuAFC komentarzy: 218110.01.2019, 19:48

Wenger był bardzo sentymentalny, ja za to nie jestem więc dziękuję Aronowi za to co wniósł do zespołu i życzę powodzenia. Trzeba przeć do przodu, nie rozpamiętując tego co było.

Kowal96 komentarzy: 1010710.01.2019, 16:44

"Aaron Ramsey osiągnął porozumienie z Juventusem i przeniesie się do niego latem za darmo"

Miałem nadzieję, że takie oddawanie zawodników do topowych klubów nie nastąpi, jednak to jest Arsenal...

D14 komentarzy: 222410.01.2019, 16:19

@LunaticLama:
Podobna sytuacja byla z Giroud. Bardzo dobry napastnik, odszedl do Chelsea, a u nas został... Welbeck. Wcale sie nie dziwie, ze piłkarski świat co chwile się z nas śmieje. Teraz trochę ucichła "beka" z Arsenalu, ale to dlatego, że nie liczymy się już na poważnie w stawce. Patrząc na decyzje jakie podejmuje klub to jeszcze troche i będziemy marzyć o memach, że Arsenal jest znów 4.

latrunculus komentarzy: 43710.01.2019, 14:25

@Adrian12543: to jest podstawa a jak nie złapie kontuzji i rozegra 70% spotkań, to drugie tyle.

Adrian12543 komentarzy: 15561 newsów: 210.01.2019, 14:10

A tyle było pieprzenia o wygórowanych wymaganiach Ramseya. Ile to on chciał według mediów? 200? 250? Ile pomyj zostało na niego wylanych za rzekomą chciwość i wielkie ego? A tu proszę, tygodniówka 140k, tyle co brał Walcott.

Potwierdza się, że Aaron chciał zostać i nie podpisał kontraktu, ponieważ nie chciał tego trener i zarząd, a nie na odwrót. Ja ze swojej strony akceptuję decyzję Unaia i pogodzę się z odejściem Walijczyka, ale martwi mnie, że tyle osób tak łatwo wyzywała go od najgorszych na podstawie jakichś doniesień z daily mail. A swoje dla tego klubu zrobił i zasługuje przynajmniej na szacunek.

Marcel90 komentarzy: 399710.01.2019, 14:10

Aaron ma przeblyski i bardzo duzo walczy. Jako zmiennik bardzo fajny zawodnik ale do pierwszego skladu juz nie. Zbyt czest dobre zagrania przeplata nie tyle ze slabymi co z fatalnymi. Ile razy po jego glupich bledach szla kontra gdzie przeciwnicy po prostu musieli trafic bramke bo wychodzili 4 na 2 np. Jego ciagle, niepotrzebne pietki. Jak sie uda tak jak na (Fulham?) w tym sezonie co wszedl i od razu taka fajna akcja poszla to rece same skladaja sie do oklaskow. O wiele czesciej jednak bylo to bezproduktywne. Kolejna i chyba najwazniejsza sprawa to jego trzymanie pozycji. Przeciez ten gosc nagle stwierdza, ze pogra jako napastnik i lata tam z przodu bez sensu, zachowuje sie jakby gral na orliku. W Arsenalu swoje zrobil, trafil bramke na CFC w momencie gdy oni wyrownali wynik grajac w 10. Dzieki temu mozemy sie cieszyc teraz kolejnym pucharem. Wole zeby Aaron zostal, tym bardziej, ze ma status HG jednak nie ma co nikogo na sile trzymac a Ramsey nie jest zawodnikiem ktory robi ogromna roznice. Dla samego Aarona to tez bardzo dobry ruch, ustawia go tam odpowiednio na pozycji i albo sie dostosuje i stanie lepszym zawodnikiem albo przepadnie. Stawiam na to pierwsze

jarek1 komentarzy: 55710.01.2019, 13:09

Hmm Jest mi smutno że odejdzie ..szkoda że klub zrezygnował z niego ..ja Arona zapamiętam ..za to że walczy daje z siebie wszystko na boisku i że naprawde po tak ciężkiem urazie gdzie pauzował rok czasu ...pokazał Charakter ..)

No cóż odejdzie do Juve ...szacunek że nie do klubu z PL jekiegoś Rywala !

Ja mu życzę wszystkiego najlepszego kawałek czasu jednak jest w AFC za to mu się należy szacunek )!

mistiqueAFC komentarzy: 2567010.01.2019, 12:42

@Redzik: Trollujesz czy serio 140k netto? :D

n0thing komentarzy: 4072 newsów: 36210.01.2019, 11:59

Posiedzi tam na ławce i potem standardowo będzie chciał wrócić do Arsenalu

mel75 komentarzy: 2310.01.2019, 11:56

@GROMALL: To są jeszcze sprawy powenegerowe. Dlatego latem przy buczeniu wielu przedłużono kontrakty aż o 5 lat z takimi tuzami jak Iwobi (wiecznie nieoszlifowany diament) czy Xhaka. Polityka już się zmieniła.

Redzik komentarzy: 12582 newsów: 4910.01.2019, 11:31

Warto zauważyć, że Walijczyk dostanie 140 tysięcy funtów po opodatkowaniu, bowiem cenna netto a brutto to nie to samo!

LunaticLama komentarzy: 77910.01.2019, 11:30

A Elneny cały czas u nas. Nie żebym płakał po Aaronie, ale uważam, że Egipcjanin szybciej powinien się z nami rozstać jak Walijczyk

Serduszko komentarzy: 34710.01.2019, 11:24

W Juve trochę pucharów wygra jezelinklub ten utrzyma formę , bo w lidze nie mają sobie równych i to nie tylko w tym sezonie. Niech ma pogra sobie u boku Ronaldo. Nie wiem tylko czy będzie łapał się do pierwszego składu....ale co tam najwyżej go wypozyczą.

kuzguwu komentarzy: 87510.01.2019, 11:23

Podzielam opinię niektórych, że po prostu szkoda, że odchodzi za darmo.

IPiotrek komentarzy: 147710.01.2019, 11:11

@Er4s
I to jest trafne podsumowanie ostatnich lat Arona Ramsey'a w Arsenalu.

Mnie osobiście najbardziej podobał się grając zmiennika w tym sezonie. Coś jak Giroud swojego czasu. Im częściej wchodził z ławki tym lepiej wyglądał na boisku.
Jedyne czego można żałować to, że odchodzi za darmo.
Powodzenia w Juve.

Squillichy komentarzy: 1910.01.2019, 11:02

Nic tylko życzyć powodzenia...

Er4s komentarzy: 33710.01.2019, 10:41

W koncu!!!!!!
Koniec tego marudzenia ze odejdzie a jest taki dobry przeplatanego z psioczeniem na niego po kazdym wystepie ze jest beznadziejny. Koniec tego czekania na jego wielka forme ktora nigdy nie nadejdzie, jaki to jest kamien z wozu...

simeges komentarzy: 43510.01.2019, 10:21

Goodbye my lover.
Goodbye my friend.
You have been the one.
You have been the one for me.

Argudo komentarzy: 7950 newsów: 610.01.2019, 10:10

@19TOMEK91:

785 minut w lidze to nie bardzo dużo. Od początku sezonu był raczej rezerwowym. Wiadomo, że przy takiej ilości kontuzji w drużynie grał więcej.
Sęk w tym, że nie chodzi o pieniądze, bo był już dogadany z klubem co do długości kontraktu i zarobków, ale się wycofali. Patrząc na występy, najbardziej prawdopodobne jest, że Emery z niego zrezygnował. Chociaż w sumie mogło być też tak, że zorientowaliśmy się, że nie stać nas na dawanie mu takiej pensji.

fabregas1987 komentarzy: 1916810.01.2019, 10:03

Dobry zawodnik, z doświadczeniem i zmysłem do gry kombinacyjnej, a nie dostaniemy za niego ani grosza. Żałosne. Welbeck tez pewnie odejdzie gdzieś za darmo, a za te dwójkę z kontaktami moglibyśmy dostać myśle w granicach 40 mln.

Teraz pytanie czy Emery zdecyduje się na Suareza? Skoro Ramsey jest do końca sezonu to pieniądze można zainwestować w ŚO i/lub Carrasco

GROMALL komentarzy: 378410.01.2019, 09:51

Za darmo,typowy Arsenal..

19TOMEK91 komentarzy: 149810.01.2019, 09:34

@Argudo:
@Argudo napisał: "W przypadku Aarona nie chodzi o pieniądze. Po prostu Emery nie widział dla niego miejsca w składzie."
Wystawiając go tyle razy do tej pory?

ZielonyLisc komentarzy: 931910.01.2019, 09:27

Co za frajerstwo...

Bednar komentarzy: 56710.01.2019, 09:24

@coooyg11: No ok zgadzam się z tobą, że Arsenal dał dupy, że nie sprowadził zamiennika, ale niektórzy tutaj zaczynają płakać po Ramseya, tak choćby Sanchez prime za darmo odchodził. Zresztą skąd wiecie, że nie zostanie zastąpiony albo że Suarez to zastępstwo za niego. Ramsey jest z nami do lata, a w lato na pewno kogoś kupimy, więc głowa do góry.

Nomad komentarzy: 181410.01.2019, 09:21

To nie jest zawodnik na Juve. To pewne.. ale chociaż coś tam w gablocie postawi na co będzie mógł patrzeć na starość i powspominać.
Z punktu widzenia finansowego i pogody to raczej też na jego plus bo podatek tam jest o wiele mniejszy..
No to zamykamy sprawę

Argudo komentarzy: 7950 newsów: 610.01.2019, 09:15

@Ech0z napisał: "No i co niby my nie byliśmy w stanie dać mu 150tys tygodniowo?"

W przypadku Aarona nie chodzi o pieniądze. Po prostu Emery nie widział dla niego miejsca w składzie.

Dominik11 komentarzy: 1486110.01.2019, 09:11

@Sobieski14: Nasz zarząd to ogólnie wstyd, na czele z właścicielem wąsatym.

Sobieski14 komentarzy: 304110.01.2019, 09:10

Dobrze ze odchodzi ale że za darmo to wstyd

coooyg11 komentarzy: 29810.01.2019, 09:08

@Bednar: ale jakby Ramsey został wymieniony na zawodnika tej samej klasy to nikt by tu nie płakał, chyba że chcesz mi powiedzieć, że Denis Suarez to ta sama klasa ??? Arsenal nie strzela sobie w kolano, strzela od razu w głowę, oddając zawodnika nie mając porządnej alternatywy.

coooyg11 komentarzy: 29810.01.2019, 09:06

@D14: Nie ma się co przejmować, przyjdzie Denis Suarez, który jak w komentarzach przeczytałem jest GAMECHANGEREM, więc wszystko będzie w jak najlepszym porządku ^^ coraz lepiej się dzieje ...

DoomSlayer komentarzy: 55210.01.2019, 09:05

Mam nadzieję że, wygra co można z Juventusem. Mam też nadzieję że będzie grał w 1st 11. Bardziej mi szkoda że odchodzi niż np.: Wilshere.

Bednar komentarzy: 56710.01.2019, 09:03

Nie mogę, co za wysyp fanów Ramseya. Ktoś pół roku temu jak było, że Ramseya chce 200k i wszyscy pisali, że to szrot i ma spieprzać, przewidział że jak już będzie odchodzić to jednak będzie lament. Taka prawda, że większość patrzy tylko przez pryzmat tego gdzie odchodzi. Jakby Ramseya się przenosił do jakiegoś średniaka PL to by było, że w końcu będzie grać z leszczami na swoim poziomie. Odchodzi do Juve, to nagle ludziom odwala, że pozbywamy się takiego grajka. Takiej jest życie. Ja osobiście jedyne o co mam pretensje do zarządu i trochę do Emerego to o to, że go nie odpalili latem za jakieś 30 klocków.

JessyJames7 komentarzy: 19010.01.2019, 08:55

Szkoda, ale szczerze to się jemu nawet nie dziwie

mistiqueAFC komentarzy: 2567010.01.2019, 08:49

Krzyżyk na drogę.Powodzenia ;)

Dominik11 komentarzy: 1486110.01.2019, 08:37

Dał nam dużo radości ale mógł zdecydowanie więcej, bo talent miał bardzo duży . Ale kontuzje no nic trzeba się pożegnać.

IPiotrek komentarzy: 147710.01.2019, 08:35

Będzie grał mniej, będzie miał mniej kontuzji, może jeszcze błyśnie formą jak w najlepszym swoim sezonie.
W Arsenalu jest świetny...jako zmiennik, ale na dłuższą metę taka rola mu nie odpowiada.
Z drugiej strony, im częściej gra jako podstawowy zawodnik, tym bardziej irytuje lub co chwila łapie kontuzje.
Szkoda, że za darmo, ale w sumie to dobrze, że odchodzi z Premier League i nie będzie rywalem AFC.

Mam nadzieję, że od teraz klub zacznie prowadzić politykę taką jaką obiecywał Sanlehi, czyli regulacja kontraktów przed ich wejściem w ostatni rok.

lordoftheboard komentarzy: 314210.01.2019, 07:56

@Ech0z: nawet 160-170 ...

D14 komentarzy: 222410.01.2019, 06:34

"I w tym czasie wywalczył trzy puchary Anglii". I tyle w temacie.
U nas dalej by walczył o puchar Anglii, ewentualnie carabao cup, a tam powalczy o wszystko co możliwe. Ramsey piłkarsko robi ogromny krok w przód, Arsenal krok w tył + pokazuje, że dalej jest jak dziecko we mgle na rynku transferowym.

Tibijczykwielki komentarzy: 3110.01.2019, 06:08

Szkoda, bardzo szkoda on naprawdę jest bardzo dobry.

kamilo951456 komentarzy: 22710.01.2019, 03:18

z Cristiano* (admini dodalibyście opcje edytowania komentarzy) :P

kamilo951456 komentarzy: 22710.01.2019, 03:18

@Ech0z: u nas pewnie chciał więcej, a tak będzie miał pewnego mistrza i grał Cristiano.

Ech0z komentarzy: 91310.01.2019, 02:56

No i co niby my nie byliśmy w stanie dać mu 150tys tygodniowo?

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Chelsea 19.01.2019 - godzina 18:30
? : ?
West Ham - Arsenal 12.01.2019 - godzina 13:30
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22183157
2. Man City21162350
3. Tottenham22160648
4. Chelsea22145347
5. Arsenal22125541
6. Man United22125541
7. Watford2295832
8. Leicester2294931
9. West Ham2294931
10. Everton2286830
11. Wolves2185829
12. Bournemouth22831127
13. Brighton22751026
14. Crystal Palace22641222
15. Burnley22631321
16. Southampton22471119
17. Cardiff22541319
18. Newcastle22461218
19. Fulham22351414
20. Huddersfield Town22251511
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah147
Harry Kane144
Pierre-Emerick Aubameyang143
Eden Hazard1010
Sergio Agüero105
Raheem Sterling97
Callum Wilson95
Richarlison91
Son Heung-Min85
Roberto Firmino83
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.96
Gracz grudnia wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
7.43
Gracz grudnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna