Sky Sports: Arsenal poważnie zainteresowany Leno

Sky Sports: Arsenal poważnie zainteresowany Leno 13.06.2018, 10:50, Mateusz Szyller 27 komentarzy Sky Sports donosi, że Arsenal prowadzi zaawansowane rozmowy na temat golkipera Bayeru Leverkusen - Bernda Leno.

Niemiec łączony jest z Arsenalem od dłuższego czasu, ale do tej pory dla włodarzy The Gunners kluczowe było skompletowanie linii defensywnej. Kanonierzy podpisali już umowę ze Stephanem Lichtsteinerem oraz Sokratisem (którego transfer zostanie ogłoszony w lipcu).

Ciekawostką jest fakt, iż Bernd Leno popełnił aż 9 błędów w ostatnich trzech sezonach w Bundeslidze, które prowadziły do utraty bramki. Jego niechlubny rekord przebił tylko Olivier Baumann, któremu udało się to 10-krotnie.

Bernd LenoSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Nomad komentarzy: 149018.06.2018, 13:53

@drewniane_krzeslo:

Per que?

????????????

altmark komentarzy: 3015.06.2018, 09:30

@Orandzo: Nawet bardzo :)
Ale wg mnie to nie do końca jego wina, zwróć uwagę jak piłka podskoczyła na kępie trawy tuż przed jego stopą. Podobna sytuacja jak z Borucem w kadrze kilka lat temu.

drewniane_krzeslo komentarzy: 141614.06.2018, 08:55

@Nomad: Obudź się to nie FIFA albo jakiś FM

Jeżeli przyjdzie Leno to może być inwestycja na lata 26 lat, dobre warunki fizyczne, na pewno będzie chciał dobrze zaprezentować w Anglii. Co do samych błędów to

1. każdy bramkarz je popełnia
2. Jeżeli np na 114 meczów PL popełni trzy błędy to nikt nie będzie miał do niego większych pretensji

Nomad komentarzy: 149013.06.2018, 19:51

A może rozbić bank do końca i sprowadzić Szczęsnego na wypożyczenie. Może się sprawdzi ;)

Marcinafc93 komentarzy: 1677713.06.2018, 19:17

Przy przyjściu Leno Ospina raczej robi out

kuzguwu komentarzy: 34313.06.2018, 19:07

Trzeba wzmocnić tę pozycję. Cech ewidentnie najlepsze lata ma już za sobą, a Ospina na ławkę to idealne rozwiązanie.

mar12301 komentarzy: 1803613.06.2018, 17:44

Leno to na pewno nie jest top topów GK na świecie, ale to mimo wszystko bardzo solidny bramkarz. Będzie niezłym wzmocnieniem, patrząc na wyczyny Cecha w minionym sezonie.

Nomad komentarzy: 149013.06.2018, 16:51

@LunaticLama:

Nie od dziś.. A gdzie skończy to się okaże.

Szczerze powiedziawszy poza Gelson'em nie jaram się nikim aczkolwiek pozytywnym ruchem jest Sokratis.. Chociaż ja go nie wybierałem.
Zobaczymy co z tego wyjdzie wszystkiego. Póki co jest dużo zamieszania....

LunaticLama komentarzy: 40013.06.2018, 15:20

@Nomad: Adli w PSG

arsenallord (redaktor) komentarzy: 16009 newsów: 11013.06.2018, 14:34

Bramkarz kiepski, ale już wolę zaryzykować z nim niż dalej Cech. Może Anglia to miejsce dla niego idealne.

Lolke komentarzy: 29713.06.2018, 14:22

@Orandzo:

Kopia Boruca :D

Mizii komentarzy: 399213.06.2018, 13:35

Każdy popełnia błędy. Chłopak jest jak na bramkarza ciągle młody i ma olbrzymie umiejętności. Ja się bardzo cieszę z tego transferu

Orandzo komentarzy: 336113.06.2018, 13:11

youtube.com/watch?v=qNBW6p4m9JE
to trochę śmieszne XD

altmark komentarzy: 3013.06.2018, 12:39

9 błędów w 3 sezony to mało mówiąca statystyka. Bardziej mnie ciekawi jak to się rozkładało w poszczególnych sezonach, bo jeśli np. 3 sezony temu zrobił 5 błędów, potem 3 i w ostatnim sezonie 1 to sumarycznie mamy 9 w 3 sezony, ale z sezonu na sezon coraz mniej co oznacza, że się rozwija i staje coraz lepszy

Przejrzałem trochę kompilacji z jego gry, jedyny błąd jaki został na nich ujęty to popełniony chyba w 2016 r. w meczu z Augsburgiem (zresztą nie do końca bym go za tą bramkę winił).

Forever_gunner komentarzy: 213513.06.2018, 12:06

9 błędów popełnił w ostatnie 3 sezony, kiedy był młodszy niż teraz. Pamiętajmy, że bramkarze są najlepsi zazwyczaj przed 30 rokiem życia. Wchodzi teraz w najlepszy wiek dla bramkarza i jest doświadczony. Jeśli będzie w drużynie duża pewność siebie to i Leno powinien dobrze bronić. Tak nawiasem mówiąc Szczęsny u nas też walił babole.

D_S komentarzy: 57413.06.2018, 11:50

Błędy błędami, ale jest ciagle w orbicie zainteresowań selekcjonera helmutów, a oni mają z czego wybierać więc kiepski być nie może.

Nomad komentarzy: 149013.06.2018, 11:14

*Adli

Nomad komentarzy: 149013.06.2018, 11:13

@mitmichael:

Narazie to tylko piłkarska prognoza pogody..
Poczekajmy na oficjale:

(Lichy),
Leno,
Sokratis,
Adi,
Gelson!

..i może młody Turek z B04

Rowerinho komentarzy: 35013.06.2018, 11:09

Zasłona dymna przed Oblakiem

mitmichael komentarzy: 4422613.06.2018, 11:08

Dawno nie dzialo sie tak szybko w Arsenalu odnosnie transferow jak teraz za czasow wspolpracy trzech panow Sanlleh-Mislintat-Emery, kiedys za transfery zapewne odpowiadal Wenger jak za wszystko w klubie i tak kolorowo przed sezonem nie bywalo.

SoulStorm komentarzy: 461213.06.2018, 11:07

9 błędów w 3 sezony to tylko pokazuje jak słabym jest bramkarzem.

tyson880 komentarzy: 837213.06.2018, 11:04

No właśnie. Jak to odbierać.

Sobieski14 komentarzy: 236113.06.2018, 11:03

Chetnie bym zobaczył te bledy.. 3 bledy na sezon, niewiadomo jak to odbierac xd
Ciekawostka to jest ze jak jest powazniej laczony z nami to sie nagle to info pojawilo, a jak był tylko marzeniem to bylo gadanie ze przespimy super grajka xd

sidtsw komentarzy: 184513.06.2018, 10:59

Duzo sie dzieje. Super. :-). Wiadomo ze lepiej Oblak ale łapiemy okazje bo za 20 baniek 26 letni ograny GK to promocja. Nie ma hajsu to trzeba tak wlasnie dzialac.

Nomad komentarzy: 149013.06.2018, 10:59

No to będziemy mieli dwie kaleki.
Cech mial w ostatnim sezonie najwięcej indywidualnych błędów, które kosztowały drużynę utratę bramki.. i punktów.
Tylko Karius może chylić niżej swoją głowę po fatalnym meczu finałowym LM.

Lepszy jednak Leno niż to co mamy obecnie..
Te transfery może nie urywają doopy ale przynajmniej są przeprowadzane z głową (czego w ostatnich latach brakowało w dowodzeniu tym klubem).

Parkerr komentarzy: 2013.06.2018, 10:58

W ostatnim czasie Arsenal stał się głównym tematem Sky.

roni komentarzy: 90213.06.2018, 10:54

9 błędów zrobił w 3 sezony, a Czech zrobił ze 6 lub 7 w jednym

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 18.08.2018 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Man City 12.08.2018 - godzina 17:00
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool11003
2. Chelsea11003
3. Bournemouth11003
4. Crystal Palace11003
5. Man City11003
6. Watford11003
7. Man United11003
8. Tottenham11003
9. Everton10101
10. Wolves10101
11. Burnley10101
12. Southampton10101
13. Leicester10010
14. Newcastle10010
15. Arsenal10010
16. Brighton10010
17. Cardiff10010
18. Fulham10010
19. Huddersfield Town10010
20. West Ham10010
ZawodnikBramkiAsysty
Sadio Mané20
Richarlison20
Roberto Pereyra20
Callum Wilson11
Rúben Neves11
Daniel Sturridge10
Jamie Vardy10
Joselu10
Dele Alli10
Pedro10
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.6
Gracz sierpnia wybór redaktorów Stephan Lichtsteiner
Stephan Lichtsteiner
6.33
Gracz sierpnia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna