Statystyki meczu Arsenal - Manchester United

Statystyki meczu Arsenal - Manchester United 02.12.2017, 21:28, Jakub Mach 12 komentarzy

Kanonierzy przegrali dzisiaj na Emirates Stadium z drużyną Manchesteru United 1:3. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące tego spotkania:

Arsenal - United 1:3

Bramka:

 Arsenal: Lacazette (Ramsey) 54'

 United: Valencia (Pogba) 4', Lingard (Martial) 11', Lingard (Pogba) 63'

Strzały: 33 - 8

Strzały celne: 15 - 4

Strzały niecelne: 6 - 1

Strzały zablokowane: 12 - 3

Strzały z pola karnego: 19 - 7

Strzały zza pola karnego: 14 - 1

Interwencje bramkarzy: 2 - 14

Udane dryblingi: 9 - 8

Rzuty rożne: 12 - 1

Rzuty wolne: 10 - 15

Spalone: 4 - 0

Faule: 11 - 10

Straty: 11 - 10

Żółta kartka:

 Arsenal: Bellerin 72', Koscielny 87', Sanchez 89'

&nbsUnited: Rojo 58', Herrera 89'

Czerwona kartka:

&nbsUnited: Pogba 74'

Posiadanie piłki: 75.1% - 24.9 %

Podania: 655 - 222

Celność podań: 86% - 66%

Otwierające podania: 24 - 6

Kontakty z piłką: 846 - 449

Dośrodkowania: 26 - 4

Odbiory: 16 - 15

Przechwyty piłki: 8 - 14

Wygrane pojedynki powietrzne: 12 - 25

Zmiany:

 Arsenal: Iwobi (Mustafi) 15', Welbeck (Xhaka) 70', Giroud (Kolasinac) 76'

  United: Herrera (Martial) 67', Darmian (Lingard) 61', Rashford (Young) 90+3'

Arbiter: Andre Marriner

Widzów: 59 547

Manchester CityStatystyki autor: Jakub Mach źrodło: whoscored.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605004.12.2017, 12:02

De Gea dał czadu - niestety na naszą niekorzyść...

tyson880 komentarzy: 969603.12.2017, 14:05

Statystyki na klasyczne 4:0, ale na zupełnie odwrotny skutek wyniku tego meczu złożyły się:

1 Żałosna gra w obronie
2 Nieskuteczność ( Bo nawet przy tak grającym de Gei, powinno paść kilka goli )
3 Świetny de Gea
4 Pech plus sędzia, bo jednak z dwóch karnych nas okradł
5 Wenger... Jak zawsze...

W ogóle nie rozumiem tych głupich amatorskich zachowań naszych obrońc?w. Na papierze nasza obrona jest lepsza niż Manu i to nawet dość wyraźnie. W praktyce jest inaczej.... Why? Psychika?

pumeks komentarzy: 1988603.12.2017, 12:07

4 strzały - 3 gole
15 strzałów - 1 gol

to mi wystarczy za komentarz

Artu komentarzy: 51103.12.2017, 10:47

@hodor: Jeszcze mozna do tego dorzucic rzuty rozne, szok

Jacek1s komentarzy: 255403.12.2017, 07:09

Zimą trzeba wzmocnić obronę bo Pogba robił co chciał z nimi, żaden nie był w stanie go przepchnąć. Zimą również padnie ofensywa przez Alexisa i Ozila, więc będzie jeszcze gorzej niż jest teraz, przydałby się jakiś dobry skrzydłowy, a nawet dwóch i środkowy obrońca wielki jak szafa.

Elastico07 komentarzy: 580002.12.2017, 23:02

Obrona z Xhaka na czele przy 3 bramce jedno wielkie dno,niestety 1 połowa nie obejrzałem.

Elastico07 komentarzy: 580002.12.2017, 23:01

Statystyki na poziomie pierwszej druzyny z ostatnią z tabeli

DexteR_000 komentarzy: 586302.12.2017, 22:30

Oni wymienili tyle podan ile my chyba przez pierwsze 30min.

4 celne strzaly, 3 bramki.

Serduszko komentarzy: 47802.12.2017, 21:59

Statystyki bezlitosne dla MU ale liczy się wynik i tu United było dla nas bezlitosne. Mieliśmy tyle sytuacji a wpadł tylko jeden gol...

filo94 komentarzy: 5698 newsów: 202.12.2017, 21:58

Dzisiejsze statystyki potwierdzają pewną tezę, futbol jest niesprawiedliwy.

pawlo12 komentarzy: 109302.12.2017, 21:57

oni wygrali ten mecz tylko i wyłacznie dzieki babolom w naszym wykonaniu,trzy głupie straty i 3 bramki...mieli mega szczeście bo gdyby nie De Gea to było by grubo,no ale cóż trzeba sie pogodzić z ta porażka,ja wiedziałem że jak do 70 min. nie wyrównamy to będzie lipa z siłami zawodników i tak było:(

hodor komentarzy: 67302.12.2017, 21:49

strzały 33-8
wynik 1-3
dziękuję

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna