The Times: Wenger zostanie w Arsenalu na kolejny sezon

The Times: Wenger zostanie w Arsenalu na kolejny sezon 06.03.2018, 15:53, Mateusz Szyller 133 komentarzy Brytyjski dziennik The Times opublikował niedawno dosyć ciekawe informacje na temat przyszłości Arsene'a Wengera.

Francuz znajduje się w obecnej kampanii pod ogromną presją, ponieważ jego zespół gra znacznie poniżej oczekiwań. Kanonierzy zajmują 6. lokatę w tabeli Premier League i tracą 33 punkty do liderującego Manchesteru City.

Matt Hughes, dziennikarz dziennika The Times, poinformował, że Arsene Wenger zadeklarował, iż wierzy w fakt, że tylko on może odmienić losy Arsenalu. Francuz ponadto poinformował swój sztab szkoleniowy, że klub będzie musiał go zwolnić, ponieważ on sam nie zamierza odchodzić.

Wenger jest trenerem Arsenalu od 22 lat. Podczas całej swojej kariery z ekipą Kanonierów 3 razy wygrał Mistrzostwo Anglii, 7 razy Puchar Anglii oraz 7 razy Tarczę Wspólnoty.

Arsene WengerSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: The Times
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123następna
Nomad komentarzy: 1384 08.03.2018, 17:00

@zly_kanonier:

Po co czekać.. Po co? (żeby się nie wyrażać. Niech on da sobie i inym szanse na odmiane tej sytuacji. Ta "energia" wokół tego klubu jaka jest teraz to po prostu chłosta!
Dramat! Żenada! ból! i od cholery tego...
Regresssss.....
Po co czekać, no po co?!!
(znamy już ten scenariusz)

dudekns komentarzy: 6044 08.03.2018, 09:12

Cuda jaja normalnie...

drewniane_krzeslo komentarzy: 1334 07.03.2018, 23:07

@Marioht: Po jednej czy dwóch porażkach

drewniane_krzeslo komentarzy: 1334 07.03.2018, 23:07

@Marioht: Powiedz wobec tego kto jest jego następcą skoro przewidujesz przyszłość,

Powiedz przy okazji jaki będzie jutro wynik.

Co ja pocznę ?? No cóż Arsene jest obecnie trenerem Arsenalu czyli drużynie której wartości bardzo mi się podobają, więc będę dalej obserwował wyniki i chciał, żeby Arsenal wygrywał i także będę od czasu do czasu czytał, że out

Mlk komentarzy: 178 07.03.2018, 21:11

@Marioht: poczekamy zobaczymy latwo na pewno nie bedzie. A jak sie nie uda to rozpaczac tez nie bede ;) a na zmiane trenera poczekam do 2019.

Marioht komentarzy: 4870 07.03.2018, 20:38

@Mlk: Średnio? Atmosfera wśród kibiców jest fatalna.
Żadnej Ligi Europy nie będzie z tym trenerem.

Mlk komentarzy: 178 07.03.2018, 20:32

@Marioht: wynik badz bilans finansowy oceni sie po sezonie. Obecnie jest w tym sezonie tarcza wspolnoty (jakby nie bylo narazie tylko City i my mamy obecnie zdobyty puchar w tym sezonie) a odnosnie LE zobaczymy w czwartek to obecnie jest priorytetem. Mnie osobiscie top 4 nie satysfakcjonuje i nie jest wyznacznikiem sukcesu, chyba ze dla Liverpoolu albo Spursow ;) Mysle ze pod wzgledem finansowym Arsenal sobie akurat dobrze radzi. Pod wzgledem satysfakcji czesci kibicow to srednio. Ale zdobycie LE byloby jakas tam rekompensata. Wenger ma kontrakt do 2019 i ja to uszanuje, a jak przyjdzie ktos nowy to tez to uszanuje. Osobiscie wydaje mi sie ze po 2019 Wenger sam odejdzie, a nie bede Wenger Outowcem i skandowal Out itp. Niech pracuja dalej i bede kibicowal a nie cisnal co chwile ;)
Jutro mecz i mam nadzieje ze wygramy.

mwk komentarzy: 817 07.03.2018, 19:23

Ktoś tu po prostu musi pokazać, że ma jaja i najnormalniej w świecie wyje*ać Wengera.

daniken komentarzy: 2003 07.03.2018, 19:04

"Legendy nie można zwolnić" ,tylko że on już nie jest legendą za to co zrobił z tą drużyną i ze sobą ^^ Wenger OUT!

Marioht komentarzy: 4870 07.03.2018, 19:03

@Mlk: "Futbol to biznes, a kluby sa jak firmy maja przynosic przychod."

Nam to jakos ostatnio średnio wychodzi.

Futbol to biznes i jak w każdej szanującej się firmie ktoś odpowiada za wyniki. Jeśli ich nie ma raz i drugi to musi sobie szukać innego miejsca pracy.

Mlk komentarzy: 178 07.03.2018, 18:53

I bardzo dobrze kontrakt ma do 2019 i tyle w temacie. :) pozniej mozna sie zastanowic kto moze byc nastepny. Futbol to biznes, a kluby sa jak firmy maja przynosic przychod.

mar12301 komentarzy: 17413 07.03.2018, 18:47

Demencja. Siwy niestety stoczył ten klub na dno i z bardzo dobrego managera niegdyś stał się miernotą trenerską.

Marioht komentarzy: 4870 07.03.2018, 18:41

Arsene ewidentnie potrzebuje więcej czasu. *

A tak swoją drogą, powiedz, co Ty poczniesz jak go zwolnią w lecie?
Bo to, że go zwolnią jest już pewne.

Marioht komentarzy: 4870 07.03.2018, 18:40

@drewniane_krzeslo: Tak... Arsene ewidentnie powinien potrzebuje więcej czasu.
He he he.

Argudo komentarzy: 6317 newsów: 6 07.03.2018, 18:34

Wenger zdaje się być pewny, że jak sam nie odejdzie, to nikt go nie zwolni. Wygląda więc na to, że niezłą swobodę mu tam dali w zarządzie. Oby się przeliczył i niech mu pokażą, że nikt go tutaj za zasługi nie trzyma.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1334 07.03.2018, 18:28

@Marioht: Wielokrotnie podkreślałem że Arsene ma ważny kontrakt i obie strony to respektowały. Drużyna jest w dołku nie zmienia to natomiast faktu, że na weryfikację przyjdzie czas po zakończonym sezonie.
Rzadziej się odzywam z różnych powodów obecnie na forum, dlatego też nie specjalnie wypowiadam się.

Nie zamierzam nikomu cisnąć, to nie jest forum pocisnij.pl.

Arsenal jest w kryzysie to fakt, nie wiem kogo masz na myśli mówiąc "Boga futbolu". Nadal podtrzymuje, że Arsene powinien zostać i znaleźć rozwiązanie dlaczego nie jest dobrze w Arsenalu.

Jeżeli jest dobrze to wszyscy się jednoczą powinno być podobnie gdy drużynie nie wiedzie się najlepiej

Marioht komentarzy: 4870 07.03.2018, 17:50

@drewniane_krzeslo: Wiem, wiem, moje komentarze są jak najbardziej na miejscu, w przeciwieństwie do Francuza.

Znów chciałeś mi na silę pocisnąć i znów Ci się nie udało.

Czemu nie komentujesz bezpośrednio newsów dotyczących Twojego Boga futbolu tylko koncertujesz swoją uwagę na mojej osobie?
Co, brakło argumentów za pozostaniem Wengera? Brakło wymówek?

lordoftheboard komentarzy: 2559 07.03.2018, 13:53

Powiem tylko tyle.

Hahaha

zly_kanonier komentarzy: 3423 07.03.2018, 13:29

@Armata500: @Nomad:

Zgadzam się z wami w jakimś stopniu.

W ostatnim zdaniu chodziło mi bardziej o to by niektórzy postawili się w sytuacji Wengera.

Oczywiście tu nie chodzi tylko o hajs(mam taką nadzieję), bo tak jak napisałem, Wenger chce pomóc Arsenalowi, ale nie umie już.
Być może też nie widzi swojej przyszłości w innym klubie, czy też tak jak wiele razy mówił nie czuł by się dobrze prowadząc jakąś reprezentację, bo to nie to samo.

Chciałem tylko pokazać, że główną winę za obecną sytuację ponosi zarząd, który z nim kontrakt podpisał rok temu i tym samym sami się wkopali.
Wenger jest zbyt ważną postacią w historii klubu, by go zwolnić w tym momencie.

Ja widzę dwie opcje, albo Wenger dokończy kontrakt, albo zarząd dogada się z nim po sezonie i wmówią nam, że Wenger odchodzi z własnej woli.
Oczywiście dzisiejsza piłka jest dziwna i równie dobrze mogę się mylić.

unreality komentarzy: 29 07.03.2018, 13:24

Wenger to just wuefista a nie menager dużego klubu. Biegać, skakać i kopać to oni już potrafią. Arsenal potrzebuje menagera a nie wuefisty.

pumeks komentarzy: 17081 07.03.2018, 12:39

@tyson880:

Ale "Arsene chce, ale nie umie." trafione w 100%.
Dodam więcej.
wenger nie umie już od kilku sezonów. Nie umie on i jego ludzie ze sztabu, szczególnie ludzie od taktyki, mentalności i przygotowania fizycznego.

tyson880 komentarzy: 8066 07.03.2018, 11:37

@zly_kanonier:

"Już widzę jak niektórzy z was odchodzą z pracy dla dobra firmy mając w zanadrzu możliwość pobierania niezłej sumki jeszcze przez kilkanaście miesięcy"

Totalnie beznadziejne porównanie.

Serduszko komentarzy: 223 07.03.2018, 11:03

Patrzac na tabele to przed nami są zespoły o wiele lepsze, ale to nie zmienia faktu że daliśmy ciała z zespołami teoretycznie słabszymi od nas na papierze. To nie jest sezon Wengera, żeby Arsenal w przyszłym sezonie się podniósł trzeba wydać sporo kasy na wzmocnienia innej rady nie ma, chęci zawodnicy może i mają ale skład trzeba odświeżyć. Co do Wengera to wszystko w rękach zarządu.

Nomad komentarzy: 1384 07.03.2018, 10:02

@zly_kanonier:

Jasne. Masz racje w pewnej cząstce.

Tylko, że mojej firmie nie kibicuje jakiś tam odłamek ludzi z miliarda czy mniej lub wiecej koło tego.
Co najwyżej najbliźsi... ale nie noszą ubrań z jego logiem i nie wydają niebotycznych kwot by wspomóc mój projekt.
Taka firma jak klub sportowy jest coś winna tym wszystkim ludziom za „wsparcie”, o które teraz się upominają..

„Musimy być zjednoczeni, musimy się trzymać razem...” itd itp..

Winni są podjęcia decyzji ponieważ posiadają (pewną) władzę, której tym wszystkim kibicom nie jest dane dzierżyć.

Ilu z nas rok rocznie (i częściej) układa tutaj skład. Może i łatwiej go układać w sirci niż w rzeczywistości ale od tego są tam na stanowiskach ‚odpowiednio’ dobrane personalia.

Nie porównywałbym klubu sportowego na takim poziomi do zwyklej firmy.
Tak samo jak zawodników do zwyklych zjadaczy chleba jako pracownikow.
To niedorzeczne zamykac wszystko w tą samą otoczkę.
Dlatego miedzy innymi używamy tu terminów pasja... ale nie tylko.

Na pewno masz rację, że Wenger sobie nie radzi.
Powinien odejść! A jeżeli sam nie chce.. To obowiązkiem z powołania jest dobrać taką osobę, która się nada do tego lepiej!
Skoro ta sobie nie radzi....

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2726 newsów: 24 07.03.2018, 07:53

@zly_kanonier:

Niewykluczone, że jest tak jak piszesz ale jednak w to wątpię. Wiesz, że to by oznaczało, że Wenger nie tyle jest uparty, co nie ma klasy? No bo jeśli swoje dobro materialne przedkładałby nad dobro Arsenalu, zdając sobie sprawę, że nic tutaj już nie wskóra, to jednak trochę słabo jak na człowieka, który niby tak bardzo kocha Arsenal i zależy mu na jego dobrze jak nikomu innemu.

Moim zdaniem tu nie chodzi o pieniądze, to nie one go tutaj trzymają. Przecież fantastycznie pieniądze a nawet lepsze może dostać GDZIEKOLWIEK, to nadal wielkie nazwisko i dostałby z łatwością pracę w innym klubie, nawet niekoniecznie w Europie, gdyby tylko Wenger był czymś takim zainteresowany.
On po prostu jest oderwany od rzeczywistości.
Jeśli to prawda co piszą w tym artykule, to jestem rozczarowany. Umiejętność dania sobie spokój zamiast powtarzania tych samych błędów także jest sztuką.
A nie ma żadnych przesłanek ku temu, by nagle stwierdzić, że Wenger ogarnie i zacznie wygrywać i bić się o mistrzostwo w przyszłym sezonie. Po prostu za długo to już trwa, za dużo się mówi, a za mało robi.

Dla mnie jedyną sytuację, w której przełknę pozostanie Wengera w Klubie, to gdy wygra LE. Są na to raczej małe szanse, ale jakieś tam są.
Jeśli tego dokona w takim sezonie, wygrałby puchar europejski i zakwalifikowałby się do LM, jeszcze zrozumiem jego pozostanie tutaj, chociaż nadal będę zwolennikiem jego odejścia. Bo w takiej sytuacji mógłby odejść chociaż po jakimś zwycięstwie, a nie po porażkach.

Ale jeśli LE nie wygramy, to naprawdę nie widzę sensu by zostawał. I jeśli nie odejdzie sam w lecie, niestety powinien zostać zwolniony.
I to jest właśnie przerażające trochę, że on nie wie kiedy dać sobie spokój.

zly_kanonier komentarzy: 3423 07.03.2018, 00:12

Najbardziej mnie boli to, że niektórzy zaczęli całą swoją złość kierować w stronę Wengera.
Słuchajcie, jeśli trener sobie nie radzi to znaczy, że jest za słaby, a jeśli jest za słaby to zarząd jest odpowiedzialny za to by dobrać lepszego pracownika na to stanowisko. Wierzcie mi, Arsene chce, ale nie umie.

Już widzę jak niektórzy z was odchodzą z pracy dla dobra firmy mając w zanadrzu możliwość pobierania niezłej sumki jeszcze przez kilkanaście miesięcy.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1334 06.03.2018, 23:22

@Marioht: Prędzej skończysz pisać swoje komentarze, które nie zawsze są na miejscu, niż Arsene odejdzie na emeryturę

WinstonSmith komentarzy: 124 06.03.2018, 23:07

@RahU: To już trochę prehistoria, ale łap:
https://www.transfermarkt.pl/serie-a/tabelle/wettbewerb/IT1?saison_id=1991

Nomad komentarzy: 1384 06.03.2018, 22:56

Zostawmy Wengorza. Jest wspaniale ;)

https://me.me/i/fuckarsenalandtottenham-who-would-you-say-arethe-biggest-clubs-in-the-11014096

Nomad komentarzy: 1384 06.03.2018, 22:47

@12Titi14:

Umowa z zarządem?
Ok. Ale umów jest wiele.. są też takie nie pisane... Są umowy słowne.. Są oczekiwania.. zarówno sportowe jak i taki od osoby publicznej (np od głowy państwa czy ministra finansów).

Tam gdzie w grę wchodzą wielkie pieniądze każdy z wyżej przeze mnie podanych argumentów ma znaczenie. Zwłaszcza gdy jest się osobą publiczną.
On nie musi podpisywać umowy z kibicami z Tajlandii czy innego (..) świata bo by mu ręka ścierpła ;) ale oczekiwania od jego osoby są, były i będą dopóki nie ustąpi.
Nawet jeśli zacznie teraz seryjnie wygrywać to też będą.. (większe lub mniejsze)

Tak tylko mówię...

pumeks komentarzy: 17081 06.03.2018, 22:34

@12Titi14:

Na początek wystarczyłoby oficjalne ogłoszenie, że wenger odejdzie z końcem tego sezonu.
Kibice i zawodnicy mieliby jakieś światełko w tunelu.

pumeks komentarzy: 17081 06.03.2018, 22:33

Te kartki z napisem WENGER OUT powinni mieć wszyscy kibice na najbliższym meczu na swoim stadionie.
Wychodzi taki wenger z tunelu i patrzy na trybuny, a tu morze kartek.
Niestety na tym stadionie, z tamtymi kibicami, niewykonalne.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4202 newsów: 409 06.03.2018, 22:27

@MaciekGoooner: Nie jestem za zwolnieniem trenera, ponieważ szanuję zasadę "pacta sunt servanda" oraz to co zrobił Wenger. Legend się nie zwalnia. Można z nimi nie przedłużać umów. Może "zwolnimy", ale tego który dał Wengerowi nowy kontrakt :P?
@arsenallord: Błędne wrażenie. Natomiast przekładam szacunek do drugiego człowieka ponad zbiorowe rozgoryczenie.
@Marzag: Wenger ma umowę z zarządem. Nie z kibicami. Skąd zatem wiesz co należy do jego obowiązków?

Nomad komentarzy: 1384 06.03.2018, 22:25

Czytając ten tytuł pierwsze słowo jakie przyszło mi na myśl to:

FARCIARZ

Ale nie wiem czy w ogóle ktokolwiek może wiedzieć więcej niż sam Wenger i jego pracodawcy a źródło to też szmatławiec.
Lepszy niż metro ale nie wiarygodniejszy niż the Sun... czyli ścierwo

mlody323323 komentarzy: 359 06.03.2018, 22:12

Marzag a skad wiesz jakie są zadania AW w Arsenalu ? wszystko zależne jest od zarządu , a nie od dzis wiadomo , ze Wenger jest tu po to by zapewnić stabilizację Finansową i dobitnie pokazuje to zarząd od niemalże dekady co dla nich jest ważniejsze , sam przyznam , ze długo się wspierałem z taka teza ale zauważ sam , Arsen nie zdobył od kilku dobrych lat Mistrza , co dla klubu takiego jak Arsenal powinien to być absolutny priorytet , dobra fakt wygrywają drobne trofea ligowe , a pamietacie by zarzad oficialnie pogratulował sukcesu piłkarzom albo pokazał upust radości kiedykolwiek ?

Marzag komentarzy: 31809 newsów: 1 06.03.2018, 21:55

@12Titi14: Chciałbym, żeby mnie tak w pracy traktowali że nie wywiązuje się z zadań przez kilka lat ale firma i tak czeka aż sam zechcę odejść, a w międzyczasie płacą mi za pracę której nie wykonuje.

Marzag komentarzy: 31809 newsów: 1 06.03.2018, 21:54

@Marioht: Myślałem, że to będzie wiersz biorąc pod uwagę sposób w jaki został napisany tekst, jestem rozczarowany.

tyson880 komentarzy: 8066 06.03.2018, 21:51

Przekonać Juppa Heynckesa na chociaż jeden sezon. To jest profesor piłki nożnej.

malyglod komentarzy: 5242 06.03.2018, 21:49

21 lat lepszych czy gorszych ale w sumie dobrych lub bardzo dobrych.
3 miesiące gorsze. Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ.

kawa07 komentarzy: 388 06.03.2018, 21:48

Jedyna szansa na to aby zostal i nie mierzyl sie z wyzwiskami na Emirates to zwyciestwo w LE, poki co nie potrafi wygrac z beniaminkiem z Brighton, wiec nie nastawiałbym sie zbytnio nawet na dotarcie do finału. Prawda jest okrutna ale Wenger został legenda Arsenalu, byla tylko jedna osoba, ktora mogla mu to odebrac i byl to on sam. Jest na najlepszej drodze do tego aby zostac zapamietany nie z sukcesow ale wlasnie z jego braku.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15589 newsów: 110 06.03.2018, 21:45

@12Titi14: Mam wrażenie, że przekładasz Wengera ponad klub.

shubert komentarzy: 116 06.03.2018, 21:40

Co roku kiedy siadam oglądać pierwszy mecz w Premier League mówię(wmawiam) sobie ze to będzie ten sezon chociaż wiem ze nic się nie zmieni. I kolejny sezon psy w dupę....

Papaciok komentarzy: 2627 06.03.2018, 21:21

Pewnie skonczy sie tak ze za 10 lat bedziemy mowic "ty ej a pamietasz Wengera... nooo za jego czasow to my sie o top6 bilismy! A teraz nad spadkiem tfu" :D

MaciekGoooner komentarzy: 25411 newsów: 5 06.03.2018, 21:19

@12Titi14: Cóż, myślę większość się tu z Tobą nie zgodzi. Do tego brakuje opcji:
nie wygrywa LE - > jest zwolniony. Bo ja ją popieram i to bardzo, tak samo jak zwolnienie w trybie natychmiastowym. No teraz to przed Milanem już za późno.

Gorczi komentarzy: 385 06.03.2018, 21:05

Kto wie, może Arsen Wenger ma w kontrakcie zapisane, że w razie gdy klub go zwolni to otrzymuje okrągłą kwotę dużych pieniędzy.

Adi17 komentarzy: 497 06.03.2018, 21:03

To sa jakieś jaja... Gość nie ma za grosz honoru. Nie mam zamiaru oglądać następny sezon zespołu bez charakteru i ambicji.

PrinceBosman komentarzy: 37 06.03.2018, 20:58

Hipokryta.

losnumeros komentarzy: 2511 06.03.2018, 20:57

Niektórzy marzą o wygraniu LE a możemy mieć problem żeby obronić się przed Burnley. Ten sezon to jedna wielka kompromitacja Wengera, oczywiście szacunek mu się należy, ale niektórzy przesadzają, że nie można go zwolnić, nie żyjcie przeszłością. Po meczu z Brighton, Boss powinien wylecieć, znowu będą mieć z nas bekę bo odpadniemy w 1/8 ale tym razem LE.

navy komentarzy: 1539 06.03.2018, 20:50

Odejdź chłopie bo ranisz serce...