W niedawno zakończonym spotkaniu Arsenal Londyn pokonał na The Emirates Leeds United 1:0. Bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy Pucharu Anglii, zdobył w 78 minucie pojedynku Thierry Henry. Legendarny napastnik The Gunners wykorzystał doskonałe podanie Alexa Songa i w swoim stylu pokonał golkipera gości.

Kolejnym przeciwnikiem Kanonierów w tych rozgrywkach będzie Aston Villa.

Poniżej przedstawiamy skrót z dzisiejszego starcia na The Emirates.

Marzag komentarzy: 41242 newsów: 110.01.2012, 13:02

Novaczek_, Chamberlain ma za gorącą głowę, musi trochę nad tym popracować, i grać bardziej zespołowo, aż dziwne że ofensywny pomocnik, prawie wcale nie podaje piłki.

Marzag komentarzy: 41242 newsów: 110.01.2012, 12:20

bayakus, conajmniej hattrick, bo Henry nie strzela kiedy nie jest pewny że nie zaskoczy bramkarza.

Sysiu25 komentarzy: 23310.01.2012, 11:04

Może Henry stracił trochę na szybkości,ale technika i wykończenie pozostało,a to zdecydowanie najcenniejsza rzecz dla Arsenalu w tym momencie.

bayakus komentarzy: 128510.01.2012, 11:01

Ciekawe ile by było bramek gdyby to Thierry oddał wszystkie te strzały.

karlo komentarzy: 906910.01.2012, 10:59

Przyjemnie tak sobie to obejrzeć dzień po zwycięstwie. AOC do pierwszego składu, niech się pokaże i wykaże.

Novaczek_ komentarzy: 30910.01.2012, 09:20

Chamberlain powinien wskoczyć do pierwszego, dobry jest chłopak a tym bardziej teraz jak nie bedzie Gerhvinio

creatiVe4 komentarzy: 376410.01.2012, 09:01

Ale Song kurde, tak oglądam i oglądam, a on tam posłał piłkę między 4 graczy Leeds, dwóch minęła, a potem dwóch kolejnych. Ale mamy zawodnika!

creatiVe4 komentarzy: 376410.01.2012, 08:54

Alex fajne zawody, Andriej w pierwszej połowie, no i bramka Heńka-super. Song bajeczna piłka, właśnie w tym Song jest górą nad innymi DP że wie kiedy może dołączyć i przede wszystkim robi to bardzo skutecznie.

IlPadrino komentarzy: 40510.01.2012, 08:46

skróty oglądałem już całą nockę. Chyba na razie wystarczy.

mitmichael komentarzy: 4924310.01.2012, 08:08

Moge sie zalozyc, ze gdyby w tej sytucji był Arshavin to by bramka nie padła. Henry uderzył technicznie a ten by walił na pałe. Zreszta miał juz taka sytuacje i z całej pety walnał w boczna siatke. Ale Henry to Henry - piekne wyjscie, techniczny strzał i gol.

Thierry_Henry komentarzy: 19310.01.2012, 02:51

A.O.C Jest bardzo dobry jeszcze jakiś czas i bedzie jak 2 messi tylko że lepszy:)

Arsenel komentarzy: 90810.01.2012, 01:23