We wczorajszym spotkaniu na The Emirates Arsenal zasłużenie pokonał Newcastle 2:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Wynik meczu otworzył Hatem Ben-Arfa, który wykorzystał niefrasobliwość Kierana Gibbsa i pokonał Wojtka Szczęsnego strzałem w krótki róg. Kilkanaście sekund później Kanonierzy doprowadzili do wyrównania za sprawą Robina van Persiego. Druga połowa to ciągłe ataki gospodarzy i mądra gra w obronie zawodników Srok. W 95 minucie zwycięskiego gola dla The Gunners zdobył Thomas Vermaelen.

Jak prezentują się najciekawsze fragmenty pojedynku, możecie przekonać się oglądając poniższe wideo.

Newcastle UnitedVideo autor: Kamil Pniak źrodło: własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.03.2012, 12:20

Ależ długi skrót ;d

maks44 komentarzy: 3813.03.2012, 22:38

DROGA REDAKCJO... ;D postarajcie się przywrócić videoteke bo naprawdę była spoko bo w każdej chwili mogłem wrócić do jakiegoś meczu na kozaku a tak to muszę szukać i błądzić... Zdziałajcie coś ;)

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 413.03.2012, 18:53

Dobrze że odpowiedź na bramkę Newcastle nastała tak szybko ;)

gunners14 komentarzy: 228413.03.2012, 16:58

'Boże mój' xD haha, komentarz wspaniały, chociaż nie uczę się rosyjskiego ;P

sadisticpleasure komentarzy: 43313.03.2012, 16:42

obszerny skrot u samego dolu 20min w ktorych arsenal dzieli i rządzi!!!!
matchhighlight.com/latest-goals/england/premier-league/arsenal-v-newcastle-united/

Kebo komentarzy: 388 newsów: 313.03.2012, 15:10

Mi aż serce stanęło jak Verma tą bramkę strzelił. Rosa genialnie po raz kolejny szkoda tej szansy no, ale jego podania pozwalają zapomnieć o tym pudle, cieszy dobry mecz Theo świetnie w ataku. Robin trochę problemów miał, ale mimo to bramka bardzo ładna, oby więcej takiej gry, tylko skuteczniejszej

Gunner4 komentarzy: 9813.03.2012, 14:25

Ładnie cisneli :) :) Nastepny mecz z Evertonem na wyjezdzie... łatwo nie bedzie... :/ Ciekawe jak sobie dzis Everton poradzi... :)

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 113.03.2012, 13:20

rosicky poezja

mskafc komentarzy: 579613.03.2012, 13:16

ma ktos link do obszernego skrotu ?

bezgranicznieOddany komentarzy: 1713.03.2012, 13:13

Pierwsza połowa, nie była zbyt obfita w strzały ale i tak dawaliśmy rade. w drugiej połowie powinniśmy strzelić kilka bramek ale znów skuteczność na poziomie szkoły podstawowej uniemożliwiła na rozbicie Newcastle. Możemy jednak być naprawde zadowoleni z gry, kolejna wygrana. Teraz tylko utrzymać forme, w letnim okienku wykonać odpowiednie ruchy, i myśle że w następnym sezonie wygramy lige i powalczymy w LM

aaron komentarzy: 336513.03.2012, 12:24

1:55 Wojtjek Szjesny ziewnął ! hahahahahaha posłuchajcie dokładnie

elw83 komentarzy: 8213.03.2012, 12:08

Druga polowa to byla dyktatura Arsenalu.

lordalastor komentarzy: 115713.03.2012, 11:45

super mecz dużo emocji liczę na więcej z naszej strony 3 miejsce czeka

Szef komentarzy: 1303513.03.2012, 11:39

wojtek mogl to wyciagnac, dostal w krotki slupek w koncu, a robin ladnie zdobyl ta bramke

Demostenes komentarzy: 233913.03.2012, 11:20

Bo Rosjanie najwięcej kradzionej telewizji udostępniają i ten sygnał ktoś nagrywa :)

The_Maximus komentarzy: 10913.03.2012, 11:18

Mnie tylko ciekawi dlaczego zawsze wszystkie mecze są komentowane przez ruskich :D
Oni są wszędzie, :D Najlepsze jest AHAHAHAH po bramce RvP. ;P

Wiktor_20 komentarzy: 36713.03.2012, 11:10

ale widąc jak Verma biegnie za akcja a to już 95 minuta. Piłka była juz praktycznie na skrzydle a on w okolicy środka boiska i dał rade dobiec Szacun...

roko90 komentarzy: 86913.03.2012, 11:08

"Łojojojo WOjtiech" , a po pierwszej bramce dla nas "HAHAHAHHAHA". Smieszny komentator :D

Maciejas komentarzy: 20813.03.2012, 10:56

Howard Webb. Nie moge już na dziada patrzeć. Już niech nie sędziuje naszych meczy.

Olimpijczyk komentarzy: 109013.03.2012, 10:53