Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal!

Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 13.01.2018, 23:13, Kamil Zając 1079 komentarzy Po krótkiej przerwie od meczów ligowych ekipa Arsene'a Wengera powraca do Premier League. Tym razem Kanonierzy udadzą się na Vitality Stadium, gdzie swoje spotkania rozgrywa drużyna AFC Bournemouth. Jeżeli Arsenal myśli o grze w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów to w takich meczach musi zgarniać pełną pulę.

Popularni Kanonierzy ze zmiennym szczęściem radzili sobie w krajowych pucharach. Wiemy już, że Arsenal nie obroni Pucharu Anglii, gdyż po fatalnym występie przegrał z Nottingham Forest 2-4. Lepiej podopieczni Wengera poradzili sobie na Stamford Bridge, gdzie w pierwszym półfinałowym spotkaniu Caraboa Cup zremisowali z Chelsea 0-0. Mamy styczeń, czyli otwarte okienko transferów. Coraz głośniej mówi się, że Alexis Sanchez jednak nie wypełni kontraktu z Arsenalem i opuści północny Londyn. Najbliżej jego pozyskania jest Manchester United. Wytypowany został już nawet zastępca skrzydłowego z Chile, a jest nim wschodząca gwiazda Ligue 1, Malcom Filipe Silva de Oliveira.

Gospodarze niedzielnego spotkania zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli i mają zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Przed sezonem cele popularnych Wiśni były zdecydowanie inne. Ekipa wzmocniona przez takich zawodników jak Jermain Defoe, Nathan Ake czy Asmir Begovic miała walczyć przynajmniej o miejsce w środkowej części tabeli. Podopieczni Eddiego Howe'a będą musieli rozegrać również mecz powtórzony w Pucharze Anglii, gdyż w pierwszym meczu zaledwie zremisowali u siebie z Wigan 2-2.

Arsene Wenger jak zawsze w tej fazie sezonu zmaga się ze sporymi problemami kadrowymi. Mecz z trybun Vitality bądź TV obejrzą tacy gracze jak: Cazorla, Koscielny, Kolasinac, Giroud, Monreal. Do składu powraca Aaron Ramsey, a Mesut Özil przejdzie przed pierwszym gwizdkiem ostateczne testy, które zadecydują o jego ewentualnym występie. Eddie Howe będzie musiał sobie poradzić bez takich zawodników jak: Tyrone Mings, Brad Smith oraz Jermain Defoe.

Niedzielne spotkanie będzie dopiero siódmym w historii. Co ciekawe popularne Wisienki jeszcze nigdy nie zdołały pokonać Arsenalu. Zdołały wywalczyć zaledwie jeden remis. W pierwszym meczu obu ekip na Emirates Stadium gospodarze wygrali 3-0. Gola zdobył Alexandre Lacazette oraz 2 trafienia zaliczył Danny Welbeck.

Zapowiada się ciekawe widowisko. Mecze pomiędzy Arsenalem a Bournemouth na Vitality Stadium dostarczają sporo emocji. Będzie to emocjonalne spotkania dla Jacka Wilshere'a, który cały poprzedni sezon spędził w drużynie Eddiego Howe'a. Czy Kanonierzy pozwolą jeszcze marzyć o przyszłorocznej Lidze Mistrzów? A może to gospodarze odskoczą od strefy spadkowej na przynajmniej kilka dni?

AFC Bournemouth - Arsenal

Rozgrywki: Premier League
Miejsce: Anglia, Bournemouth, Vitality Stadium
Data: 14 stycznia, 2018

Skład Kanonierzy.com: Cech - Chambers, Mustafi, Holding - Bellerin, Xhaka, Wilshere, Maitland-Niles - Sanchez, Welbeck, Lacazette

Typ Kanonierzy.com: 1-2

BournemouthZapowiedź autor: Kamil Zając źrodło: Własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
izrael komentarzy: 58814.01.2018, 20:49

Zaczynam wierzyć w Wengera. Trzeba dac mu spokojnie popracować. Za rok mistrzostwo i puchar ligi mistrzów są nasze. Transfer niepotrzebne, Wenger wychowa kolejne gwiazdy.

rreddevilss komentarzy: 178914.01.2018, 16:32

Jak to jest ze kibice w Londynie jeszcze nie robią masowych protestów pod Emirates itd ?

bedajaja komentarzy: 7914.01.2018, 16:04

a jeszcze nie tak dawno biliśmy się jak równy z równym z Barceloną.....

DAVOR74 komentarzy: 14814.01.2018, 16:03

I wielki Walcott wchodzi...wow juz sraja w portki ha ha

DAVOR74 komentarzy: 14814.01.2018, 16:00

Kiurwa jak zenada...szkoda czasu na tych patalachow

zwudzik komentarzy: 10214.01.2018, 15:59

o nie najgorzej Ramsey czas wylaczyc chyba

zwudzik komentarzy: 10214.01.2018, 15:58

cech poraz kolejny uswiadamia ze blizej mu emerytury niz gry w pilke wogule nie mysli jak jest w Arsenalu

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:50

Nudny mecz.

Mlk komentarzy: 17814.01.2018, 15:42

@zwudzik: widze tu kult wilshere'a ;)

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:42

O matko, Milkshake kocur!

Klopp12 komentarzy: 22914.01.2018, 15:40

Zawsze pisałem, że Iwobi > Messi

gabilondo komentarzy: 12314.01.2018, 15:38

Jeeeest iwobi co passs hahaha

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:38

I hejterzy Bellerina będą go całować i czesać włoski :)

DikeAFC komentarzy: 52214.01.2018, 15:38

Bellerin znów strzela hahahahaha no kabaret

kubus766 komentarzy: 27014.01.2018, 15:37

Czego.oni.wszystko biją e aut nie umią pograć paru podań tylko wywalić do przodu ciezko tu bedzie.co.ugrać z taką grą

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:34

Przepraszam za błędy, ale jestem na tele.

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:33

Szkoda mi klubu, serio. Gdybh mi ktoś kiedyś powiedział, że Arsenal będzie coraz słabszy to byn nie uwierzył i nazwał go kretynem... Wenger wygraj chociaż LE(z takim składem małe szanse) i się pożegnaj...

Mlk komentarzy: 17814.01.2018, 15:32

Znowu ten placz nie ma kim grac itd. :) poczekajmy do konca meczu. Wygramy to bedzie ze gralismy ze slabeuszem ;) nie ma to chyba komu kibicowac ;) glowa do gory Panowie!!!

TomekO komentarzy: 126514.01.2018, 15:32

@Traitor: w premier league ten człowiek dno granice 17 bramek na mecz przekroczył dwa razy w dwóch ostatnich sezonach (18, 30) bramek a grał 8 sezonów. średnia to 12 bramek na sezon a odliczając sezon po którym okrył dna mułów to wychodzi 9,5 bramki na mecz.

arsenalfan1989 komentarzy: 6914.01.2018, 15:30

@arcyk89: Z niewolnika nie ma pracownika i dobrze ,że Arsenal go sprzeda już teraz . Niech szansę dostają Ci którym zależy na reprezentowaniu tego klubu.

Papaciok komentarzy: 324014.01.2018, 15:30

@zwudzik: nie zgadzam sie

latrunculus komentarzy: 39214.01.2018, 15:29

@suszindrony: Masz racje i dlatego lepiej jego sprzedać niż tych biedaków, którym psuje humor. ;P A może lepiej ich sprzedać i dać mu do gry ludzi, którzy chcą i umieją grać?

zwudzik komentarzy: 10214.01.2018, 15:29

Cech - narazie nie mail do roboty
Chambers - kopie si epo czole jego wybicie w ostatniej minucie mowi wszystko o tym kazda pilka u niego to albo do bramkarza albo laga do przodu odrazu b-klasa mi sie przypomina
Holding - na wyporzyczenie to nie ten poziom
Mustafi - jedyny cos tam ogarnia
Bellerin _ sprzedalbym z pocalowaniem reki oprocz szybkosci nie posiada nic
Xhaka - zawodnik mocno sredni boi sie odwaznych podan
Wilshere - Dziekuje ze ktos umie grac w pilke bo musialbym wylaczyc gdyby nie byhlo go na boisku
Maitland-Niles - Slabo wyglada ten gracz nawet na Bournemouth
Iwobi - 0 niedokladnosci kolejny ktory na wyporzyczenie albo pokaze ze cos umie grac albo oddac do jakiegos sredniaka
Welbeck - szkoda strzepic ryja
Lacazette - pokryty przez obroncow malo biega w ofensywie zamiast stworzyc sobie sytuacje to za duzo podaje

Prosze tylko o nie Ramseya bo to jest zawodnik ktorego od 2013 roku nie moge ogladac co robi jeszcze tutaj . Gramy jak sredniak ze sredniakiem technika nie grzeszymy ogolnie to dramat to sie oglada

WilkSzary komentarzy: 6214.01.2018, 15:29

A ja się pytam, kiedy w końcu opchniemy Belerine, bo aż na nią patrzeć...

PS. Witam ponownie :D

Traitor komentarzy: 5386 newsów: 1014.01.2018, 15:28

@Kanonier204

Oznaczamy kolegów do zdjęcia
@Diam_51 , @Traitor

kamilo_oo komentarzy: 1954014.01.2018, 15:28

Dawać Ramseya za Welbecka!!

Gerwciu komentarzy: 329714.01.2018, 15:27

nowy news

Dawid04111 komentarzy: 10812 newsów: 1414.01.2018, 15:27

@Gunner915: nie wiem kiedy ostatnio, ale wiem, że na pewno nie predko sie tego doczekamy.

Topek komentarzy: 13039 newsów: 12614.01.2018, 15:27

Iwobi zrobił jeden z największych przekrętów w piłce nożnej. Przez jego specyficzne prowadzenie piłki, sprzedał Wengerowi, że jest nowym Rosickym i motorem napędowym przyszłości. Okazało się, że jakiś tam motorek ma, problem w tym, że na oczy nic nie widzi.

Kanonier204 komentarzy: 36978 newsów: 314.01.2018, 15:27

Hue hue hue

https://pbs.twimg.com/media/DTgVr05X4AA_Q9P.jpg:large

TomekO komentarzy: 126514.01.2018, 15:27

Arsenal nigdy nie był oparty na najemnikach których ściągano za gruby hajs. Podjęto próbę ale ten eksperyment należy zakończyć.

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:27

@Barney: Dobrze wiemy jak Wenger potrafi zniszczyc karierę. Zaha w anglii jest ograny.

arcyk89 komentarzy: 1414.01.2018, 15:27

Kibicuje Arsenalowi od czasow finału Pucharu Uefa z Galata ale to do czego doprowadzil Wenger to jest jakis ponury zart. My juz nawet nie jestesmy pretendentem do czego kolwiek jestesmy posmiewiskiem dla calego pilkarskiego swiata i to jest straszne

notopyk komentarzy: 146914.01.2018, 15:27

quality -,-

Traitor komentarzy: 5386 newsów: 1014.01.2018, 15:26

Propo jeszcze wczesniejszej dyskusji o RvP to mimo bycia ciągle w szpitalu, w ciągu 8 sezonów przychodząc jako 21 latek - skrzydłowy, miał średnią 17 goli na sezon w barwach AFC, co dla mnie jest świetnym wynikiem patrząc na to, że zagrał "jeden" sezon

Gunner915 komentarzy: 75314.01.2018, 15:26

Kiedy my wygrywaliśmy z jakaś drużyna 2:0 do przerwy poza LE, mecz był latwy i przyjemny???

Adrian12543 komentarzy: 15211 newsów: 214.01.2018, 15:26

Iwobi jak Ox - fajnie poprowadzi piłkę, ale potem nie wie co z nią zrobić i pali akcję. Welbeck to dno dna, jego poziom to mecz Kartofliska - Bar Ulubiona. Lacazette też dzisiaj kiepsko. Bez Sancheza i Ozila nie jesteśmy w stanie zrobić nic a nic.

Transfer potrzebny na już. Nie w ramach zastępstwa za Sancheza. My po prostu nie mamy wystarczająco wielu piłkarzy, którzy prezentowaliby odpowiedni poziom. Nie ma talentu.

ToMo_18 komentarzy: 12704 newsów: 914.01.2018, 15:26

Jeżeli United zaoferowało nam Smallinga i Mkhitaryana za Sancheza, to ja bym to brał i sam wywiózł Atoma i Humbera do Manchesteru.

Papaciok komentarzy: 324014.01.2018, 15:25

Dobrze ze dzis Liverpool 0 pkt wywalczy :P

Mihex komentarzy: 1932914.01.2018, 15:25

Sky Sports PL

Konto zweryfikowane

@SkySportsPL
2 min.2 minuty temu
Więcej
Jack Wilshere has had 52 touches, 43 passes, 23 passes in the opposition half and has a passing accuracy of 83.7% so far! Live on Sky Sports Premier League or follow here: http://skysports.tv/ljhAgA

Niesamowite! nie wiem czym sie jarają, skoro nic z tego nie meliśmy xD

arcyk89 komentarzy: 1414.01.2018, 15:25

arsenalfan1989 co to bredzisz? To jest Arsenal nie jakies Burnley narzekacie na tego Alexisa ale wcale mu sie nie dziwie nie chodzi o kase tylko poziom ciekawe jak ty bys prezentowal jego poziom czy bys wolal grac z Davidem Silva Augero i de Bruyne czy z Iwobim Welbeckiem czy Xhaka

Deiigloo komentarzy: 127914.01.2018, 15:25

@Argudo: Ale Welbeck z bournemouth, więc pewnie odnowi swój wyczyn :D

Barney komentarzy: 1183614.01.2018, 15:25

@Arsenal4Ever14:

Nie bo zaha raczej nie wejdzie już na wyższy poziom, a Malcom być może jak go Wenger nie zdarzy skrzywdzic

lays komentarzy: 3361114.01.2018, 15:24

@Arsenal4Ever14:

Tanszy? XD Za Zahe beda wolali kolo 50 :D

Artu komentarzy: 38114.01.2018, 15:24

Welbeck out, Walcott in. Z meczu na mecz coraz slabszy sklad, gra, i brak jakiejś wiary w lepsze. Gdzie jest ten wielki Arsenal.
Nie krytykowałem tej drużyny, spokojnie patrzyłem na grę w tym sezonie, ale już nie da się tego oglądać, przecież my się meczymy z jakimiś słabiakami z dołu tabeli ( West Bro, Bournmouth, West Ham, Nothingam) Szkoda mi Lacy,koleś strasznie się męczy w tej drużynie. Pytanie kiedy zdobędziemy w końcu 3pkt, czołówka odjeżďża

Kysio2607 komentarzy: 1071814.01.2018, 15:24

@Arsenal4Ever14: Angol tanszy? :D

Arsenal4Ever14 komentarzy: 55314.01.2018, 15:24

Malcom, malcom, malcom...Nie chcielibyście Zahy u nas? O wiele tańszy.

Gunner915 komentarzy: 75314.01.2018, 15:23

nie zdziwie sie jak ktos w koncu nie wytrzyma i wysle Wengerowi paczke -> unabomber

AaronRambo komentarzy: 92014.01.2018, 15:23

Ja powoli się przyzwyczajam do bycia kibicem zespołu środka tabeli. Nie wierzę że hamerykaniec będzie inwestował jak amerykance z ManU czy ruski i araby.

Traitor komentarzy: 5386 newsów: 1014.01.2018, 15:23

@Simpllemann
Dla mnie też, taki żart sytuacyjny. Chciałem dodać troche dramy do dyskusji :P

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.06
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna