Wenger o Overmarsie, Weahu i grze w święta

Wenger o Overmarsie, Weahu i grze w święta 12.10.2017, 14:50, Patryk Bielski 12 komentarzy Arsene Wenger na przedmeczowej konferencji prasowej poruszył kilka ważnych kwestii. Francuski szkoleniowiec mówił między innymi o przyszłym rywalu Kanonierów, ale również przyszłości Marca Overmarsa czy meczach rozgrywanych w Święta Bożego Narodzenia.

Czy Watford jest silniejszym zespołem niż było jakiś czas temu...
Tak, to mocna drużyna. Osiągają dobre wyniki, mają odpowiedni balans w zespole i są niebezpieczni. Grają przy tym dobrą piłkę. To trudny przeciwnik dla każdego.

O Marco Silvie...
Swoją postawą imponuje, ponieważ Watford gra świetną piłkę. Wcześniej trenował Hull, gdzie także zaliczył niezły początek, więc generalnie myślę, że radzi sobie bardzo dobrze.

Czy Marc Overmars wróci do Arsenalu na jakieś stanowisko...
Nie, w tym momencie jest dyrektorem w Ajaksie. Zawsze utrzymywaliśmy dobre kontakty, to prawda, ale muszę temu zaprzeczyć.

Czy wróci do Arsenalu jako dyrektor sportowy...
W tym momencie, nie.

O grze w Wigilię Bożego Narodzenia...
Wiem, że musimy dostosować się do harmonogramu podyktowanego przez telewizję, ale generalnie - jeśli do tego dojdzie - nie chciałbym, żeby jakikolwiek mecz był rozgrywany po godzinie 14 w Wigilię Bożego Narodzenia, ponieważ w Anglii Boże Narodzenie wypada 25 grudnia.

Możesz nazwać mnie konserwatystą. Osobiście wolałbym spędzić noc Bożego Narodzenia i celebrować święta w domu, ale wciąż uważam, że może do tego dojść, jeśli mecze rozgrywane byłyby wcześniej. Nikt nie chciałby poświęcać wieczoru z rodziną dla innych ludzi. Świat idzie naprzód - teraz religia nie jest już wyznacznikiem żadnej decyzji i ludzie chcą również oglądać futbol w okresie Bożego Narodzenia.

O George'u Weahu...
Chciałbym pogratulować jednemu z moich byłych piłkarzy, George'owi Weahowi, który został prezydentem Liberii. Nieczęsto twój były podopieczny zostaje liderem jakiegoś państwa, a George tego dokonał, dlatego chcę tylko powiedzieć, by wciąż był wielkim entuzjastą i chciał się nadal uczyć i zwyciężać.

Arsene WengerMarc OvermarsWatfordSklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Marioht komentarzy: 3368 13.10.2017, 13:22

"Nie, w tym momencie jest dyrektorem w Ajaksie."

Overmars przyjdzie realizować nowy projekt, który będzie miał otwarcie bo odejściu Wengera?
Coś jest na rzeczy, za dużo tych spekulacji.

illpadrino komentarzy: 6615 newsów: 2 13.10.2017, 12:42

@Czeczenia: To samo.

kamilo951456 komentarzy: 78 13.10.2017, 11:25

Czasem mam wrażenie że papcio oszalał a potem czytam taki wywiad i wydaje mi się że to jedyny trener myślący jeszcze w normalny sposob.
Na prawde jestem rozdarty , dobrze ze to nie ja decyduje o tym kto ma być managerem :D

Patryk (administrator) komentarzy: 618 newsów: 4966 13.10.2017, 10:16

@softgreat: Oficjalnie jeszcze nie, ale media są już pewne. Na razie przeliczono głosy 11 z 15 hrabstw i Weah ma dużą przewagę.

softgreat komentarzy: 339 13.10.2017, 09:09

Weah chyba jeszcze nie zostal prezydentem

Czeczenia komentarzy: 8613 12.10.2017, 23:09

Pierwsza koszulka - Weah z Milanu.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1108 12.10.2017, 23:04

Piłka nożna to piłka nożna aspekty religijne nie mają aż takiego znaczenia, nie mniej zgodzę, że ten wyjątkowy czas powinno się spędzać z rodziną w miarę możliwości.

Argudo komentarzy: 4906 newsów: 3 12.10.2017, 21:38

@chelmianinl: Potwierdzam.

Co to za głupi pomysł z meczem w Wigilię? Jak ja wytłumaczę rodzinie, że nie usiądę przy stole, bo Arsenal gra z Liverpoolem?

chelmianinl komentarzy: 28 newsów: 403 12.10.2017, 17:19

Powinno byc o grze w święta, a nie w świętach.

kluivert000 komentarzy: 55 12.10.2017, 16:12

Oo widzę że Weah w końcu dopiął swego. Wcześniej startował i mu się nie udawało.Gratulację, piłkarzem był *****istym. Z kumplem się w dzieciństwie kłóciliśmy kto lepszy Weah czy Roberto Baggio.

Kysio2607 komentarzy: 7615 12.10.2017, 15:09

Przede wszystkim ważne żebyśmy grali w sylwestra a nie w nowy rok, lepiej będzie się piło po naszych popisach niż oglądało na kacu :D