Wright: Iwobi nie powinien grać z Chelsea

Wright: Iwobi nie powinien grać z Chelsea 11.01.2018, 17:52, Maciej Szymkowiak 25 komentarzy Ian Wright skrytykował decyzję Arsene'a Wengera, który wystawił w pierwszym składzie Alexa Iwobiego przeciwko Chelsea. Ostatnio do mediów wyciekł filmik pokazujący, jak Nigeryjczyk uczestniczył w imprezie. Zdarzenie miało miejsce 48 godzin przed przegranym meczem Arsenalu z Nottingham Forest.

- Coś jest nie tak w szatni. Nie możesz mieć młodego piłkarza, który się tak zachowuje, a mimo tego gra. Arsene Wenger powinien mieć mocniejsze stanowisko w tej sprawie.

- Ludzie się śmieją z Arsenalu. Piłkarze nie chcą tam grać. Wydaje się, że wszystko wymyka się spod kontroli w Arsenalu.

Iwobi grał całe 90 minut przeciwko Chelsea w Carabao Cup.

Alex IwobiIan WrightPamiątki kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 2560 13.01.2018, 14:00

@mitmichael: Dokładnie, obecna sytuacja i ta ze Szczęsnym pokazują, że albo Wenger ma swoich pupilków, albo już stracił nad wszystkim kontrolę i nie potrafi być konsekwentny w swoich poczynaniach. To jest bardzo smutne

dudekns komentarzy: 5317 12.01.2018, 09:32

Dokąd ten klub zmierza to masakra...

mitmichael komentarzy: 42147 12.01.2018, 09:24

Wyglada na to jakby Wenger mial juz wywalone na wszystko. Kiedys Szczesny za palenie dostal po tylku przez co spierniczyl sobie sytuacje a teraz Iwobi w nagrode za balowanie przed meczem w kolejnym spotkaniu gra od pierwszej minuty.

Neuer komentarzy: 13 11.01.2018, 22:25

Trochę nieodpowiednia decyzja ale w sumie co miał zrobić wprowadzić walcotta

alekwlodarz komentarzy: 229 11.01.2018, 22:15

Deiigloo : Wenger ukarał kiedyś Giroud za przyjmowanie w hotelu modelki przed meczem - nie zagrał w arcyważnym spotkaniu z Bayernem ( zamiast niego był Ya Ya a Ozil nie strzelił karnego ) . Wystawienie mniej doświadczonego Nelsona w meczu z Czelsi nie byłoby dobrym pomysłem. Łatwo byś trenerem siedząc w fotelu przed tv i zarządzając wirtualnymi pieniędzmi.

lu_kier komentarzy: 90 11.01.2018, 22:01

Szczęsny palił papierosa w koszulce Arsenalu, no może 2 minuty po jej zdjęciu. Sytuacja z Iwobim jest mniej drastyczna.

Ja14 komentarzy: 50 11.01.2018, 21:22

Co tu gadać ...Ian ma rację. .. smutne to ale prawdziwe ...chcesz zagrać idź na bale..wg AW. Nowy trener nie daje gwarancji...ale obecny nie ma nic ..ani szatni ani kibiców ani wyników. Ok Szacun za to co zrobił w przeszłości. Ale teraz zgubił się strasznie.

Deiigloo komentarzy: 302 11.01.2018, 21:12

@alekwlodarz: Nie ma kto grać? Gdyby Wenger był prawdziwym trenerem to wypieprzyłby Iwobiego ze składu i wstawił w jego miejsce np. Nelsona, albo KOGOKOLWIEK innego. Niestety Wenger jest miękką kluchą i nigdy nie rozwiązałby sytuacji w ten sposób.

WoolwichArsenal komentarzy: 699 11.01.2018, 20:54

aa szkoda szczempić ryja...

Nomad komentarzy: 812 11.01.2018, 20:41

Kiepski ze mine kat ale..
Powinni mu ujebać pieniężnie i oficjalnie spalić ze wstydu.
U Conte na pewno miał by wylotke. U Mou również i były by to bardzo oficjalne ruchy a u Wengera..

Nóż się w kieszeni otwiera..

Iwobi chyba w tym klubie gra za zasługi wujka (i to już zdecydowanie nie w naszym klubie)

Bednar komentarzy: 273 11.01.2018, 20:30

To było 48 godzin przed meczem czy niecałe 18? Udowodniono mu jakoś, że palił zielsko albo wciągał coś, poza tym jednym filmikiem jak coś tam śpiewają i tańczą?

Elastico07 komentarzy: 1970 11.01.2018, 19:51

Powiedział jak jest,wszyscy o tym widzą,nikt juz w nicy od dawna nie wierzy Wengerowi,stracił szatnie i kibiców,nie ma innej opcji jak odejść,bardzo na to czekam.

wejsun komentarzy: 245 11.01.2018, 19:50

Wright mocne słowa ale takich teraz wypowiedzi nam potrzeba a jeśli chodzi o Iwobiego to ja jestem chyba rasistą bo jak tylko spojrzę na jego facjate to mam dosyć już nie wspominając o zachowaniu na boisku i poza nim

alekwlodarz komentarzy: 229 11.01.2018, 19:44

Nie wiem jaki mecz oglądaliście ale - zwłaszcza w 1-szej połowie kanonierzy nie grali źle ...a raczej dobrze. Oczywiście jak każdy byłem zaskoczony składem i raczej pewny że Czelsi z tym składem ( Hazard, Morata, Kante,Ceskuś itd ) rozjedzie Arsenal co najmniej 4:0. Tymczasem zawodnicy starali się , walczyli i byli spokojni przy wychodzeniu z pressingu ( mówię o 1-szej połowie). Iwobi nie odstawał od reszty - miał dobre momenty ( w tym ten rajd niestety zakończony niecelnym podaniem). Z pewnością poniesie karę finansową - a grał bo po prostu przy tylu kontuzjach nie ma kto grać. Ian Wright trochę przegina ... nie sra się na własne gniazdo !

Gunnerrsaurus komentarzy: 8161 11.01.2018, 19:14

No bez kitu, jeszcze nie widziałem takiego olewczego stosunku zawodników, a tym bardziej Wengera. On prawie nie zareagował na wybryk Iwobiego. Powiedział coś tam w mediach, bo musiał, bo go zapytali... i co dalej? Mijają 4 dni, a Alex w pierwszym składzie. Śmiech na sali. Klub się sypie, jak Kroenke mógł to tego dopuścić? Ja wiem, że on nie jest kibicem Arsenalu, ale to jego firma, on powinien o nią dbać, a w zarządzaniu chyba jest dobry, skoro jest takim wielkim biznesmenem

Marcel90 komentarzy: 2858 11.01.2018, 18:52

Jak mnie drażnią jego wypowiedzi tak tutaj trafił w punkt, przy tym co Iwobi prezentuje na boisku i poza nim to powinien zostać odsunięty od składu albo w ogóle wypożyczony do innego klubu to może nabierze trochę pokory bo na tą chwilę to mu odbija

Deiigloo komentarzy: 302 11.01.2018, 18:51

Wright ma całkowitą rację. Ten klub to żart.

sidtsw komentarzy: 1639 11.01.2018, 18:38

Iwobi powinien juz byc w rezerwach za to co zrobił. Wenga dalej ma wszystkich w dupoe i jaja sobie robi

Orandzo komentarzy: 3284 11.01.2018, 18:36

Szczęsny za wpadkę wyleciał z klubu a Iwobi gra w następnym meczu no fajnie

hidd3nly komentarzy: 241 newsów: 3 11.01.2018, 18:35

Nie powinien, ale zagrał i w tym meczu pełnym żenady i nieporadności można było się przynajmniej z czegoś pośmiać.

Marioht komentarzy: 3647 11.01.2018, 18:31

"Ludzie się śmieją z Arsenalu. Piłkarze nie chcą tam grać. Wydaje się, że wszystko wymyka się spod kontroli w Arsenalu. "

Więcej takich głosów wokół klubu. Moze ktoś wreszcie się otrząśnie i wywali wypalonego Wengera.
Ta drużyna to jeden wielki cyrk objazdowy z Wengerem na czele.

silvano95 komentarzy: 162 11.01.2018, 18:13

powinno byc iwobi nie powinien grac w arsenalu

AaronLieber27 komentarzy: 5958 11.01.2018, 18:12

na ławce??? Raczej na trybunach.

kanonier91 komentarzy: 3617 11.01.2018, 17:56

Nikt nie czuje respektu do Wengera. Takie cieple kluchy z naszego papy

Jacek1s komentarzy: 134 11.01.2018, 17:56

On powinien siedzieć na ławce przez kolejne kilka spotkań, Szczęsny jak sobie popalił to była wielka wojna, a Iwobi jest traktowany jakby grał jakoś niesamowicie dobrze i miał immunitet, cyrk na kółkach.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?