Zawodnicy odwołali zabawę świąteczną

Zawodnicy odwołali zabawę świąteczną 23.12.2016, 15:02, 22 komentarzy Jak podaje dziennikarz The Mirror - John Cross - zawodnicy Arsenalu podjęli decyzję o anulowaniu świątecznego spotkania.

Kanonierzy mieli zamiar wspólnie zorganizować imprezę, na której mieli pojawić się w przebraniach, ale w związku z niedzielną porażką z Manchesterem City zdecydowano, że to zły pomysł. Starsi zawodnicy, tacy jak Petr Čech i kapitan Laurent Koscielny obawiali się, że może zostać to źle odebrane przez kibiców londyńskiego klubu.

W zeszłym tygodniu wszyscy zawodnicy spotkali się jednak wraz ze swoimi partnerkami na uroczystości świątecznej zorganizowanej przez klub.

Sklep z gadżetami Arsenalu autor: źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
navy komentarzy: 1210 25.12.2016, 02:05

I całe szczęście.

mitmichael komentarzy: 40286 24.12.2016, 15:16

No po ostatnich wynikach to na pewno ciezko sie bawic

kaman17 komentarzy: 2774 24.12.2016, 12:19

Mialbym mu zakładać korki, strój i wszystko za niego robić? Trener to nie jest jego niańka, może z nim porozmawiać, dać jakaś radę, ale zawodnik sam ma dbac o siebie. Jak każdy inny dorosły człowiek niezależnie od profesji.
Trener ustala pewne warunki i trzeba się do nich dostosować, jak nie zgadzasz się z koncepcją trenera to zostajesz sprzedany albo odsunięty. Przypadek Mourinho i Schweinsteigera pokazuje jak to działa. Kolejnym jest Yaya Toure. I wiele innych przykładów.

Necro komentarzy: 2356 24.12.2016, 08:53

Kaman17 - to ty się gubisz. Co to wg ciebie znaczy obowiązek? Jeśli piłkarz się zagubi i popadnie w depresję to co z nim zrobić? Olać go? Niech sam sobie radzi? Zesłać go do rezerw? A jeśli ma pięcioletni kontrakt na 3mln funtów rocznie? Powiedz mi co ty byś zrobił na miejscu managera?

kaman17 komentarzy: 2774 24.12.2016, 00:36

Necro
Gubisz się gościu i próbujesz się doszukać czegoś czego nie ma.
Mają obowiązek radzenia sobie z tym właśnie ze względu na warunki jakie zapewniają im pracodawcy, w tym wypadku kluby.
Nie radzisz sobie z presja - nie grasz. Ilu to już zawodników zapowiadało się na wielki talent, a przepadli.

Necro komentarzy: 2356 23.12.2016, 21:08

Kaman17 - błysnąłeś nie ma co. Mają obowiązek? Co to niby znaczy? Jak nie podołają to trzeba ich ukarać czy co? Może zwolnić z klubu? Najpierw piszesz:

"Zawodnicy, którzy zarabiają na tym grube miliony mają obowiązek radzenia sobie psychicznie."

A potem:

"Mają zapewnione wszystko, psychologow, wsparcie klubu, trenera, starszych kolegów z druzyny, przeważnie tez i kibiców."

Przecież mają obowiązek? To nie wystarczy? To po co mają tych psychologów, wsparcie klubu, trenera, starszych kolegów i kibiców? Po to, żeby sobie radzić. O tym właśnie dyskutuję, czy to wsparcie jest prawidłowe. Czy odwołanie imprezy jest słuszne. Uważasz, że sam fakt, że dużo zarabiają nie daje im prawa do słabości? Może zabierzmy im trenerów i przyrządy bo za takie tygodniówki to powinni biegać po schodach jak Rocky i broń Boże nie narzekać? Rzeczywistość jest inna, jest taka, że wielu piłkarzy sobie nie radzi na różnych płaszczyznach. Każdy zna takie talenty jak Balotelli czy Ben Arfa. Pytanie czy dałoby się z takich zawodników wycisnąć więcej, gdyby dostali lepsze wsparcie. Adamandium przytoczył przykład Kloppa, że jednak jest czas na refleksję, ale i na zabawę. A myślę, że zdecydowana większość fanów piłki nożnej uznaje Niemca za wybitnego fachowca.

macc komentarzy: 1789 23.12.2016, 20:47

adamandium

dokładnie tak jak piszesz.

kaman17 komentarzy: 2774 23.12.2016, 20:00

Necro
Zawodnicy, którzy zarabiają na tym grube miliony mają obowiązek radzenia sobie psychicznie. Mają zapewnione wszystko, psychologow, wsparcie klubu, trenera, starszych kolegów z druzyny, przeważnie tez i kibiców. Nie radzić psychicznie może sobie taki chłopaczek 17 letni w okregowce, któremu każą wybiec na boisko i grać jak równy z równym z zawodnikami często i dwa razy starszymi i wiekszymi od siebie.

Necro komentarzy: 2356 23.12.2016, 18:44

Stanyal

Rodzime podwórko nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem. Wielu trenerów ekstraklasy to amatorzy w porównaniu do angielskiego podwórka. Ambitny facet z jajami ma na tyle sportowej złości, aby zacisnąć zęby i w następnym meczu się odkuć. Tylko tyle i aż tyle. Karanie samego siebie za takie rzeczy są dla mnie oznaką braku pewności siebie albo problemów psychicznych.

Conte też nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem. Może i ma dobre metody, nie neguję tego, ale to nie znaczy, że inne metody są złe. Dróg do sukcesu jest wiele.

PawloPro komentarzy: 613 23.12.2016, 18:29

I bardzo dobrze. Może w końcu zaczną grać a nie tylko się bawić.

stanyal komentarzy: 587 23.12.2016, 17:57

Necro

grałem co nieco na rodzimym podwórku i to jest mega profesjonalne i wychowawcze, że odwołali tą imprezę. Rozumiem, że taki Bario Malotelli może mieć to w swoim odbycie, że przegrali bo on chce się bawić.
Młodzi i drużyną w ten sposób pokazują, że jesteśmy drużyną i razem się bawimy albo nie. Razem przegrywamy razem wygrywamy.
Zobacz jak Conte i piłkarze CFC się zapłakali na śmierć po porażce z nami. Więc takie "gimbazjalne" płakanie, że nie dostanę prezentu od Theo czy razem nie pośpiewamy sobie kolęd jest na poziomie u-16. Nie musisz być psychologiem tylko facetem z jajami

Necro komentarzy: 2356 23.12.2016, 17:47

Nie wiem czy to dobra decyzja. Starsi, bardziej doświadczeni zawodnicy są mocniejsi psychicznie, ponieważ potrafią szybko zapomnieć o porażce. Dlatego też utrzymują równiejszą formę. Umartwianie się porażkami, od których minęło już pięć dni, może spowodować pogłębienie poczucia winy i zachwianie pewności siebie. Wg mnie odciągnięcie myśli od przykrych doświadczeń może szybciej sprowadzić drużynę na właściwe tory. Mam nadzieję, że są jacyś psychologowie, którzy analizują takie rzeczy.

stanyal komentarzy: 587 23.12.2016, 17:21

Do redakcji.

Pomimo, że zgadzam się z opinią pewnych użytkowników i ich wypowiedziami ( mniej lub bardziej wulgarnymi) to jednak to ja dostaje ostrzeżenia za $%& wie co !?

Mogę poprosić o wytyczne jakie komentarze czy treści są zabronione na k.com? Na ile mogę kogoś obrażać czy wyzywać - jakie wyzwiska są dopuszczalne czy coś? czy mam skan dowodu osobistego wysłać? czy z pewnym wiekiem mogę innych sformułowań używać?

m@$%&a noga...

O pardon, wymsknęło mi się

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 23.12.2016, 16:47

Słuszna decyzja, taka zabawa po dwóch bardzo ważnych, przegranych w słabym stylu meczach na bank została by źle odebrana...

Dewry komentarzy: 4589 newsów: 2 23.12.2016, 16:46

adamandium
To byłoby spotkanie prawdodobnie tylko zawodników, tak jak bodajże w 2013 były zdjęcia, niezależne od Wengera i klubu, więc Arsene prawdopodobnie jedyne co mógł zrobić w tym wypadku, to próbować ich przekonać, by jednak to się odbyło.

molo13 komentarzy: 303 23.12.2016, 16:35

Gunnerrsaurus
Teraz już mam pewność. Ty jesteś po*******ony.

adamandium komentarzy: 1210 23.12.2016, 16:35

i tutaj powinien wkroczyć Wenger i powiedzieć, że to miło z ich strony ale jednak są święta i zabawa musi być! Tak jak to Klopp zrobił w LFC... ale Wenger to Wenger.

matt21 komentarzy: 5414 23.12.2016, 16:27

Gunnerrsaurus

jakby doszło do tej imprezy to byłyby gadki, że "przegrywajo a się bawio".

Dewry komentarzy: 4589 newsów: 2 23.12.2016, 16:02

Gunnerrsaurus
Na moje to dobrze zrobili. Dwie porażki z rzędu, a oni mieliby pajacować po mieście? Zresztą jakby znowu były ich zdjęcia w strojach to wszyscy by się pruli, że zamiast ciężko trenować po upokorzeniu to się bawią, że selfie team, że mają gdzieś klub i fanów.
I nie przesadzałbym też z tym sypaniem się składu.

Gunnerrsaurus komentarzy: 7254 23.12.2016, 15:47

Zawodnicy oddalają się od siebie. Skład się sypie, brak już polotu i zaangażowania na boisku, a teraz jak widać, brak również integracji poza boiskiem

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 40126 newsów: 227 23.12.2016, 15:28

Mogli się spotkać ubrani na czarno.

Dewry komentarzy: 4589 newsów: 2 23.12.2016, 15:08

Hmmm, widzę po poprawce, że tłumaczę chyba zbyt dosłownie. Cóż, nauka na przyszłość ;)

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady