Arsenal w pięknym stylu żegna się z Ligą Mistrzów!
06.03.2012, 21:38, Sebastian Czarnecki 3626 komentarzy
Pomimo niekorzystnego dla Arsenalu rezultatu, wszyscy sympatycy The Gunners mogą być dumni z tego, co pokazał ich ukochany zespół. Kanonierzy nie poddali się przed pierwszym gwizdkiem arbitra i od samego początku ruszyli do odrabiania strat, co w pierwszej połowie wychodziło im świetnie.
Zobacz obszerny skrót tego pojedynku
W drugiej połowie mediolańczycy pokazali się już z dużo lepszej strony i nie dali sobie wbić kolejnej bramki, która doprowadziłaby do wyrównania stanu dwumeczu. Trzeba jednak przyznać, że Abbiati miał więcej szczęścia niż umiejętności i na dobrą sprawę mecz ten wcale nie musiał się skończyć tak, jak się skończył.
Wynik 3-0 może cieszyć wszystkich smakoszy wielkiego futbolu, ale nawet tak wysoka wygrana nie usatysfakcjonowała zawodników dowodzonych przez Arsene Wengera. Nam pozostało jedynie podziękować Kanonierom za walkę od pierwszej do ostatniej minuty, za wspaniały charakter i olbrzymią wolę walki, które mogły się opłacić i przynieść korzystny rezultat. Ogromne brawa dla Arsenalu, bo pomimo eliminacji z najbardziej prestiżowego turnieju w Europie, naprawdę na nie zasłużyli.
Oto wyjściowe jedenastki obu zespołów:
Arsenal: Szczęsny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Gervinho, Van Persie.
Milan: Abbiati, Abate, Mexes, T. Silva, Mesbah, Emanuelson, V. Bommel, Nocerino, El Shaarawy, Robinho, Ibrahimović.
Od samego początku meczu dominowali Kanonierzy. Podopieczni Arsene Wengera odważnie ruszyli do przodu i zamierzali odrobić stratę czterech bramek z pierwszego meczu.
Już w 6. minucie Kanonierzy udowodnili, że nie zamierzają przez cały mecz siedzieć z założonymi rękoma. Po dośrodkowaniu Chamberlaina z rzutu rożnego, Laurent Koscielny głową skierował piłkę do bramki. 1-0 dla Arsenalu!
Cztery minuty mogło być już 2-0. Świetne podanie na wolne pole otrzymał Robin van Persie, ale Abbiati zachował czujność i nogami odbił uderzenie Holendra.
Ataki Arsenalu wciąż trwały, wszak w dwumeczu wciąż przegrywał różnicą trzech bramek. W 18. minucie Van Persie mógł zmienić jego oblicze, kiedy oddał piękny strzał z dystansu. Kolejny raz na wysokości zadania stanął jednak Abbiati, który świetnie sparował futbolówkę na rzut rożny.
W 26. minucie Kanonierzy zdobyli kolejną bramkę, zmniejszając swoją stratę w dwumeczu do dwóch trafień! Fatalny błąd Thiago Silvy wykorzystał Tomas Rosicky, który popisał się niebywałym sprytem i pokonał Abbiatiego!
W 41. minucie świetnym rajdem popisał się Chamberlain, który został nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym przez dwóch graczy Milanu. Damir Skomina wskazał na jedenasty metr.
Robin van Persie się nie pomylił! Kanonierzy powiększyli swoją przewagę do trzech trafień i już niewiele brakuje do wyrównania stanu dwumeczu!
Tuż przed końcem pierwszej połowy El Shaarawy stanął przed szansą, by popsuć Kanonierom świetne nastroje, jednak w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym zachował się jak amator i oddał bardzo niecelne uderzenie.
W 59. minucie Kanonierzy stanęli przed idealną szansą na strzelenie czwartej bramki. Sam na sam z Abbiatim wyszedł Gervinho, jednak nie potrafił zaskoczyć włoskiego golkipera. Temu nie udało się jednak opanować futbolówki, do której chwilę później dopadł Van Persie i... strzelił prosto w podnoszącego się z ziemi Abbiatiego. Wciąż 3-0 na The Emirates.
Chwilę później błąd obrony Arsenalu mógł wykorzystać Ibrahimović, który przejął złe podanie Szczęsnego do Songa i oddał natychmiastowy strzał na bramkę cofającego się golkipera. Szwedowi nie udało się jednak oddać celnego uderzenia.
W 69. minucie z kolejną groźną akcją ruszyli mediolańczycy, ale słabo dysponowany dzisiaj El Shaarawy nie potrafił pokonać Szczęsnego. Chwilę później młody Egipcjanin opuścił murawę Emirates Stadium, a w jego miejscu pojawił się Alberto Aquilani.
W 75. minucie Arsene Wenger przeprowadził pierwszą zmianę. Nie mając nic do stracenia zdjął z boiska Oxlade-Chamberlaina, a do gry dysponował Chamakha.
AC Milan nie rezygnował ze zdobycia bramki. Podopieczni Allegriego zamierzali umieścić piłkę w bramce Szczęsnego, by definitywnie zakończyć szanse Arsenalu na awans. Polski golkiper najpierw nie dał się jednak zaskoczyć przez Ibrahimovicia, a kilkadziesiąt sekund później przez Nocerino. Wciąż 3-0 dla Arsenalu.
W 84. minucie murawę boiska opuścił Theo Walcott, który kilka minut wcześniej doznał urazu. Jego miejsce zajął Koreańczyk Park.
Do końca meczu wynik niestety nie uległ już zmianie. Kanonierzy pokazali się ze wspaniałej strony i od początku do końca meczu dzielnie walczyli o korzystny wynik. Niestety nie udało się strzelić czterech bramek Milanowi, który wcale nie rozegrał dobrego spotkania, a w kilku sytuacjach mediolańczykom dopisało ogromne szczęście.
źrodło: własneDrużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
- A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
- Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
- Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
- Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
- Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
- Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
- Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
- Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@RvPBogiem Tak, nic nie wnosi do zespołu, teraz jest straszna bieda przez kontuzje to musi grać, ale w następnym sezonie nie koniecznie.
rossonera, rozumiem ze preferujesz pilke nozna bez bramkarzy.
Z LM godnie się pożegnaliśmy, ale to już koniec. Trzeba teraz skupić się na lidze aby móc Milanowi zrewanżować się w przyszłorocznej edycji. Jestem przekonany, że latem będą transfery z wysokiej półki i będziemy zdecydowanie mocniejsi niż teraz.
Pierwszy przystanek w drodze do LM: Newcastle - Jeżeli zagramy dwie równe dobre połowy to spokojnie wygramy. A to jest możliwe bo forma jest.
@Gofer a co lepiej zeby odszedl ?
@rossonera
twoj ojciec moze rownie dodrze gdybac co by sie stalo gdyby nie zapomnial zalozyc gumki przy twoim poczeciu. ja juz wiem, nie musielibyśmy słuchac tych bredni;p
Niech ktoś zbanuje tego dzieciaka.. Wielki kibic dziadków milanu szuka przyjaciół po przegranym meczu z Arsenalem i to na naszej stronie.. założyłse konto tylko po to aby pochwalić sie jaki to tten jego milan jest wielki. Wracaj na swoją stronke gościu .
Jaki ma sens gadanie o tym co mogło być? Było jak było i wczoraj to Arsenal był o klasę lepszy. Milan swój awans zawdzięcza swojemu doświadczeniu i opanowaniu. Ale mimo wszystko przegrał 3:0. Widać jak ważnym elementem jest Boateng.
rossonera
1 strzał na bramke hahah .... Ty oglądasz mecze ?
Sam van Persie mógł wam 3 bramki tam strzelic...
A co może powiesz na temat bramek 2 ... Spalony Ibry i kontrowersyjny karny.
@rossonera
Szukasz tutaj szczęścia?
Moglo byc 3-4, ale NIE BYLO!!!!
I mnie nawet gosciu nie denerwuj i won stad!!
haha no i po co takie głupoty piszecie?
Dla mnie te 3:0 kompletnie nie odzwierciedla tego co się działo wczoraj na meczu, bo zaznaczam mogło być 4:3, (zakłądając że van persi strzela tego gola, a Milan wykorzystuje swoje sytuacje). Jak el sharawwy do szatni by strzelił na 3:1 to gwaratuje że wynik był by jeszcze inny.
Nikt już z Was nie pamięta że na San siro mogło być 6:0. Statystyku wielki który mnie pouczasz żeby zobaczyć na ilość strzałów, oglądnij pierwszy mecz i zobacz jaki tam mógł być wynik. Oglądnij jeszcze raz wczorajszy mecz i zobacz jaki tu mógł być wynik.
Ale dobra nie będę się wdawał w niepotrzebne pyskówki. Jest awans i jest okej, dwumecz zadecydował. Milan wczoraj dawał tak samo dupy jak wy na san siro, a mimo wszystko miał 3 idealne sytuacje na strzelenie gola. Wy dawaliście dupy na san siro i mieliscie ile? 1 strzał na bramkę?
Walcott jest bardzo slaby technicznie. Musi to pocwiczyc. Nie potrafi dobrze przyjac pilki tylem do bramki i jej utrzymac. Nie wiem w ogole skad mu w glowie gra w ataku, skoro tego nei potrafi. Bardzo latwo mu zabrac pilke, po czym byly zreszta 3 grozne kontry milanu. A arsenal dostal wynik w sumie najlepszy jaki sie dalo. 3-1 lepiej oddaloby to, co dzialo sie na boisku.
rossonera
Może i gówno prawda ... Jednak my nie wymieniamy pol boiska przed meczem wiedząc, że przeciwnik najwieksze zagrożenie stwarza skrzydłami ( nie mam pojecia jak klub o takiej renomie moze miec murawa na poziomie ekstraklasy) nie to żebym tłumaczył tym porażke na SS bo boisko bylo takie same dla obu drużyn, w dodatku wy jestescie mocni grając na pół gwizdka cały mecz. Zresztą co tutaj gdybać jest po meczu wygrał lepszy i z Bogiem, powodzenia w dalszych meczach.
@RvPBogiem ostatnim zdaniem zakomunikowałeś że nie możesz być obiektywny co do jego oceny.
Odwalic sie Theo Walcott'a !
Co wy chcecie spokojnie i po co sie tak napalacie Bedzie Ryo zobaczymy co pokaze
Jest duzy wybor beda transfery poczekajcie!
A Theo to moj Ulubieniec
@rossonera
No to dlaczego poszli na całego w 2 połowie i bramki nie zdobyli?;> a mówisz że wielce nie miało się różnić od tego na san siro. Tak samo ja mogę powiedzieć jeżeli Arsenal zagrał by w 80% na san siro jak wczoraj w pierwszej połowie to milan nie musiał by się nawet pakować do Londynu.
@rossonera NOcerino nie trafił w bramkarza , Wojtek to obronił, dostawił nogę do tego strzału, polecam powtórki. A co do pozostałych przykładów, to trzeba wykorzystywać sytuacje. Do widzenia.
rossonera
Theo jest slaby, ale zauwazyliscie ze gra tak od odejscia Fabsa? On potrezbuje otrzymac pilke i apierdalac do niej przez jakies 30 min i w ten sposob minac rywala. Rosa jest swietny ale ma inny styl gry od Hiszpana. Theo sie przyda, jak bedziemy mieli rogrywajacego grajace w tylu Cesca
@rossonera
Skoro masz takie podejście, to policz ile Arsenal miał niewykorzystanych sytuacji / celnych strzałów na bramkę w obu meczach i przelicz to na bramki. Gratulacje.
No szkoda, że Gerva bez formy jest :/ Pamiętam, że jakiś czas temu mecz w lidze nam wygrał.
@overmars77 brak awansu to wynik postawy w pierwszym meczu przeciwko Milanowi.
heej!
Czytam komentarze kilku osób na tej stronie i muszę stwierdzić że śmieszne są. Czapki z głów za wczorają gre arsenalu, ale tylko za pierwszą połowę. Druga połowa to lipa na całego, 1 seta i tyle.
Nie zapominajcie że wczoraj równie dobrze mogło być 3:3 , 4:3 , czy 3:4, bo Milan nie ma co ukrywać ale swoje szanse zwalił na całego. El sharawwy sam na sam, Zlatan strzał obok bramki po błedzie szczęsnego, i Nocerino zamiast w pustą bramkę to w bramkarza. Dlatego zwolnijcie z tymi waszymi komentarzami o tym jaki to arsenal jest mocny bo to gówno prawda. Jakby Milan podszedł do całego meczu jak do drugiej połowy, to mecz by się za bardzo nie różnił od tego z San siro.
Z resztą Waszą siłe zweryfikuje teraz premiership.
Powodzenia
Wczoraj tak mocno wiało, że ci z Milanu ciągle się przewracali?
@Thierry_Henry
DJ przedłużył kontrakt to po pierwsze, a Theo nie odejdzie. Aaaa i jeszcze po trzecie trochę mi Ci szkoda...
Arsenal w końcu zachwycił walecznością i determinacją, brawo! Moim zdaniem brak awansu to efekt miernej ławki rezerwowych, zarówno Chamakh jak i Park nie wzmocnili drużyny wchodząc na boisko, to oni powinni być motorem drużyny w ostatnich minutach a ruszali się ślamazarnie i bez przekonania, szkoda...
@mallen, fajnie fajnie że byłby świeży a obrońcy zmęczeni, ale by nie musieli za dużo za nim biegać bo Theo biegnie prosto na obrońców, także nie mieliby z nim dużo pracy. xD
AOC i Ryo i jeden drugiego zmienia na skrzydle w następnym sezonie, Gervinho i Hazard? inny skrzydłowy? Choć teraz potrzebujemy jakiegoś genialnego rozgrywającego i napastnika.
Co do wczorajszego meczu jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników. Pasja i zaangażowania, by odrobić straty zrobiły na mnie duże wrażenie. Mam nadzieje że do końca sezonu chłopaki będą grać tak jak wczorajszego wieczoru. Taki Arsenal chce oglądać zawsze :)
Oceniając naszych ulubionych zawodników przez pryzmat dwumeczu, uczucia są już niestety ale inne. Każdy kibic Arsenalu oczekiwał awansu do następnej rundy. A tego drużynie się nie udało. Fakt że nie mieliśmy kilku ważnych zawodników nas nie usprawiedliwia, bo Milan też nie grał w najsilniejszym składzie.
Zagraliśmy wczoraj wspaniałe widowisko, ale o jedną bramkę gorsze niż na San Siro i dlatego będziemy wspierać Wengera i chłopaków w walce o cel jaki nam pozostał, awans do CL. Wierze w Wengera i jego magie trenerską i jestem przekonany że Arsenal zajmie miejsce premiowane awansem.
Jak ktoś tutaj już mądrze napisał, że Theo musi sie uczyć od nowa gry bo po prostu nie ma nikogo kto potrafił by wykorzystac jego głowną broń czyli szybkość i wyjscia na pozycje czy też w kontrach.
Ludzie on jest jescze młody, w dodatku od kogo on ma się uczyć ? od Gervinho czy od Arshavina ... bez jaj. Wole oglądać biegającego Walcotta niż zabijającego się o własne nogi Gerwazego z ktorym nie wiem co sie dzieje on w Lille grał 3 razy lepiej i kompletnie nie wiem czym jest to spowodowane.
Mam nadzieję, że AOC zostanie z nami na długie lata :) bo zapewne będą się ustawiały po niego długie kolejki klubów...
zgadzam sie jako rezerwowy by sie przydał ale nic więcej :)
niestety nie odczepie sie od Theo bo jest Strasznie słaby , ZA słaby na arsenal Ile można oglądać jego biegania bez celu i tracenia piłki w nieudanych zwodach. Theo I DJ NA PIERWSZY ODSTRZAŁ
GLORY ARSENAL!
@Gofer999
Theo się przyda chociażby na ławce. Wyobraź sobie właśnie taki mecz z milanem i w końcówce wejście świeżego gracza z taką prędkością w nogach.
weźcie fachowcy odpierdo... się od Theo. 8 goli 10 asyst w lidze. Gra naprawdę dobrze. Nie jest technicznym wirtuozem, ale wole Theo niż takiego nasriego co czasami holował piłkę 2h ! !!!!
Jeszcze raz od*******... się od THEO !!!!!
Warto dodać, że przed tym meczem graliśmy cholernie ciężkie spotkania w ktore włożyliśmy sporo sił. W moim odczuciu nie zdołaliśmy awansować bo zabrakło ławki, nie było na niej zawodnika który by dał drużynie jeszcze kopa na ostatnie minuty, który by szarpnął i odciążył zmęczonych kolegów. Wenger moim zdaniem popełnił taktyczny błąd wpuszczając Chamakh'a i Parka na raz , co spowodowało dziurę w srodku pola i swobodne rozgrywanie pilki przez Milan, szkoda ze nie postawil na Ozyakup'a , ktory jak mysle zaoferowal by nam wiecej niz w/w dwójka.
Teraz trzeba walczyc do upadłego o 3 miejse.
A i oby w następnym sezonie nie musiał oglądać Theo z armatką. AOC/Ryo muszą zająć jego miejsce na stałe.
Brak awansu nawet mnie nie smuci. Zagraliśmy najlepsze spotkanie od bardzo długiego czasu. Kanonierzy osłabieni wieloma kontuzjami pokonują podbudowany ostatnim zwycięstwem nad Palermo i wcześniej Arsenalem Milan. Fantastyczny mecz Chamberlaina w środku pola, genialny Rosicky wznoszący się na wyżyny swoich umiejętności, wspaniałe wejścia Kościelnego, jedynie Robin trochę zawiódł moje oczekiwania, no ale już na San Siro było widać, że gra naprzeciwko Thiago Silvy niespecjalnie mu odpowiada. W każdym razie pokonaliśmy świetną drużynę 3-0 i mam nadzieję, że chłopaki nie będą przejmować się brakiem awansu. W końcu w najbliższy poniedziałek wracamy do walki o TOP 4, a może nawet TOP 3. :)
Prawdą jest że chłopaki odpadli przez ten pierwszy mecz 0-4. Gdyby nie to to byśmy grali dalej w LM, fajnie że teraz walczyli i świetnie grali, ale gdzie oni byli podczas pierwszego spotkania? Są strasznie nierówni, ale są nasi.xD
Piekny mecz Arsenalu ale widac bylo ze brakuje nam wartosciowych zmiennikow. kilku zawodnikow bylo juz zmeczonych dlatego zmiany byly potrzebne. niestety chamakh i park zawiedli. dlatego po tym sezonie bedzie trzeba troche wywietrzyc sklad sprzedajac okolo 10 zawodnikow (SS18, chamakh, park, bendtner, vela, denilson, Almunia, arshawin, djourou oraz z wypozyczenia benayoun). kupic by mozna verthongena, eriksena, podolskiego, hazarda i to by starczylo. dalbym wiecej szans miyachiemu no i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie juz nie bedzie tyle kontuzji. Wtedy bedzie mozna powalczyc
Tak jest TrueGunner, dobrze powiedziane, odczuwam dokładnie to samo co Ty.. Niewiarygodne rzeczy się dzieją w tym sezonie. Niby frustracja, niby rozczarowania, ale jak tu nie kochać Arsenalu po takich akcjach jak ta wczorajsza..? Nie ma opcji.
Zgadzam się w z TrueGunnerem. Dla mnie w tym sezonie też było wiele pięknych chwil: mecze z Chelsae, LFC, AV, Tottenhamem czy ten wczorajszy. Coś pięknego.
A Rosa to chyba obok RvP u nas w drużynie prowadzi najlepiej piłke przy nodze. Długo czekałem na taką jego grę i mam nadzieję, że się w końcu doczekałem i jeszcze kilka lat się będę cieszył. Wystarczy spojrzeć na Giggsa.
@TrueGunner
Popieram w 100% :)
Widok Rosickiego zasuwającego tak z piłką i te jego wejscia w ich obrone cos pieknego , a to wykonczenie perfekcja taki Walcott pewnie by walnął w trybuny. Ten sezon może i znowu dla wielu bedzie stracony ale nie dla mnie, emocje jakie w nim towarzysza są wręcz nie do opisania... Arsenal, który po odejsciu 2 gwiazd i kompromitacji na początku sezonu został skreślony i zrównany z poziomem Evertonu czy AV przez wielu ''znafców'' nie poddał się i walczy do końca, powrót Henrego, genialny sezon Robina oraz to co w tym sezonie dla mnie jest absolutnym zaskoczeniem niewiarygodne ''come back'i'. Ten sezon jest jak huśtawka emocji od frustracji i goryczy do dumy i eufori.
Konieczne jest wzmocniejie druzyny i zatrzymanie Robina oraz pozbycie się piłkarzy którzy zawiedli nasze oczekiwania. By w następny sezon móc wejść z podniesioną głową i nadzieiami na upragnione trofea.
Dobrze, że następny mecz gramy w poniedziałek, nasi będą mieli kilka dni na odpoczynek.
Podobno po meczu Wenger się posprzeczał z sędzią głównym za te nadmierne gwizdanie dla milanu i za mało doliczonych minut do podstawowych 90.
Po fatalnym pierwszym meczu stwierdziłem, że nie chce mi się oglądać rewanżu. Byłem pewien, że w rewanżu Arsenal sobie odpuści i będzie to "mecz o pietruchę". Teraz muszę przyznać, że nie mam za grosz wiary.
Osobiście nie wiedziałem, że Rosicky tak szybko biega z piłką :P :D
AOC się chyba poprostu zmęczył, Rosie też chyba nic nie jest, a kontuzja Wolcotta tak jak Ramseya bys może wyszłaby nam na dobre, ale miejmy nadzieję, że nic mu nie jest, bo czasem się przydaje.
A wystarczyło strzelić jedną bramkę na San Siro :|
Ale i tak cieszę się z tego zwycięstwa, obesrane miny piłkarzy i kibiców Milanu przez 90 minut, coś pięknego :D
Są w grze drużyny dużo gorsze od nas, Benfica, Zenit, Leverkusen. No i oczywiscie APOEL. No trudno, może następnym razem nie trafimy na milany i barcelony.
Honor odzyskany, jestem dumny z tego co pokazał Arsenal na oczach całego świata. Po pierwszej połowie każdy Milanista był przerażony. Chciałbym zobaczyć minę Robinjo w szatni..
Cóż, po takiej pięknej serii nie pozostaje nic innego jak pokonać w poniedziałek Newcastle i zakończyć sezon na 3. miejscu. Szkoda, że to już koniec LM na ten sezon. Nie wyobrażam sobie by Kanonierzy nie znaleźli się tam w przyszłym.