Arsenal zainteresowany Mevlutem Erdingiem
13.10.2008, 14:20, Alex Ostrowski
13 komentarzy
Nazwisko młodego napastnika Sochaux w ostatnim czasie często pojawia się w nagłówkach gazet. Zawodnik posiadający nieprzeciętne umiejętności imponował formą na letnich mistrzostwach, pomagając Turcji dojść do półfinału rozgrywek.
21-latek występuje w drużynie Les Lionceaux od pięciu lat, jednak jego kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku. Dlatego też władze klubu byłyby chętne sprzedać zawodnika w styczniu do Arsenalu, obawiając się odejścia swojej gwiazdy za darmo, po wygaśnięciu obecnego kontraktu.
Reprezentant Turcji, urodzony we Francji, zdobył 17 bramek w 51 występach dla swojej drużyny od czasu awansu do pierwszego składu Sochaux w 2003 roku.
Erding staje się również coraz ważniejszą postacią swojej reprezentacji. Ma już na swoim koncie 8 występów i jedną bramkę, zdobytą we wczorajszym zwycięstwie 2-1 Turcji nad Bośnią i Hercegowiną w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2010 w RPA.
Arsenal od dawna szuka kolejnego napastnika, który powiększyłby możliwości manewrów Arsene Wengerowi. W lecie Kanonierzy byli bliscy pozyskania brazylijskiej sensacji Diogo z klubu Portuguesa, jednak londyński klub wycofał się z walki o zawodnika, który w końcu trafił do Olympiacosu Pireus.
źrodło: Goal.com
8 godzin temu 4 komentarzy

11 godzin temu 1 komentarzy

18 godzin temu 2 komentarzy

18 godzin temu 2 komentarzy

18 godzin temu 2 komentarzy

18 godzin temu 1 komentarzy

10.05.2025, 21:12 6 komentarzy

10.05.2025, 21:06 0 komentarzy

10.05.2025, 21:04 6 komentarzy

10.05.2025, 11:04 1 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To chyba nie prawdziwa informacja. Tylko spekulacje :D
Ja bym go niesprowadzał, bo uważam, że napastników mamy dobrych i dużą ilość, zastanowił bym się nad jakimś obrońcą i środkowym pomocnikiem...
Jak dla mnie to plota. Na gunners.com.pl pojawił się news o ilości piłkarzy, którzy łączeni byli z Arsenalem w ciągu (UWAGA!!) okienka transferowego. Było to równo 105 piłkarzy, z czego nasze szeregi zasiliło ostatecznie 6. Są to Ramsey, Coquelin, Nasri, Bischoff, Silvestre, Ozyakup. Nie ma sensu wierzyć w takie spekulacje, bo to one napędzają prasę.
Są lepsi strzela bramki ale trzeba mu wypracowac sytuacje jak Adebayorowi..
sam nie potrafi..
Boss zawsze znajdzie jakiegoś młodego i utalentowanego zawodnika żeby go ściągnąć i wytrenować. Taki już jest Wenger.
Jak Boss uważa że go potrzebujemy to musi go sprowadzić.
Arsenal strasznie interesuje się nowym napastnikiem. Czyżby Wenger nie liczył na powrót Eduardo w formie z przed zeszłego sezonu?
dziwne, po co bossowi nowy napastnik? oO
najdziwniejsze, ze każde doniesienie jest na temat napadalca...
A ja nie mam pojecia kto to , no ale coz skoro AW sie nim interesuje , to musi byc dobry :D
szczeze mówiac nie potrzebny nam kolejny napastnik,raczeje srodkowy pomocnik.
uważam, że klub powinien skupić się na znalezieniu jakiegoś dobrego, doświadczonego środkowego pomocnika
Gdzieś obiło mi się o uszy to nazwisko ... Każde wzmocnienie się przyda ...