Arteta o sytuacji Ainsley'a Maitland-Nilesa
07.01.2022, 17:27, Mateusz Siejka
10 komentarzy
Mimo tego, że nic jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone, Mikel Arteta udzielił wywiadu, w którym odpowiada na pytania dotyczące pomocnika Arsenalu.
- Ainsley przyszedł do mnie i powiedział, że jego zdaniem, najlepszym rozwiązaniem dla jego kariery będzie odejście z klubu. Uważa, że możliwość przeprowadzki do Rzymu i praca pod okiem Jose to dobra okazja do rozwoju.
- Już latem rozmawialiśmy o jego odejściu. Postanowiliśmy zatrzymać go w klubie i ponownie rozważyć jego sytuację w grudniu. Jednak z ilości minut, jakie rozegrał, jasno wynika, że ma prawo skorzystać z tej szansy. Jeśli gracz mówi Ci coś takiego i popiera to tak mocnymi argumentami, bardzo trudno mu odmówić. Dlatego zdecydowaliśmy pozwolić mu odejść i życzymy mu wszystkiego najlepszego.
źrodło: Arsenal.com
2 godziny temu 3 komentarzy

2 godziny temu 0 komentarzy

2 godziny temu 5 komentarzy

12 godzin temu 1 komentarzy

13 godzin temu 10 komentarzy

13 godzin temu 3 komentarzy

13 godzin temu 6 komentarzy

13 godzin temu 14 komentarzy

09.05.2025, 08:18 20 komentarzy

09.05.2025, 08:17 6 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@NineBiteWolf: porównanie sztabu szkoleniowego do polityków jest co najmniej słabe . Poza tym biorąc pod uwagę że na codzien trenują tych zawodników , znają ich możliwości , motorykę, podejście do obowiązków to tak, ufam znacznie bardziej niż znafffcom i enisteinom futbolu z internetu
@clash123: szkoda tylko, że jak już dostawał szanse to pokazywał się 5 razy lepiej niż Elneny. Szkoda chłopa bo myślę że mógłby nawet odgrywać rolę 2/3 w kolejce do gry ale cóż. Uznali inaczej niech w końcu zacznie grać regularnie
@NineBiteWolf: Mial szanse przekonać do siebie sztab szkoleniowy podczas treningów . Widocznie w oczach szkoleniowcow nawet Elneny bardziej zasługiwał na grę . W takim wypadku lepiej dla każdego że odejdzie
Oby sobie tam pograł
Mówi tak jakby to był transfer permanentny. Oby.
Szkoda tylko ze nie sprzedaliśmy go w lato jak wilki dawały 25 baniek.
To ostatni moment dla niego, życzę mu powodzenia, u nas nie ma miejsca w składzie.
Rozwój pod okiem Jose xD
Sytuacja win-win . Każdy wygrywa. Powodzenia dla tego chłopaka