Cascarino: Ferguson miał sporo szczęścia
01.09.2009, 16:39, Patryk Bielski
15 komentarzy
Były gracz takich klubów jak Chelsea, Celtic, Aston Villa i Olympique Marsylia, a obecnie włoski dziennikarz sportowy - Tony Cascarino - uważa, że sobotnie zwycięstwo Manchesteru United nad Kanonierami było bardzo szczęśliwe. Ponadto Cascarino stwierdził, że Ferguson wystawiając do gry tylko jednego napastnika, okazał szacunek dla zespołu Wengera.
- Sir Alex Ferguson uniknął kary w sobotnim meczu. Pierwszy raz od bardzo dawna menadżer Manchesteru United okazał szacunek Arsenalowi poprzez wystawienie niezbyt ofensywnej formacji - i miał szczęście, że pojedynek rozstrzygnął się na jego korzyść w wymiarze 2-1. Dlaczego mając na uwadze przewagę własnego stadionu oraz poprzednie zwycięstwo 5-0, wystawia się tylko jednego napastnika?
United zwyciężyli na Old Trafford dzięki bramce Wayne'a Rooney'a z rzutu karnego oraz samobójczym trafieniu Abou Diaby'ego.
źrodło: Goal.com
28 minut temu 0 komentarzy

2 godziny temu 4 komentarzy

5 godzin temu 4 komentarzy

5 godzin temu 2 komentarzy

8 godzin temu 7 komentarzy

8 godzin temu 1 komentarzy

8 godzin temu 2 komentarzy

8 godzin temu 5 komentarzy

23 godziny temu 9 komentarzy

23 godziny temu 11 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Trzeba iść do przodu i nie oglądać się za porażkami.
Wiola04 --> Ah tak, pech, nieuwagę i sędziego, jak mogłam o nim zapomnieć. Mam nadzieję, że już żadnego meczu Kanonierów sędziował nie będzie, a przynajmniej nie ważnego.
no niestety szczęście tym razem było po stronie MU.
mam pytanie:D bo zdaje mi sie ze wszyscy kibice AFC, a przynajmneij zdecydowana wiekszosc uzytkownikow tej strony (ze mna wlacznie oczywiscie:D) jest jakos dziwnie spokojna o naszych kanonierow w tym sezonie...
czy mi sie to tylko tak wydaje czy rzeczywiscie tak jest?:) w zeszlym sezonie narzekalismy na sedziego po wiekszosci przegranych meczow, bylismy wkurzeni, w ogole atmosfera byla nie najlepsza ze tak powiem;P a teraz mimo tego niedosytu transferowego i przegranej z united przez pana deana to jakos wszyscy zamiast narzekac piszemy tak jak koledzy pode mna:
"Trudno mieli szczescie moze to zwyciestwo nie bylo zasluzone lub sprawiedliwe ale nie ma co rozpamietywac trzeba skupiac sie na kolejnym meczu w tym przypadku na meczuy z City 12 wrzesnia"
"Szkoda tych punktów, ale powinniśmy zapomnieć o tym meczu.":D
mam jakas dziwna wiare ze w tym sezonie mozemy cos osiagnac, naprawde:) jestem jakis tak dziwnie spokojny o ten sezon...^^ a Wy?:)
Kanonierka15-> pech, nieuwagę i sędziego..
Brawo. No nie wiedziałem.
Cóż za bystre stwierdzenie. Ciężko nie zauważyć, że straciliśmy punkty tylko przez nasz pech i nieuwagę.
Cóż za bystre stwierdzenie. Ciężko nie zauważyć, że straciliśmy punkty tylko przez nasz pech i nieuwagę.
Ma rację szkoda straconych punktów.
Szkoda tych punktów, ale powinniśmy zapomnieć o tym meczu.
"poprzednie zwyciestwo 5;0"?? nie czaje bazy...
Trudno mieli szczescie moze to zwyciestwo nie bylo zasluzone lub sprawiedliwe ale nie ma co rozpamietywac trzeba skupiac sie na kolejnym meczu w tym przypadku na meczuy z City 12 wrzesnia
też tak sądzę ;(
Sam nie wiem.. to w końcu szczęście sprzyja lepszym, czy głupi ma zawsze szczęście?:D
co z tego, 3 pkt maja i tak :|