Cristhian Mosquera dołącza do Kanonierów!
24.07.2025, 20:56, Mateusz Kolebuk
751 komentarzy
Arsenal oficjalnie potwierdził transfer utalentowanego obrońcy Valencii, Cristhiana Mosquery. Hiszpański defensor, który kosztował londyński klub około 13 milionów funtów, podpisał pięcioletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
21-letni Mosquera, reprezentant Hiszpanii do lat 21, będzie pełnił rolę zmiennika dla podstawowych stoperów Arsenalu - Williama Saliby i Gabriela Magalhaesa. To już kolejny transfer Kanonierów tego lata, po przyjściu takich zawodników jak Martin Zubimendi, Kepa Arrizabalaga, Christian Norgaard i Noni Madueke.
- Jesteśmy zachwyceni, że Cristhian dołącza do Arsenalu - powiedział Mikel Arteta na stronie klubu. - To młody obrońca z dużym doświadczeniem w La Liga. Jest inteligentnym zawodnikiem z dobrą szybkością, który może grać zarówno w centrum obrony, jak i na bokach. Ma ogromny potencjał i świetnie wpasuje się w naszą drużynę, przygotowującą się do nowego sezonu. Cieszymy się na myśl o współpracy z nim i chcemy, by poczuł się u nas jak w domu.
Mosquera rozegrał 90 spotkań dla Valencii i był kluczowym zawodnikiem zespołu w poprzednim sezonie La Liga. Jego transfer do Arsenalu wyciekł do mediów jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem. W Londynie będzie występował z numerem 3 na koszulce i dołączy do drużyny na przedsezonowym tournée po Azji.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni i podekscytowani pozyskaniem tak utalentowanego młodego zawodnika jak Cristhian Mosquera - dodał dyrektor sportowy Arsenalu, Andrea Berta. - Uznaliśmy go za jednego z najmocniejszych młodych obrońców w europejskiej piłce. To ważne wzmocnienie dla naszej przyszłości. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy go w naszych barwach. Razem z całym klubem serdecznie witamy Cristhiana i jego rodzinę w Arsenalu.
źrodło: metro.co.uk
29.07.2025, 00:24 18 komentarzy

12 godzin temu 2 komentarzy

14 godzin temu 7 komentarzy

25.07.2025, 20:24 3 komentarzy

25.07.2025, 12:36 15 komentarzy

25.07.2025, 10:59 3 komentarzy

24.07.2025, 20:56 751 komentarzy

24.07.2025, 17:47 1 komentarzy

24.07.2025, 14:19 11 komentarzy

24.07.2025, 09:15 20 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 18 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
City bierze Trafforda z powrotem. I dlatego mega ważne są klauzule odkupu jak oddajemy gdzieś wychowanków. Oni sprzedali za 14 teraz dołożą do tego 13 i mają z powrotem ogranego bramkarza. Nie zdziwie sie jak prędzej czy później Ederson usiądzie. Za dużo miał flopów ostatnio i nie jest już taki pewny jak kiedys
@Ech0z napisał: "Japierdziele tyle czekania na niego to teraz codziennie będziemy czytać ze testy medyczne już napewno jutro ! Się okaże że gość debiut dopiero na United wejdzie bo nie będą mieli jego rozmiaru koszulki"
No ja już chyba we wtorek pisałem że nie ma co się go spodziewać wcześniej niż na mecz z Tottenhamem. Z tego co piszę wychodzi na to że z Newcastle jakby miał zagrać to chyba prosto z lotniska na sygnale. Tak się zastanawiam czy jest w ogóle sens go wysyłać w taką podróż żeby 3 dni posiedział tam i chyba po Tottenhamie drużyna wraca. Te przepychanki ze Sportingiem kosztowały Gyokeresa praktycznie całe Tourne
@alexis1908 napisał: "wtedy nawet nie było na rynku żadnych ciekawych napastników Haaland był już w City Isak w NU ,Osimenh dopiero w pełni odpalił w Napoli jak już Havertz był u nas to samo Gyokeres , no chyba że ziomek serio chciałby Jacksona albo Hojlunda XD"
To też inna para kaloszy, że ten rynek napastników jest często wydrylowany i nie ma kogo brać
Teraz chwilowo zrobiło się ciekawie, bo do nas Gyokeres, do LFC Ekitikie, może gdzieś pójdzie jeszcze Isak i Sesko, a na transfer czeka jeszcze Watkins
Ciekawe kto finalnie wyjdzie na zakupie 9 najlepiej, obsymy byli to my
@erykgunner: próbowałem kilka razy przetłumaczyć i dodać newsa na stronkę, za każdym razem mam błąd przy próbie wysłania i prośbę o kontakt z administratorem. Jest szansa to sprawdzić? :) @erykgunner napisał:
"Zapraszam do lektury."
:)
@pawel_1986 napisał: "A jak ściągaliśmy Havertza to nie było topowych napastników na rynku? Już pomijam, że chłop przyszedł do pomocy ale pokazał jedynie kaszanę na tej pozycji."
Z głowy nie pamiętam, kto był wtedy do wyjęcia, ale największe transfery napastników z 23/24:
1. Kane
2. Kolo Muani
3. Hojlund
4. Havertz
5. Ramos
6. Nkunku
7. Mitrovic
8. Openda
9. Jackson
10. Joao Pedro
Kane wiadomo nie do wyjęcia do nas z Spurs. Reszta według mnie słabsza niż Havertz, także no nie wiem czy był ktoś lepszy do wyjęcia - kluby zazwyczaj szukają napastników, więc jakby ktoś lepszy był to pewnie zostałby wykupiony.
@adek504: wtedy nawet nie było na rynku żadnych ciekawych napastników Haaland był już w City Isak w NU ,Osimenh dopiero w pełni odpalił w Napoli jak już Havertz był u nas to samo Gyokeres , no chyba że ziomek serio chciałby Jacksona albo Hojlunda XD
Dział publicystyki już od dawna leży zakurzony, więc postanowiłem coś napisać:
https://kanonierzy.com/news/viktor-gyokeres-brakujace-ogniwo-w-mistrzowskiej-ukladance-arsenalu/54888/
Zapraszam do lektury.
P.S. Tekst nie jest sponsorowany przez @vitold:
Jak przyjdzie do nich Isak to, a u nas nikt nic nie zrobi z tym, że gramy tylko jednym skrzydłem, bo ta strona gdzie biega Walcott 2.0 nie funkcjonuje to ciężko to widzę w lidze.
Nawet nie chodzi o bramki ze strony Szweda tylko po prostu to jest typ gościa, który kreuje grę i robi to dobrze.
Ale zobaczymy w okolicach listopada jak to będzie w tabeli wyglądało.
@adek504 napisał: "Myślę, że jak ściągaliśmy Havertza to nie było myślenia o zakupie 9,"
Heh a to na pewno... chciałbym tylko przypomnieć ze Kai byl ściągany jako środkowy pomocnik i miał zastąpić Xhake. Wiec o 9 nie bylo wtedy mowy.
@pawel_1986: nie no pokaż tych wybitnych napastników którzy byli wtedy do wyjęcia jak kupowaliśmy Havertza ? Bo Gyo odpalił w sportingu jak już Havertz był u nas
Japierdziele tyle czekania na niego to teraz codziennie będziemy czytać ze testy medyczne już napewno jutro ! Się okaże że gość debiut dopiero na United wejdzie bo nie będą mieli jego rozmiaru koszulki
@pawel_1986 napisał: "A jak ściągaliśmy Havertza to nie było topowych napastników na rynku? Już pomijam, że chłop przyszedł do pomocy ale pokazał jedynie kaszanę na tej pozycji."
Myślę, że jak ściągaliśmy Havertza to nie było myślenia o zakupie 9, bo Jesus był po fantastycznej połowie sezonu i pewnie w klubie liczyli, że wróci do pełni sił po kontuzji jak przepracuje porządnie okres przygotowawczy, a w zastępstwie był Nketiah, w którego jeszcze wtedy była wiara że wychowanek wypali
Finalnie żaden z nich w tamtym sezonie nic ciekawego nie pokazał i uratował nas Havertz, który rzeczywiście gdzie indziej miał grać a gdzie indziej wypalil
@alexis1908: zdecydowanie wybieram Krzysia Piątka
@pawel_1986: był Jackson i Hojlund którego wybierasz ?
@krzykus1990 napisał: "Ornstein znowu szybszy od Romano . Tym razem wcześniej podał informację na temat testów medycznych , które ma jutro Gyokeres przejść"
Ja na X widzialem, ze Orny podal newsa 2 minuty po Romano :-p
Ornstein znowu szybszy od Romano . Tym razem wcześniej podał informację na temat testów medycznych , które ma jutro Gyokeres przejść . Co by nie było i tak robią nas już w bambuko od paru dni bo wczoraj pisali, że testy będą dzisiaj i że może zdąży na Newcastle. Już wiemy , że nie ma takiej możliwości by się wyrobił na ten mecz .
@Taki napisał: "Isak ma 25 lat kilka sezonów doświadczenia w różnych ligach. Jest jedną z gwiazd Premier League. To nie jest dziewiętnastolatek z Serie A, który będzie się uginał pod presją i mówił do Salaha proszę pana."
Jestem ciekawy tego transferu. Jeśli jego przyjście wiązało by się ze spieniężeniem Diaza i Nuneza to może długoterminowo nie było by dla nas wcale takie złe?
Jasne, pierwszy skład ma moc i pewnie początek sezonu mieli by bardzo dobry, ale ich drugi garnitur już nie wygląda tak dobrze, a kolejny sezon może już nie być taki łaskawy pod kątem kontuzji.
Skład mocno oparty na 33 letnim Salahu ( na nowym grubym kontrakcie i bez sensownego zmiennika) i na 34 letnim Virgilu (też bez dobrego zmiennika). Do tego trochę słabo z DP i do tego mocno osłabiona była by lewa strona ataku (chociaż pewnie śmigał by tam Isak przez większość czasu)
@artur759: Ode z Zubimendim, mogą grać razem
To jest żałosne jak tu wiele osób skreśla Ode bo zagrał słabszy sezon a podniecacie się Wirtzem który nie zagrał nawet minuty w PL a wiadomo że ta liga już nie jedną gwiazdę z Niemiec zweryfikowała . Każdy swoje pogra w tym sezonie w zeszłym roku zabiła nas krótka ławka i tylko tyle . Fanem Havertza nie jestem i super że przychodzi do nas napastnik ale Niemiec aż taka kaleka nie jest jak niektórzy chcą wmówić .
@artur759: A jak ściągaliśmy Havertza to nie było topowych napastników na rynku? Już pomijam, że chłop przyszedł do pomocy ale pokazał jedynie kaszanę na tej pozycji.
@Gunerxxx napisał: "Nie rozumiem Cię, Havertz ławka. Wiem, że próbujesz nam miedzy wierszami powiedzieć, że Arteta nie posadzi Havertza na ławce."
Napisałeś:
@Gunerxxx napisał: "Spokojnie mogą grać razem."
@Olczyck napisał: "No cóż nie wiedziałem że to fejk przecież po kobietach i Bellerinie nie można było sie takiego czegoś spodziewać ;)"
Parafrazując: po co miałem krytycznie myśleć skoro fejk pasował mi to pod tezę i wyrobiony światopogląd.
@artur759 napisał: "Prawda jest taka, że na pozycji napastnika Havertz ma u nas świetne liczby - 15g i 11a w 32 meczach i 2700 minut zagranych w lidze na 9 to TOP rezultat."
No niby tak, ale warto zwrócić uwagę, że 16 z tych 26 g/a zrobionych zostało w sezonie 23/24, gdzie generalnie tłukliśmy od stycznia niemal każdego jak leci, robiliśmy jakieś chore statystyki, pamiętne mecze po 5 czy 6 do jaja. Sezon 24/25 to jednak wyraźny regres, bo 23 mecze rozegrane, 1700 minut i 10 g/a. No to moim zdaniem to jest dowód na to, że radził sobie świetnie tylko w 23/24, bo z ostatniego sezonu sprzed kontuzji to są raczej przeciętne statystyki. Merino robił później lepsze ;) ale no faktycznie finalnie został najlepszą strzelbą sezonu z 9 trafieniami (2 mecze jako AM), ale no nie dajmy sobie wmówić, że to jest jakiś wyśmienity wynik i nie można go poprawić. Mam nadzieję, że za rok o tej porze będziemy mówić o najlepszej strzelbie, która gdzieś tam zakręci się blisko czołówki ligowej.
@artur759: Nie rozumiem Cię, Havertz ławka. Wiem, że próbujesz nam miedzy wierszami powiedzieć, że Arteta nie posadzi Havertza na ławce.
@kamo99111:
Zaplacil davidowi ,zeby mogl raz szybciej podac bo kanonierzy.com mu opinie psuja :p
Zmieścić
@Barney napisał: "Gyokeres dostal pisemna zgode na lot. Jutro testy medyczne. Najprawdopodobniej wybral nr 14 na plecach.
David Orstein"
Co ciekawe Romano podal newsa 2 minuty wczesniej...
Hmm i kto tu od kogo kopiuje? xD
@artur759:
A gdzie ja ci pisalem ,ze chce zmieaci. havertza ?
@pawel_1986 napisał: "To po ch.... ściągamy tego Gyo za tyle milionów jak mamy taką bestię w ataku? Lepiej było wziąć topowego LS."
Choćby po to, żeby mieć w składzie dwóch napastników na dobrym poziomie zapewniając sobie głębię składu i elastyczność taktyczną. Przecież Havertz się posypał, bo musiał grać wszystko od deski do deski.
@pawel_1986: żeby mieć dwóch dobrych napastników, a topowego LS nie ma na rynku
@Gunerxxx: @Barney:
@artur759 napisał: "Jeśli Zubi i Gyokeres będą grać w domyślnej 11"
Jak Wy chcecie zmieścić Zubiego, Ode, Havertza i Gyokersa w jednej 11?
@artur759: To po ch.... ściągamy tego Gyo za tyle milionów jak mamy taką bestię w ataku? Lepiej było wziąć topowego LS.
@artur759:
Ode ,a niby czemu nie ta pozycja w ogole
@artur759: Dlaczego Ode na ławkę? Spokojnie mogą grać razem.
@Imtari: Pisałem o liderach w ofensywie - nie doprecyzowałem. A kim został zastąpiony Jesus jak było widać, że gra jak kaleka? Chłop zdobył dla nas max 11 goli w sezonie także faktycznie dużo mu zawdzięczamy.... Pomijam już to, że on i Zina wieczna kontuzja u nas i w City....Dopiero teraz Arteta zrozumiał, że bez napastnika nie da rady? Po co nam Havertz za taką kasę? Właśnie w momencie ściągania Havertza można było wziąć porządnego napastnika i kto wie czy już nie mielibyśmy jednego upragnionego tytułu z Arteta. To są właśnie dla mnie te detale.
Jeśli Zubi i Gyokeres będą grać w domyślnej 11, to ktoś z dwójki Ode i Havertz na ławkę.
Obaj to ulubieńcy Artety i w sumie jestem ciekawy, który bardziej.
@artur759:
Jak ktoś chce to link do statystyk Kaia w wszystkich ligowych meczach u nas na 9:
https://www.transfermarkt.pl/kai-havertz/leistungsdatendetails/spieler/309400/plus/0?saison=&verein=11&liga=&wettbewerb=GB1&pos=14&trainer_id=
Gyokeres dostal pisemna zgode na lot. Jutro testy medyczne. Najprawdopodobniej wybral nr 14 na plecach.
David Orstein
Gyokeres #14
@pawel_1986 napisał: "np. Havertza za grube pieniądze w ogóle nie podniósł poziomu drużyny bo w to miejsce można było dać kogoś znacznie lepszego."
Tak, zawodnik, który od dwóch sezonów z rzędu jest naszym najlepszym ligowym strzelcem pod względem goli z gry w ogóle nie podniósł poziomu drużyny...
Prawda jest taka, że na pozycji napastnika Havertz ma u nas świetne liczby - 15g i 11a w 32 meczach i 2700 minut zagranych w lidze na 9 to TOP rezultat.
W tamtym okienku za podobne pieniądze kupiony był Nunes, Doku, Mount, Hojlund i o takich graczach można mówić jako o niewypałach...
@Taki napisał: "Isak ma 25 lat kilka sezonów doświadczenia w różnych ligach. Jest jedną z gwiazd Premier League. To nie jest dziewiętnastolatek z Serie A, który będzie się uginał pod presją i mówił do Salaha proszę pana.
Dla mnie to jest proste. Jeśli w Newcastle ciągnął wózek sam to tym lepiej będzie mu się ciągnęło z podobnymi sobie."
Pożyjemy zobaczymy... o ile transfer dojdzie do skutku...
@aguero10 napisał: "Dla mnie obecnie nawet jeśli wzmocnimy słabe punkty to nie jest żaden wyznacznik wygrania trofeum w przyszłym sezonie . Chodzi tu czy Arteta w końcu przeskoczy pewnie poziom i nie będzie żadnych wymówek bo patrząc na grę w ostatnim sezonie nie napawa optymizmem ."
Zgadzam się, to co teraz się dzieje na rynku nie jest wyznacznikiem i rzutuje bardziej na ocenę Berty. Niech doda jeszcze LW, posprzedaje zbędnych zawodników (i jeśli zrobi to dobrze) to zasłuży na 11/10.
Potem już wszystko w rękach Artety. Jeśli wszystkie puzzle będą na swoim miejscu, to odpowiednia taktyka, motywacja i rotacja leży po jego stronie. Mam nadzieję, że po następnym sezonie też będziemy mogli go ocenić na 10/10
@aguero10 napisał: "Dla mnie obecnie nawet jeśli wzmocnimy słabe punkty to nie jest żaden wyznacznik wygrania trofeum w przyszłym sezonie . Chodzi tu czy Arteta w końcu przeskoczy pewnie poziom i nie będzie żadnych wymówek bo patrząc na grę w ostatnim sezonie nie napawa optymizmem ."
Zachęcam do przeczytania wywiadu z naszym filarem defensywy Gabrielem Magalhaesem. Mówi wprost, że wymówki się skończyły. Jest w klubie 5 lat i był świadkiem przemiany na każdym szczeblu wew. klubu, nie tylko w składzie. Jego zdaniem zespół jest gotowy pod każdym względem i projekt Mikela jest w szczytowym momencie.
Podoba mi się takie podejście. Trzeba mówić o tym wprost i nazywać rzeczy po imieniu, a nie "zobaczymy", "jak dopisze szczęście", "jak ominą nas kontuzje..." itd..
To ma być ten sezon i koniec z miałczeniem!
Arsenal reach total agreement with Sporting Lisbon to sign Viktor Gyokeres. #SportingCP grant 27yo striker permission to travel; medical scheduled for Saturday. Sweden international expected to wear iconic No14 shirt as new #AFC front man @TheAthleticFC
@kamo99111 napisał: "W Newcastle Isak był centralną postacią, wszystko kręciło się wokół niego. W Liverpoolu może poczuć się trochę przytłoczony – przez legendy tego klubu, przez skalę oczekiwań i fakt, że już nie jest „tym najważniejszym”. Grać u boku gwiazd to jedno – ale mentalnie to udźwignąć, to już zupełnie inna sprawa."
Isak ma 25 lat kilka sezonów doświadczenia w różnych ligach. Jest jedną z gwiazd Premier League. To nie jest dziewiętnastolatek z Serie A, który będzie się uginał pod presją i mówił do Salaha proszę pana.
Dla mnie to jest proste. Jeśli w Newcastle ciągnął wózek sam to tym lepiej będzie mu się ciągnęło z podobnymi sobie.
@Imtari napisał: "W sensie ściągnięcie Ziny i Jesusa pozwoliło nam na awans z 8 na 2 miejsce i do włączenia się w walkę o mistrza, jednocześnie nas uwsteczniając?
Zawodnicy zostali kupieni do pierwszego składu -> pomogli nam w awansie i zostali zastąpienie lepszymi/bardziej perspektywicznymi zawodnikami, więc wylądowali na ławie -> poszerzamy skład dodając jakości, więc są na wylocie... brzmi jak naturalna ewolucja drużyny która chce walczyć o najwyższe cele"
Pełna zgoda – narracja, że transfery Ziny i Jesusa były błędem, to totalne przepisanie historii na nowo.
To były kluczowe wzmocnienia w tamtym momencie rozwoju drużyny – dali nam ogromny impuls, pomogli wskoczyć z 8. miejsca na realną walkę o tytuł, od razu podnieśli poziom jakości i mentalności. To dzięki takim zawodnikom Arsenal wrócił do poważnego grania.
To, że dziś już nie są pierwszym wyborem, to nie ich wina, tylko dowód na to, że klub idzie do przodu. Tak wygląda naturalna ewolucja zespołu, który ma ambicje wygrywania wszystkiego – ci, którzy wciągnęli nas na wyższe piętro, zostają zastąpieni przez tych, którzy mają nas zaprowadzić na sam dach.
Zina ma swoje wady, ale nikt w tej kadrze nie ogarnia gry do środka z lewej tak jak on. Jesus tez ma swoje zalety – tylko zdrowie go niestety blokuje.
Także zamiast wyśmiewać, warto docenić ich rolę w tym projekcie Artety. Bo bez nich – nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy teraz.
@pawel_1986 napisał: "Ja piszę o wadach jakie zauważam. Zrobił też dużo dobrego i wyciągnął nas z bagna. Ty masz swoje argumenty i dla Ciebie każdy ściągnięty gracz jest super. Co byśmy nie napisali to odbijesz piłeczkę i wyjmiesz jakiegoś "asa" z rękawa. Havertz to już w ogóle bóg i trzeba dziękować, że wybrał nas bo zabijały się o niego najlepsze drużyny świata."
To jest ten problem, bo ja nigdzie nie napisałem, że jest Bogiem ;)
Po prostu uważam, że coś jednak daje tej drużynie
No, ale lepiej wyzywać od drewniaków i odpadów, to jest to pisanie o wadach ;)
Dla mnie obecnie nawet jeśli wzmocnimy słabe punkty to nie jest żaden wyznacznik wygrania trofeum w przyszłym sezonie . Chodzi tu czy Arteta w końcu przeskoczy pewnie poziom i nie będzie żadnych wymówek bo patrząc na grę w ostatnim sezonie nie napawa optymizmem .
@pawel_1986 napisał: "My piszemy, że przez takie transfery jak zrobił wiecznie nam czegoś brakuje i ściąganie odpadów z Chelsea i City nas uwsteczniło"
W sensie ściągnięcie Ziny i Jesusa pozwoliło nam na awans z 8 na 2 miejsce i do włączenia się w walkę o mistrza, jednocześnie nas uwsteczniając?
Zawodnicy zostali kupieni do pierwszego składu -> pomogli nam w awansie i zostali zastąpienie lepszymi/bardziej perspektywicznymi zawodnikami, więc wylądowali na ławie -> poszerzamy skład dodając jakości, więc są na wylocie... brzmi jak naturalna ewolucja drużyny która chce walczyć o najwyższe cele
@pawel_1986 napisał: "Niektóre kluby jak Barca, City, Real zdobywały taśmowo trofea właśnie przez to, że cały kolektyw trzymał wysoki poziom przez kilka sezonów i mieli liderow, którzy ciągnęli grę jak ktoś tam niedomagał. U nas nawet takiego lidera nie posiadamy bo Ode z całym szacunkiem nie jest dla mnie kimś takim."
To już nie jest ten bezjajeczny Arsenal sprzed lat. Nie mamy liderów? To kim jest Gabriel, Rice? I kolejni liderzy w przygotowaniu czyli MLS czy Gyo?
Taki kolektyw właśnie budujemy i to widać po składzie który obecnie mamy w porównaniu do tego co zastał Arteta przychodząc do Arsenalu
@adek504: Ja piszę o wadach jakie zauważam. Zrobił też dużo dobrego i wyciągnął nas z bagna. Ty masz swoje argumenty i dla Ciebie każdy ściągnięty gracz jest super. Co byśmy nie napisali to odbijesz piłeczkę i wyjmiesz jakiegoś "asa" z rękawa. Havertz to już w ogóle bóg i trzeba dziękować, że wybrał nas bo zabijały się o niego najlepsze drużyny świata. Szkoda, że mistrza z nim nie zgarnęliśmy i chłop strzelił jako rasowa bestia w ataku w sezonie 23/24 całe 13 bramek w lidze. To jest dopiero światowy poziom i to dzięki niemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy....