Eduardo: Podoba mi się styl gry w lidze angielskiej

Eduardo: Podoba mi się styl gry w lidze angielskiej 09.08.2007, 17:22, Szymon Ortyl 0 komentarzy

Nowy napastnik Arsenalu - Eduardo da Silva - powiedział na łamach Arsenal.com, że podoba mu się twardy i zdecydowany angielski styl gry.

Nie tak dawno w meczu z Lazio, Eduardo strzelił swoją pierwsza bramkę w nowym klubie. Teraz czeka na pierwszą bramkę w Premiership.

W przyszłą niedzielę, kiedy to Arsenal zainauguruje sezon meczem z Fulham, Eduardo będzie najprawdopodobniej tworzył parę napastników z Robinem van Persie.

"Jestem w Arsenalu od miesiąca. Wiele się nauczyłem przez ten czas. A jeszcze więcej nauczę się, grając w najlepszej lidze świata - Premiership."

"Nie jest mi łatwo tu grać. Chorwacka piłka bardzo różni się od angielskiej. Nawet najwięksi piłkarze mają tu problemy. Przykładem jest Andrij Shevchenko"

"Musze ciężko pracować, aby dorównać najlepszym. Lecz wierzę, że mogę tego dokonać."

źródło: Arsenal.com

autor: Szymon Ortyl źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady