Fabregas: Nie obawiamy się Milanu
09.02.2008, 13:10, Michał Wojciechowski
9 komentarzy
Cesc Fabregas wyznał, że Arsenal Londyn nie boi się pojedynku w 1/8 Ligi Mistrzów z zeszłorocznym zwycięzcą tych rozgrywek - AC Milanem. Kanonierzy są pełni wiary w zwycięstwo.
Oto wypowiedź Fabregasa na temat AC Milanu:
"Jeżeli chcemy wygrać Ligę Mistrzów, nie możemy się nikogo obawiać, jesteśmy wspaniałym klubem i mamy szanse żeby wygrać to spotkanie taką samą jak i oni, okaże się kto akurat tego dnia będzie lepszy."
"Jesteśmy młodzi i bardzo ambitni, w przeszłości wyeliminowaliśmy już takie kluby jak Real Madryt czy Juvetnus. Dajemy z siebie wszystko i tak będzie również w tym spotkaniu, niczego się nie obawiamy i nie czujemy lęku."
Cesc uważa, że sukces Arsenalu w obecnym sezonie jest głównie zasługą managera zespołu, Arsene Wengera:
"Bardzo wiele zawdzięczamy Arsene Wengerowi, to wspaniały człowiek."
"Nikt inny na świecie nie potrafi tak jak on demaskować talentów już u bardzo młodych zawodników. Wiemy, że możemy mu zaufać i mam nadzieje, że on również wie, że może zaufać nam."
Fabregas zapytany o pięciu jego zdaniem najlepszych włoskich piłkarzy odpowiedział w następujący sposób:
"Nesta, Pirlo, Gattuso, Buffon, Totti."
Młody Hiszpan zaprzeczył również temu, że tak jak większość osób związanych z piłką nożną w Hiszpanii uważa włoski styl gry za nudny:
"Wcale tak nie uważam, lubię oglądać mecze AC Milanu oraz Juventusu, włoskie kluby grają naprawdę na bardzo wysokim poziomie."
źrodło: Goal.com
16.09.2025, 14:46 5 komentarzy

24.05.2025, 09:08 174 komentarzy

24.05.2025, 09:06 25 komentarzy

23.05.2025, 14:12 2 komentarzy

23.05.2025, 14:10 8 komentarzy

23.05.2025, 14:08 15 komentarzy

23.05.2025, 14:07 8 komentarzy

23.05.2025, 14:04 1 komentarzy

23.05.2025, 08:22 32 komentarzy

23.05.2025, 08:19 14 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
według mnie nie ma za bardzo czego sie obawiac jak sa w takiej formie:P
Nie bądźmy znów tacy hop hop do przodu,to nie jest zwykłe spotkanie Ligowe i Milan tak łatwo nie odpuści mimo że cienko idzie im w lidze,trzeba brać pod uwagę to że są byłymi mistrzami tych zawodów i na pewno mecz z nimi nie będzie łatwy. i jeszcze ta wypowiedź Fabregasa "Jesteśmy młodzi i bardzo ambitni, w przeszłości wyeliminowaliśmy już takie kluby jak Real Madryt czy Juvetnus. Dajemy z siebie wszystko i tak będzie również w tym spotkaniu, niczego się nie obawiamy i nie czujemy lęku."Ok my mamy młodzież a Milan ma samych doświadczonych zawodników,my możemy poszczycić się tym że wyeliminowaliśmy takie kluby jak Real czy Juventus lecz Milan napotkał się z nimi więcej razy.
"Bardzo wiele zawdzięczamy Arsene Wengerowi, to wspaniały człowiek." tylko i wyłącznie muszę sie z tym zgodzić !!
Niemozna lekcewazyc Milanu ani ich sie obawiac trzeba zagrać na lajcie ti wtedy bedzie git
Piłkarze i kibice Manchesteru United tak samo nie bali się Milanu, a potem co się stało? Ja jednak daje troche większe szanse na zwycięstwo Milanowi, za ich doświadczenie i zgranie, które w LM jest chyba najważniejsze
Pozdro!
pewne ze się nie bojomi milanu zjedziemy ich
nom co prawda to prawda
bardzo dobrze... to jest polowa sukcesu, jakby wyszli z obawa to by byli straceni.. powodzenia pamnowie... wygrajcie
najgorsze byloby gdybysmy sie ich bali nalezy icz szanowac bo to wielcy pilkarze a my musimy to po raz kolejny udowodnic
Damy rade blagam mowie juz teraz bo potem moze byc zapozno zalatwcie relacje radiowa na ten mecz:)błagam jzu teraz kto ma wladze niech gada z igol FM