Fergie pewny awansu

Fergie pewny awansu 02.11.2006, 19:15, Bartosz Cębrzyna 0 komentarzy

Choć Manchester United poległ w ostatnim meczu z FC Kopenhagom 0:1, to i tak Alex Ferguson, menadżer "Czerwonych Diabłów pewien jest awansu z grupy Champions League.

Teraz przed Man Utd wyjazdowe spotkanie z Celticiem na Celtic Park i jeżeli podopieczni Fergiego odniosą zwycięstwo to nikt nie zabierze im pierwszego miejsca w grupie. Biorąc pod uwage forme lidera Barclays Premiership i ekipy Maćka Żurawskiego oraz Artura Boruca, to pierwsza z tych drużyn powinna odnieść przekonujące zwycięstwo, chyba, że pokażą się oni taką nieskutecznością jak w meczu z drużyną ze stolicy Danii.

"Jestem pewien, że awansujemy, lecz musimy koncentrować się na każdym najbliższym meczu." - Twierdzi Ferguson, jednocześnie dodając iż do Glasgow jedzie po gładkie trzy punkty.

autor: Bartosz Cębrzyna źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady