Gabriel Magalhães przedłuża kontrakt z Arsenalem!

Gabriel Magalhães przedłuża kontrakt z Arsenalem! 06.06.2025, 12:45, Eryk Szczepański 2835 komentarzy

Gabriel Magalhães, obrońca Arsenalu, podpisał nową, długoterminową umowę, która zwiąże go z klubem aż do 2029 roku. Brazylijczyk dołączył do drużyny z północnego Londynu w 2020 roku i od tego czasu rozegrał 210 spotkań, zdobywając 20 bramek – więcej niż jakikolwiek inny defensor Kanonierów.

- Przybyłem tu jako młody zawodnik, a po prawie pięciu latach jestem bardzo szczęśliwy i wiele się nauczyłem - przyznał Gabriel. - Jestem z siebie dumny, to niesamowita podróż i cieszę się, że mogę ją kontynuować. Mam nadzieję, że zdobędę z tym klubem trofea, bo kocham Arsenal, a moja rodzina również darzy go sympatią.

- Arsenal to niesamowity klub i jestem dumny, że mogę podpisać nowy kontrakt. Uwielbiam ten klub, kibiców, moich kolegów z drużyny i stadion. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie. Razem idziemy w przyszłość.

Kanonierzy mogą pochwalić się najlepszą defensywą w Premier League przez dwa sezony z rzędu. Gabriel podkreślił znaczenie swojej współpracy z Salibą oraz bramkarzem Davidem Rayą: - To bardzo ważne, bo dużo razem pracujemy. To nie tylko ja, David czy Willy, to wszyscy - cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu.

KontuzjeTransfery autor: Eryk Szczepański źrodło: espn.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
adek504 komentarzy: 180606.06.2025, 14:51

@alexis1908 napisał: "nie Nadal uważam że Enrique w każdym aspekcie jest lepszym trenerem niż Arteta"

No i ok, masz do tego prawo, ja uważam że jest lepszy ale nie ma żadnej przepaści, a głównym jego atutem w stosunku do Artety do doświadczenie

@alexis1908 napisał: "dalej też uważam że z bramkostrzelnym napastnikiem jest łatwiej coś wygrać niż z Havertzem który często potyka się o własne nogi ."

Tak samo jak wyżej, to jest Twoje zdanie i je szanuje
Po części się zgadzam, ale w tym momencie nie ma takiego dostępnego na rynku i nasza taktyka jest inaczej ułożona, ale to nie zabrania wygrywać pucharów, bo wiele drużyn to udowodniło

@alexis1908 napisał: "A brak doświadczenia to jest ta wymówka która my tutaj sobie wmawiamy ."

Brak doświadczenia to po prostu chłodna analiza czemu rok temu odpadliśmy z LM, bo duryzna była na fali a jak wychodziła na mecze z Porto czy Bayernem to jakby ktoś im plątał nogi i wiele takich komentarzy było że odrobiliśmy te lekcje i w tym sezonie było już inaczej

alexis1908 komentarzy: 467906.06.2025, 14:43

@adek504: Nie nie Nadal uważam że Enrique w każdym aspekcie jest lepszym trenerem niż Arteta dalej też uważam że z bramkostrzelnym napastnikiem jest łatwiej coś wygrać niż z Havertzem który często potyka się o własne nogi . A brak doświadczenia to jest ta wymówka która my tutaj sobie wmawiamy .

Jacobe komentarzy: 2406.06.2025, 14:39

Szef zatrzymany. Jak odbuduje formę po kontuzji to chłop ma zadatki na zostanie legendą w tym klubie.

Pawelars komentarzy: 3606.06.2025, 14:31

@XandeR napisał: "Do Poniedzialku widze tu Kudusa i Gyokeresa albo udostępnie zawartość teczki na Artete i Garfielda."

Kudus fajnie ale kosztem Martina, a tego nie chcemy. U mnie priorytety jeżeli chodzi o atak to:
1) Sesko lub Gyökeres
2) Rodrigo lub Semenyo
3) Gibs-White lub Kudus

adek504 komentarzy: 180606.06.2025, 14:29

@alexis1908 napisał: "dobrze to wszystko przez doświadczenie nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji skoro ty nie widzisz ile Flick wyciągnął z barcy gdzie w sezon odbudował drużynę ktora była w kryzysie bez wydawania 100 mln co okienko jak Arteta . Ta mega doświadczona Barcelona osiągnęła półfinał LM wygrała Ligę Puchar i Superpuchar. My nie osiągnęliśmy nic to wszystko przez doświadczenie barca je ma my nie mamy juniorów XD"

To Ty się fiksujesz na jednych rzeczach
Najpierw na tym, że bez napastnika bramkostrzelnego nic się nie da osiągnąć, potem się okazało że jednak się da

Potem twierdziłeś, że Enrique to zjadł Artete, okazało się że nie było żadnej przepaści

Na koniec przeszlo na doświadczenie, chodziło o to, że rok temu zabrakło nam w LM doświadczenia
Finalnie Barcy też bo odpadła a nie wygrała LM

No i piłka nożna to całość nam zabrakło detali i tyle
Możesz być w odpowiednim miejscu i czasie i zrobić to jak Leicester, a możesz się dobijać jak LFC i z 97 pkt nie zdobyć pucharu takie życie

A najlepszym sposobem żeby coś zdobyć jest bycie cały czas w czołówce bo wtedy masz wszystkie potrzebne rzeczy żeby sobie pomóc i w końcu życie Ci odda to co zabierało przez ileś sezonow

Dzulian komentarzy: 325206.06.2025, 14:15

Kepa za 5 mln to klepać jeszcze dzisiaj. W tej cenie to nie wiem czy Tobiasza z Legii byśmy dostali.
Na nr 2 w sam raz. Lepszy od Neto czy Ryana którzy tu byli dwójkami

alexis1908 komentarzy: 467906.06.2025, 14:11

@adek504: dobrze to wszystko przez doświadczenie nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji skoro ty nie widzisz ile Flick wyciągnął z barcy gdzie w sezon odbudował drużynę ktora była w kryzysie bez wydawania 100 mln co okienko jak Arteta . Ta mega doświadczona Barcelona osiągnęła półfinał LM wygrała Ligę Puchar i Superpuchar. My nie osiągnęliśmy nic to wszystko przez doświadczenie barca je ma my nie mamy juniorów XD

Adi17 komentarzy: 370206.06.2025, 14:08

No i pięknie. Ja bym mu jeszcze przekazał opaskę kapitańską chociaż to jest nierealne.

XandeR komentarzy: 1041806.06.2025, 14:00

Do Poniedzialku widze tu Kudusa i Gyokeresa albo udostępnie zawartość teczki na Artete i Garfielda.

polishbrigadesx komentarzy: 1063906.06.2025, 13:54

No i spoko lecz wzmocnień ciągle brak.

Lamoreaux komentarzy: 375306.06.2025, 13:54

@miki9971:
Kurde, pierwsze słyszę o tym Dazn.
Liczyłem na jakieś eleven albo TVP Sport

arsenallord komentarzy: 31643 newsów: 11706.06.2025, 13:53

Tylko do 2029? Jestem rozczarowany. Liczyłem na kontrakt do 2050

miki9971 komentarzy: 7755 newsów: 206.06.2025, 13:48

@Lamoreaux napisał: "Wiecie jaka telewizja będzie prowadzić transmisje z tych klubowych sparingów świata?"

Jak informowaliśmy wcześniej, Klubowe Mistrzostwa Świata 2025 będzie można oglądać bezpłatnie na platformie DAZN. Teraz dziennikarz sportowy Jan Ciosek ujawnia: wszystkie mecze będą dostępne z polskim komentarzem!

Lamoreaux komentarzy: 375306.06.2025, 13:35

Wiecie jaka telewizja będzie prowadzić transmisje z tych klubowych sparingów świata?

youngboy komentarzy: 220806.06.2025, 13:33

@Damper: Ale czy na pewno? Na transfermarkcie ma wpisaną umowę do 2030, ale nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnej informacji w tej sprawie.

M4rcin komentarzy: 222806.06.2025, 13:23

Najlepsza wiadomość tego okienka

adek504 komentarzy: 180606.06.2025, 13:18

@alexis1908 napisał: "Przestań jakie mieli doświadczenie w LM odpadania w grupie ? Z doświadczonych ogranych graczy faktycznie w LM to mieli Ter Stegena i Lewego a i Szczęsnego bo przecież im się bramkarz posypał jeszcze . Flick z niedoświadczoną drużyną zrobił półfinał LM i wygrał dublet w 1 sezonie pracy bez procesu . A barca była w potężnym kryzysie po Xavim . 4 razy upokorzył Real nie wygrał upokorzył ;) mówisz o doświadczeniu trenera Flick do Bayernu wchodził bez doświadczenia wygrał z nimi potrójną koronę powiesz że Bayern był doświadczony no spoko ale to trzeba umieć te gwiazdy ogarnąć . To różni trenera wybitnego od dobrego i czy Arteta przeskoczy ten poziom zobaczymy . Bo jak w tym sezonie nic nie wygramy będzie miał kadrę taka jaka chce to już niczym się nie wybroni ."

Przecież Ci zawodnicy w większości jak my odpadli w poprzednim sezonie w fazie pucharowej i doszli w tym sezonie do tej samej fazy co my

Tam jest Lewy, De Jong, Pedri, Szczęsny, Martinez, Kounde którzy mieli rozegrane sezony w LM
U nas rok temu 80% składu to był pierwszy sezon w LM

No i z Flickiem taka sama sprawa, nie miał doświadczenia, ale chociaż drużyna miała
U nas zarówno trener nie miał jak i drużyna, po żadnej stronie nie było tego

Barney komentarzy: 2366506.06.2025, 13:12

Co do artykulu to Koscielny zdobyl wiecej bramek dla Arsenalu

Pikinier komentarzy: 40906.06.2025, 13:09

Opaska kapitana dla tego Pana, to najlepsze, co Arteta może zrobić dla tej drużyny przed rozpoczęciem nowego sezonu :)

Damper komentarzy: 365506.06.2025, 13:06

@Marcinafc93 napisał: "elegancko, teraz następni w kolejce: Saliba, Saka, Skelly, Nwaneri, Partey"

Nwaneri juz podpisal w tym roku.

youngboy komentarzy: 220806.06.2025, 12:58

Najlepszy obrońca zostaje. Świetna wiadomość i czekamy na kolejne podpisy.

Marcinafc93 komentarzy: 33401 newsów: 106.06.2025, 12:56

elegancko, teraz następni w kolejce: Saliba, Saka, Skelly, Nwaneri, Partey

Arsenal2004 komentarzy: 594106.06.2025, 12:56

Gabriel to jest jednak taki piłkarz i człowiek, którego każdy by chciał mieć w klubie. Bardzo go lubie, jest jednym z moich ulubionych pilkarzy Arsenalu. Jeden z najlepszych transferów jakie zrobiliśmy.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady