Gallas: Poradzimy sobie bez Henry'ego

Gallas: Poradzimy sobie bez Henry'ego 08.08.2007, 12:26, Patryk Bielski 0 komentarzy

William Gallas uważa, iż Arsenal z powodzeniem może radzić sobie w Premier League, bez swojej gwiazdy, Thierry'ego Henry, jak i także odeprzeć ataki o pierwszą czwórkę ze strony Tottenhamu Hotspur.

Gallas powiedział: "Jestem dobrym przyjacielem Thierry'ego i jego decyzja o odejściu nie zaskoczyła mnie zanadto, ponieważ ja cały czas z nim rozmawiam."

"To była jego decyzja, o przejściu i nikt nie powinien tego kwestionować. Każdy wie jak wielkim graczem on jest i jak dużo zrobił dla Arsenalu."

"Myślę, że on będzie szczęśliwy w Barcelonie - ale on odszedł i musimy iść naprzód."

"Musimy udowodnić, że możemy grać bez niego i jestem przekonany, iż gracze, których obecnie posiadamy są wystarczająco dobrzy, aby go zastąpić."

"Było dużo zamieszania wokół Tottenhamu i innych drużyn, które rzekomo miałyby skończyć ligę ponad Arsenalem... i dobrze, my to załatwimy."

"Tottenham chce zakończyć rozgrywki nad nami i my zrobimy wszystko, aby upewnić się, iż tak się nie zdarzy."

"Ale naszym celem nie jest skończenie nad Tottenhamem, lecz nad kimkolwiek, a co za tym idzie wygranie ligi."

źródło: TribalFootball.com

autor: Patryk Bielski źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady