Matthew Connolly wypożyczony do Colchesteru United!

Matthew Connolly wypożyczony do Colchesteru United! 09.07.2007, 12:02, Patryk Bielski 0 komentarzy

Jak informuje oficjalna strona Arsenalu Londyn, Arsenal.com obrońca "Kanonierów" Matthew Connolly został wypożyczony do zespołu grającego obecnie w rozgrywkach Championship, Colchesteru United na sezon 2007/2008.

19-letni Connolly przedarł się do pierwszego składu drużyny Arsene'a Wengera w październiku w rozgrywkach Carling Cup, kiedy Arsenal pokonał West Bromwich Albion. Wtedy to Anglik rozegrał pełne 90 minut. Matthew pojawił się także na boisku podczas wygranej "bitwy" z Liverpoolem na Anfield Road aż 3-6!

Matthew w poprzednich dwóch sezonach był podstawowym zawodnikiem zespołu rezerw "Kanonierów" występując w nich nawet jako kapitan. W ostatnim czasie wystąpił 11 razy w drużynie Neila Banfielda od pierwszych minut.

Sezon 2006/2007 był eksplozją wydarzeń dla młodego Anglika. W lipcu Matthew zagrał w meczu pożegnalnym Dennisa Bergkampa na Emirates Stadium. Szkolił się także z kadrą angielskiej reprezentacji, ponieważ Ci przygotowywali sie do towarzyskiego meczu z Holandią rozgrywanego w listopadzie. W późniejszym okresie został wypożyczony do drugoligowego AFC Bournemouth gdzie 7 razy pojawił się na boisku.

Każdy w Arsenalu chciałby życzyć Matthew szczęścia w następnym sezonie w barwach Colchesteru United.

źródło: Arsenal.com

autor: Patryk Bielski źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady