McLintock: Boję się, że Henry odejdzie

McLintock: Boję się, że Henry odejdzie 21.05.2007, 09:52, Mateusz Kolebuk 0 komentarzy

Frank McLintock przyznaje, że jeżeli Henry opuści Arsenal tego lata, to nie będzie to żadna niespodzianka.

Henry jest łączony z gigantem La Liga, FC Barceloną po spędzeniu rozczarowującego sezonu z Kanonierami.

Franzuz jest niezadowolony z powodu kontuzji i mówi się, że jest wściekły z powodu niepowodzenia klubu.

McLintock wierzy, że Arsenal poradzi sobie bez Henry'ego, ale wie, że potrzeba wyjątkowego gracza, aby zastąpić ich rewelacyjnego kapitana.

Były obrońca The Gunners powiedział: ,,To będzie bardzo trudne zadanie dla kogoś. Prowadzone są rozmowy z Samuelem Eto'o, który jest dobrym napastnikiem, ale byłoby jeszcze lepiej gdyby przeszedł tu i grał razem z Henry."

,,Wiele rzeczy rozczarowały Henry w tym sezonie. On był najlepszym graczem w Arsenalu przez ostatnie pięć lat, kto wie czy nie najlepszym kiedykolwiek. Zwykle zdobywał około 25 goli. Ten sezon był dla niego całkowicie nieudany i nigdy nie pokazał swej najwyższej dyspozycji. Jak dobrze pójdzie, to w następnym sezonie powróci do szczytnej formy." - zakończył Szkot.

źródło: The Sun

autor: Mateusz Kolebuk źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady