Najnowsze wieści z klubu

Najnowsze wieści z klubu 16.04.2020, 09:37, Patryk Bielski 4249 komentarzy

Na oficjalnej stronie Kanonierów pojawiło się oświadczenie dotyczące bieżącej sytuacji na The Emirates. Oto jego treść:

"Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i dbacie o siebie w tym trudnym okresie. Każdy w klubie chciałby serdecznie podziękować pracownikom służby zdrowia i wszystkim tym, którzy niestrudzenie pracują, by zapewnić nam bezpieczeństwo i wsparcie.

Podczas gdy zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich jest naszym priorytetem, oczywiście w pełni koncentrujemy się także na ochronie naszego wspaniałego klubu i ludzi w czasach kryzysu. Koronawirus ma bezpośredni wpływ na każdą branżę i organizację, w tym futbol i Arsenal. Niektórzy z naszych pracowników zachorowali, to samo tyczy się ich rodzin i znajomych. Wciąż nie wiadomo, jak to wszystko się zakończy.

Nasze wyzwania
Zawieszenie piłki nożnej i szeroki wpływ wirusa na gospodarkę światową oznaczają, że wiele naszych źródeł przychodów jest obecnie wstrzymanych lub zagrożonych. Zawsze staraliśmy się działać w oparciu o to, że pieniądze, które zarabiamy, są reinwestowane w zespół, klub i naszą przyszłość. Potencjalne skutki obecnej sytuacji na źródła przychodów wywierają presję na nasz model operacyjny.

Wiemy, że kryzys minie i wszystko wróci do normy, ale nie możemy określić, kiedy to nastąpi. Wpływ finansowy jest znaczący, dlatego musimy być odpowiedzialni i działać już teraz, aby jak najlepiej chronić Arsenal przed tym, co może wydarzyć się w najbliższych miesiącach. Oczywiście to jeden z najtrudniejszych okresów w naszej blisko 134-letniej historii.

Co robimy?
Nasi właściciele, Kroenke, Sports & Entertainment, w pełni wspierają klub w tych trudnych czasach. Starannie kontrolujemy także nasze koszta. Zatrzymaliśmy większość wydatków kapitałowych i cały czas monitorujemy koszta operacyjne. Na początku tego miesiąca nasz zespół kierowniczy dobrowolnie zgłosił chęć redukcji jednej trzeciej swoich zarobków w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie otaczających nas ludzi. Ich jedność i determinacja nie znają granic, mimo że bardzo wielu z nich stoi przed wyzwaniem braku pracy, gdy sezon jest zawieszony. Mamy szczęście, że możemy liczyć na ich zaangażowanie i współpracę.

Stale kontaktujemy się z naszymi pracownikami poprzez wideokonferencję, newslettery i spotkania zespołu. Wyjaśniliśmy im, że nie rozważamy zwolnień i jesteśmy w pełni skoncentrowani na ochronie ich dobrobytu, miejsc pracy i wynagrodzeń. Wszyscy nasi pracownicy otrzymają pełne pensje i nie planujemy tego zmieniać. Na chwilę obecną nie zamierzamy skorzystać z rządowego programu pokrycia części wynagrodzeń dla pracowników wysyłanych na przymusowy urlop.

Oprócz stałych pracowników, wypłaty obejmą również ludzi pracujących dorywczo, którzy znajdują się na naszej liście płac do końca maja. Oznacza to, że ci, którzy pracują dla nas w dni meczowe, otrzymają zapłatę za wszystkie cztery spotkania Premier League, które zostały przełożone, a także za kolejne, jeśli po wznowieniu rozgrywek się w nie zaangażują.

Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom handlowym. Podobnie jak w Arsenalu, wiele osób boryka się z problemami związanymi z wirusem. Ich ciągłe wsparcie dla naszego klubu jest bardzo cenne i doceniamy je.

Nasi piłkarze
Zawodnicy byli bardzo zajęci w tym trudnym okresie. Ciężko pracują w domu zarówno nad swoją kondycją, jak i taktyką, podczas gdy treningi są zawieszone. Piłkarze, trener oraz sztab szkoleniowy zgodzili się na obniżkę swoich pensji.

Nasi fani
Wiemy, że miliony fanów na całym świecie bardzo tęsknią za meczami. Wrócimy do akcji w odpowiednim czasie i z pewnością będzie to niezapomniany dzień.

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących zakończenia tego sezonu i rozpoczęcia kolejnego. Bilety na bieżące rozgrywki 2019/20 będą obowiązywały na przełożone spotkania. Wraz z Premier League jesteśmy zdeterminowani, by dokończyć ten sezon, kiedy będzie to bezpieczne.

Jeśli przyjdzie nam grać przy pustych trybunach lub mecze zostaną całkowicie anulowane, oczywiście wszyscy otrzymają zwrot kosztów za bilety. Niedługo poinformujemy o dalszych szczegółach. Na ten moment nie jesteśmy też w stanie określić, kiedy rozpocznie się sprzedaż wejściówek sezonowych na kolejny sezon.

Nasza społeczność
W tych trudnych chwilach staramy pomagać się ludziom zarówno lokalnie, jak i za granicą. Niezależnie od tego, czy tyczy się to dostarczenia 15 ton niezbędnych zapasów w Islington, pomocy NHS czy wsparcia osób w tak odległych miejscach jak Jordania i Indonezja za pośrednictwem naszej fundacji. Wiemy, że rodzina Arsenalu pozostaje zjednoczona w tym światowym kryzysie. Przejdziemy przez to i wrócimy do oglądania gry, którą wszyscy kochamy, kiedy tylko będzie to możliwe.

Uważajcie na siebie i bądźcie bezpieczni.

Victoria Concordia Crescit."

autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Patriko komentarzy: 617503.05.2020, 21:04

@TlicTlac napisał: "Giroud jak dla mnie to lepszy napastnik z ery gry Arsenalu niż Lacazette - może Alex jeszcze się rozwinie, oby (w Arsenalu).

To są dwa różne typy zawodników, ale jeśli porównywać ich umiejętności w ataku - to są bardzo zbliżone - podobne statystyki - jednak ze względu na warunki fizyczne dają coś innego; jak dla mnie mimo wszystko Giroud był bardziej uniwersalny - dawał jednak więcej opcji, klepa też świetna - presować też potrafił (bramka po błędzie Boruca między innymi);

a tak poza tym - Giroud dawał dużo więcej w obronie - to ile on piłek wybił ze swojego pola karnego - podejrzewam, że może nawet więcej sumarycznie niż obrońcy."

Ja mam z Giroud ten problem, że wielu uważa go za walczaka a mnie nie raz krew zalewała jak przechodził obok meczów obojętnie kiedy Arsenalowi w ogóle nie szło(jak i ten wypuszczony jęzor po kolejnych zmarnowanych sytuacjach, Ramsey miał ten sam głupi nawyk), Lacazette zwłaszcza w tym sezonie często był pod formą, ale on faktycznie zawsze walczy na tym boisku. Mi się wydaję, że jakby wrzucić Alexa do drużyny z lat 2012-2016 która grała w LM i była wstanie walczyć i wywalczyć chociażby puchar Anglii to zrobiłby lepsze liczby od Giroud, a niestety trafił na najgorszy Arsenal w XXI wieku, a że nie jest takim goleadorem jak Obama dlatego obraz jego umiejętności jest trochę wypaczony, Lukaku też dużo dawał w Evertonie, w United był wyśmiewany i gdy trafił znowu do odpowiedniej drużyny zaczął udowadniać, że nie jest zwykłym przeciętniakiem.

arsenallord komentarzy: 32270 newsów: 11703.05.2020, 21:00

@Walcott32: Moja narzeczona cały czas coś sprzedaje /kupuje przez te aplikacje i jest bardzo zadowolona.

Walcott32 komentarzy: 10603.05.2020, 20:38

Cześć. Zamawiał ktoś coś przez aplikacje Vinted? Jak tam z przesylka i kontaktem ? I czy się opłaca?

Slaviola komentarzy: 1237903.05.2020, 20:17

@Rafson95:

XDDD

Rafson95 komentarzy: 1062503.05.2020, 19:54

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/05/jpddrad5GYQzoTHq4MQuARbtC22oqzGM.mp4?fbclid=IwAR0KCloaybArHfuaZNLfaP7UvafAt72TYdKA1BDxvri3LiTOxnpe37OPfKI

MadMax14 komentarzy: 277403.05.2020, 19:45

@gnabry_: Jaki Krkic? Tam jest szczególne miejsce dla Kalou.

gnabry_ komentarzy: 5824 newsów: 103.05.2020, 19:21

@MadMax14: Mi się od dawna marzy środek Ramsey-Xhaka-Kessie, a przed nimi Bojan Krkić.

gbn komentarzy: 466003.05.2020, 19:11

Pany gdzie mogę znaleźć stare bajki typu Thundercats czy GI Joe, chodzi o pelnometrazowki ktoś coś ?

MadMax14 komentarzy: 277403.05.2020, 19:08

Mimo tego, że pamiętam jak momentami irytujący był Ramsey to brakuje go w Arsenalu.
Zwłaszcza, że patrząc na naszych obecnych zawodników grających w pomocy to wyróżniałby się tam bez trudu.
Patrząc kogo Arsenal kupił na miejsce Ramseya a raczej nie kupił to jednak z perspektywy czasu dałbym mu ten nowy kontrakt.

Dominik11 komentarzy: 2110603.05.2020, 19:02

https://www.youtube.com/watch?v=jGt_i1OAdY8

Rambo i Szczęsny.

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282103.05.2020, 18:55

@metjuAFC: When They See Us i Unbeleviable bardzo polecam z tej listy.

metjuAFC komentarzy: 6444 newsów: 103.05.2020, 18:28

@polandblood: dzięki wielkie, z pewnością coś z tej listy wybiorę.

gnabry_ komentarzy: 5824 newsów: 103.05.2020, 18:18

@wojt3q: A kto byłby twoim wymarzonym kandydatem? Patrzą na avatar, zapewne Kwaśniewski.

polandblood komentarzy: 12008 newsów: 103.05.2020, 18:14

@metjuAFC: jeśli interesują Cie True Crime'y to Making a Murderer, When They See us czy The Staircase. Poza tym np. Alias Grace, Seven Seconds, Narcos, Unbeleviable, F1 Drive to Survive, Tabula Rasa, The Haunting of Hill House.

FabsFAN komentarzy: 25250 newsów: 303.05.2020, 18:09

@DexteR_000 napisał: "Sluchaj synek, nie wlasnie dlatego Niemcy sa "potega swiatowa" a Polacy robia za "miske ryzu". Od poczatku 2WS Polska jest jeb^ w dupe przez swiat. Po wojnie bylismy pod panowaniem czerwonej choloty se wschodu a teraz z zachodu."

No i w 16 lat "pod panowaniem czerwonej choloty z zachodu" rozwinelismy sie mocniej niz wiekszosc panstw swiata.

metjuAFC komentarzy: 6444 newsów: 103.05.2020, 17:52

@polandblood: skończony, taki którego można obejrzeć od początku do końca bez czekania na kolejne odcinki.

Bezel3012 komentarzy: 14403.05.2020, 17:43

Oglądacie Bate?

polandblood komentarzy: 12008 newsów: 103.05.2020, 17:13

@metjuAFC: W sensie, że już skończony serial czy, że aktualnie nie wychodzą nowe odcinki?

Dominik11 komentarzy: 2110603.05.2020, 16:56

@Pablo11: Jeśli Auba zostanie jestem na tak.

ZelGrey komentarzy: 252403.05.2020, 16:43

A widzieliście jakieś dziwne pomysły, żeby dokończyć sezon Premier League w Australii? :p

Pablo11 komentarzy: 82603.05.2020, 16:42

Według informacji La Razon, jednej z większych gazet w Hiszpanii, wymiana na linii Partey - Lacazette jest możliwa - Atletico bardzo lubi profil Lacazette'a, a Francuz jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do wzmocnienia ich ofensywy w przyszłym sezonie. Atletico zdaje sobie sprawę z chęci Parteya do wysłuchania ofert ze strony Arsenalu oraz Manchesteru United w letnim okienku transferowym.

metjuAFC komentarzy: 6444 newsów: 103.05.2020, 16:33

Panowie możecie polecić jakiś kompletny serial na Netflixie? Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby nie czekać na kolejne odcinki. Oglądałem z żoną "Suits" i w sumie jest całkiem niezły ale teraz czekamy na kolejny sezon.

Ranczomen komentarzy: 1316203.05.2020, 15:50

Wolałbym zagłosować na FabsFana niż na Kidawe xD

DexteR_000 komentarzy: 771503.05.2020, 15:29

@FabsFAN: Sluchaj synek, nie wlasnie dlatego Niemcy sa "potega swiatowa" a Polacy robia za "miske ryzu". Od poczatku 2WS Polska jest jeb^ w dupe przez swiat. Po wojnie bylismy pod panowaniem czerwonej choloty se wschodu a teraz z zachodu.

Kredens komentarzy: 405703.05.2020, 15:29

ta Kidawa Błońska to niezła porażka jak dla mnie, nie wiem jak można chcieć głosować na taką Babę, nawet mając po drugiej stronie Kaczora to bym się zastanawiał

DexteR_000 komentarzy: 771503.05.2020, 15:25

@ZielonyLisc: XD TO w koncu na kidawe czy blonska

DexteR_000 komentarzy: 771503.05.2020, 15:24

@Dominik11: Chcialem powiedziec, ze ogolem to cale te masz racje, ale ogolem to idziesz ogolnikowo chcialem powiedziec, dziekuje

Zolno (zawieszony) komentarzy: 36403.05.2020, 15:20

Chelsea złożyła ofertę za Osimhen w wysokości 75 mln funtów(razem z bonusami).

Ciekawie.

Dominik11 komentarzy: 2110603.05.2020, 15:15

Ja w tym roku głosuje na Konfederację, widać ze oni coś chcą zrobić. A Pis chce powiększyć podatki i wprowadzać nowe.

Niestety Konf nie ma szans a dlaczego? Bo takie telewizje jak TVP i ich blokuje a kochają PIS i ich pokazują.

Młodzi powinni iść za Konfederacją.

ZielonyLisc komentarzy: 2104303.05.2020, 15:06

Ja tam głosuje na Kidawę Błońską!!! Oby tylko Kaczor nie wygrał

grzegorz1211 komentarzy: 1049003.05.2020, 15:01

@NineBiteWolf napisał: "Deschamps preferował Girouda, bo dla niego napastnik zaczyna się od 1,85 m"
Ben Yedder 170 cm

grzegorz1211 komentarzy: 1049003.05.2020, 14:56

@NineBiteWolf: Już pomijając Griezmanna zmiennikiem Girouda jest Ben Yedder który ma 170 cm. Szach, mat kolego

mallen komentarzy: 2124403.05.2020, 14:48

Czyli pewnie tam Mesut odejdzie ale oczywiście za free.

DanielDaniel komentarzy: 45903.05.2020, 14:48

@NineBiteWolf napisał: "Powołania do repry to żaden wyznacznik, np. Loew na ostatni Mundial wolał powołać przeciętnego Draxlera niż fenomenalnego Sane.

A Deschamps preferował Girouda, bo dla niego napastnik zaczyna się od 1,85 m, tyle."

Deschamps jeśli, już kogoś powołuje to łatwo nie rezygnuje. Ciężko wejść do kadry Francji ale jak widać na przykładzie żwirka (żałuję, że nie u nas go nie ma) nawet bez regularnej gry można się tam utrzymać. A Francja ma w czym wybierać.

mallen komentarzy: 2124403.05.2020, 14:47

Acun Ilıcalı, turecki przedsiębiorca oraz bliski przyjaciel Özila: "Pojawiły się zapytania o Mesuta z Fenerbahçe, chcą aby dla nich grał. Uważam, że może to oznaczać w przyszłości dobre rzeczy. Kocham Mesuta, chciałbym powiedzieć więcej, ale nie mogę."

FabsFAN komentarzy: 25250 newsów: 303.05.2020, 14:46

@DanielDaniel napisał: "Problem w tym, że Unia ingeruje zbyt mocno w wewnętrzne sprawy państw. UE ma swój światopogląd, który jest sprzeczny z pogladami wielu Polaków."

Niesamowity argument. Wlasnie dlatego Niemcy sa potega finansowa, a Polacy robia za miske ryzu xD

FabsFAN komentarzy: 25250 newsów: 303.05.2020, 14:45

@NineBiteWolf:
a Lacazette nie gralby jako drugi napastnik za Griezmanna, gdyby dostal powolanie? Chyba podobnie chcial go potencjalnie ustawiac Simeone w Atletico, bo wie, ze Francuz sam na 9 jest slaby

DanielDaniel komentarzy: 45903.05.2020, 14:45

@NineBiteWolf napisał: "Dokładnie, przecież groźby o Polexicie to klasyczne wymachiwanie szabelką, typowo polska postawa (a akurat Bosak jest narodowcem, przypadek?). Wolałbym, by Polska starała się zbudować w Unii wysoką pozycję, by być w stanie wpływać na sposób, w jaki ta organizacja funkcjonuje, tyle. Odłączenie się postawiłoby nas na marginesie, zbliżyło do państw pokroju Ukrainy czy Białorusi."
Problem w tym, że Unia ingeruje zbyt mocno w wewnętrzne sprawy państw. UE ma swój światopogląd, który jest sprzeczny z pogladami wielu Polaków. Czytałem jakiś czas temu badania, że 70% euroentuzjaztów i 70% eurosceptyków mieli dokładnie takie samo zdanie na temat Unii. Z tego co kojarzę będziemy za ten rok między 30-40 miliardów na plus jeśli chodzi o dotacje i składki. Warto wiedzieć, że samo wejście do Unii zwiększyło biurokracje o 30%, którą też trzeba utrzymać. Unia działa źle, ale nie możemy w obecnych realiach jej opuścić. Całe szczęście, że europarlament nic nie może. Nas krytykują za sądy, a bardzo nie protestowali gdy w Hiszpanii uchwalone domniemanie winy mężczyzny. Boję się tylko, że jeśli Unia stanie się jednym wielkim super państwem, to wielkie państwo europejskie pójdzie bardziej w stronę Orwella i Wnuka-Lipińskiego niz rzekomej wolności.

grzegorz1211 komentarzy: 1049003.05.2020, 14:42

@NineBiteWolf: Mbappe ma 178 cm wzrostu, to może też mi wyjaśnisz jakim cudem był w reprezentacji Deschampa

grzegorz1211 komentarzy: 1049003.05.2020, 14:39

@NineBiteWolf: A Griezmann ma 185 cm wzrostu ???

TlicTlac komentarzy: 611703.05.2020, 14:34

Giroud jak dla mnie to lepszy napastnik z ery gry Arsenalu niż Lacazette - może Alex jeszcze się rozwinie, oby (w Arsenalu).

To są dwa różne typy zawodników, ale jeśli porównywać ich umiejętności w ataku - to są bardzo zbliżone - podobne statystyki - jednak ze względu na warunki fizyczne dają coś innego; jak dla mnie mimo wszystko Giroud był bardziej uniwersalny - dawał jednak więcej opcji, klepa też świetna - presować też potrafił (bramka po błędzie Boruca między innymi);

a tak poza tym - Giroud dawał dużo więcej w obronie - to ile on piłek wybił ze swojego pola karnego - podejrzewam, że może nawet więcej sumarycznie niż obrońcy.

@Simpllemann:

skończyłeś tym argumentację, że z gorszymi zawodnikami jest "gorzej";
tak samo Lukaku w Evertonie miał dużo lepsze statystyki niż w United.

@@ W sumie to rzadko zawodnicy strzelający multum bramek - przechodząc do lepszego zespołu - poprawiają swoje statystyki (lub trzymają stałą formę) - w sumie to przychodzi mi na myśl C.Ronaldo, Suarez, może Aguero?

grzegorz1211 komentarzy: 1049003.05.2020, 14:29

@NineBiteWolf: Porównywanie Laca i Girouda podsumował już Didier Deschamps, powołaniami do repry

DanielDaniel komentarzy: 45903.05.2020, 14:29

Poza tym przypominam, że Prezydentem Polski swego czasu był elektryk.

DanielDaniel komentarzy: 45903.05.2020, 14:27

@wojt3q napisał: "Studiował i to na Harvardzie, a nie jakimś Katolickim Uniwersytecie Lubelskim czy czymś podobnym. Oczywiście również nie ukończył.

W niektórych branżach studia nie są wyznacznikiem, ale pewne drzwi w życiu są po prostu zamknięte dla osób bez studiów. Już nie wspominając o tym że mało kto ma chęci i motywację aby nauczyć się pewnych rzeczy. W pewnych miejscach studia po prostu są wymagane i pracodawca nie będzie sprawdzał, czy uczyles się z książek, wymaga papieru, a dalej również potwierdzenia umiejętności praktycznych. Np. ekonomia nie jest tak prosta, jak słynne likwidowanie podatków, a potem tworzenie parówkowego imperium.

A dodatkowo Gates po prostu pracował. Stworzył najbardziej wartościową w tej chwili firmę na świecie. Nie utrzymywała go rodzina dopóki nie został posłem xd więc co to w ogóle za porównania do Gatesa.

No i dzięki za psychoanalizę na podstawie mojego awatara. Argumentum ad lewakum xD"

To ty wysmiewałeś Bosaka, że nawet studiów nie ogarnął i nic nie osiągnął, więc podałem ci skrajny przykład, że bez ukonczonych studiów można coś zrobić i nie są one żadnym wyznacznikiem. Myślę, że jeżeli ktoś się czymś pasjonuje i jest świetnym samoukiem to w końcu i bez studiów dopnie swego.
Psychoanaliza na podstawie avatara? Gościu masz tęcze, która jest oczywistym naprowadzeniem w dyskusji o polityce. Co więcej nie zaprzeczyłeś, że jesteś opcją Biedroń. Pytałem o twojego kandydata i liczyłem, że odpowiesz. Wolałeś googlować gdzie studiowali Gates i Bosak i atakować frazesami o studiach. Myślę, że sam wysnułeś wniosek, że jestem korwinistą pisząc o parówkowym imperium.

Traitor komentarzy: 10534 newsów: 2403.05.2020, 14:21

@wojt3q:

No to ma poziom walcotta i aubameyanga u boku, grał z ramseyem/torreira i innymi - to z kim grał Giroud, bo juz nie pamietam. Z Cristiano Ronaldo? Alexis w ostatnim sezonie w Arsenalu nie był juz wybitny, a i tak był najlepszym zawodnikiem

mallen komentarzy: 2124403.05.2020, 14:20

Lista zawodników których Arsenal sondował w kontekście sprowadzenia na The Emirates w ciągu ostatniego roku. Większość z nich została poddana dokładnej obserwacji, przeszła kilka etapów selekcji, a nawet rozpoczęły się rozmowy pomiędzy klubami w ich sprawie.

-Max Aarons*,

-Ben Godfrey*,

-Issa Diop,

-Dayot Upamecano*,

-Gabriel Magalhães,

-Lukas Klostermann,

-Ibrahima Konate,

-Axel Disasi*,

-Boubakary Soumare*,

-Thomas Partey*,

-Nabil Fekir,

-Orkun Kocku*,

-Jonathan David*,

-Odsonne Edouard*,

-Moussa Dembele,

-Mauro Icardi,

-William,

-Wilfried Zaha,

-Ryan Fraser,

-Layvin Kurzawa,

-Thomas Lemar*,

-Luka Jović*,

*-poważne zainteresowanie, rozmowy między klubami w ich sprawie

London Sources

FabsFAN komentarzy: 25250 newsów: 303.05.2020, 14:15

@Simpllemann napisał: "Aubameyang gra z tymi samymi zawodnikami i drugi sezon z rzędu walczy o tytuł najlepszego strzelca w Anglii."

bedac zepchnietym na skrzydlo przez slabszego zawodnika

Simpllemann komentarzy: 53000 newsów: 52403.05.2020, 14:14

Aubameyang gra z tymi samymi zawodnikami i drugi sezon z rzędu walczy o tytuł najlepszego strzelca w Anglii.

FabsFAN komentarzy: 25250 newsów: 303.05.2020, 14:11

Giroud jest lepsza 9 niz Lakazet i to w ogole nie podlega dyskusji. W przeciwienstwie do Oleksadra potrafil rowniez zdobywac trofea w druzynach, w ktorych wystepowal.

Traitor komentarzy: 10534 newsów: 2403.05.2020, 14:02

@ZelGrey:

Grajac w reprezentacji Giroud też miał lepszych partnerów? Lacazette w 16 spotkaniach 3 gole.

Już bez przesady. Lacazette też ma dobrych zawodników koło siebie. Gra z jednym z najlepszych napastników w Europie, pół sezonu grał z Alexisem, ktory jeszcze grał dobrze - ma teraz Pepe i innych. Giroud też grywał z Sanogo, Gervinho, czy innymi tuzami futbolu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady