Nelson: Musisz utrzymać nerwy na wodzy
09.04.2018, 15:53, MVTI
10 komentarzy
Reiss Nelson zaliczył wczoraj swoje drugie spotkanie na szczeblu Premier League w barwach Arsenalu. Młody Anglik znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Southamptonem. 18-latek zagrał 64 minuty we wczorajszym spotkaniu. Oto co miał do powiedzenia po tamtym meczu:
- Jestem bardzo szczęśliwy. Ciężka praca popłaca, więc czuję się podekscytowany faktem, że wystąpiłem drugi raz w angielskiej ekstraklasie. Będę kontynuował to, co zacząłem.
- To był normalny tydzień w moim harmonogramie, jak zwykle trenowałem z pierwszą drużyną. W czwartek rozmawiałem z menadżerem i powiedział mi, że być może uwzględni mnie w selekcji na najbliższy mecz. Miałem w głowie fakt, że mogę wystąpić od pierwszych minut, więc ciężko pracowałem na piątkowym treningu, a potem okazało się, że zaczynam w wyjściowym składzie. Byłem z tego powodu bardzo zadowolony.
- Potraktowałem ten mecz normalnie, nie ciążyła nade mną żadna presja. Myślę, że to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Występując w Premier League, czy Lidze Europy, musisz wykazać się spokojem i nie dać ponieść się emocjom. Starasz się zagrać zwykłe spotkanie.
Nelson wypowiedział się także o rzucie wolnym, który wykonywał wczoraj Granit Xhaka. Anglik bije stałe fragmenty gry w zespole U-23.
- Chciałem uderzyć ten rzut wolny! To jedna z tych rzeczy, którą pragnę zrobić następnym razem!
źrodło: arsenal.com
8 godzin temu 1 komentarzy

8 godzin temu 1 komentarzy

12 godzin temu 6 komentarzy

12 godzin temu 0 komentarzy

12 godzin temu 3 komentarzy

11.05.2025, 19:39 5 komentarzy

11.05.2025, 16:37 1 komentarzy

11.05.2025, 09:50 2 komentarzy

11.05.2025, 09:48 2 komentarzy

11.05.2025, 09:46 3 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja bym go wypożyczył, żeby chłopak regularnie się ogrywał - bo ma predyspozycje na bardzo fajnego gracza.
Dawać mu ten kontrakt i niech się chłopak rozwija
Być może coś z niego będzie
Reiss musi dopracować jakąś kiwkę, trick, pomysł na przechodzenie przeciwników.
Na skrzydle trzeba być zdecydowanym.
Ma potencjał, ale musi zacząć go przerabiać na konkretny koks.
@JaroKanonier: Pewnie tak,ale mozna to roznie interpretować,wolałbym zeby powiedział to co napisałem nizej,bardziej do mnie takie słowa trafiają,jednak nie ma co sie rozbijać na drobne i tak najwazniejsze jest to co prezentuje na boisku.
@Elastico07: chyba chodziło mu o to, że chciał nie myśleć o tym, w jakim spotkaniu gra, podejść do niego jak do normalnego meczu młodzieżówki
"Starasz się zagrać zwykłe spotkanie" Jak on to mogl powiedziec ? To zdanie powinno brzmieć,starasz sie zagrać nie zwykłe i najlepsze spotkanie"
Myślałem, że przebojem wedrze się do pierwszego składu tak jak Bellerin, ale chyba mu jeszcze trochę brakuje. Wczoraj był jakoś mało widoczny.
To jest typowy skrzydłowy, a my w aktualnej formacji nie mamy takowych. Też mi się wydaje, że powinien iść na loan ale gdzie, może jakiś beniaminek ?
Fajnie, że kręci się niedaleko meczowej 18-tki, ale jeszcze sporo pracy przed Anglikiem. Albo w przyszłym sezonie odważniej na niego stawiamy (a nie jedynie puchary), albo niech idzie na wypożyczenie do Championship (bądź innego kraju) i się ogrywa.