Noni Madueke podkreśla siłę zespołu

Noni Madueke podkreśla siłę zespołu 11.12.2025, 13:34, Mateusz Kolebuk 0 komentarzy

Arsenal pokazał klasę w meczu wyjazdowym z Club Brugge, a Noni Madueke był prawdziwą gwiazdą tego wieczoru. Skrzydłowy zdobył dwie bramki, z czego pierwsza mogłaby spokojnie kandydować do miana Gola Sezonu dla Kanonierów. Po meczu Madueke został uhonorowany nagrodą UEFA dla najlepszego zawodnika spotkania oraz wyróżnieniem od samego Arsenalu. Dodatkowo, znalazł się w gronie nominowanych do tytułu Piłkarza Tygodnia Ligi Mistrzów.

Mimo zasłużonych pochwał, Madueke nie zapomniał o drużynie.

- Jesteśmy zgrani, to najważniejsze - podkreślił. - Chcemy, żeby każdy z nas dobrze się spisywał, wiemy, że mamy mnóstwo minut do rozdysponowania. Wszędzie w składzie mamy topowych zawodników.

- To chodzi o nas wszystkich jako kolektyw, a nie o jednostki. Każdy ma swoją rolę do odegrania, i to jest piękne w tej drużynie - dodał Madueke, co potwierdził swoją reakcją po pierwszym golu, biegnąc świętować razem z ławką rezerwowych i sztabem.

Oprócz świetnej formy Madueke, środowy wieczór przyniósł także więcej informacji na temat jego niedawnej kontuzji. Choć wcześniej mówiło się o urazie kolana, dopiero teraz dzięki opatrunkowi noszonemu przez zawodnika można przypuszczać, że chodziło o uszkodzenie więzadła MCL.

Kibice Arsenalu z pewnością cieszą się z powrotu Madueke do pełni formy i liczą, że jego skuteczność w Lidze Mistrzów szybko przełoży się na występy w Premier League.

Club BruggeKontuzjeNoni Madueke autor: Mateusz Kolebuk źrodło: dailycannon.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady