Oficjalnie: Noni Madueke Kanonierem!

Oficjalnie: Noni Madueke Kanonierem! 20.07.2025, 06:25, Adam Cygański 1680 komentarzy

Arsenal Football Club oficjalnie potwierdził pozyskanie Noniego Madueke, który podpisał z londyńskim klubem długoterminowy kontrakt. 23-latek trafił na The Emirates z Chelsea, w barwach której rozegrał 92 mecze.

Madueke swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w młodzieżowych drużynach Crystal Palace i Tottenhamu, skąd w 2018 roku przeniósł się do holenderskiego PSV Eindhoven. Tam radził sobie bardzo dobrze i już jako 17-latek przebił się do pierwszego składu, a łącznie w drużynie Boeren rozegrał 80 meczów, czym w styczniu 2023 roku zapracował sobie na transfer do wspomnianej Chelsea.

Po tym transferze Madueke dzięki swoim występom otrzymał powołanie do reprezentacji Anglii, w której zadebiutował w październiku ubiegłego roku przeciwko Finlandii. Łącznie do tej pory rozegrał siedem spotkań w barwach Lwów Albionu.

- Jesteśmy zachwyceni, że udało nam się sfinalizować transfer tak utalentowanego młodego zawodnika. Jego występy i ich ilość w ostatnich latach odzwierciedlają jego jakość. Noni to dynamiczny i wszechstronny skrzydłowy bardzo dobrze wyszkolony technicznie, który znacząco wzmocni nasz skład - tak o tym transferze mówił dyrektor sportowy Kanonierów - Andrea Berta, z kolei Mikel Arteta dodał:

- Noni to ekscytujący i silny młody zawodnik, którego występy i statystyki z ostatnich sezonów potwierdzają jego umiejętności. To jeden z najbardziej utalentowanych skrzydłowych w Premier League, a w wieku 23 lat jest już bardzo doświadczonym graczem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym transferem - powiedział hiszpański menedżer.

Madueke w barwach Arsenalu będzie występował z numerem "20" na koszulce, a do reszty drużyny dołączy na początku sierpnia, gdy ta wróci z tournée po Azji.

Noni MaduekeTransfery autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:36

Jeśli frustrujące opóźnienie będzie się przedłużać, Arsenal rozważy pozostawienie Gyokeresa w Londynie zamiast wysyłania go osobiście do Azji, aby chronić jego kondycję przed nowym sezonem Premier League.

@RyanTaylorSport

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:33

@Lysy1111 napisał: "Ja sądzę że pomiędzy trzema drużynami rozegra się walka o mistrza,ja nie wykluczam City.
Mimo wszystko to Liverpool będzie groźniejszy moim zdaniem.
Po nich Chelsea i Newcastle"

Nie lekceważ też mułów, nie grają w żadnych rozgrywkach poza liga i pucharami krajowymi;)

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:32

@vitold napisał: "Czarno-białe kolory na początek, taka smętna muzyczka w tle, przerażeni kibice - smutni."
Mogliby zatrudnić kamo99111

Lysy1111 komentarzy: 101120.07.2025, 10:32

@Garfield_pl napisał: "Ja to rozumiem, tylko w ostatnich dniach, to głównie płacz nad tym ile wydaje lfc, i jacy to komkretni i bla, bla ,bla. Nie zapominajcie o City jako rywalu, łatwo lekceważycie ich, a trochę transferów od zimy zrobili , być może jeszcze kogoś dołożą, może nie walą po 100 baniek, ale to ponownie może być nasz główny rywal, a nie lfc"

Ja sądzę że pomiędzy trzema drużynami rozegra się walka o mistrza,ja nie wykluczam City.
Mimo wszystko to Liverpool będzie groźniejszy moim zdaniem.
Po nich Chelsea i Newcastle

ArsenalChampion komentarzy: 914520.07.2025, 10:32

A dobra widzę rocznik 91

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:32

Bukayo Saka: “We know what we have to do, we must win, I've always said we are a family and we're going to prove it next season.”

ArsenalChampion komentarzy: 914520.07.2025, 10:31

@kamo99111: jak czytam twoje komentarze, to jakoś strasznie ciekawi mnie jedna rzecz. Ile ty masz lat?

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:31

Arsenal relaxed RE Viktor Gyökeres & still striving to finalise move in time for Swede to play role in Asia tour.

However, not guaranteed he will fly to Far East if saga drags on deep into next week.

mirror.co.uk/sport/football…

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:29

Jakbym był z sekcji marketingowej i miał stworzyć prezentacje Bestii to wygłądałaby mniej więcej tak:

Czarno-białe kolory na początek, taka smętna muzyczka w tle, przerażeni kibice - smutni. Kolejny kadr to Bestia leżąca i nawiązanie do operacji, obok staliby medycy i niby operują go, a tak naprawdę ubierają go w nową koszulkę Adidasa i on w trakcie otwiera oczy, muzyka nagle wybucha, siada na stole, medycy przerażeni a on wzrokiem w kamerę i mówi "Nadszedłem. Bój się, ziemio angielska".

wiem, powalone. Cały się trzęse.

adek504 komentarzy: 233920.07.2025, 10:28

@kamo99111 napisał: "Dlatego ja czekam na ten transfer akurat spokojnie. Z tym, ze denerwuje mnie fakt, ze Gyo nie bedzie zgrany z zespołem i wystartujemy z Havertzem w ataku i Martinellim na lewym skrzydle. A to grozi męczeniem buly na poczatku sezonu wzorem poprzedniego. A w tym początek jest na prawdę ciezki"

Jest już pewien minus w oknie, że nie udało się dograć napastnika na obóz, chociaż z dostępnych informacji może się okaże że doleci za parę dni, a wtedy nie będzie zbyt dużej różnicy
Ale jedno też jest dosyć pewne, że najważniejszy transfer został dawno dopięty czyli Zubimendi, a na pierwsze mecze i tak pewnie wyjdzie Havertz bo zna taktykę Artety od podszewki i na tak mocne mecze potrzebujemy stabilizacji
Tym bardziej że wcale niekoniecznie w tych meczach przeciwnicy będą się głęboko cofać, a w takich meczach dobrze nam idzie

Pawelars komentarzy: 15020.07.2025, 10:27

Widzę że nazory są podzielone, i bardzo dobrze (:

Dlatego zaczekajmy do końca okna transferowego i sam wtedy zrobię podsumowanie naszych transferów poszczególnych zawodników w kontekście konkurencji.

johnnycage1909 komentarzy: 119020.07.2025, 10:27

@vitold: wykonuje TYTANICZNĄ pracę

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:27

Adidas lubi w dobre promo, dlatego jest idealna okazja żeby pokazać coś w Singapurze.

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:26

@Womanizer napisał: "Gyokeres i tak przyjdzie. A ten big news i podane ręce z profilem adidasa. To może przedłużenie umowy na lepszych warunkach?
Do 2035 roku i podwyżka z 75 do 100 mln za sezon... :)"

Nie no komplet wyjazdowy prezentacja

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:26

@Lysy1111 napisał: "Garfield ale jak ktoś pisze o transferach Liverpoolu to nie znaczy że nie jest fanem Arsenalu i życzy im jak najlepiej.
Tu ludzie interesują się piłką nożną i wymieniają się informacjami i spostrzeżeniami,prowadzą dyskusje.Dlaczego teraz nie pisząo MU tylko o Liverpoolu?bo teraz to Liverpool jest naszym głównym przeciwnikiem do tytułu.
Co Cię tak to dziwi?
Dobre Garfield masz wejście z buta w niedzielny poranek.hahaha"

Ja to rozumiem, tylko w ostatnich dniach, to głównie płacz nad tym ile wydaje lfc, i jacy to komkretni i bla, bla ,bla. Nie zapominajcie o City jako rywalu, łatwo lekceważycie ich, a trochę transferów od zimy zrobili , być może jeszcze kogoś dołożą, może nie walą po 100 baniek, ale to ponownie może być nasz główny rywal, a nie lfc

Womanizer komentarzy: 1057320.07.2025, 10:24

Gyokeres i tak przyjdzie. A ten big news i podane ręce z profilem adidasa. To może przedłużenie umowy na lepszych warunkach?
Do 2035 roku i podwyżka z 75 do 100 mln za sezon... :)

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:23

@Marcinafc93 napisał: "No idea what this means… but I was told this morning the official announcement of the chosen centre forward this summer will include “social media”

Gyokeres właśnie podpisał parę dni temu umowę z Adidas, jutro prezentacja nowych koszulek, więc wszystko może się składać w jedną całość. Zobaczymy, mam już dość tej sagi i liczę na taki scenariusz, choć wiadomo mogę się przeliczyć xdd"

Byłoby fajnie, bo adidas umie w promo, więc mogłaby być całkiem fajna oficjalka :D trzeba czekać cierpliwie, bo wiesz do końca sierpnia równie dobrze saga może trwać;)

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:23

@vitold napisał: "Ale po co Bestii koszulka Adidasa, jak on się wpieprzy na prezentację bez niej?"

@Marcinafc93 napisał: "@vitold: bo to akcja promocyjna i adidas i klub miałby z tego ogromne profity"

Miałem na myśli, ze chłop wleci na prezentację całkowicie bez koszulki xD

Lysy1111 komentarzy: 101120.07.2025, 10:22

@Garfield_pl napisał: "Oczywiście że można, tu co okienko zawsze rywale robią top transfery, AFC słabe, sezon i tak zweryfikuje wszystko. Ale marudy zawsze znajdą sobie powód do płaczu, choćby dając za przykład teraz akurat lfc, kiedyś muły, ale ze muły podupadły, to musieli zmienić ciut ścieżkę. Ja tam czekam sobie na resztę transferów, wisi mi kto kogo kupił z rywali, wpływu na to nie mam, nie mam powodu im zazdrościć. Mnie interesuje kto przyjdzie do nas i kibicuje każdemu nowemu zawodnikowi, zaraz wreszcie zobacze ich na boisku w meczach przedsezonowych. Pewnie jak jakiś mecz przegramy tu zaś będzie lament, jakby te mecze miały jakiekolwiek znaczenie i tak to się kręci, jak wygramy wszystko pewnie znów się odkleja że idziemy po mistrzostwo. No a wszystko rozstrzygnie się po prostu w sezonie, i niech nasi wejdą w niego dobrze, i nie patrzą na rywali tylko robią swoje"

Garfield ale jak ktoś pisze o transferach Liverpoolu to nie znaczy że nie jest fanem Arsenalu i życzy im jak najlepiej.
Tu ludzie interesują się piłką nożną i wymieniają się informacjami i spostrzeżeniami,prowadzą dyskusje.Dlaczego teraz nie pisząo MU tylko o Liverpoolu?bo teraz to Liverpool jest naszym głównym przeciwnikiem do tytułu.
Co Cię tak to dziwi?
Dobre Garfield masz wejście z buta w niedzielny poranek.hahaha

Theo10 komentarzy: 898620.07.2025, 10:22

@kamo99111: „ Widziałeś kiedy poszła pierwsza oferta za Etkitike?? Media pisały o tym w zeszłym tygodniu. Czyli ile zajęło dopiecie transferu? A kiedy media pierwszy raz napisaly o ofercie Arsenalu za Gyo???”

Okej, to teraz hipotetyczna sytuacja - jeśli w środku sierpnia złożymy pierwsza ofertę za Eze i transfer zostanie sfinalizowany w ciągu 3 dni od tej pierwszej oferty, to będziesz piał z zachwytu jak to Arsenal szybko dopina transfery, czy klasycznie marudził, że męczyliśmy ten transfer od początku lata?

Przecież to nie ma znaczenia kto kiedy złożył pierwszą ofertę, tylko jak długo trwają rozmowy i od kiedy jest zainteresowanie.
Za takiego Sesko chyba jeszcze nie złożyliśmy żadnej oferty, więc Twoim tokiem rozumowania, wciąż mamy szansę zrealizować cały transfer w 3dni albo i krócej. ;D

Marcinafc93 komentarzy: 33669 newsów: 120.07.2025, 10:21

@darek250s: Może tak być, chciałbym w to wierzyć

Marcinafc93 komentarzy: 33669 newsów: 120.07.2025, 10:21

@vitold: bo to akcja promocyjna i adidas i klub miałby z tego ogromne profity

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:21

@Marcinafc93 napisał: "@jimmy_chilides
No idea what this means… but I was told this morning the official announcement of the chosen centre forward this summer will include “social media”

Gyokeres właśnie podpisał parę dni temu umowę z Adidas, jutro prezentacja nowych koszulek, więc wszystko może się składać w jedną całość. Zobaczymy, mam już dość tej sagi i liczę na taki scenariusz, choć wiadomo mogę się przeliczyć xdd"


Gyokeresa nie zaprezentują bez testów medycznych. Nie ma na to szans. Chyba że były już zrobione i były tak ukryte, że nie wypłynęło to w ręce Ornsteina.

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:20

@kamo99111 napisał: "A my męczymy bule o 2,5 mln o napastnika, którego tu po prostu brakowalo przez ostatnie parę ładnych lat i przez którego najprawdopodobniej przeleciało nam choć jedno mistrzostwo kolo nosa. A przypomnę, ze z Firmino w Live tez tu beka byla ;-) a potem nas nie raz karcił...

Przy czym nie mamy problemow z wydaniem 52 baniek na Madueke o którym cholera wie co sądzić..."

Ale bzdurzysz, bo nie chodzi o 2,5 banki tylko bonusy za 10 :) na Madueke też nie wydaliśmy teraz 52 baniek, pomijam że to 48+4 ale wiadomo, trzeba dramę nakręcać. Widzisz widocznie mamy mniej odłożone pieniędzy, ale też nie oznacza to, że skoro wydadzą więcej, czy jak płacą tyle ile żąda klub sprzedający, to wyjdą na tym lepiej :) no ale skoro lubisz dramatyzować, a jednak cały czas potwierdza się że tak, to to już Twój problem:) ostatnio dramy o wolne transfery, potem obracałes to, że żarty jak zaczęły lecieć jeden po drugim newsy, to teraz sobie znalazłeś nowe pole do popisu xD że Ci się chce ;)

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:19

@Marcinafc93 napisał: "Gyokeres właśnie podpisał parę dni temu umowę z Adidas, jutro prezentacja nowych koszulek, więc wszystko może się składać w jedną całość. Zobaczymy, mam już dość tej sagi i liczę na taki scenariusz, choć wiadomo mogę się przeliczyć xdd"

Ale po co Bestii koszulka Adidasa, jak on się wpieprzy na prezentację bez niej?

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:18

@kamo99111 napisał: "@vitold napisał: "21.07.2025, oficjalna konferencja Artety i sztabu.

"Wierzymy, że zarówno Kai jak i Gabriel dadzą nam potrzebną jakość w ataku i wierzemy, że uda nam się pokonać sezon z tymi zawodnikami. Wkraczamy w kolejny etap procesu!""

Zapomniałeś dodać- Jesus jak transfer w zimie. xD"


xD

"Determinacja Jesusa podczas rekonwalescencji napawa nas wielkim optymizmem. Wierzymy w niego!" xD

Damper komentarzy: 390820.07.2025, 10:18

@darek250s napisał: "który jeszcze bardziej będzie mocniejszy niż w poprzednim sezonie."

Tego nie wiemy. Będą mieli trochę zmian w składzie i wcale to nie musi oznaczać, że będą silniejsi niż byli. Nowe boki obrony, brak TAA, który jest piłkarzem klasy światowej, Diaz, Jota, Nunez- prawdopodobnie całej trójki nie będzie już w zespole. Van Dijk i Salah- nie będą grać na najwyższym poziomie w nieskończoność- w końcu przyjdzie zjazd, albo częstsze kontuzje (przykład de Bruyne). Robią transfery, żeby załatać braki, ale to wcale nie musi oznaczać, że będą lepsi niż byli. Ich głębia składu też jednak pozostawia sporo do życzenia.

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:18

@artur759 napisał: "Tak na marginesie to ciekawy jestem, co by się działo na tej stronce, gdyby LFC kupowało Gyokeresa za 63+10, a my Ekitikie za 95..."

Nic by się nie działo. Piłka nożna jest tak przewrotna że ten Francuz może wykręcić lepsze liczby niż Gyokeres, a zarówno może być flopem. Nigdy nie ma gwarancji, zawsze jest ryzyko.

Marcinafc93 komentarzy: 33669 newsów: 120.07.2025, 10:17

@jimmy_chilides
No idea what this means… but I was told this morning the official announcement of the chosen centre forward this summer will include “social media”

Gyokeres właśnie podpisał parę dni temu umowę z Adidas, jutro prezentacja nowych koszulek, więc wszystko może się składać w jedną całość. Zobaczymy, mam już dość tej sagi i liczę na taki scenariusz, choć wiadomo mogę się przeliczyć xdd

kamo99111 komentarzy: 826420.07.2025, 10:16

@vitold napisał: "21.07.2025, oficjalna konferencja Artety i sztabu.

"Wierzymy, że zarówno Kai jak i Gabriel dadzą nam potrzebną jakość w ataku i wierzemy, że uda nam się pokonać sezon z tymi zawodnikami. Wkraczamy w kolejny etap procesu!""


Zapomniałeś dodać- Jesus jak transfer w zimie. xD

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:15

21.07.2025, oficjalna konferencja Artety i sztabu.

"Wierzymy, że zarówno Kai jak i Gabriel dadzą nam potrzebną jakość w ataku i wierzemy, że uda nam się pokonać sezon z tymi zawodnikami. Wkraczamy w kolejny etap procesu!"

kamo99111 komentarzy: 826420.07.2025, 10:14

@darek250s napisał: "Znaczy nie do końca można mieć wywalone w przeciwnika z którym przegraliśmy mistrzostwo i który jeszcze bardziej będzie mocniejszy niż w poprzednim sezonie. W przeciwnika który bez wahania się wzmacnia na pozycjach których potrzebuje."

Dokładnie...

Grzać to mnie mogą teansfery takiego Suderlandu, który jest dla nas żadnym rywalem. Ale nie Liverpoolu, który zabral nam w zeszłym sezonie mistrzostwo na które sądziliśmy sie juz od 2 lat... W dodatku wydają lekka ręką niezle siano na tych zawodnikow. A my męczymy bule o 2,5 mln o napastnika, którego tu po prostu brakowalo przez ostatnie parę ładnych lat i przez którego najprawdopodobniej przeleciało nam choć jedno mistrzostwo kolo nosa. A przypomnę, ze z Firmino w Live tez tu beka byla ;-) a potem nas nie raz karcił...

Przy czym nie mamy problemow z wydaniem 52 baniek na Madueke o którym cholera wie co sądzić...

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:14

@darek250s napisał: "Znaczy nie do końca można mieć wywalone w przeciwnika z którym przegraliśmy mistrzostwo i który jeszcze bardziej będzie mocniejszy niż w poprzednim sezonie. W przeciwnika który bez wahania się wzmacnia na pozycjach których potrzebuje."
Oczywiście że można, tu co okienko zawsze rywale robią top transfery, AFC słabe, sezon i tak zweryfikuje wszystko. Ale marudy zawsze znajdą sobie powód do płaczu, choćby dając za przykład teraz akurat lfc, kiedyś muły, ale ze muły podupadły, to musieli zmienić ciut ścieżkę. Ja tam czekam sobie na resztę transferów, wisi mi kto kogo kupił z rywali, wpływu na to nie mam, nie mam powodu im zazdrościć. Mnie interesuje kto przyjdzie do nas i kibicuje każdemu nowemu zawodnikowi, zaraz wreszcie zobacze ich na boisku w meczach przedsezonowych. Pewnie jak jakiś mecz przegramy tu zaś będzie lament, jakby te mecze miały jakiekolwiek znaczenie i tak to się kręci, jak wygramy wszystko pewnie znów się odkleja że idziemy po mistrzostwo. No a wszystko rozstrzygnie się po prostu w sezonie, i niech nasi wejdą w niego dobrze, i nie patrzą na rywali tylko robią swoje :)

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:11

@DyktatorArsene napisał: "Big Mosquera incomming."

Ogłoszą ich razem i razem wylecą do Singapuru i za 3 dni będą już w składach na mecze :)

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:11

@Garfield_pl napisał: "https://x.com/Arsenal/status/1946842833442279475?t=2feqc-HNvrVAwnl0gfKQbg&s=19

To jutro Gyokeres:)"


Chyba nie chodzi o zawodnika.

DyktatorArsene komentarzy: 306420.07.2025, 10:10

@darek250s:
Big Mosquera incomming.

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:09

Jutro spełni się przeznaczenie, a dni ostatnie zostaną zapisane w kronikach ludów.
Oto bowiem Bestia zstąpi z północy, Gyökeres imieniem swem, Szwed z Węgrem spleciony jak winorośl dzika.
A stąpać będzie po ziemi Albionu nie jak człek, lecz jak ogień po suchym zbożu.
Jego biegi będą jak huragan, a strzały jego — jak gromy z nieba.
Bramkarze zadrżą, obrońcy pokłonią się w trwodze, a tłumy jękną z zachwytu.

Niechaj trawa Stamford Bridge spłonie od kroków Jego,
Niech komentator BBC jąka się z uniesienia,
Niech fantasy managerowie rzucą dziesiąte grosze na Jego imię.
Bo nie zrodziła go ziemia zwyczajna,
Lecz mit i mięsień.

Gyökeres przybywa.
A z nim — bram, chwały i chaosu będzie dostatek.

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:07

https://x.com/Arsenal/status/1946842833442279475?t=2feqc-HNvrVAwnl0gfKQbg&s=19

To jutro Gyokeres:)

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:07

Something big is coming.

adidas Football

@Arsenal.

artur759 komentarzy: 111720.07.2025, 10:07

Tak na marginesie to ciekawy jestem, co by się działo na tej stronce, gdyby LFC kupowało Gyokeresa za 63+10, a my Ekitikie za 95...

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:07

Aby dać ci wyobrażenie, jak chaotyczne są portugalskie gazety

@observadorpt miał jeden artykuł 2 dni temu mówiący, że składamy czwartą ofertę, a teraz inny dziennikarz, który jest z nimi powiązany, mówi, że Atletico monitoruje Gyökeres

@ojogo powiedział, że nie ma negocjacji

@abolapt i @maisfutebol powiedziały, że umowa się rozpadła, a ojciec Gyökeresa płakał

@Record_Portugal mówią, że Sporting chce, aby umowa została rozwiązana w ciągu kilku dni dzięki łatwym do spełnienia dodatkowym warunkom

pestjusz komentarzy: 263920.07.2025, 10:06

Jutro ponoć jakies big ogłoszenie

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:05

@Garfield_pl napisał: "Nie, nie mam, natomiast ludzie tu płaczą o wszystko co robi live, więc raczej to oni mają jego kompleks ;) ja mam wywalone w ich transfery, nie lubię jak tu przychodzą frustraci z ich strony się dowartościować, ale jak jakaś plotka o lfc to tu sikają po kolanach niektórzy jakie to live szybkiej transfery, i jak się nie bawi, a AFC to amatorzy , dramat xD a jak się okaże że np te wydane siano przez nich nie spłaci się, to będą te same osoby bekę kręcić z nich że tak wtopili ;)"

Znaczy nie do końca można mieć wywalone w przeciwnika z którym przegraliśmy mistrzostwo i który jeszcze bardziej będzie mocniejszy niż w poprzednim sezonie. W przeciwnika który bez wahania się wzmacnia na pozycjach których potrzebuje.

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:03

@darek250s napisał: "Raczej wątpię, że trenuje pod okiem trenera Arsenalu. Prawnie to jest niemożliwe. Póki umowa nie zostanie sfinalizowana to może sobie trenować indywidualnie pod okiem Ewy Chodakowskiej jedynie na"
Trenuje według planów układanych przez nasz zespół, ale nie z naszymi trenerami

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:03

@darek250s napisał: "Raczej wątpię, że trenuje pod okiem trenera Arsenalu. Prawnie to jest niemożliwe. Póki umowa nie zostanie sfinalizowana to może sobie trenować indywidualnie pod okiem Ewy Chodakowskiej jedynie na"

A co za problem wysłać plan treningowy przez Whats appa xD

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 10:02

@domino178 napisał: "Z Cazorli też miało nie być..."

Z tym, że Cazorla poszedł do lżejszych lig a nie grał dalej w intensywnej EPL. Cazorla walczył dla córki by móc chodzić, a Brazylisjki Mesjasz bez motywacji bedzie dalej kisił w klubie mając 260 tysiecy funtów tygodniowo xd

Garfield_pl komentarzy: 3830020.07.2025, 10:02

@Furgunn napisał: "Masz jakiś straszny kompleks tego liverpoolu, o wszystkim można pisać, ale nie o the reds xd"
Nie, nie mam, natomiast ludzie tu płaczą o wszystko co robi live, więc raczej to oni mają jego kompleks ;) ja mam wywalone w ich transfery, nie lubię jak tu przychodzą frustraci z ich strony się dowartościować, ale jak jakaś plotka o lfc to tu sikają po kolanach niektórzy jakie to live szybkiej transfery, i jak się nie bawi, a AFC to amatorzy , dramat xD a jak się okaże że np te wydane siano przez nich nie spłaci się, to będą te same osoby bekę kręcić z nich że tak wtopili ;)

artur759 komentarzy: 111720.07.2025, 10:02

Na ten moment okienko LFC mnie jakoś niesamowicie nie przeraża - choć jeszcze chyba nie skończyli zakupów i może to się zmienić.

Oceniając poszczególnych graczy z osobna: Frimpong, Kherkez, Wirtz czy nawet Ekitike to super piłkarze, ale jakoś średnio mi pasują do siebie te klocki - ofensywnie budują potwora, ale tak jakby zapominali o defensywie.

Po pierwsze boki obrony: Frimpong według mnie to najlepszy ofensywny wahadłowy świata, ale właśnie wahadłowy i dodatkowo ofensywny. To jak będzie się prezentował w boku z 4 obrońców to zagadka - w repce Holandii w takim ustawieniu Geertuida lub Dumfries grają zazwyczaj. Jego duet z Salahem jest przerażająco groźny ofensywnie, ale w defensywie to tak średnio i nie byłby to problem, gdyby mieli zawodników, którzy potrafią to równoważyć. Jednak na drugim boku będzie Kherkez - super LO, jeden z lepszych w lidze - jednak to też jest gracz lubiący popędzić w ofensywie. Ciężko mi sobie wyobrazić, że z takimi bokami obrony będą w stanie, gdy będzie taka potrzeba przejść na ustawienie z 3 z tyłu.

Już takie boki to według mnie trochę naruszenie balansu, ale to jeszcze byłoby zrozumiałe, gdyby mieli kozaków w destrukcji w pomocy, a z tym nie jest tam też mega. Gravenberch miał świetny sezon, ale nie jest to mistrz destrukcji - chyba nawet bardziej 8 niż typowa 6. Na pewno nie jest to zawodnik jak Rice, Rodri czy Caicedo, który w razie potrzeby potrafi posprzątać środek pola i wesprzeć mocno defensywę.
Ogólnie LFC grało na trzy 8, zamiast klasycznego 6-8-10. Teraz zakładając, że za Szobo wchodzi Wirtz mogą przejść na 8-8-10. O ile Niemiec na pewno jest ogromnym upgradem pod względem kreatywności to Węgier był świetny w pressingu i dawał fizyczność temu środkowi. Z Wirtzem zamiast niego ta formacja będzie znowu ultra ofensywna, ale z małym potencjałem w destrukcji.

Inna opcja to, że zagrają z 4 pomocników: Graven, Szobo, MAC i Wirtz - grający też poniekąd na skrzydle. Byłoby to ciekawe ustawienie, bo mogliby grać z Wirtzem na LS i płynnie przechodzić w ustawienie z dwójką napastników (Ekitike, Salah) i z dwoma śpo (Wirtz, Szobo) - obaj mają doświadczenie również na skrzydłach - więc mogłoby to fajnie im chodzić.

Tylko tu pojawia się problem z ławką, bo jeśli zagrają powyżej opisanym ustawieniem, to zostaje im Jones, Endo i Eliott w pomocy. Obrona też średnia, bo na razie na środku mają 34-letniego legendarnego VVD, Konate (który może odejść) i Gomeza, a nie posiadają w przeciwieństwie do nas czy City bocznych obrońców mogących naturalnie zagrać na ŚO. Jeśli przyjdzie Guehi i zostanie Konate to spoko, będą bardzo silni - jednak na ten moment nie ma mocnych plotek, że coś się dzieje w tym kierunku. Obstawiam, że jeśli odejdzie Konate to przyjdzie Guehi - wydaje mi się, że w przeciwnym przypadku już kupiliby Anglika - może chcą za rok oddać za darmo Konate do Realu i zabrać równocześnie za darmo Guehiego z CP?

Ogólnie to LFC ma wielu TOP graczy tylko wydaje mi się to strasznie dziwnie zbalansowane. W tamtym sezonie udało im się wygrać, ale no Salah miał liczbowo chyba najlepszy sezon w karierze - jest legendą, ale no też jest coraz starszy i wywalczył już chyba ostatni kontrakt w LFC. Ich obronna też jest pospinana przez genialnego VVD.

Może to mocne stwierdzenie, ale mam wrażenie, że w tym nowym LFC cała obrona będzie pospinana na jedną potężną trytytkę w postaci VVD - który musi rekompensować ultra ofensywnego PO i brak typowego defensywnego pomocnika. Jak Holdener nie dowiezie formy albo zdrowia to mam wrażenie, że ciężko im będzie to utrzymać.

Oczywiście sądzę, że są jednym z głównych faworytów do mistrza, ale nie ze względu na genialny skład w całości, ale ze względu na dwóch genialnych i legendarnych graczy: Salaha i VVD, którzy w formie są w stanie być jednoosobowymi armiami w defie i ofie.

Okienko też się jeszcze nie zakończyło, więc zobaczymy, bo może jeszcze się wzmocnią.

darek250s komentarzy: 11868 newsów: 520.07.2025, 10:01

@vitold napisał: "+ są informacje ze trenuje pod okiem trenera Arsenalu. I ma niby dołączyć razem z Mosquerą któruy jest dopięty. Nawet fotki z wywiadu Arsenalowego wyciekły"

Raczej wątpię, że trenuje pod okiem trenera Arsenalu. Prawnie to jest niemożliwe. Póki umowa nie zostanie sfinalizowana to może sobie trenować indywidualnie pod okiem Ewy Chodakowskiej jedynie na

vitold komentarzy: 139120.07.2025, 09:59

@domino178 napisał: "A mnie się wydaje, że ta saga jest celowa. Cały czas się o tym mówi, piszę, machina marketingowa działa w najlepsze. Skoro było info ze Gyokeres już klamoty z chałupy wywiózł to raczej oznacza, że do nas trafi. Być może już jest naszym zawodnikiem, tylko prezentacja jest zaplanowana na jakąś okazję."

+ są informacje ze trenuje pod okiem trenera Arsenalu. I ma niby dołączyć razem z Mosquerą któruy jest dopięty. Nawet fotki z wywiadu Arsenalowego wyciekły

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady