Ramsey: Musimy dobrze zakończyć tydzień
18.04.2013, 12:47, Bartek Kwapisz
7 komentarzy
Aaron Ramsey jest przekonany, że Arsenal zakończy sezon w top four, jednak zdaje on sobie sprawę z tego, że Kanonierów czeka niełatwa przeprawa w meczu z Fulham.
Piłkarze Arsenalu już w sobotę zawitają na Craven Cottage, by tam zmierzyć się z Fulham w ramach Premier League. W pierwszym meczu na Emirates padł remis 3-3 po spotkaniu pełnym zwrotów akcji. Jeśli Kanonierom uda się uzyskać w tym meczu trzy punkty, powrócą oni na trzecie miejsce w tabeli przynajmniej do meczu Chelsea z Liverpoolem.
- Zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, że następny weekend jest dla nas bardzo ważny. W ostatnich dwóch meczach uzyskaliśmy 4 punkty i wciąż jesteśmy niepokonani od wielu spotkań. Mamy nadzieję na mocne zakończenie tego tygodnia wygrywając z Fulham, co ustawiłoby nas w dobrej pozycji.
- Ważne było, by nie przegrać z Evertonem i myślę, że wciąż mamy wiele pewności. Nie wszystko ułożyło się po naszej myśli, jednak wyglądaliśmy dość solidnie. Tottenham i Chelsea wciąż czekają trudne mecze, w których mogą zgubić punkty, więc jestem pewien, że możemy zakończyć sezon w top four.
- Koncentrujemy się swoich meczach. Jednak jeśli po meczu z Fulham awansujemy na trzecie miejsce, nasi rywale w tabeli mogą odczuć presję w ich następnym meczu, by zdobyć 3 punkty i wskoczyć przed nas.
- Z walki nie odpadł jeszcze Everton. Wciąż czekają ich mecze z innymi klubami będącymi niedaleko czwartego miejsca. Rywale na pewno będą gubić punkty, więc ważne jest to, by utrzymać tempo i wygrywać - zakończył Walijczyk.
źrodło: Arsenal.com
4 godziny temu 0 komentarzy

4 godziny temu 2 komentarzy

4 godziny temu 0 komentarzy

4 godziny temu 4 komentarzy

4 godziny temu 0 komentarzy

17 godzin temu 0 komentarzy

01.10.2025, 11:55 5 komentarzy

01.10.2025, 11:54 2 komentarzy

01.10.2025, 09:45 15 komentarzy

01.10.2025, 09:42 677 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No z Fulham trzeba wygrac.
Ale nie ma co sie ogladac na innych
Z Fulham będzie ciężko, ale jak widać Chelsea jest w stanie ich pokonać 3-0, więc my również :)
Coś czuję że z Fulham się nie postarają
przed MU to trzeba z Fulham wygrać
Teraz musimy wygrać z Fulham i następnie czeka nasz wielkie starcie z MU na ES , to będzie mecz , według mnie jeśli chcemy być w top four to będziemy musieli wygrać z United , zapowiada się mega mecz :)
****si 3:0 z fulham na wyjezdzie wiec bedzie dobrze ;)