Ribery ostrzega, że opuści Marsylię

Ribery ostrzega, że opuści Marsylię 06.04.2007, 16:23, Paweł Kusy 0 komentarzy

Franck Ribery po raz kolejny mówi o tym, że opuści OM, jeżeli klub nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Ribery już w letnim oknie transferowym był przymierzany do różnych klubów, ale pozostał we Francji.

Arsenal, Bayern Monachium i Real Madryt- do któregoś z tych wielkich klubów odejdzie Ribery, jeżeli Marseille nie awansuje do elitarnej Ligi Mistrzów. Jednak aktualnie zawodnik skupia się na dalszej grze na Stade Velodrome i ma nadzieję, że zagra w następnym sezonie w LM ze swoim obecnym klubem.

Ale to może się nie udać, ponieważ Marseille zajmuje dopiero ósmą pozycję w Ligue1, a do końca zostało jeszcze 8 kolejek.

Kiedy zapytano go o to, czy ma zamiar opuścić swój klub odpowiedzaił: "To zależy od tego, czy Marseille awansuje do Ligi Mistrzów. Jeżeli tak sie stanie, to prawdopodobnie nie odejdę, a jeżeli nie awansuje, to będę zmuszony odejść."

"Również chciałbym zagrać w innych ligach, takich jak hiszpańska i angielska.

"Nie popełnię tego samego błędu, co wcześniej i nie będe mówił o tym za szybko. Ale ja stawiam sprawę jasno: Jeżeli OM awansuje do Champions League to nie odejdę. Jeśli tak sie nie stanie, to będę zmuszony odejść. Mam nadzieję, że Bóg mi pomoże i będę mógł kontynuować swoją dalszą karierę w Marsylii."

"Zostało jeszcze 8 kolejek, więc skupiam się na grze w Ligue1. Do trzeciego miejsca tracimy niewiele, bo tylko 4 punkty, więc jeszcze mamy szanse na sukces."-zakończył zawodnik.

źródło:Teamtalk.com

autor: Paweł Kusy źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady