Sagna: Cudownie jest powrócić do gry
09.10.2012, 15:00, Marcin Stefaniak
15 komentarzy
Po wczorajszym spotkaniu U21 Bacary Sagna przyznaje, że świetnie jest znów powrócić na boisko. W maju Francuz po raz drugi w ciągu roku doznał złamania kości strzałkowej i musiał pauzować przez kilka miesięcy.
Prawy obrońca wrócił wreszcie do gry w spotkaniu drużyny do lat 21 z Reading. Francuz spędził na boisku 61 minut i stwierdził, że starał się wykorzystać każdy moment spędzony na murawie.
- Cudownie jest wrócić do gry, czekałem na to 5 miesięcy. To był mój cel. Wszystko poszło po naszej myśli i wygraliśmy, bardzo mnie to cieszy. Pracowałem naprawdę ciężko, najpierw na rehabilitacji, później z fizjoterapeutami. Robiłem dosłownie wszystko by wrócić do gry i wreszcie się udało.
- Kiedy raz doznajesz poważnej kontuzji, radzisz sobie z tym, ale za drugim razem jest dużo trudniej. Były momenty, w których dopadał mnie smutek, ale na następny dzień znów ciężko pracowałem. Byłem gotowy na wyzwanie jakie rzucił mi los i wróciłem.
Nie jest jeszcze znana dokładna data powrotu Bacary'ego na boiska Premier League, jednak defensor ma nadzieję, że stanie się jeszcze lepszym zawodnikiem.
- Nie stawiam sobie żadnego celu. Jedyne co chcę, to być gotowym kiedy drużyna będzie mnie potrzebowała i jak zawsze dać z siebie 100%.
źrodło: Arsenal.com
16.09.2025, 14:46 5 komentarzy

8 godzin temu 4 komentarzy

22 godziny temu 1 komentarzy

22 godziny temu 2 komentarzy

22 godziny temu 2 komentarzy

28.05.2025, 09:41 11 komentarzy

27.05.2025, 20:06 9 komentarzy

27.05.2025, 09:15 23 komentarzy

27.05.2025, 09:12 7 komentarzy

26.05.2025, 09:33 8 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Teraz będzie ciakawa rywalizacja Sagna-Jenkinson ;p
Zobaczymy czy Bacary szybko wróci do pierwszego składu, czy Jenkins jeszcze trochę sobie pogra. Bacary to świetny zawodnik, a znowu Jenkins pokazał się z bardzo dobrej strony.
no to zmienil ton swojej gadki, pamietacie jego wypowiedz jak krytykowal zarzad,za to,ze gdy co roku wraca z wakacji to w klubie zastaje o jednego ,dwoch podstawowych zawodnikow mniej i ,ze chcialby tak jak Clichy i Nasri wznosic trofea?? teraz widzi ,ze Carl na jego pozycji radzi sobie bardzo dobrze i ,ze moze czekac go ława to probuje sobie zrobic dobra prase i odbudowac zaufanie kibicow oraz Wengera
szkoda mi go bo nie jestem pewny czy nie spedzi sezonu na lawce, jak na poczatku myslelme ze tylko jak wroci to bank 1 sklad tak teraz wydaje mis ie to malo prawdopodobne bo Jenkinson jest naprawde w dobrej formie i posadzenie go na lawce nie bylyby dobrym pomyslem bo tylko gra z meczu na mecz spowoduje u niego prawidlowy rozwoj
TO jest zawodnik
Endrjum - racja, poprawione, dzięki :)
@JOker1208
Aha, dziękuję za odpowiedź.
@Remek
bo wedle przepisów w meczach U-21 może wystąpić max 3 zawodników powyżej 21. roku życia
Stefcio - z tego co wiem to Bac miał problem z kością strzałkową a nie piszczelową.
mam nadzieję, że już od listopada będzie występował w pierwszej "11"
I dobrze, będziemy mieli teraz dwóch dobrych zawodników na prawej obronie.
dlaczego grał w meczu U21 skoro ma on 29 lat?
niech najpierw spokojnie pogra pare meczy w capital one cup i po 30 minut w lidze
A po co ma od razu wracać do pierwszego składu? Jego zmiennik gra, jak marzenie. Będzie tak, jak z Koscielnym - wróci i zawali bramki.
Nie mogę się już doczekać, aż wrócisz do 1 składu.