Sytuacja kadrowa Fulham

Sytuacja kadrowa Fulham 24.08.2023, 20:00, Adam Cygański 5 komentarzy

Już w najbliższą sobotę Arsenal rozegra trzeci mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem podopieczni Mikela Artety zmierzą się na własnym stadionie z drużyną Fulham.

Menedżer The Cottagers - Marco Silva - przedstawił najświeższe informacje o stanie zdrowia swoich zawodników.

- Jak wiecie, podczas naszego ostatniego meczu na ławce rezerwowych zasiadło kilku graczy, którzy nie byli gotowi na rozegranie pełnych 90 minut, jednak na szczęście niektórzy z nich normalnie trenują już z zespołem, jak chociażby Joao Palhinha. Mamy jednak pewne wątpliwości co do występu Williana - powiedział Portugalczyk.

Przypuszczalny skład Fulham: Leno - Tete, Diop, Bassey, Robinson - Reed, Lukić, Palhinha - Wilson, Jimenez, Pereira.

FulhamMarco Silva autor: Adam Cygański źrodło: fulhamfc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
al_arsen komentarzy: 71825.08.2023, 10:03

W 90 minucie Leno wybroni karnego a w 93 Wilian strzeli z połowy boiska, główką, stojąc tyłem do naszej bramki :)

notopyk komentarzy: 361925.08.2023, 09:59

czas zdjąć Leno z bramki w FPL :) pkt to ja nim nie zrobię w tej kolejce :D

kuzguwu komentarzy: 580125.08.2023, 00:26

Po powrocie Palhinhi powinni być znacznie trudniejsi do ogrania.

MarkOvermars komentarzy: 956824.08.2023, 23:18

Wszyscy zapomnieli wspomnieć, że nie zagra podstawowy środkowy obrońca Tim Read bo zarobił
Czerwca kartkę ostatnio

Elastico07 komentarzy: 1366924.08.2023, 22:13

Bardzo słabo na papierze wygląda skład Fulham.Jak nje wygramy tego zdecydowanie consjmniej 3 bramkami to będę zaskoczony

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady