The Mirror: Arsenal w dalszym ciągu poluje na Pedersen

The Mirror: Arsenal w dalszym ciągu poluje na Pedersen 14.08.2007, 14:38, Mateusz Żelaszczyk 0 komentarzy

Jak donosi The Mirror działacze Blackburn Rovers odrzucili ofertę Arsenalu za Morten'a Gamst Pedersen'a opiewającą na 7 milionów funtów.

Jednak Arsene Wenger nie zamierza rezygnować z utalentowanego 25-latka, i zamierza złożyć kolejną ofertę tym razem ma to być 8 milionów.

Ponoć Boss Blackburn Mark Hughes miał zaoferować Bossowi Kanonierów ciekawą ofertę, otóż Arsenal miałby zapłacić 8 milionów funtów i do tego oddać Mathieu Flamini'ego.

Ile w tym prawdy? I co z tego wyjdzie przekonamy się już wkrótce.

The Mirror wspomina również o tym, że Kanonierzy są w dalszym ciągu zainteresowani młodym pomocnikiem rywala zza miedzy Chelsea Londyn - Lassana Diarra'ą.

Ponoć Boss w razie fiaska negocjacji z Chelsea jest gotowy poczekać rok na Diarrę i w ten sposób pozyskać go za darmo, na zasadzie prawa Bosmana.

Blackburn RoversMorten Gamst PedersenTransfery autor: Mateusz Żelaszczyk źrodło: TribalFootball.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady