Video: Nowe reklamy z udziałem Kanonierów
09.09.2009, 14:39, Krzysztof Mierkiewicz
34 komentarzy
Jeden z producentów sprzętu sportowego, a jednocześnie sponsor Arsenalu – koncern Nike – przygotował krótkie filmy z piłkarzami Kanonierów w roli głównej. Spoty promocyjne mają na celu pokazanie najlepszych boiskowych cech każdego z bohaterów. Fani na całym świecie mogą zobaczyć swoich ulubieńców w okolicznościach, które najlepiej obrazują ich umiejętności i charaktery.
Postanowiliśmy przedstawić Wam dwa zaprezentowane do dnia dzisiejszego filmy, w których możemy obserwować skrzydłowych: Theo Walcotta i Andrieja Arszawina. W najbliższym czasie możemy się zapewne spodziewać podobnych publikacji z udziałem innych zawodników The Gunners.
Theo Walcott – młody Anglik słynie ze swojej niebywałej szybkości. Niedawno został on okrzyknięty najszybciej biegającym z piłką zawodnikiem w Premier League. Czy słusznie, oceńcie sami:
Andriej Arszawin – niedługo po swoim przybyciu do północnego Londynu, rosyjski piłkarz przebojem wdarł się na szczyty futbolowej hierarchii i pozostaje tam do dziś. O jego grze można mówić w samych superlatywach, a dodatkowym jego atutem jest charakter i nieustępliwość, na której skupili się producenci poniższego klipu:
Oto tłumaczenie słów wypowiadanych przez byłego piłkarza Zenitu:
To jednak nie koniec aktorskich popisów podopiecznych Arsene’a Wengera. Poniżej zamieszczamy film, w którym możemy obserwować m. in. Francesca Fabregasa, Nicklasa Bendtnera, Kierana Gibbs i Jacka Wilshere’a prowadzących swoisty dialog z czołowymi graczami Manchesteru United.
Każdy z występujących zawodników mówi o swoich celach na najbliższy sezon. Słyszymy wyraźne „Trofea” z ust naszego kapitana i „Wróciłem!” Eduardo da Silvy, a Arszawin pokazuje ile goli w jednym meczu ma zamiar zdobyć. Zwróćcie też uwagę na ostatnią scenę, w której Rosjanin w ciekawy sposób podsumowuje wątpliwości Rio Ferdinanda, co do szans Arsenalu na tytuł. Zapraszamy do obejrzenia:
Telewizja SkySports wykorzystała fragment meczu Arsenalu z Manchesterem United, aby promować swoje kanały piłkarskie w High Definition. Główną gwiazdą reklamy jest strzelający gola Cristiano Ronaldo, ale czy oby na pewno?
źrodło: własne

7 godzin temu 0 komentarzy

10 godzin temu 0 komentarzy

10 godzin temu 7 komentarzy

18 godzin temu 1 komentarzy

18 godzin temu 7 komentarzy

31.03.2025, 13:58 10 komentarzy

31.03.2025, 08:15 4 komentarzy

31.03.2025, 08:06 1 komentarzy

30.03.2025, 17:16 4 komentarzy

30.03.2025, 16:16 40 komentarzy




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Chelsea | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 |
5. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
6. Newcastle | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
7. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
8. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
9. Bournemouth | 28 | 12 | 8 | 8 | 44 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
14. Manchester United | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
15. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
16. West Ham | 28 | 9 | 6 | 13 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mam nadzieję, że puszczą je choć kilka razy w telewizji. Przecież Rooney nas straszy w łazience, też w reklamie Nike.
Mi sie najbardziej podobola reklama z lezacym Arszawinem i reszta reklam z jego udzialem prawda jest taka ze sie poprostu nadaje do tego;))
pierwsza reklama the best. przemawia do mnie tak gleboko jak te krotkie filmiki z NBA where amazing happens. na prawde super. i theo:)
łajne;];] najbardziej mnie sie odoba ten pierwszy ... Teo Walcott ;];] on naprawde jest przyszłościa footbolu
Vpr >>> za pierwszym razem w ogóle nie zrozumiałem co Denilson powiedział. :-) Podobał mi się jeszcze Wilshere i ten jego świetny, typowo brytyjski akcent. ;-)
Arszawin to przekozak ;D Reklamy Nike są świetne, zwłaszcza ta w której nasi chłopcy opowiadają o swoich celach ;) Eduardo wypowiadający niskim i wyraźnym (czyli innym niż Denilson :P) głosem "I'm back" i Gibbs zapowiadający rajdy z jednego końca boiska na drugi są w niej najbardziej przekonujący.
Podobała mi się ta reklama z leżącym Arszawinem, ale ta 3, z "dialogiem" pomiędzy graczami "The Gunners" a "The Red Devils" to majstersztyk. ;-)
Wiola04, nie ma się co oburzać. Niestety, ale tak było w rzeczywistości, oczywiście z widocznymi graczami United :)
Może gdyby rzeczywiście byli oni niewidzialni, wspomnienie tego meczu tak bardzo, by nie bolało...
piootrek2 > ciekawa sugestia. Obiecuję, że zajmę się tym tematem w dniu dzisiejszym :)
Ta ostatnia reklama trochę mnie oburzyła, choć jest poniekąd dość komiczna. ;)
Pytanie do redaktorów o ile czytają:D Dało by rade zamieścić wywiad z Wengerem na tym spotkaniu LMA?? Widzialem an youtube urywek i mnie zaciekawił tyle że mój angielski nie jest zbyt dobry:P Albo przynajmniej stronka z newsem po angielsku. Ze słuchu ich nie rozumiem za bardzo (Wenger i Ferguson), a ze stronki bym sobie najwyzej przetłumaczył. Jakbyście mieli możliwość dodania takiego czegoś to bym był wdzieczny^^.
no , no... Eduardo, Cesc i Bendtnet po brameczce dzisiaj ;D
fajne reklamy, tak z innej beczki BENDTNER ZNÓW STRZELA DLA DANII :O :D
nike ma kapitalne reklamy ...
w tym roku sama komplikacja lasera była świetna
Bardzo lubie takie newsy z różnorodnymi filmikami, reklamami tak jak tutaj. Mam pytanie odnośnie "sam o sobie", mogę się dowiedzieć kiedy ukaże się kolejny news z tej serii?
pietraz ---> dobrze usłyszałeś, Bendtner mówi: 'be first choice'.
Pojęcie 'first choice (player)' oznacza piłkarza pierwszego składu, a od dawna wiemy jakie są ambicje Duńczyka :)
podoba mi sie ten filmik z Theo ;D
Mam nadzieję, że zdobędziemy w tym roku jakieś trofea bo inaczej Cesc od nas odejdzie. Dużo ostatnio wspomina na ten właśnie temat.
Świetne filmiki szczególnie ten pierwszy i przedostatni.
Mam tutaj fajny link o Theo, odnośnie jego speedu:
www/sportfan.pl/artykul/11422/pilkarz-blyskawica-jest-tak-szybki-ze-walczylby-z-boltem-o-medal
Ps. Rosicky gra od pierwszych minut z piekarzami z San Marino to dobry znak:)
Świetne reklamy zwłaszcza ten dialog z manu, ale nie mogę za cholere dojść co powiedział Benek, be first choice?
Poza tym ta z Arshavinem taka motywująca do działania, a po zapowiedzi prędkości Theo myślałem, że będzie więcej jego sprintu ale i tak spoks. Sky rozwaliła czekam na następne.
Dobry artykuł taki inny niż wszystkie
mi przeszla dziarka po pierwszym :D
ta ostatnia najlepsza
Fajne Filmiki zwłastszcza ta ostatnia
bardzo fajne ze filmiki;D
ta ostatnia reklama mnie roz****la haahahahhahaha
bardzo ciekawe filmiki;D
Szkoda że mecze w internecie nie są w takiej jakości :) no cóż japońce pewnie tak mają my jeszcze nie.
A co do samej reklamy to kiedyś były lepsze. Najlepsza to ta jak Cantona prowadzi mecz na statku, gdzie grają najlepsi z najlepszych.
Cesc - trofea trofea trofea ;) Pewnie jak nic nie wygramy to zakumpluje się z Barcą.
Naprawdę fajne .... mmmm ;D
w pierwszych reklamach jest wszystko co powinno być w dobrej piłkarskiej reklamie: pomysł, dobre wykonanie, ciekawi piłkarze, nastrój potęgowany muzyką i to coś co powoduje gęsią skórkę na naszym ciele, miłość do klubu :)
te reklamy wymiatają :D ciekawy pomysł Sky ;)
Bardzo mi się podobają reklamy NIKE ,ale ta Sky Sports jest też ciekawa ;)
Ale Arshavin i Denilson maja smieszne glosy ;P
Nike od zawsze robiło świetne reklamy. Wszystkie trzy są tego potwierdzeniem. :) Theo to jak dla mnie najszybszy piłkarz na Wyspach Brytyjskich. Wcześniej był nim IMO Martins. Teraz o takie miano z Walcottem rywalizować może tylko Lennon.
Arszawin zawsze walczy do końca i nigdy się nie poddaje. Podobnie zachowuje się też w swoich wypowiedziach podkreślając, że ma charakter, którego brakuje naszym piłkarzem. Myślę, że w przyszłości może być niezłym materiałem na kapitana. ;) Podobnie jak kiedyś Henry, Rosjanin często decyduje o losach meczu, potrafi wygrać go w pojedynkę, więc mamy lidera, ale czy kapitana? ;) To się okaże. :)