Wenger na temat Ceska i Robina

Wenger na temat Ceska i Robina 09.08.2010, 14:38, Kamil Pniak 53 komentarzy

Arsene Wenger nie wierzy, by Cesc Fabregas oraz Robin Van Persie byli zdolni do gry w spotkaniu z Liverpoolem, ale ostateczną decyzje w tej sprawie podejmie w piątek. Obaj finaliści mundialu w RPA wrócili do treningów w zeszłym tygodniu, lecz żaden z nich nie wystąpił w towarzyskim spotkaniu przeciwko Legii.

Selekcjoner reprezentacji Holandii Bert van Marwijk powołał tylko jednego zawodnika, który grał na mundialu, na towarzyskie spotkanie z Ukrainą, więc Robin będzie mógł spokojnie trenować w przeciwieństwie do Fabregasa, którego czeka podróż z kadrą Hiszpanii do Meksyku.

- Obaj mają duże braki - powiedział Arsene. - Cesc jedzie do Meksyku, więc nie będzie w stanie trenować. Zobaczę jak będą prezentować się w piątek, lecz wydaje mi się, że oboje są z nami za krótko.

- Cesc wróci ze zgrupowania w czwartek wieczorem lub w piątek rano. Mam nadzieję, że Robin wykorzysta wolne od reprezentacji w należyty sposób - zakończył menadżer Arsenalu.

Arsene WengerCesc FabregasRobin van Persie autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
crisadus komentarzy: 850709.08.2010, 14:42

Mam nadzieję, że obaj wystąpią w meczu z Liverpoolem, bo to bardzo ważni gracze. Z nimi o wiele łatwiej będzie wywieźć trzy punkty z Anfield.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady