Zasłużony awans Srok. Newcastle 2 (4)-(0) 0 Arsenal

Zasłużony awans Srok. Newcastle 2 (4)-(0) 0 Arsenal 06.02.2025, 15:21, Trempa 2162 komentarzy

W środowy wieczór Arsenal dołożył wszelkich starań, aby nie pojechać w marcu na finał EFL Cup. Goście wczorajszego spotkania ponownie nie potrafili strzelić chociażby jednej bramki, równocześnie pozwalając Newcastle na zdobycie dwóch. Kluczem do odwrócenia losów dwumeczu była perfekcyjna skuteczność oraz szczelna obrona. Oba aspekty zawiodły i to Sroki polecą na Wembley w przyszłym miesiącu, zaliczając drugi finał tych rozgrywek w ciągu trzech lat.

Mecz rozgrywany był na dużej intensywności, mieliśmy sporo zaczepek i sytuacji stykowych, a znane ze swojej żywiołowości trybuny nie zawiodły gospodarzy, głośno dopingując swoją drużynę. Krótko mówiąc – typowy wyjazd do Newcastle.

Składy, w jakich zagrały obie drużyny:

Newcastle: Dubravka, Trippier, Botman (Krafth 80’), Schar, Burn, Hall, Guimaraes (Miley 91’), Tonali (Longstaff 87’), Murphy (Willock 80’), Isak (Wilson 87’), Gordon

Arsenal: Raya, Timber (Calafiori 78’), Saliba, Gabriel, Lewis-Skelly, Partey (Jorginho 78’), Rice, Odegaard (Merino 61’), Trossard (Sterling 61’), Martinelli (Nwaneri 37’), Havertz

Pierwsza akcja meczu przyniosła rzut wolny dla Arsenalu w okolicach pola karnego. Dośrodkowanie Rice’a zakończyło się rzutem rożnym, którego Kanonierzy - podobnie jak w przypadku wszystkich 24 kornerów przeciwko Newcastle w dwumeczu – nie zamienili na bramkę. Gospodarze odpowiedzieli bramką Isaka w 4 minucie, który świetnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Powtórki pokazały jednak, że Szwed był na minimalnym spalonym i Simon Hooper po interwencji Var zmienił decyzję.

W 18 minucie Botman zablokował strzał Odegaarda, a Norweg chwilę później w kolejnej sytuacji powinien pokonać Dubravkę. Jednak jego strzał z prawej nogi otarł tylko zewnętrzną część słupka. To była właśnie ta sytuacja, której wykorzystanie idealnie wpisałoby się w scenariusz odrabiania strat z pierwszego spotkania.

Niewykorzystana okazja zemściła się błyskawicznie, a główną rolę ponownie odegrał Isak. Mokry sen wielu kibiców Arsenalu wygrał walkę o piłkę z niepewnym w tym meczu Salibą, otrzymał podanie zwrotne od Gordona i szybko zdecydował się na strzał. Futbolówka odbiła się od słupka, a dobitki na pustą bramkę nie zmarnował Murphy. Trybuny eksplodowały, a Newcastle perfekcyjnie realizowało plan na ten wieczór.

W pierwszej połowie okazję miał jeszcze Trossard, ale jego strzał po ziemi wybronił bramkarz. Gospodarze schodzili do szatni na prowadzeniu i wydawało się, że tylko cud nad River Tyne jest w stanie odwrócić losy półfinału.

Już na początku drugiej części spotkania mogło być 2-0. Nonszalancko zachował się Saliba, a Gordon posłał strzał z dalszej odległości, chcąc wykorzystać pozycję Ray’i, który ustawiony był poza światłem bramki. Uderzenie okazało się jednak niecelne.

W 52 minucie to właśnie Hiszpan popełnił błąd w rozegraniu, po którym padła druga bramka dla gospodarzy. Nie wiedzieć czemu posłał podanie do Rice’a, za którym – jak przez całe spotkanie – niczym cień podążał Shar. Szwajcar wyłuskał piłkę, która trafiła do Grodona. Tym razem Anglik się nie pomylił i podwyższył prowadzenie Newcastle. To był gwóźdź do trumny Arsenalu, który do końca meczu nie potrafił już poważnie zagrozić bramce rywala. Najlepszą sytuację miał w 90 minucie Lewis-Skelly, ale znajdując się w dobrej sytuacji po rzucie rożnym, nie potrafił oddać celnego strzału. Dodatkowo Kanonierzy wracają z północy Anglii szczuplejsi o kolejnego ofensywnego zawodnika. W pierwszej połowie kontuzji doznał Martinelli, a najbliższe dni pokażą, jak groźny jest uraz Brazylijczyka.

Arsenal przegrał w dwumeczu 4-0, a rywalizacja uwypukliła największą bolączkę ostatnich tygodni – skuteczność. W drugim spotkaniu zawiodła również defensywa. 3 mecze ze Srokami w tym sezonie, 3 porażki i 0 goli. Eddie Howe wie, jak grać z Arsenalem i ma do tego odpowiednich wykonawców. Przed nami jeszcze jedno starcie w lidze i miejmy nadzieję, że Mikel Arteta wraz z zawodnikami znajdą sposób na Newcastle.

Statystyki dwumeczu:

New-Ars-dwumecz

Skrót spotkania:

EFL CupNewcastle UnitedRaport pomeczowy autor: Trempa źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Trempa (redaktor) komentarzy: 1388 newsów: 25712.02.2025, 12:49

@Oldgunner3 napisał: "MLS to większość swojej gry w młodzieżówce spędził jako lewy pomocnik"
jako środkowy pomocnik.

adek504 komentarzy: 109612.02.2025, 12:47

@Mastec30 napisał: "Trochę tak jest. Nelson, ESR, Vieira, Nketiah out za których przyszedł 1 Sterling"

Nelson został zastąpiony Sterlingiem, po prezencji obu panów można powiedzieć że wymiana 1:1
Za Vieire wszedł Nwaneri chyba każdy się zgodzi że duży upgrade
Za ESR wszedł Merino, narazie można powiedzieć że to było zastępstwo 1:1, może rozkręci się bardziej Merino
Za Nketiaha rzeczywiście nikt nie przyszedł, ale on nie grał i w nowym klubie który jest średniakiem nic nie pokazuje

Powinien być mocny transfer w lato, ale niestety wszystkie cele się wysypaly i akurat tutaj uważam że dobrze zrobiono że obyło się bez kupowania półśrodków, ale nikt nie mógł przewidzieć plagi kontuzji

Natomiast w zimę akurat klub już powinien jeden ruch wykonać, nawet wypożyczenie, z dostepnych danych uważam że popełniono błąd, ale może wszelkie próby były problematyczne i są jakieś informacje o których my nie wiemy

Oldgunner3 komentarzy: 1056812.02.2025, 12:46

MLS to większość swojej gry w młodzieżówce spędził jako lewy pomocnik więc mógłby tam zagrać,a na LO Calafior.Tross wtedy na atak.Byle tylko nie wszedł paralityk Sterling .Może faktycznie lepiej awaryjnie sprowadzić Ben Yeddera.

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 12:44

JUST IN from @SamiMokbel81_DM:

Leandro Trossard doesn’t agree to a new contract, Arsenal will consider offers this summer for the Belgian

No to jakby do Sesko, Nypana i Zubimendiego dodać jakiegoś spoko skrzydłowego to faktycznie zastanowię się czy nie nazwać takiego okienka oszałamiającym. Byłbym ucieszony

Marzag komentarzy: 43555 newsów: 112.02.2025, 12:39

@Mastec30 napisał: "2 Bardzo dobrych + jeden młodzian. Po zapowiedziach że to letnie okienko miało być oszałamiające to tak bym powiedział że czegoś brakuje. Chociaż przyznam że byłbym względnie zadowolony"
Sami Mokbel 2 lata temu zapewniał że Partey odchodzi w tamtym okienku, proponuję nie oceniać letniego okienka 2025 w lutym 2025 opierając się tylko na słowach tego gościa.

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 12:36

@Marcinafc93 napisał: "Arsenal are targeting Benjamin Sesko, Sverre Nypan and Martin Zubimendi. #AFC believe the trio will be Arsenal players in the summer. Sesko has RC makes the deal much easier while Zubimendi & Nypan are close on signing for the Gunners for next summer. [
@SamiMokbel81_DM"


2 Bardzo dobrych + jeden młodzian. Po zapowiedziach że to letnie okienko miało być oszałamiające to tak bym powiedział że czegoś brakuje. Chociaż przyznam że byłbym względnie zadowolony

Marzag komentarzy: 43555 newsów: 112.02.2025, 12:36

@marimoshi napisał: "W tym sezonie zajechani to White, Saka, Havertz, Martinelli. Gabriel tez łapał mięśniówki."
White przecież poszedł na operację bo Arteta stwierdził że ma i tak dużo obrońców więc lepiej będzie jak White pojdzie do chirurga i sobie cos tam ogarnie już teraz zamiast czekać na koniec sezonu. Nie miało to nic wspólnego z zajechaniem. Martinelli był w stałej rotacji z Trossardem.

Bajdurzenie nie ma sensu, nie wiem po co to robisz.

Marcinafc93 komentarzy: 33250 newsów: 112.02.2025, 12:36

W tym sezonie już na nic się nie napalam, dograć ten sezon na miejscu dającym LM i tyle, za dużo kontuzji. W lato czeka nas kolejne budowanie i być może nawet utrata Saliby, ale to się okaże.

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 12:35

@bizooon napisał: "Z boku jak klątwa to wygląda. Prawda taka że 2 ostatnie okienka to poszerzanie składu tam gdzie mniej więcej jest kim grać, a osłabianie w ofensywie."

Trochę tak jest. Nelson, ESR, Vieira, Nketiah out za których przyszedł 1 Sterling. Co prawda nie uważam że ta czwórka nadawała się na Arsenal (no może poza ESR) ale bez wątpienia w obliczu takich kontuzji posiadanie tych zawodników byłoby bardzo przydatne. W miejsce tej czwórki powinien przyjść chociaż 1 mocny transfer. I ewentualnie do tego można było dodać jeszcze Sterlinga jako taką bardzo szeroką rotacje. A my uwaliliśmy sobie głębie składu w ofensywie i przypudrowaliśmy Sterlingiem. Z perspektywy czasu to brzmi bardzo źle

Marcinafc93 komentarzy: 33250 newsów: 112.02.2025, 12:34

Arsenal are targeting Benjamin Sesko, Sverre Nypan and Martin Zubimendi. #AFC believe the trio will be Arsenal players in the summer. Sesko has RC makes the deal much easier while Zubimendi & Nypan are close on signing for the Gunners for next summer. [
@SamiMokbel81_DM

marimoshi komentarzy: 514312.02.2025, 12:31

Kolejny który poleci do szpitala to będzie Timber. Arteta przez brak rotacji wpadł w błędne koło. Teraz jedni wylatują z przeciążenia, w ich miejsce wracają rekonwalescenci, którzy będą grac od deski do deski.

W tym sezonie zajechani to White, Saka, Havertz, Martinelli. Gabriel tez łapał mięśniówki.

Ci, którzy w większości są dostępni w tym sezonie to zawodnicy, którzy potracili poprzedni sezon.
Niesamowite to

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 12:13

Dodajmy Sterlinga który na początku kariery grał jak w napadzie to mamy 5 opcji. Uff

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 12:13

@kamo99111 napisał: "Raya do ataku!!!

Ale spokojnie. Zapominamy i jedziemy dalej!!"

E tam, Raya to nna 30 minut za Odegaarda na kierownicy.
Calafiori, Trossard, Nwaneri. Mamy 3 potencjalnych atakujących. No i Merino ala Rasiak na kończenie wrzutek głową

Nicsienieda komentarzy: 1632 newsów: 112.02.2025, 12:08

Ja też się zgłaszam. Jak widać Arteta ma w czym wybierać, jedziemy po majstra, Arteta musisz.

timiiiii komentarzy: 236112.02.2025, 12:06

@bizooon napisał: "Z boku jak klątwa to wygląda"

Jak Partey poszedl do swojego szamana zeby sprawil ze w koncu rozegra caly sezon w AFC, to szaman zapomnial mu powiedziec, ze sa skutki uboczne tej magii i ze cena za jego zdrowie jest plaga kontuzji kolegow z druzyny.

A na powaznie - starczy spojrzec w statystyki ilu zawodnikow wykorzystuje Arteta w rotacji i "zagadka" urazow miesniowych rozwiazuje sie sama.

Garfield_pl komentarzy: 3619112.02.2025, 11:51

Preliminary talks to extend the contract of Bukayo Saka are underway. Talks are at a early stage I am told as Arsenal aim to secure the long term future of Bukayo Saka.

Show some love my people

instagram.com/handofozil?igs…

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 11:44

Z boku jak klątwa to wygląda. Prawda taka że 2 ostatnie okienka to poszerzanie składu tam gdzie mniej więcej jest kim grać, a osłabianie w ofensywie. Zarząd i decydenci transferowi z Mikelem włącznie nam to zrobili.
I to w sezonie gdzie City sobie głupi ryj obija

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 11:42

@Mastec30 napisał: "Myśle że realne jest że ostatecznie nawet obronimy top2"
Oby tak było, wiadomo że płakanie teraz to wyraz frustracji spowodowane tym że "a nie mówiłem". Ja to nawet insynuowałem przed zamknięciem okna że wypadnie Havertz albo Martinelli. Nie wpadłem na to że obaj mogą w tym samym czasie... to dopiero złośliwość

Mario145 komentarzy: 11412.02.2025, 11:37

Rozpisujecie te składy życzeniowo a i tak Sterling będzie w podstawie

fabregas1987 komentarzy: 2628412.02.2025, 11:28

34-letni Ben Yedder jest wolnym agentem. Może tak by mu dać zarobić do czerwca? Xd

SeriousAres komentarzy: 1612.02.2025, 11:14

Właśnie to pisałem pod koniec okna, jak nikt nie przyjdzie to bedziemy w dupie przy kontuzjach... Nawet wymienilem Martinelliego i Kaia...

Adi17 komentarzy: 364512.02.2025, 11:08

@miki9971 napisał: "Ja mogę ewentualnie zagrać na lewej, albo posiedzieć na ławce za Zinchenkę.

3000 funtów za tydzień wystarczy.

Gram podobnie do Ukraińca - niewiele pomogę z przodu, dam się objechać z tyłu i co jakiś czas coś kopnę.

Call me."


Kolego, to nie praca w sklepie. Za niskie te zarobki. Dodaj zero na końcu i masz duże szansę.

miki9971 komentarzy: 7553 newsów: 212.02.2025, 11:01

Ja mogę ewentualnie zagrać na lewej, albo posiedzieć na ławce za Zinchenkę.

3000 funtów za tydzień wystarczy.

Gram podobnie do Ukraińca - niewiele pomogę z przodu, dam się objechać z tyłu i co jakiś czas coś kopnę.

Call me.

Adi17 komentarzy: 364512.02.2025, 10:58

Ostatecznie mogę ja zagrać. Zazwyczaj grywałem na skrzydle lub ataku.
Możemy podpisać kontrakt próbny na miesiąc. 20 tysięcy funtów tygodniówka wystarczy.
Podajcie e-mail do Artety wyślę mu CV i portfolio.

Gonzo92 komentarzy: 28012.02.2025, 10:54

Panowie może jakby poprosił to Wenger by zagrał w ataku:⁠-⁠)

Adi17 komentarzy: 364512.02.2025, 10:47

Nie wiem czy Arteta będzie chciał kombinować z ustawieniem, ale można by zagrać 3-5-2, na przyklad :

Raya
Saliba - Gabriel - Calafiori
Timber - Thomas - Rice - MLS
Odegaard
Nwaneri - Trossard

i wtedy ma kto wejść z ławki do ataku - Sterling!

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 10:37

@kamo99111: Mi się wydaje że po prostu zagramy Sterling na lewej, Trossard środek i Nwaneri Prawa. Tutaj Arteta nic nie będzie kombinował.

A też trzeba poczekać co z Havertzem dokładnie się stało bo może to nic takiego albo kwestia 1 spotkania pauzy. Na dłuższą mete może jakieś eksperymenty by się pojawiły ale tak na szybko to pewnie wyjdziemy na Leicester najbardziej sprawdzony sposób.

kamo99111 komentarzy: 769212.02.2025, 10:30

@Szogun napisał: "Zauważcie,że wszyscy którzy mają ten sam uraz grali prawie od deski do deski i tego nie dało się przewidzieć.Ifiotyzm."

Dokładnie. Brak transferu w zimie do ofensywy do był strzał w stopę z naszej strony.

kamo99111 komentarzy: 769212.02.2025, 10:28

A teraz na poważnie... rozwiązanie problemu jest proste... Lewis-Skelly albo Tierney na lewe skrzydło. Na lewej obronie Calafiori (jeżeli Skelly by został przesuniety) i w atakujemy Trossard. Po przyjściu Trossard grał u nas na 9 i wyglądało to bardzo dobrze. Lewis-Skelly potrafi podryblowac i strzelić, więc ma szansę dobrze wyglądać na lewym skrzydle. Dodatkowo potrafiłby się na tej pozycji cofnąć i zagrać bardziej defensywnie co Arteta sobie bardzo ceni. Toteż finalnie gralibyśmy takim oto ustawieniem:

________________Trossard_________________
Skelly__________Odegaard________Nwaneri
___________Rice__________Partey__________
Calafiori____Gabriel_____Saliba_____Timber
___________________Raya__________________

I pozostaje już tylko modlitwa żeby nikt z tej ofensywy nie doznał już kontuzji...

Szogun komentarzy: 30941 newsów: 312.02.2025, 10:24

Zauważcie,że wszyscy którzy mają ten sam uraz grali prawie od deski do deski i tego nie dało się przewidzieć.Ifiotyzm.

thegunner4life komentarzy: 937812.02.2025, 10:23

@kamo99111 napisał: "Raya do ataku!!!"

On dobrze gra nogami to mogłoby się udać.

kamo99111 komentarzy: 769212.02.2025, 10:22

@Marzag napisał: "To żarcik jest, ale nie zdziwie się jeśli Arteta będzie próbował z któegoś z pomocników zrobić fałszywą dziewiątkę :P"

Raya do ataku!!!

Ale spokojnie. Zapominamy i jedziemy dalej!!

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 10:19

@Szogun napisał: "Teraz wyobraźcie sobie,że będą pospieszać Harvetza i Sake za szybko i mogą zrujnować tym samym ich karierę gdyż organizm się nie zregeneruje."

Za Artety nie było robione tak z żadnym piłkarzem. Wydaje mi sie, że nie mamy podstaw myśleć że teraz też tak będzie. Co innego za Wengera. Wtedy to się często zdarzało ale teraz to myśle ze zagrają po prostu jak będą gotowi

Szogun komentarzy: 30941 newsów: 312.02.2025, 10:18

Teraz wyobraźcie sobie,że będą pospieszać Harvetza i Sake za szybko i mogą zrujnować tym samym ich karierę gdyż organizm się nie zregeneruje.Zakup zastępstwa był obowiązkiem.

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 10:17

@arsenallord: Juve bym chciał. Milan może się odgryźć. Ma kilku mocnych piłkarzy a Feyenoord za chwilę zmieni trenera więc tutaj może być efekt nowej miotły. Juve taki najbardziej optymalny. Raz że spora firma więc fajnie obudowany mecz będzie a dwa, że na spokojnie do przejścia

thegunner4life komentarzy: 937812.02.2025, 10:17

@arsenallord:

Feyenoord, Juve nie chce za żadne skarby. Oni grają tak, że będzie nam z nimi ciężko przy ich stylu gry.

arsenallord komentarzy: 31143 newsów: 11712.02.2025, 10:15

Juve ledwo wczoraj wygrali z PSV. Ciekawe co Milan pokaże z Feyenoordem. Kogo byście chcieli z tej czwórki? Ja chyba Juventus albo Feyenoord.

Mastec30 komentarzy: 849712.02.2025, 10:14

@bizooon napisał: ". My za to wypadnięcie z TOP4 mamy na wyciągnięcie ręki jeżeli się cud nie wydarzy"

Tu bym nie przesadzał. Mamy dość stabilną sytuację bo 3 punkty nad Forrest, 7 nad Chelsea a 5 miejsce Newcastle/City mają 9 punktów więc nie gadałbym tutaj o wypadnięciu z top4. Myśle że realne jest że ostatecznie nawet obronimy top2

thegunner4life komentarzy: 937812.02.2025, 10:13

@Gunnerrsaurus:
Havertz to na boisku robi GIGANTYCZNĄ pracę i będzie nam go brakowało.

@Taki:
Mnie bardziej interesuje jak będzie wyglądał teraz nasz atak.

@prezes77:
Ja chce Edwardsa z u21 jak za starych dobrych czasów Wengera. Gdzie nie było kim grać i też tak robił.

Taki komentarzy: 222412.02.2025, 10:11

@thegunner4life: Ale przynajmniej będzie dziś jasne jak wygląda tabela.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1240912.02.2025, 10:11

Panowie, przecież Havertz to nieudacznik, gra z nim czy bez niego to to samo. Wyjdziemy w 10 i wyniki będą podobne. Piłki prosto kopnąć nie potrafi, tylko marnuje sytuacje, to już lepiej, żeby stał tam ktoś inny co czasami trafi w bramkę.

prezes77 komentarzy: 70312.02.2025, 10:11

Został nam Albo Edwards z u21 albo Ben Yedder bez klubu taki klub który Walczy o Mistrzostwo i jest w 1/8 LM to jest żart że oni chodź jedynego transferu nie zrobili w styczniu po kontuzjach Saki i Jesusa

thegunner4life komentarzy: 937812.02.2025, 10:09

@Taki:
Oni mogą teoretycznie przegrać 4 mecze i dalej mają większe szansę na mistrzostwo od nas. Więc bym tak się nie napalał na jeden mecz z Evertonem.

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 10:08

@Taki napisał: "Dziś wieczorem skończy się *******..nie o zaległym meczu live."
Kurła ja gram progresją na remisy Evertonu. Jak nie będzie remisu to jestem w życi

Mario145 komentarzy: 11412.02.2025, 10:07

Saka,Jesus,Martinelli i Hawertz.....jak żyć no jak żyć ;)
Decydujący moment sezonu ......to jest niemożliwe. Dobrze że okienko było owocne w wzmocnienia....a czekaj....;)

Taki komentarzy: 222412.02.2025, 10:07

Dziś wieczorem skończy się *******..nie o zaległym meczu live.

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 10:07

@DyktatorArsene napisał: "Jesli Havertz kontuzje zalapal to bedziemy sie z Mavericks bic o najwiekszy klub mem 2025 roku."
NBA jest tak poyebane że Mavs mogą do playoffów wejść mimo tego co zrobili. My za to wypadnięcie z TOP4 mamy na wyciągnięcie ręki jeżeli się cud nie wydarzy

Szogun komentarzy: 30941 newsów: 312.02.2025, 10:06

ToW przypadku łagodnych urazów ból może ustąpić w ciągu kilku dni. W przypadku umiarkowanych naciągnięć ból może trwać od jednego do trzech tygodni. Najcięższe naciągnięcia, które mogą obejmować nawet częściowe rozerwanie włókien mięśniowych, mogą wymagać kilku miesięcy na pełne wyleczenie.

bizooon komentarzy: 796112.02.2025, 10:05

@RamboAFC napisał: "to nie jest żaden plan, to jest totalny brak planu i obniżanie morale zawodników, którzy jasno domagali się wzmocnień w ataku"
Doświadczeni dwoma sezonami bez kontuzji mieli oczekiwania że tak będzie i tym razem.
Życie im ogromnego fakolca pokazało. Handlujcie z tym
BTW możemy Fabio cienkinsona Vieirę ściągnąć z powrotem? Chyba nie mam wyjśćia

Marzag komentarzy: 43555 newsów: 112.02.2025, 10:04

@Mario145 napisał: "No to teraz Sterling pokaże jak gra się w piłkę;)"
Przydało by się żeby w końcu przestał się wygłupiać :P

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady