Komentarze użytkownika Armata500
Znaleziono 4507 komentarzy użytkownika Armata500.
Pokazuję stronę 78 z 113 (komentarze od 3081 do 3120):
Cóż, było to do przewidzenia. Można zrozumieć jego motywy, nie mam pretensji do Sancheza, tak jak mialem np. do Adebayora czy Nasriego.
Jeśli transfer dojdzie do skutku, powodzenia Alexis. I chyba jednak fajnie, że zostaje w lidze. Ta liga potrzebuje graczy z top level. Byle tylko sprowadzić kogoś teraz.
@Sobieski14: Tak, poprawia mi humor. A w szczególności tacy ludzie jak Ty :)
"Znakomitego bramkarza, Kanoniera z krwi i kości który chciał zostać w Arsenalu odstawił przez papieroska" - można wiedzieć skąd masz takie informacje? XD
Mogę. Tylko nie wiem od czego zacząć, ale domyślam się, że nie zrozumiałeś całości wypowiedzi, skoro ją zacytowałeś, więc zacznę może od początku.
Szczęsny jest znakomitym bramkarzem, to chyba wie każdy. Nie trzeba być szerlokiem, by znać taki fakt. Więc albo się nie znasz na piłce, albo jesteś ignorantem :) Szczęsny był także Kanonierem, co potwierdzał nie raz, to też wiedział każdy, kto choć trochę interesuje się Arsenalem.
A co do papieroska. A z jakiego innego powodu Wenger go odstawił? Nie było żadnych argumentów za tym, by sprzedać Wojtka, a przynajmniej tych sportowych. Pod tym względem był to absolutnie nielogiczny ruch Wengera, za co słusznie jest krytykowany przez większość kibiców. Nie obudziłem się wczoraj, od ponad dekady śledzę wszystko w Arsenalu i dobrze wiadomo, że Wenger ma pewne uprzedzenia, w szczególności wyczulony jest na papierosy. Oczywistym jest, że nie sprzedał Szczęsnego ze względów sportowych. Więc jakich? Wróżka mu tak poradziła? Ułożenie gwiazd? Magiczna kula? Czy to, że Szczęsny mu podpadł? Odpowiedź wydaje się dość pewna.
Poza tym to nie łap mnie za słówka. Tak, jeśli Wenger nie ukarze Iwobiego, to będzie to słabe i niesprawiedliwe, zważywszy, że jest generalnie wyczulony na takie akcje. I to zaznaczyłem. Dodałem jednak także, że nie zdziwi mnie, jeśli jednak akcji nie podejmie, bo to też w jego stylu, faworyzowanie niektórych graczy. Czego jeszcze nie kumasz? :D Wiadomo, to są moje tylko przewidywania, mogę się mylić, może Wenger się do tego ustosunkuje i taką mam nadzieję, ale po prostu wiem, że różnie z tym może być i nic mnie nie zdziwi.
Jeżeli Wenger nic nie zrobi w związku z tym co robił Iwobi, to będzie to jawna kpina, kretynizm i hipokryzja. Znakomitego bramkarza, Kanoniera z krwi i kości który chciał zostać w Arsenalu odstawił przez papieroska i sprzedał za marne grosze, a Iwobiemu miałoby to ujść na sucho? Jeszcze żeby Iwobi miał świetną formę, ale Iwobi gra beznadzejnie, jak tłumok. I jeszcze imprezuje do rana. Brak słów.
Ale nie zdziwi mnie brak reakcji Wengera. Pupilki mają większe prawa, a Iwobi z pewnością się do nich zalicza.
To, ilu mamy w Arsenalu niepotrzebnych, słabych piłkarzy, przeraża. I czy powinno dziwić to, że jesteśmy obecnie w takiej sytuacji?
Nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale cóż, lepszy rydz niż nic. Jaka sytuację w obronie mamy, każdy widzi. Gorzej być chyba nie może, wątpię, by Evans zaniżył poziom. Być może warto spróbować, a nuż pozytywnie zaskoczy, bo doświadczenie w lidze ma.
Ciekawa opcja, fajnie by było gdyby przyszedł do nas, ale konkurencja silna. Dożyliśmy czasów, gdy nawet Tottenham może być ciekawszą opcją dla piłkarza niż my...
Wypożyczony? A ile on ma lat, jaki sens wypożyczać 28 latka. Sprzedać, to jedyne dobre rozwiązanie.
VAR jest potrzebny w tej lidze, zważywszy na to, że jest tylu partaczy z gwizdkiem.
Niech ta saga się już skończy, serio, bo zaczyna to być nudne.
@darobos: Dokładnie. Co za różnica czy wydamy 20 czy 100 mln euro. To nasza kasa? Narzekamy, że Wenger skąpi i mało wydaje. Serio szkoda wam 50 mln na gościa jak Mahrez, mając na uwadze, jak chorych czasów dożyliśmy, gdy 100 mln to często promocja za dobrego piłkarza? Van Dijk, obrońca, 75 mln... Nie twierdzę, że tyle piłkarze są warci, ale wiadomo, teraz się przepłaca. Mahrez ma uznaną markę w lidze, 55 mln wcale nie dziwi. W naszej obecnej sytuacji nad czym się tu zastanawiać. Jeśli jest możliwość, brać i tyle. Jakie ryzyko niby? Ryzyko czego, że się nie sprawdzi?
A przepraszam, Walcott czy Iwobi się sprawdzają? Grać nimi do końca sezonu, to jest dopiero ryzyko. Że nawet do LE się nie załapiemy w przyszłym sezonie.
Holding nie zasługuje na 2. 1 to byłaby zawyżona ocena. I reszta tych partaczy, bo tak trzeba niestety ich nazwać, także brak słów.
To co się zrobiło z Walcottem to aż tak nie dziwi, bo on zjazd ma od dłuższego czasu.
Ale to co się dzieje z Iwobim, to niepojęte. Młody, utalentowany chłopak, który niedawno zachwycał i wzbudzał wielkie nadzieje, obecnie jest biegającym dramatem. WTF?
Najlepszy oczywiście Nelson. Ale marne to pocieszenie. Naprawdę zaczynam obawiać się o przyszły sezon. Ja wiem, że to był drugi garnitur, ale pierwszy też nie porywa,, będzie ciężko wygrać LE, bardzo ciężko, a w lidze zająć 4 miejsce tak samo. Wydawało się, że od 10 lat jest źle, mimo tego, że graliśmy w LM i zajmowaliśmy miejsca 2-4, ale jak widać jest dużo gorzej.
Swoją drogą Wenger tak narzeka na sędziów i ich decyzje i często słusznie, a jest przeciwnikiem VAR :D Gdzie tu logika. Przecież gdyby był VAR, to wielu karnych przeciw nam by nie było. Ale to je siwy.
Bramka jaka była taka była, ale trzeba oddać Welbeckowi jego zasługę :P
Bramkarz popełnił błąd, ale to też trzeba umieć wykorzystać.
Wenger, ta ekipa, parodyści. Nikt więcej.
@baranek19:
Tradycją jest, że największe lamusy grają z nami mecze życia ;) Nic nadzwyczajnego.
Ale przynajmniej tym razem piękna bramka, a nie taka "szmata" jak ta pierwsza.
@popazona: Tak jak mówiłem, zależy od gustu. Ja lubię klimaty pirackie :)
No i brameczka, tiaaa.
Hahahahahahaha Ospina :D To jest cyrk
@ljungberg77: Dla mnie blackflag jest najlepszym asasynem, ale każdy ma inny gust :P
Ospina za dobrze broni (oprócz gola). Zaraz go ręka lub noga zaboli.
Swoją drogą, Iwobi to od dłuższego czasu żart. Nie wiem co się z nim stało.
Trzeba pamiętać, że gramy z klubem dużo bardziej od nas utytułowanym w Europie (2 razy Puchar Europy). To zatem bardzo wymagający rywal.
Per :D Brawo, ma się ten instynkt snajpera :)
WTF z obroną w ogóle? Gdzie krycie?
Parodia... Parodia, znowu.
@daniken: I zapewnie był to bardzo niski kurs :P
Spoko, mecz się z pewnością rozkręci, niczym film z facetem w łódce.
@don_god_kuchar:
Łapka w górę poszła, całkiem niezłe to jest, pracuj dalej ;)
Tygrysi strzał Walcotta :D
Oo, dopiero teraz ogarnąłem, że przeciw nam gra nasza legenda A. Traore heheszki.
Zobaczymy co dzisiaj pokażemy :) Welbeck, Walcott i Iwobi. Nudno nie będzie.
Akpom w składzie? Nic do chłopaka nie mam, bo ma talent, ale raczej nie powinien być w kadrze gdy spowodował wypadek po pijaku dopiero co.
Szczęsnego Wenger pożegnał mimo tego, że jest świetnym bramkarzem, bo zapalił papieroska dawno temu :D I właśnie taką oto mamy sprawiedliwość, faworyzowania pupilków ciąg dalszy.
A skład jak to skład na Fa cup, średniawy.
@12Titi14: Też lubię Theo, ale czy wypożyczenie będzie dobrym pomysłem? Nadal będzie pobierał spore pieniądze, a przecież on się już nie rozwinie. Co da mu takie wypożyczenie? Nauczy się grać w piłkę w wieku prawie 29 lat? Nie sądzę. On miał bardzo duży potencjał, ale gdzieś po drodze coś nie wypaliło, gdzieś się zagubił, ciężko powiedzieć czemu przestał się rozwijać, a obecnie wręcz się cofa. Nie jest lepszy, tylko gorszy. Nawet jeśli poszedłby na takie wypożyczenie i strzelał gole w słabszym klubie, to nie uczyni go nagle piłkarzem na miarę Arsenalu i naszych aspiracji do mistrzostwa i grania w LM. Niestety, bo długo wierzyłem w Theo.
Dobra. Teraz albo kontynuujemy naszą grę z 1 połowy, ale wykorzystujemy okazje i strzelamy kilka bramek, albo to przegramy ;)
I to jest właśnie ta cała niesprawiedliwość w ocenach bramkarzy.
Bramkarz popełni na cały mecz 1 błąd, który skończy się utratą gola i już dostaje po dupie, nikt nie pamięta jego świetnych interwencji.
Napastnik spartoli kilka dobrych okazji, ale potem strzeli bramkę na 1:0 i zespół wygrywa, to też inaczej na to ludzie patrzą.
Bez przesady z tą oceną dla Cecha. 4.7, serio? Jestem ostatnią osobą, która może w ogóle bronić Cecha i wybór Czecha zamiast Szczęsnego przez Wengera, bo osobiście 100000 razy bardziej wolałbym Wojtka, niż emeryta czołgistę, ale on nam kilka razy dupę uratował.
Jasne, popełnił błąd, który skończył się utratą bramki, ale wcześniej kilka razy wyjął niełatwe piłki. Na 6 zasłużył.
Powodzenia Rosa!
Człowiek, który mógłby być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie na swojej pozycji, gdyby tylko omijały go kontuzje. Wielki, niestety, niespełniony do końca talent, ale jednocześnie kariera, której może zazdrościć wielu piłkarzy.
Pomimo tylu problemów zdrowotnych można go nazwać legendą trzech drużyn, BVB, Arsenalu i reprezentacji Czech. Wielka postać, a przy tym niezwykle skromny człowiek.
Życzyłbym sobie, by Rosa zajął się teraz trenerką, chętnie bym go widział u nas w sztabie w przyszłości :) Tu jest jego miejsce.
@bocian18:
Na minimalnych ustawieniach graficznych oczywiście, dużo zależeć będzie też od grafiki.
@bocian18:
Pójdzie.
https://www.flashscore.pl/mecz/21KgDGJ8/#szczegoly-meczu
A już myślałem, że to nasz Abou :( Serio, przez chwilę tak pomyślałem, chociaż wydawało mi się to niemożliwe, bo Abou od dawna w piłkę nie grał.
Swoją drogą Anderlecht jest niesamowicie cienki w tym sezonie. Skończyła się forma Teo, skończyły się wyniki xd




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
4. Newcastle | 31 | 17 | 5 | 9 | 56 |
5. Manchester City | 32 | 16 | 7 | 9 | 55 |
6. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
7. Aston Villa | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 32 | 12 | 12 | 8 | 48 |
11. Brentford | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 |
12. Crystal Palace | 31 | 11 | 10 | 10 | 43 |
13. Everton | 32 | 8 | 14 | 10 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
17. West Ham | 32 | 9 | 8 | 15 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 32 | 2 | 4 | 26 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Obawiałem się, że Wenger go nie ukarze, a jednak, mylne snułem domysły.
Cieszę się, że czeka go kara.