Komentarze użytkownika Arsenal2004
Znaleziono 6512 komentarzy użytkownika Arsenal2004.
Pokazuję stronę 117 z 163 (komentarze od 4641 do 4680):
I co jaki wynik typujecie? Ja wierze że wygrają ze 2 do 1.
Jestem ciekawy jak dalej będzie grał Auba bo teraz niby znowu 2 bramki ale pytanie jak zagra w niedziele z Leicester.
@mdr_AFC: jak Arsenal by grał lepiej to by była lepsza atmosfera.
Jak Real będzie chciał nam Cebule wcisnąć to mu powinniśmy postawić twarde warunki i powiedzieć że weźmiemy go jak nam Ødegarda dadzą xd
@Dominik17: no narzekać sie nie da jak tak grają już któryś sezon no ale jak powiedziałeś kanonierem jest się do końca życia i trzeba wierzyć że kiedyś nastaną lepsze czasy.
@alexis1908: można mu jednak w końcówce zarzucić to że cały czas sie potykał no ale pewnie zmęczony już był
@ziom: szkoda że z City tych jaj nie pokazali.
Osatni zawodnik, który zagrał takie świetne podanie do Leno głową w taki sposób jak Cebula to chyba był Mustafi.
Ja nie wiem jak to się stało że Arsenal tak sie stoczył że ma problemy w 1/16 LE. Mam tylko nadzieję że w końcu wrócą chociaż na to 4 miejsce i do LM.
@kanonier91: tutaj się trzeba zgodzić bo w obronie zero chęci no ale jednak asyste zanotował.
Nie ukrywam że przydałby się ktoś z charakterem zwycięzcy jak Sanchez który nas wiecznie ciągnął do góry sam. No ale dobrze że mamy Sake.
To ja teraz czekam aż Olimpiakos Pireus wygra swój mecz i trafimy na nich w 1/8 by ponownie z nimi odpaść.
Lepszym wyborem zamiast Williana był by Martinelli, który o wiele więcej biega i częściej wraca się do obrony.
@mikbla92: dla mnie za mało w obronię się starał.
@Arsenal_Londyn: na Olimpiakos trafimy he he
Ja nie wiem jak to jest że w końcówce jak Arsenal się murował to Tierney biegał 2 razy więcej od dopiero co wprowadzonego Williana. No ale przynajmniej asyste zanotował.
Czemu Laca znowu nie gra???
@varatas: ty tak serio o tym Tierneyu ?? Przecież do kontuzji był jednym z naszych najlepszych piłkarzy zraz po Sace.
W sumie nasz pierwszy mecz w lidze z City był dość podobny.
Przydałby nam się teraz ktoś taki jak Sanchez w swoim prime który prawie zawsze ciągnie zespół do góry.
Auba jest dobry jak Arsenal jest dobry a przeciwnik średni lub słaby.
Mam nadzieję że ogramy Benfike i że wygramy LE bo w lidzie to raczej nic dobrego nie ugramy.
@losnumeros: będą fochy ale za co ? Za to że pół sezonu( nwm jak będzie grał do końca tego sezonu) człapał po boisku i prawie nic do niego nie wnosił.
@arsenallord: no dobra słowa pasują do większości naszych zawodników ale Auba jest naszym kapitanem a wygląda jak mały chłopczyk który się boi zrobić cokolwiek.
Te słynne słowa Troya Deeneya idealnie pasują teraz do Auby.
@NineBiteWolf: no to akurat prawda xd
O widze że teraz juz nikt nie lubi Odegrda. Dajcie mu zagrać z przyajmniej 4 słabe mecze a nie od razy prównujecie go do Willocka Suareza i Ceballosa
@Gunner72: a w jaki sposób Leno miał niby obronić strzał głową Sterlinga ? Jak już to wina Holdinaga , leno nie miał nic do gadania.
@Czeczenia: Gabriel, Martinelli Rayan
@bizooon: Smitha-Rowa mamy
@hetfield88: wiem emocje mnie poniosły xd
Ja nwm jak Auba musi grać żeby go Arteta zdjął z boiska.
Żeby City chociaż grało jakieś swoje najlepsze zawody i wygrywało 3 do zera do przerwy to bym nie był tak wkurzony jak teraz gdy byli do ugryzienia.
A pamiętam jak na MŚ Torreira z bara skasował Ronaldo. A tu każdy po dotknięciu leży i płacze.
Luiz zagrał jak Stones z Aubą w środku teraz i faul.
Fajnie że jak Ceballos ostatnio dobrze grał to dzisiaj grzał lawe a Auba po bardzo złym meczu został w pierwszym składzie. Chciałbym kiedyś zrozumieć jak rozumuje Arteta wystawiając skład na mecz.
@Ech0z: Auba się od wszystkich odbija.
Brawo Arteta nie wiedziałem że wyztwiasz ludzi tylko za nazwisko.
Arteta nie ma jak żeby zdjąć Aube z boiska.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 5 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Przecież Willian to naprawde jest traktowany lepiej niż niektórzy piłkarze w tym klubie.