Komentarze użytkownika Arsenal2004
Znaleziono 6264 komentarzy użytkownika Arsenal2004.
Pokazuję stronę 65 z 157 (komentarze od 2561 do 2600):
Mnie zastanawia co Oliver miał w głowie że nie odgwizdał karnego dla tottków od razu. Przecież on to idealnie widział, nikt mu tego nie zasłaniał.
Raya ma 2 atuty, który są u niego najważniejszy czyli rozgrywanie i chłodna głowa, bo bramkarsko to jest po prostu średniakiem no jest niski. I dzisiaj zawiódł w tym czym jest teoretycznie najlepszy, nie można w taki sposób oddawać barmek przeciwnikowi. Żeby on rzeczywiście był pod aż taką presją, ale on miał duzo czasu na wybicie tej piłki lub podanie do kolegi z drużyny.
Byłem taki radosny, a Raya swoim lekkomyślnym podaniem doprowadzil mnie prawie do zawału. Daje mu rok w Arsenalu jeszcze i bedziemy zmieniali bramkarza
Karny sprawiedliwy i to bardzo
Mi ten mecz przypomina trochę wczorajszy mecz Villi z Chealse. Smerfy miały piłke i nic z tego nie było, ale widomo jak to sie skończyło w 2 połowie. Oby dograć na spokojnie i może coś jescze dorzucić
Havertz dzisiaj naprawdę bardzo dobry mecz. I już pomijając bramkę, to on świetnie się dzisiaj zastawia i nie traci głupio piłek. No i ta cudowna asysta do Saki.
To było najlepsze podanie Havertza w Arsenalu.
@ostriket: m@ostriket: mi się przypomina chyba ich mecz z Wolves gdzie też tak kogoś skasował i nie było faulu niby.
Brawo sędzia i VAR w końcu jakaś logiczna decyzja.
Powinien być karny
Świat się kończy Antony strzela gola xd
@Er4s: Isak się idealnie z Jesusem dopełni. Jeden miesiąc Jesus będzie z kontuzją, a drugi miesiąc Isak, a jak obaj się połamią w tym samym czasie to ciągle będzie Havertza na N xd
@Spejsik: no ale emocje by były do ostatniej minuty ostatniej kolejki.
Jak City jakoś straci punkty to końcówka sezonu to już w ogóle będzie kosmiczna jeśli chodzi o emocję. W sumie fajnie by było jak by o mistrzostwie przesądził bilans bramkowy.
@praptak napisał: "https://www.lbc.co.uk/news/premier-league-arrests-rape-allegation/"
Akurat Palmera i Gusto nie było xddd
W tym momencie nie wyobrażam sobie Arsenalu przede wszystkim bez Martina i Declana. Arteta nie mógł wybrać lepszego kapitana. Zawsze zaangażowany, biega za 3 praktycznie w każdym meczu, jego technika jest magiczna plus dokłada liczby i do tego wciąż jest młody. Real nam dał świetnego pilkarza w promocyjnej cenie.
Te dwa gole Havertza w tym meczu ucieszyły mnie najbardziej. W końcu to były pilkarz smerfów pokarał ich w naszym trykocie a nie na odwrót jak to zazwyczaj bywało
Kai jeszcze jedna dla smerfów
No i ten gol cieszy najbardziej xdd
Największym problemem Havertza jest jego wzrost, przecież on się przewraca w biegu od podmuchu wiatru.
@executer1: w tym meczu jak dla mnie najwiecej chaosu wprowadza Saliba. Franzuc dzisiaj dla mnie nie dojechał, szczególnie na początku, potem było trochę lepiej
Saliba się prosi dzisiaj o strate bramki
Uwaga uwaga Saka zaczął grać w piłkę w 91 min
Ale Tierney jest tragiczny
Dzisiaj sędziuje nam niestety, ale chyba najgorszy, a jak nie to jeden z najgorszych sędziów w PL (tak wiem, że trudno wybrać, bo wybor jest spory xd)
Jesus pierwszy raz karnego nie szukał
My sobie akcji nie potrafimy wykreować, a jak już to trzeba jeszcze trafić w pilkę i w bramkę.
Gramy jeszcze gorzej niż z Villą, tyle że Wolves nie jest aż tak dobre.
Nie dosć, że my gramy kupe to jeszcze sędzia zaczyna lecieć w kule, co mnie w sumie nie dziwi bo ten człowiek nigdy nie sędziuje dobrze.
Tierney zaraz straci kontrole nad meczem
Kiwior dzisiaj niczym Zina gra
Emery miał rację ze swoją wypowiedzią, że żeby pokonać Arsenal wystarczy zabrać nam piłkę
Jak Japoniec znowu złapał kontuzje to zaczyna robić się już to nieśmieszne.
W ogóle to jak Neuer rozgrywał piłkę w tym meczu to bajka, chyba każde podanie było idealnie do nogi. To jest człowiek bez układu nerwowego.
Największym problemem Arsenalu i Artety w lidze jest Guardiola i jego City. W sumie Klopp też tylko raz wygrał PL z tym potworem z Manchesteru.
Najgorsze jest to że znowu trzeba liczyć na potknięcie się City w lidze, co jest niemal niemożliwe, żeby odzyskać nadzieję na jakieś trofeum i do tego trzeba być już nieomylnym.
To co czas polecieć do Dubaju na tydzień, żeby chłopaki odzyskali forme xd
W Arsenalu brakuje (oprócz napastnika i śp) skrzydłowego który gra w taki sposób jak Sane czy wczoraj ten Barcola. Saka i Gabi jeśli nie są w formie to są dość łatwi do przeczytania.
Po tym meczu z Villą chyba byłem przygotowany psychicznie że mogą przegrać, bo jakoś nie czuje aż takiej frustracji i złości jak po weekendowym meczu. Plus taki że City gra dogrywke xd
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@zonadlapersiego: w tym meczu dla mnie najlepszy na boisku. Change my mind