Komentarze użytkownika Arsenal2004
Znaleziono 6203 komentarzy użytkownika Arsenal2004.
Pokazuję stronę 90 z 156 (komentarze od 3561 do 3600):
@arsenallord: to i tak jedna taka rata za Vlahovicia powinna wystarczyć na wykup Torreiry, no ale włoskie kluby mają swoją politykę transferową; kupić za grosze, ale jak już sprzedać to po strasznie zawyżonej cenie.
15 mln i może iść, nie ma odchodzenia za darmo.
Bardzo go lubie, wydaje się spoko gościem no i miał kilka dobrych chwil, jednak patrząc racjonalnie to sportowo nie spełnił oczekiwań. Mimo wszystko po tym jak odszedł Sanchez i przed pojawieniem się Saki był moim ulubionym pilkarzem w Arsenalu. Dzięki i powodzenia Laca.
Jak Norwich jakimś cudem uda się wygrać z totkami jak Newcastle w sezonie 15/16 to kupuje sobie ich koszulkę i wieszam na ścianie xddd
I teraz odzywają się stracone pkt z Crystal Palce, Southampton i Brighton :(
Przez tę gównianą nadzieję aż łzy miałem po tym 2 golu. Ile można przeżywać to samo z tym klubem? A najgorsze jest to że w weekend i tak obejrze mecz z Evertonem i Norwich-tottenham.
Tomiyasu, Tierney i Partey podostawali kontuzji w idealnym momęcie i jeszcze w dodatku wszyscy na raz prawie. Ale po co nam szeroka kadra...
Jakoś nie widzę tej chęci do LM o której gadał Arteta i piłkarze przed meczem z kurami i Newcastle.
Ile można czekać na zwalone 4 miejsce? Odkąd kibicuje temu klubowi, Arsenal nie wygrał nic poza FA cup, a teraz jeszcze od 6 lat mają problem żeby do LM wejść. Nie wspomnę o cudownych porażkach w LE.
Wszystko przez brata który wybrał ten klub do kibicowania i mi go pokazał. Teraz znowu będę chodził zirytowany i nerwowy. Powinienem się do tego przyzwyczaić przez tyle lat :(
Po co żem to ogladał ??? Teraz przynajmniej widać ktory klub z północnego Londynu ma jaja, a który nie ma nic.
Trzeba wieżyć że wydarzy się to co w sezonie mistrzowskim Leciester. Wtedy Tottenham przegrał z Newcastle które spadało z ligi. Norwich musisz.
Kolejny upośledzony sędzia co gwiżdże tylko w jedną stronę
Nie no teraz Laca musi wejść żeby Eddie 2 głupiej kartki nie złapał.
@Simao12: @Ech0z napisał: "Akcja leci a on zatrzymuje mecz."
przy tym gwizdku poczułem sie jak bym grał w fife xd
Czemu Gabi nie gra w pierwszej 11 ? W tragicznym meczu z tottenhamem był najlepszy z naszych ofensywnych piłkarzy.
Cedric kryje Burna podczas rożnego xd
Martinelli, jedyna nadzieję na coś w ofensywie bo widzę że w 2 połowie trzeba się przestawić na kontre.
Czerwona kartka zabiła mecz, jednak była całkowicie słuszna. Więcej kontrowersji jest z karnym, ale jak by się uprzeć to można decyzję sędziego wybronić.
@Nicsienieda: w obronie absolutny top, mam nadzieję, że kontuzje jednak go będą omijały.
@ArsenalChampion: znając ten dziadowski klub to pewnie znowu będą chcieli nam wcisnąć Arthura na wymianę xd. Kiedyś lubiłem Juve, ale od kilku sezonów jakoś mnie zaczęli irytować.
Nketiah jak ESR, również odpalił w meczu z Chealse i w końcu pokazał swoje umiejętności.
Arnold też dzisiaj w ataku tragedia. Celność wrzutek normalnie 0%.
@Marcinafc93: z west hamem też oddaliśmy prowadzenie gry i wygraliśmy, więc to może być dobra taktyka.
Keita trzeba było strzelać
Jak widzę Kane i Sona w kontrataku to już mam zawał
Salah i Mane są dzisiaj irytujący.
Ale Diaz ma w sobie energii i chęci.
*Diaz
Dias brawo
Salah i Mane nie chcą dzisiaj wygrać. Oni za bardzo chcą do Salaha podawać.
Jota musisz wejść i im nastrzelać, pomyśl sobie że grasz przeciwko Arsenalowi xd wtedy napewno strzli
Gdyby zamiast liverpoolu grał by teraz real to byłbym spokojny o wygraną xd
Nie no Live musi chociaż jedną strzelić.
@illpadrino: tak naprawdę to na każdym forum znajdą się odklejeńcy, ale i tak większąć pisze głupoty pod wpływem emocji.
@Dziadyga: mam nadzieję. COYG?
Ta kolejka na razie jest piekna dla nas, jeszcze tylko Liverpool wygra i będzie idealnie. Tylko teraz jest pytanie czy Arsenal wygra czy się sfrajerzy jak to często u nas bywa jak są korzystne wyniki w innych meczach.
Co odwaliłi UTD xd ???
Najważniejsze to być w top 4 i być nad totkami.
Brawo Wolves
No i niepotrzebnie złapał formę i bramek nastrzelał pod koniec sezonu. Przez to wugurują trochę cenę.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 11 komentarzy
-
Podsumowanie kolejki PL2025/26 #1: Spektakl, debiuty i kontrowersje
- 20.08.2025 11 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Powie wam, że Nketiah końcówką sezonu sprawił, że teraz się jaram tym że podpisał nowy kontrakt. Ciekawy jestem co pokaże na początku sezonu. Nawet jak nie wyjdzie to przynajmniej będzie go można sprzedać za te 20 mln.