Komentarze użytkownika Ashmadia
Znaleziono 1985 komentarzy użytkownika Ashmadia.
Pokazuję stronę 34 z 50 (komentarze od 1321 do 1360):
@Garfield_pl: Boję się wszystkich z Chelsea, co mają do nas przyjąć. Nawet takich kozaków jak Kante XD
Nie było mnie tu przez kilka dni. Jak sytuacja gwałtu się rozwija? Dalej Partey głównym podejrzanym?
@songoku95: mówił, że się zna, więc pewniaczka takiego to może obstawić...
@XandeR: 5,99 £
@Wojakus: To pewnie sytuacja analogiczna do Realu i Barcy w Hiszpanii. Bijesz się non stop o najwyższe cele, a znasz już ligę i życie w tym kraju.
@Wojakus: też liczę nie to, że się mylisz XDDD
@Wojakus: musisz wziąć to na klatę, że przy takiej konkurencji, biorąc pod uwagę realne możliwości nasze, to sytuacja z biciem się do końca sezonu o LM stanie się normą prawdopodobnie.
@XandeR: on się zna lepiej niż 99% ludzi. Nie drwij...
@czarny7777777: Bronisz się tutaj i tłumaczysz jakbym nie wiadomo jak Cię atakował. Od kilku wpisów tłumaczysz mi, że obstawienie jest super i usprawiedliwiasz hazard. Nic więcej nie powiem.
@Wojakus: Czyli finalnie doszliśmy do wniosku, że chcemy tego samego. Ja po prostu ufam na ten moment Arsenalowi jako całości i popieram sposób na budowanie kadry, wartości i klubu w ten sposób. Zobaczymy, czy się nie przyjadę.
@miki9971: ok, nie masz problemu, masz pracę. Możesz dla świętego spokoju powiedzieć o tym psychologowi? Będziesz miał pewność, że wszystko gra.
@miki9971: i to mi się podoba, fajnie, że udało mi się i pomoc i wyrwać z wiecznego marazmu. Jak byś jeszcze kiedyś płakał na zapas, to pisz śmiało, postaram się pomóc.
@czarny7777777: masz problem z hazardem stary. Mówię to kompletnie poważnie.
@Wojakus: a jak będziemy 3 razy potem raz nie, a potem raz, potem znowu nie i jeszcze dwa razy, to co to będzie znaczyć?
@czarny7777777 napisał: "dla mnie zna sie ten który zarabia na piłce przez obstawianie a nie gówno dziennikarze sportowy od wywiadów
sa 2 sposoby na weryfikacje kogos kto sie zna na piłce a w niej nie działa
cos na fantasy premier league typ który jest top 1 powinien z automatu dostawac oferty od najwiekszy gazet/tv jako ekspert i ktos kto realnie zarabia"
Nie wierzę, że to napisałeś, ale ok. Mówisz, że to Twoim zdaniem, więc ok.
@miki9971: czyli w moich wypowiedziach jest czarnowidzenie, jaka Twoich i razem jesteśmy negatywni? Przeczytaj jeszcze raz wszystko i zobacz, czy było warto to napisać XD
@czarny7777777: masz rację. Jednak znasz się lepiej niż 99% ludzi na transferach XDDDD
@Wojakus: wtedy będzie zderzenie sposobów dojścia do tego progresu. Co jeśli to nasz sposób okaże się najlepszy?
@Taki: United i Chelsea tow ogóle mają ciekawe okienko...
@czarny7777777: skąd nabywasz tą wiedzę o mądry Panie?
@Wojakus: ty naprawdę nie widzisz progress mu, czy udajesz, bo chcesz się trochę na forum powyzywać?
@Wojakus: bierzesz pod uwagę, że co sezon praktycznie kluby w PL są mocniejsze? Zawsze, ktoś będzie poza top4, bo to nie PL sprzed 20 lat. Czasami pewnie trafi na nas, ale jeśli nie rozumiesz, co się dzieje z Saką. Gabim, czy Emilem, to może czas zacząć kibicować komuś z dwójki Live,City? Oni przez następne lata raczej będą w LM...
@Wojakus: będę z Tobą szczery. Kibicuje Arsenalowi od 2003 roku. Nigdy nie wyłączyłem żadnego meczu w TV, a widziałem wiele razy nasze upokorzenia. Kibicuje Arsenalowi, bo ten klub wyznaje wartości, które mi imponują, więc odpowiadając na Twoje idiotyczne pytanie; tak, wtedy też będę kochać Arsenal.
@miki9971: nie kumam takich negatywnych gości jak Ty. Człowiek ma przyjść za grosze, jako zmiennik i to do tego typ z potencjałem. Wypali to super, nie wypali, to trudno. Porównując go do Pepe za 72 bańki, nie wyglądasz jak ktoś kto ma pojęcie o transferach...
@Wojakus: Tak jak napisałem wcześniej. Polityka ściągania młodych, perspektywistycznych grajków nie może cierpieć na rzecz polityki transferowej. Arsenal i w ogóle klub piłkarski to nie tylko tu i teraz. Nasz projekt zakłada powrót do czołówki,ale potem, jeśli chcemy się tam utrzymać, to musimy mieć zaplecze piłkarskie i o takie właśnie zaplecze dzisiaj też dbamy. Poza tym Arsenal, który pokochałem, to Arsenal dający grać młodym i szkolący gwiazdy. Cieszę się, że do tego wróciliśmy.
@kwiatinho:
@Wojakus: Martinelli wystarczy z ostatnich okienek. Wprowadzi nas do LM. Może nawet w nadchodzącym sezonie.
Być za cenę braku poszukiwania młodych.
@kamil47 napisał: "@aguero10: ponieważ ściągasz 10 młodziaków z papierami na granie po te 7 mln i jest szansa że jeden z nich wypali?
To inwestycja. Takiego piłkarza możesz ogrywać w innym klubie lub u21."
Tutaj masz rację, szukajmy realnego wzmocnienia na już, bo jest niezbędne, ale to nie moze
@aguero10: wiem, że Sterling jest mocny, ale ja gościa nienawidzę. Powinien iść do Barcelony i przewracać się tam z głodu, pasowałby idealnie do tej ekipy piździelców.
@kamil47: druga wojna światowa i obietnice pomocy Polsce.
@kamil47 napisał: "Przypominam za USA i WB rozbrajając Ukrainę z nuklearnych pocisków w latach 90 przybiła że w razie czego pomoże im militarnie. Jak widać wywalili na nich laske. Oczywiście sprzęt wysyłają ale to w ramach prowadzenia wygodnej wojny nie na swojej ziemii."
Brzmi jakby znajomo?
@losnumeros: przecież był tak obrażony, że nie może odejść do City, że na treningi nie przychodził...
@Pires9999: Reminiscencja na HBO.
@coooyg11 napisał: "Był jeszcze gosciu co dzień w dzień odliczał dni do końca kontraktu Wengera ^^"
Hahahahhaha tęgo nie poznałem XD
@arsenallord: mówię Ci.
@bobocian: Jako trio to pewnie wiele razy go nie zobaczysz, ale zostaje, bardzo możliwe, że będzie grać z numerem dwa, jeśli Bellerin odejdzie, a na to się zapowiada.
@Marcinafc93: Podoba mi się taki styl pracy.
@Ech0z: Poczekaj na zestawienie kadr w po starcie sezonu, żeby takie oceny wygłaszać.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
4. Newcastle | 31 | 17 | 5 | 9 | 56 |
5. Manchester City | 32 | 16 | 7 | 9 | 55 |
6. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
7. Aston Villa | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 32 | 12 | 12 | 8 | 48 |
11. Brentford | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 |
12. Crystal Palace | 31 | 11 | 10 | 10 | 43 |
13. Everton | 32 | 8 | 14 | 10 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
17. West Ham | 32 | 9 | 8 | 15 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 32 | 2 | 4 | 26 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dla mnie to on może i karierę skończyć w Arsenalu. Bezproblemowy gość o niezłych umiejętnościach.